Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

... és aztán visszamentél a szállodába kódolni  :haha:
Failure is the default option

Kvikveg

#53881
Quote from: kikuchiyo on 2013-09-29, 00:43:19
... és aztán visszamentél a szállodába kódolni  :haha:
Majdnem.  :lul:
De a seta utan neteztem, aztan bealudtam.  :D
Mindig ezen nevetek amikor kimegyek a napra, hogy ugy erzem hogy megerdemelnem a "aha kijott a vampir" szoveget.  :lul:
Mint azon a strandos foton a "ki hogy barnul le" listaban a programozo.


edit: miert  oh miert akkor olvashatatlan a pendriveom amikor ragyujtok rakat kis filet meg kijavitott scriptet??!
:Eztneked:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Mert rágyújtasz?

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2013-10-01, 14:44:45
Mert rágyújtasz?
:haha:
Tenyleg KO lett amugy. Formazni sem lehet. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

legjobb munkahelyről netezni munka közben <3 jóreggelt mindenkinek! :D

kikuchiyo

Hogy lehet túlélni egy bölcsességfog kihúzását?

Túlélni alatt azt értem, hogy a lehetséges legkisebbre csökkenteni a komplikációkat és kellemetlenségeket.
Mennyi idő alatt gyógyul ez be?

Mit lehet egyáltalán enni? Azt tudom, hogy kávét, alkoholt, tejtermékeket nem.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2013-10-03, 18:11:10
Hogy lehet túlélni egy bölcsességfog kihúzását?

Túlélni alatt azt értem, hogy a lehetséges legkisebbre csökkenteni a komplikációkat és kellemetlenségeket.
Mennyi idő alatt gyógyul ez be?

Mit lehet egyáltalán enni? Azt tudom, hogy kávét, alkoholt, tejtermékeket nem.
1. Menjel a dokimhoz.
2. tejet nem, tobbirol nem tudok, de amugy a tejet sem emlekszem hogy emlitette vagy nem, vagy urban legend
3. fogat kell mosni, a sebnel ovatosan.
4. en meg akkor huzattam ki amikor nem volt vele gond
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2013-10-03, 19:13:01
1. Menjel a dokimhoz.

Már megvolt T_T

Maga a húzás egyébként nem volt vészes, csak aggódom, hogy elfertőződik meg lassan gyógyul meg minden.

#include "mindenféle horrortörténetek ismerősöktől"
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2013-10-03, 19:20:52
Quote from: Kvikveg on 2013-10-03, 19:13:01
1. Menjel a dokimhoz.

Már megvolt T_T

Maga a húzás egyébként nem volt vészes, csak aggódom, hogy elfertőződik meg lassan gyógyul meg minden.

#include "mindenféle horrortörténetek ismerősöktől"
nyugi.

ha most nem is sikerül jól a gyógyulás, akkor meglásd a következőnél viszont már annyira óvatos leszel, hogy semmi gond nem lesz :D

Kvikveg

Tisztan kell tartanod a szadat, ennyi. Kaja utan fogmosas, meg persze normalisan kajalni. Nekem 3mal nem volt semmi bajom, kicsi sem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2013-10-03, 19:35:42
Tisztan kell tartanod a szadat, ennyi. Kaja utan fogmosas, meg persze normalisan kajalni. Nekem 3mal nem volt semmi bajom, kicsi sem.
nekem a 2.-nál volt egy kicsit csúnya, mert begyulladt, de amúgy igen, ezek a főbb előírások, amiket be kell tartani :)
evés után fogmosás, a  húzott résznél kezdetben ugye tilos szívni, erősen öblögetni.
a tejtermékeket meg tényleg érdemes kerülni, azoktól könnyebben begyulladhat állítólag.

Kvikveg

http://www.programozoverseny.hu
1. ha korrektul tudnek c++ul ehe-ehe
2. Biztos poen lehet, kar hogy nem programoztam mar egyetem alatt
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Vegyél ezüst-kolloidot és igyál belőle minden nap.

más: munka jelentkezéshez ki kellett tölteni pszichológiai tesztet (valami Exec-U, ha jól emlékszem, performia.com oldalon). Vagy nagyon béna volt a fordító, vagy az eredetiben voltak elég érdekes fogalmazások, vagy velem van a baj :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

#53893
Quote from: Cobra on 2013-10-03, 21:05:47
Vegyél ezüst-kolloidot és igyál belőle minden nap.

WTF?
Nem vagyok én fotólemez.

Szerk: a hibát ott követtem el, hogy nem ettem előtte.
Failure is the default option

Cobra

Tényleg baktérium és vírusölő, szóval nyugodtan keressél üzletet, ahol lehet kapni (reális áron).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Quote from: Cobra on 2013-10-03, 21:56:05
Tényleg baktérium és vírusölő, szóval nyugodtan keressél üzletet, ahol lehet kapni (reális áron).

Az arzén és a formaldehid is baktérium- és vírusölő, meg tartósítószer, mégsem innám :D

NLZ

Még nem tiltották be, szal annyira sokan nem halhattak bele. :)
[reserved]

Kvikveg

Nekem nem kellett semmi ilyen voodoo.
A doki mit mondott?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Kerüljem a kávét, alkoholt, cigarettát, szénsavas üdítőket, tejtermékeket és rágjak a másik oldalon. Sajnos azt nem mondta, hogy meddig.

Igazából az tölt el rettegéssel, hogy az alsó(ka)t is ki kéne húzni, ami bonyolultabb ügynek tűnik (ez szerencsére teljesen ki volt bújva, és könnyen és gyorsan kiszedte).
Failure is the default option

Kvikveg

Nekem oszinten szolva mar masnap sem tunt fel semmi. Persze nem ragtam azon az oldalon, es nem emeltem 20 kilos homokzsakokat.
Mert emelni meg elorehajolni sem ajanlott tudtommal, ertheto okokbol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Na hogy vagy ma?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Nagyjából jól...
Failure is the default option

chilip

Quote from: kikuchiyo on 2013-10-03, 18:11:10
Hogy lehet túlélni egy bölcsességfog kihúzását?

Túlélni alatt azt értem, hogy a lehetséges legkisebbre csökkenteni a komplikációkat és kellemetlenségeket.
Mennyi idő alatt gyógyul ez be?

Mit lehet egyáltalán enni? Azt tudom, hogy kávét, alkoholt, tejtermékeket nem.

nekem 1 éve műtötték ki mind a 4 bölcsességfogam :P első műtétnél 2 bölcsességfogat kellett az ínyem alól kiszedni felnyitással, majd varattal a számban csak pépeset ehettem csak az egyik oldalon non stop jegeléssel (de ennek ellenére csak dagadt a fejem 2 napig, ha nem jegeltem volna sokkal szarabb lett volna ), majd amint nagyából begyógyult, jött a másik oldalról 2 fog.

időre: műtét >> 2-3 napig dagad jegeléssel >> 2-3 napig lohad >> + 1-2 nap >> varratszedés

ha jól emlékszem :)

ja és az elsőnél olyan szar helyzetbe ágyazódott be a fog hogy 1,5 órán át tartott, és annyi vért vesztettem hogy másnap mikor elmúlt az adrenalin a műtét miatt meg a fájdalomcsillapító majd elájultam egy ponton :) no biggie

enni amúgy ehecc amit akarsz, a baj ott kezdődik hogy a varrat közelébe nem kerülhet étel és rágni nem tudsz :) >> marad a pépes meg főzelék

kikuchiyo

Kösz a horrortörténetet, máris jobban érzem magam  :haha:

Szerencsére ez egyszerűbb eset volt, gyakorlatilag egy sima foghúzás. Ha nem lettem volna kiskoromban gyógyíthatatlanul traumatizálva a hentes iskolai fogászok miatt, akkor nem is paráztam volna az egésztől ennyire (pontosabban nem paráznék a következőtől).
Failure is the default option

Lythis

Ez mindig függ attól is, hogy mennyire áll hülyén a fogad, meg mennyire kell szétnyesni emiatt (vagy a gyökerek miatt) az ínyedet, stb. Az unokatesómnak pl. ugyan ilyen horrortörténet, komoly sebészeti beavatkozás, fel volt dagadva a képe egy hétig, kínzó fájdalom, etc. Egy ismerőssel meg egyszer összefutottam a rendelőben, mondta, hogy bölcsességszedésre megy, és érzéstelenítéssel együtt 15 percen belül megvolt neki az egész, mindenféle utólagos komplikációk nélkül.

Nakedape

Nakedape used ADAPTATION!
[spoiler]felső kettő simán beillet a sorba, nem tűnik, úgy, mintha bármit is nyomna[/spoiler]

Nakedape used EVOLUTION!
[spoiler]alsó kettőből meg még csíra sincs, no bölcsesség fog, ínyen belül se[/spoiler]

[spoiler] :Kiraly:[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Megvan mindegyik, és nem tervezek megválni tőlük egyelőre - pláne, hogy nincs panaszom egyikre sem. Más kérdés, hogy a fogorvosok minden képpen ki akarják szedni, merthát "nem kell, és túl hátul van, és úgysem használod". Ha engem nem zavar, akkor nem értem, hogy őket miért...

teraflare

Quote from: kikuchiyo on 2013-10-03, 23:54:30
Sajnos azt nem mondta, hogy meddig.
Az enyém 1 hetet mondott rá. Legalábbis 1 hét után kiszedte a varratot és utána azt mondta ehetek nyugodtan. 3-at is kiszedett és mindnél ez volt.

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2013-10-05, 14:15:45
Megvan mindegyik, és nem tervezek megválni tőlük egyelőre - pláne, hogy nincs panaszom egyikre sem. Más kérdés, hogy a fogorvosok minden képpen ki akarják szedni, merthát "nem kell, és túl hátul van, és úgysem használod". Ha engem nem zavar, akkor nem értem, hogy őket miért...
Azert, mert ha mar gond van vele, akkor sokkal problemasabb megoldani.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

De ha egyszer már kijött, és nem ferdén, akkor nem is lesz gond vele (max úgy, mint bármelyik normál fogaddal)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん