Main Menu

Noblesse

Started by chilip, 2010-09-10, 10:18:22

Previous topic - Next topic

chilip

Noblesse

He awakens. For 820 years he has slumbered with no knowledge of mankind's advancements and scientific successes. The land which he once knew has become an unfamiliar place with new technologies, attitudes, and lifestyles.
Cadis Etrama Di Raizel (aka Rai), while seeking to familiarize himself with this era, somehow locates a loyal servant of his, Frankenstein, who is currently the principal of a South Korean high school. Rai decides that this high school would be the perfect place to help him learn about the new world. He enrolls, and suddenly becomes the friend of Shinwoo, an immature teenager who is also a master martial artist. But this new world is no safer than the old, and the dignified, bewildered, technologically illiterate Rai finds himself caught up in adventures both ridiculous and dangerous.

This manhwa is a web comic.

szóval jah, Noblesse topic :D go  :ayay:

149-150es chapter << itt >> van
ki lett bővítve a "Chapter 125" topic-juk :P

NLZ

#1
 :cool:
Furák ezek a hajszín változások azért. Pl most a puskás srác, meg a kocka kölyök is átesett már ilyenen.

Viszont most utolértük a kiadást, nem? Szal lehet várni egy hetet minden részre. :(
[reserved]

chilip

a doki meg Takeo huga lesz... :D még a hajszíne is úgy változott hogy egyezzen. lehet csak a hajlakk jött le a sok powerleveltől :D

NLZ

#3
:D  Azért az elég hülyén venné ki magát, hogy a gonosz doki lenne a szegény fogvatartott hugica. Sztem inkább csak az, hogy egyedül a doki tudja a huga kilétét.

Itt van, hogy mikor jöttek ki az egyes részek:
http://comic.naver.com/webtoon/list.nhn?titleId=25455
Még két nap 151ig... >_<
[reserved]

chilip

#4
AHAHAHAHAHA ch 151 HAHAHAHAHAHAHA

mi az isten :D
[spoiler=edited]az a virágos rét és őzike kicsit kiütött, és javítsatok ki ha tévednék de a hófehérkében nem eper volt hanem alma :wtf:  :lol:

ed.:
közbe leesett a poén  :lul:[/spoiler]

lustáknak
fordítás a közepe fele
RAW

nu kinnvan rendesen mangafox-on

NLZ

Elég gagyi volt azért, Noblessés szinthez mérve.

A vége nem igazán akar leesni, Franky csinálta eper ízüvé, nem?
[reserved]

chilip


chilip

van új chapter

NLZ

Linket is dobhatnál már.
[reserved]

Bishop

Nem ártana jah :hehe:

chilip

http://www.mangafox.com/  :smile: azért ez elég alap, új Id chapter alatt 2vel ott figyel

NLZ

Jah, azt hittem új alatt újat értesz. :P
[reserved]

chilip

152es chapter nekem elég új volt  :confused:

NLZ

Már vagy 4 napja kinn van raw crossingon. Még Mangaupdatesre is kiírták.
[reserved]

chilip

kinn az új chapter (ANGOLUL!!!!!!!, RAW megjelenési idejét leszarom nagy ívben :P )

NLZ

Raw Crossing angol. :confused:  Vagy most mire gondolsz?
[reserved]

NLZ

Hehe, új rész jópofa lett, noha csak egy kis filler sztori az egész. :D Mondjuk ki tudja, lehet a csajok újra fel lesznek használva, bár így ezek után... :D
[reserved]

chilip


chilip

[spoiler]"there was something wrong with the school computer system, I think I should get to it."
"there's someone suspicious at the east entrance. I will get to it."[/spoiler]

:lol:

NLZ

Jól leléptek. :D  Azért remélem nem valami fogyi romantikus szálat terveznek ebből. Bár eddig nem volt ez jellemző, úgyhogy bizakodó vagyok.
[reserved]

chilip

160 - pure EPIC  :lol: "Frankenstein... to be frank I cannot help but admire your abilities. you've brainwashed everyone."  :lul: kurva jó az az oldal

chilip

yaaay- franky újra akcióba fog lendülni

NLZ

2010-11-24, 17:12:37:
Végre, ez a szőke fütyi már kezdett uncsi lenni, remélem Franky helyre teszi. :D

Szerk:
Na köv részben remélem már felpörögnek az események, Franky pedig akcióba lendül. :3
[reserved]

chilip

Franky, you smooth motherfucker :D

NLZ

Vééégre, már kezdett uncsi lenni.
[reserved]

chilip

ejjjjjjj egybe kellett volna kiadni ezt meg a következő chaptert mert ez így kevés, kurva kevés....alig történt valami

chilip

171.5 - oh Franky, you smooth motherfucker  :lol:

NLZ

Jah, jópofák ezek a szösszenetek.




Na megérett egy újabb szösszenet ide.
Az öreg a végén fasza volt. :)
[reserved]

Bishop

Ehh most mi van? Akkor Rai nem is A Noblesse csak egy volt Lord? :zomg: :confused:

Bishop

ÁÁÁ nem bírok várni már a következő chapterekre :hopp: A volt Lord és Franky kapcsolatára kíváncsi vagyok  :D