Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Ramiz

A Pushing Daisies egyre meghatóbb. Vagy öregszek, vagy hülyülök és szentimentálisodok, vagy tényleg ilyen jól elkapták a témát, amivel kapcsolatban amúgy nagyon kritikus vagyok. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

 :tezsvir:

Én is végigvigyorgom/awwwwww-oltam az összes részt.
Merészen giccses, de hatásos.

Az már kevésbé megható, hogy szerdán jön az (egyelőre) utolsó rész.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-09, 01:10:18
Az már kevésbé megható, hogy szerdán jön az (egyelőre) utolsó rész.
Juhé, akkor lesz időm utolérni.

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-09, 01:10:18
:tezsvir:Én is végigvigyorgom/awwwwww-oltam az összes részt.
Te is öregszel. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-12-09, 00:52:16
A Pushing Daisies egyre meghatóbb. Vagy öregszek, vagy hülyülök és szentimentálisodok, vagy tényleg ilyen jól elkapták a témát, amivel kapcsolatban amúgy nagyon kritikus vagyok. :)

Én is imádom, mégsem vagyok öreg, hülye, szentimentális.  :hehe:

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-09, 01:10:18
Az már kevésbé megható, hogy szerdán jön az (egyelőre) utolsó rész.

Az egyelőre a hangsúlyos szó. A sorozat miatt nem kell aggódni, 22 részes évadberendelést kapott, szóval ha véget ér a sztrájk, akkor folytatják.

"Utolsó" részre meg kíváncsi vagyok.
[spoiler]"I killed your daddy"-cliffhanger ugye...  :whoah: :__devil:[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2007-12-09, 10:54:29
Quote from: Ramiz on 2007-12-09, 00:52:16
A Pushing Daisies egyre meghatóbb. Vagy öregszek, vagy hülyülök és szentimentálisodok, vagy tényleg ilyen jól elkapták a témát, amivel kapcsolatban amúgy nagyon kritikus vagyok. :)
Én is imádom, mégsem vagyok öreg, hülye, szentimentális. :hehe:

Tehát nincs mentséged? :D
[spoiler]

[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-12-09, 11:40:19
Quote from: Solid Snake on 2007-12-09, 10:54:29
Quote from: Ramiz on 2007-12-09, 00:52:16
A Pushing Daisies egyre meghatóbb. Vagy öregszek, vagy hülyülök és szentimentálisodok, vagy tényleg ilyen jól elkapták a témát, amivel kapcsolatban amúgy nagyon kritikus vagyok. :)
Én is imádom, mégsem vagyok öreg, hülye, szentimentális. :hehe:
Tehát nincs mentséged? :D

Hiába, Tim Burton-fanboi vagyok.  :__devil:

Quote from: Ramiz on 2007-12-09, 11:40:19
[spoiler]

[/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

Fubenalvo

Stargat Atlantis Seasen 04 Episode 10 (most pénteki rész)
[spoiler]Először kicsit sablonosnak tűnt ez az egész, mert mintha láttunk volna már hasonlót... visszont azért amikor a két McKay találkozott nagyon jót röhögtem. :D
BTW szerintem még találkozunk a másolatokkal, ez amolyan nyitó rész volt egy újabb szállhoz, szintet tuti. Szerintemm... Vélemények?

Hja az a hülye poén hogy a valódi McKay is egy ugyanolyan programon dolgozott a kapun mint a másik. nyehehe   :D
Mondjuuk azt viszont nem értem hogy ha most Weir halott, akkor nem fogják már visszaírni a sorozatba?  :eek: Szerettem a karakterét és
azt hittem hogy Samantha Carter csak egy szezon erejéig lesz. Mit ne mondjak az ő karaktere finomanszólva elhanyagolt. Eltellt 10 rész és nem nagyon fejlődött SG1-es karakteréhez képest. Bár lehet nem is kell neki már? hmm.... [/spoiler]

Ramiz

#998
Dexter Season 2 finished...

Hogy lehet egy ilyen gyengén, lötyögősen induló szezonnak ilyen durva befejezése?
Az első szezon izgalomból, sötét hangulatból ötös. A második elejében ez hiányzik, viszont nincs helyette semmi más sem. A végére viszont sokkal mélyebbre jutunk Dexter lelkébe, mint eddig bármikor, sőt még Harry is új színben tűnik fel. (A Deb-es szál marad béna, mint mindig... :D) A szezon záróképe (az utolsó másodperc) pedig tökéletes megkoronázása a 9-12. epizódoknak, végigborzongtam erősen...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-12-11, 21:23:17
Dexter Season 2 finished...

Hogy lehet egy ilyen gyengén, lötyögősen induló szezonnak ilyen durva befejezése?
Az első szezon izgalomból, sötét hangulatból ötös. A második elejében ez hiányzik, viszont nincs helyette semmi más sem. A végére viszont sokkal mélyebbre jutunk Dexter lelkébe, mint eddig bármikor, sőt még Harry is új tényben tűnik fel. (A Deb-es szál marad béna, mint mindig... :D) A szezon záróképe (az utolsó másodperc) pedig tökéletes megkoronázása a 9-12. epizódoknak, végigborzongtam erősen...

Aki ezek után is kételkedik...  :morci:

Fazék

Californication

röviden: fuckfest.

bővebben: azt hiszem kábeltv-s műsor, és ez meg is látszik rajta. nem fogják vissza magukat mellek mutogatásával, részenként 3-4 szex a minimum (30 perces 1 rész). főszereplőnk Mulder ügynök, aki jelenleg írói válságban van, mióta elhagyta felesége és lánya (persze azért tartja velük a kapcsolatot és próbálkozik is). nagyon cool laza fazon, kénytelen kiélni mélabúságát meaningless egyéjszakás alkalmakban minden egyes útjába akadó friss hússal, de hisz nem tehet róla, döglenek utána a nők, ő áldozat. stb, stb. lehet hogy én vagyok a tuskó, de nekem nem igazán jött le több ebből a sorozatból. ja és az ügynöke házassága se alakul a legjobban, bla-bla.
na mindegy. többen is istenítették ezt a sorozatot, csak ezért kezdtem bele, és ugyan tényleg megvannak a jobb pillanatai, de vhogy mégse nekem való.

10. rész huszonikszedik percében elegem is lett belőle egy újabb kretén jelenet során és kilőttem az egészet bizonytalan időre.

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-12-12, 01:23:36
Californicationtöbben is istenítették ezt a sorozatot, csak ezért kezdtem bele, és ugyan tényleg megvannak a jobb pillanatai, de vhogy mégse nekem való.
Leginkább a lázadásával, beszólogatásával hívta fel magára a figyelmet szerintem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-12-12, 10:42:05
Quote from: Fazék on 2007-12-12, 01:23:36
Californicationtöbben is istenítették ezt a sorozatot, csak ezért kezdtem bele, és ugyan tényleg megvannak a jobb pillanatai, de vhogy mégse nekem való.
Leginkább a lázadásával, beszólogatásával hívta fel magára a figyelmet szerintem.
sejtettem, hogy ez kéne legyen a vonzó és zseniális benne, de én úgy vettem észre, hogy csak erőlködik, semmi eredetit nem nyújt.

Cloud

Lehet hogy elég nagy idiótaság ide ilyet beírni, de nincs valaki akinek megvan az Angel c. sorozat utolsó asszem 5. évadja(ezt már nem adta a tv)Ha valakinek megvan pls. keressen meg priviben. Megegyezhetnénk....
:merci:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Cobra

Én is torrentről szedtem le, mondjuk amit én szedtem, az elég gyenge minőségű volt (de csak ahhoz volt értékelhető mennyiségű seed).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

thx.

De épp azért írtam hogy jó lenne ha meglenne valakinek mert nincs meg ahhoz a technikai hátterem hogy netről szedjem le...itthoni netem csak 236,8 kbp-es mobilinternet.netkávézóban meg sokáig tartana és anyagilag megszenvednék vele.(viszonylag jó minőségű kellene, felirattal ha van hozzá)

Selmo

Több mint 6 giga, már letöröltem, annyira nem volt jó, hogy kiírjam, de a 4. évadot legalább veri. Viszont ehhez vannak időzítve a magyar feliratok. :)

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Én is letöröltem, mert kellett a hely, ahhoz meg túl rossz minőségű volt, hogy kiírjam.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

Ehh... most néztem meg a dexter s02 11ik részét. Huhh lila gőzöm sincs ezt hogy fogják lezárni, de arra már van tippem, hogy
[spoiler]Szerintem Lila-ból csinálnak öbölbéli mészárost, Doaks-al viszont nemtom mi lesz, valamilyen módon életbe lesz hagyva de nem vágom hogy, merthogy Dexterrel kibéküljön... háát nem sok esélyt látok rá. [/spoiler]

Ramiz

Akkor lesz pár meglepetés a számodra. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fubenalvo

omg... ez volt aztán a finsish. Huhhh tömény az tuti, de ezért szeressük. :D
Greetings From Miami!  :lol:

kikuchiyo

#1012
Nekem ellenérzéseim vannak azzal kapcsolatban, hogy Doakest egy [spoiler]ilyen ócska kurvával nyíratták ki. [/spoiler]
[spoiler=zomg, spoiler!!!!1]
Mégiscsak nemes ellenfél volt. [/spoiler]
Failure is the default option

Fubenalvo

Jaja ebben van valami, de ha Dexter tette volna mindezt akkor azért az se lett volna kóser.

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-15, 14:34:25Nekem ellenérzéseim vannak azzal kapcsolatban, hogy Doakest egy [spoiler]ilyen ócska kurvával nyíratták ki. [/spoiler]
Az utolsó mondatod is spoiler lehet.
Egyébként szerintem[spoiler]direkt így csinálták, hogy édes legyen a bosszú - Dexter bosszúja Doakesért. Csak a maga védelmében nem biztos, hogy utánament volna Európába.[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#1015
Igen, de így meg túl kényelmesnek, amolyan deus ex machina-szerűnek tűnik ez a megoldás. Persze nekem sincs ötletem, hogy hogy lehetett volna jobban csinálni.

Ramiz: ebben is lehet valami.
Failure is the default option

Fubenalvo

Egyébként az a röhej hogy Lila még szimpatikus is volt a 4ik részig, aztán elkezdett furakodni... de addig full elhittem hogy akkor most kis váltás jön. :P

Ramiz

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-15, 19:16:58
Egyébként az a röhej hogy Lila még szimpatikus is volt a 4ik részig, aztán elkezdett furakodni... de addig full elhittem hogy akkor most kis váltás jön. :P
Nekem végig az volt. Kinek ne lenne szimpatikus egy dögös cica, aki részenként legalább háromszor megvillantja gyönyörű kebleit? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-12-15, 20:41:13
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-15, 19:16:58
Egyébként az a röhej hogy Lila még szimpatikus is volt a 4ik részig, aztán elkezdett furakodni... de addig full elhittem hogy akkor most kis váltás jön. :P
Nekem végig az volt. Kinek ne lenne szimpatikus egy dögös cica, aki részenként legalább háromszor megvillantja gyönyörű kebleit? :D

Nekem végig antiszimpatikus volt. Kinek lenne szimpatikus egy english-titty vampire (copyright by Debra Morgan), akinek ilyen förtelmes az akcentusa? Szexinek akarták beállítani, oké, de engem már a 3. részben nagyon irritált az a búgó originál angol akcentus.

[spoiler]Talán ezért is ütött nagyon a season finale.  :__devil:[/spoiler]

kikuchiyo

 :tezsvir:

Agreed. Engem is végig irritált . A mellekkel kapcsolatban meg az a véleményem, hogy ebbe a sorozatba feleslegesek voltak. Kevesebb több lett volna.
Failure is the default option