Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Lythis on 2013-09-15, 22:18:35

tl;dr: a húgom házasodik dec 21.-én, rohadtul nincs kedvem ott lenni, kéne egy jó kifogás.

Nagy adag keserűsó.  :D

Optional: te is házasodj ugyanaznap, és akkor nem kell elmenned.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2013-09-15, 23:27:45
Quote from: Lythis on 2013-09-15, 22:18:35

tl;dr: a húgom házasodik dec 21.-én, rohadtul nincs kedvem ott lenni, kéne egy jó kifogás.

Nagy adag keserűsó.  :D

Optional: te is házasodj ugyanaznap, és akkor nem kell elmenned.  :D
Kese.. akkor már inkább megpróbálok ott összeszedni egy kiadós alkoholmérgezést :D

Az opcionális terv meg egyenesen brilliáns, nem is tudom, hogy nekem hogy nem jutott az eszembe... :D

Kvikveg

Aha szoval sulyosbito korulmenyek is vannak! XD
Csapd magad homlokon reggel egy tepsivel/Bud Spencerrel/Terence Hillel. Esetleg hagymasbab elozo este.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce

Quote from: Kvikveg on 2013-09-15, 23:51:13
Aha szoval sulyosbito korulmenyek is vannak! XD
Csapd magad homlokon reggel egy tepsivel/Bud Spencerrel/Terence Hillel. Esetleg hagymasbab elozo este.

Végül is megfelelő mennyiségű hagymásbab fogyasztása után még ha el is mész, ők maguk fogják kérni, hogy távozz  :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Quote from: Lythis on 2013-09-15, 22:18:35
December 21.-én hivatalos vagyok egy - egyesek által - roppant fontosnak tartott rendezvényre, és abban a kitüntetésben részesültem, hogy rajta vagyok azon személyek listáján, akiktől gyakorlatilag kötelezően elvárják a megjelenést. Természetesen roppantul kitüntetve érezném magam, csak valahogy mégsem hoz lázba az egész. Még annak tudatában sem, hogy - bár pozitív okból, de - feltehetőleg könnyek közt láthatom majd a rokonságom jelentős részét. Nyilván vannak előnyei is a dolognak, úgymint az étkezés, és a gyakorlatilag korlátlan italfogyasztás, amivel minden bizonnyal elviselhetőbbé tehetném a földi Pokol eme megnyilvánulását, ugyanakkor szeretném nagy ívben elkerülni a meghatódottság látszatának magamraerőltetését, valamint az ilyenkor esedékes kötelező ajándékozási rituálét is. A fentiek fényében szeretnék megkérni minden kedves fórumtársat, hogy amennyiben ismer olyan frappáns indokot, amelyet felhasználva mentességet szerezhetnék eme módfelett kényelmetlen szociális kötelezettség alól, legyen szíves ne szégyellje azt a tudomásomra hozni.

tl;dr: a húgom házasodik dec 21.-én, rohadtul nincs kedvem ott lenni, kéne egy jó kifogás.

Mégiscsak a húgod.
Amúgy még jó is lehet. Én két esküvőn voltam idén, mindkettő lagzival (korábban meg egyen sem). Húst hússal ettem, bevágtam 3-4 tortaszeletet vagy azzal megegyező süteményt. Határozottan elégedett voltam. Fel is jött másfél kiló, szerencsére azóta leadtam.
Persze olcsóbban is kijöhettem volna, ha egy all you can eat étterembe megyek (amibe tervezek is a jövő héten, Trófea 4ezerért :D).

Indok nincs, a húgod esetében semmiképp. Bármilyen indokkal mászol ki, örökre megjegyzi és a legkínosabb időpontokban vágja majd a fejedhez, pláne, hogy nőből van.

Egyébként nem kell magadra erőltetned semmit, főleg nem meghatódottságot. Elég, ha örülsz. Ha még csak nem is örülsz neki, akkor passz.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2013-09-16, 00:17:01
Egyébként nem kell magadra erőltetned semmit, főleg nem meghatódottságot. Elég, ha örülsz. Ha még csak nem is örülsz neki, akkor passz.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-09-15, 22:30:07
Quote from: Lythis on 2013-09-15, 22:18:35
tl;dr: a húgom házasodik dec 21.-én, rohadtul nincs kedvem ott lenni, kéne egy jó kifogás.

Az a húgod azzal, akin kiakadtál, hogy korban eléggé nem hozzá illő, és ezt
a FB-ról tudtad meg?

Nem tudom rémlik-e, a leendő férj életkorban kb duplája az arának...

.Attila

Amikor elolvastam a posztodat, akkor beugrott. De a hozzászólásomat előbb küldtem :redface:

NLZ

Vigyél el egy fele annyi idős lányt, mint te, azt jelentsd be, hogy eljegyezted. Egyből mókás lesz az összejövetel. :D
[reserved]

Lythis

Quote from: .Attila on 2013-09-16, 00:17:01

Mégiscsak a húgod.
Amúgy még jó is lehet. Én két esküvőn voltam idén, mindkettő lagzival (korábban meg egyen sem). Húst hússal ettem, bevágtam 3-4 tortaszeletet vagy azzal megegyező süteményt. Határozottan elégedett voltam. Fel is jött másfél kiló, szerencsére azóta leadtam.
Persze olcsóbban is kijöhettem volna, ha egy all you can eat étterembe megyek (amibe tervezek is a jövő héten, Trófea 4ezerért :D).

Indok nincs, a húgod esetében semmiképp. Bármilyen indokkal mászol ki, örökre megjegyzi és a legkínosabb időpontokban vágja majd a fejedhez, pláne, hogy nőből van.

Egyébként nem kell magadra erőltetned semmit, főleg nem meghatódottságot. Elég, ha örülsz. Ha még csak nem is örülsz neki, akkor passz.
Hát jah, mégiscsak az, de kb itt ki is merül a viszonyunk. Mármint tudom, hogy a húgom, és ennyi. Ha nem lenne kvázi elvárva, hogy ott legyek, akkor nem is érdekelne az egész. Szóval nem, nem örülök neki. Hidegen hagy. Tudom, hogy ez valszeg nem egészséges, meg család, stb, de ez van.

Enni tudok úgy is, hogy nincs ott a teljes rokonság, meg a baráti kör :P

Vicces amúgy, hogy ezt is fb-on vágta hozzám, megfejelve azzal, hogy majd küldenek meghívót is (az anyja elkérte a címemet három napja, nem volt nehéz összerakni, hogy erre kell...). Ha tényleg annyira fontos lenne neki, akkor teszem azt ha már nem is személyesen (Svájcban dekkolnak jelenleg, az kicsit bajos lenne) hív meg, legalább megpróbálhatott volna felhívni, hogy legalább élő szóban tegye ezt meg... - de nyilván irreális elvárásokat támasztok vele szemben.

Quote from: NLZ on 2013-09-16, 01:47:30
Vigyél el egy fele annyi idős lányt, mint te, azt jelentsd be, hogy eljegyezted. Egyből mókás lesz az összejövetel. :D
hmm... most, hogy mondod... :D Bónuszpontért az a lány a húgom hapijának a lánya lesz, és ha ez nem emeli majd az este hangulatát, akkor semmi :D

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2013-09-16, 04:17:44
...
Quote from: NLZ on 2013-09-16, 01:47:30
Vigyél el egy fele annyi idős lányt, mint te, azt jelentsd be, hogy eljegyezted. Egyből mókás lesz az összejövetel. :D
hmm... most, hogy mondod... :D Bónuszpontért az a lány a húgom hapijának a lánya lesz, és ha ez nem emeli majd az este hangulatát, akkor semmi :D
Latom mar alakul.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2013-09-16, 13:44:04
Quote from: Lythis on 2013-09-16, 04:17:44
...
Quote from: NLZ on 2013-09-16, 01:47:30
Vigyél el egy fele annyi idős lányt, mint te, azt jelentsd be, hogy eljegyezted. Egyből mókás lesz az összejövetel. :D
hmm... most, hogy mondod... :D Bónuszpontért az a lány a húgom hapijának a lánya lesz, és ha ez nem emeli majd az este hangulatát, akkor semmi :D
Latom mar alakul.  :lul:
kaphatok meghívót? popcorn-t viszek :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2013-09-16, 04:17:44
Quote from: NLZ on 2013-09-16, 01:47:30
Vigyél el egy fele annyi idős lányt, mint te, azt jelentsd be, hogy eljegyezted. Egyből mókás lesz az összejövetel. :D
hmm... most, hogy mondod... :D Bónuszpontért az a lány a húgom hapijának a lánya lesz, és ha ez nem emeli majd az este hangulatát, akkor semmi :D

Just do it (R)

Szóval nem csak kétszer annyi idős, még egy lánya is van, és most egy
majdnem hasonló korút vesz el? Látens pedo? Ez a sztori egyre jobb,
még az itteni válogatott társaságnál is betegebb :lul: :zomg:

Cobra

Egyébként tényleg van lánya, vagy csak bedobtad poénból?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Tényleg van. Most 14-15 kb (nem tudom pontosan, idén ballagott általánosból). A húgom 22.

Fazék

Quote from: Lythis on 2013-09-16, 22:28:21
Tényleg van. Most 14-15 kb (nem tudom pontosan, idén ballagott általánosból). A húgom 22.
ilyenkor mindig egy kicsit zavarban vagyok, hogy ha rákeresnék, hogy age of consent, vagy hasonló magyarul, ami most nem ugrik be, akkor vajon milyen listán rögzítenének? :D

NLZ

Van 3 hónapod becserkészni a lányt, hajrá! :D
[reserved]

Lythis

Quote from: Fazék on 2013-09-16, 22:32:23
Quote from: Lythis on 2013-09-16, 22:28:21
Tényleg van. Most 14-15 kb (nem tudom pontosan, idén ballagott általánosból). A húgom 22.
ilyenkor mindig egy kicsit zavarban vagyok, hogy ha rákeresnék, hogy age of consent, vagy hasonló magyarul, ami most nem ugrik be, akkor vajon milyen listán rögzítenének? :D
Mármint arra, hogy age of consent? Van wikipedia honlap :D A húgom 18 feletti, azzal nincs para, és asszem itthon is házasodhatnak 14-től fölfelé szülői beleegyezéssel (ha azóta ezt nem tolták feljebb).

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2013-09-16, 22:32:23
Quote from: Lythis on 2013-09-16, 22:28:21
Tényleg van. Most 14-15 kb (nem tudom pontosan, idén ballagott általánosból). A húgom 22.
ilyenkor mindig egy kicsit zavarban vagyok, hogy ha rákeresnék, hogy age of consent, vagy hasonló magyarul, ami most nem ugrik be, akkor vajon milyen listán rögzítenének? :D

Nyugi, már úgyis rajta vagy :)
14-ig kiskorú, 18-ig fiatalkorú.

Kuroi Tenshi

Elkezdődött az év... s már megint itt vonulnak a béemés gólyák az ablak előtt,
fasságokat ordibálva. Aztán még csodálkoznak, hogy miért nézi mindenki
bunkónak a bme-seket...

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-09-17, 00:44:47
Elkezdődött az év... s már megint itt vonulnak a béemés gólyák az ablak előtt,
fasságokat ordibálva. Aztán még csodálkoznak, hogy miért nézi mindenki
bunkónak a bme-seket...
Es ez miert kizarolag BME-s egyetemi kivaltsag lenne?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2013-09-17, 02:40:22
Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-09-17, 00:44:47
Elkezdődött az év... s már megint itt vonulnak a béemés gólyák az ablak előtt,
fasságokat ordibálva. Aztán még csodálkoznak, hogy miért nézi mindenki
bunkónak a bme-seket...
Es ez miert kizarolag BME-s egyetemi kivaltsag lenne?
Mert ők vonulnak KT ablaka alatt. :D
[reserved]

Cloud

Fuck rain... :ejj:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Cobra

Azért arra kíváncsi lennék, hogy lehet eltörni kezet/lábat egy elesésnél?
Hide and fear, Cobra Commander is here !


Lythis

Quote from: Cobra on 2013-09-17, 10:55:54
Azért arra kíváncsi lennék, hogy lehet eltörni kezet/lábat egy elesésnél?
Vannak emberek, akiknek szar a csontozata, és vagy nem tudtak róla, vagy túl részegek voltak, hogy figyeljenek rá :D
Zakóztam már baromi nagyokat biciklivel pl, de soha semmi bajom nem lett pár horzsolást leszámítva. A volt évfolyamtársam idén nyáron életében először biciklireült, elesett, lábtörés.

Fazék

#53847
Quote from: Fazék on 2013-09-12, 23:32:39
kézi hajtó lefoglalás fejlemény:
másik cégnek besegítve mentünk oda, azon cégnév alatt. természetesen a készülék számlája a mi nevünkre szól, szóval még meghatalmazást is írtunk, nehogy ebbe kössenek bele. ma mentek vissza oda, és megpróbálták elhozni a készüléket a rengeteg papírral felvértezve. és ekkor jött a csavar, hogy így se hajlandóak kiadni, mert nem egyezik a gyári szám, a garancialevélen kitöltöttel, ha a típus egyezik is.

és ekkor ugrott be egy újabb rohadt gyanú. megvétel után 1-2 hónappal beszart a készülék, visszavittük barkácsáruházba, gond nélkül kicserélték. csak éppen apám elfejtett kitöltetni egy új garancialevelet az új gyári számmal :haha:

ja és közölték, hogy mivel akkora balhét csaptam a múltkor kilépéskor, ezért ki vagyok tiltva az üzemből :haha: - menten kardomba dőlök :lul:

holnap még megpróbálkozom egy barbatrükkel, ha a héten így se tudják elhozni, akkor viszont cumi van, mert a cég, akinek besegítettünk, annak még milliókkal tartozik a gyár, és még további soktízmilliós megrendelést várnak tőlük, szóval nem nagyon ugrálhatnak, ha nem akarnak ettől elesni, és szeretnék, hogy mi se erőszakoskodjunk túlságosan őket kellemetlen helyzetbe hozva. vagyis kénytelenek leszünk velük megvetetni egy ilyen készüléket, és ők lesznek kénytelenek benyelni ezt a 15k körüli összeget, mert végülis tényleg az a tőlük való személy hibázott, aki elfelejtette ráírni a szállítóra bevitelkor.

de hogy azt a tetves náci biztonsági őrt teli erőből fejberúgnám úgy american history x-esen padkára harapva, az biztos.

Cobra

Azért azt érdeklődjétek meg, hogy a kedves cég tudja-e bizonyítani, hogy az ő tulajdonuk a szerszám. Vagy tényleg marad az, hogy a partnercégetek ad nektek egy olyan gépet. A több milliós bukta mellet már úgy se számít az a 15k :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん