Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2013-12-29, 23:08:46
BTW, azt tudjátok ugye hogy jön a magyar FOX, és ott is megy majd magyar szinkronnal ez a sorozat.
:zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Kedvem támadt megnézni a csúnyán lelőtt 2007-es Nathan Fillion-os Drive sorozatot, amiből csak 6 rész született, de az istennek se találok _működő_ torrent-et a 3-as illetve 4-es részhez. vki tudna segíteni?

Cloud


NLZ

Rossz minőség, de Cloud verziója pörög rendesen. nCore-on fenn van a HDTV verzió.
Esetlet file megosztó oldalakról is leszedheted a HDTV-t.

http://rapidgator.net/file/5aef46df6a19857770fcde00dcc05a3f/
http://rapidgator.net/file/8214b2e5e1327b139e11cbdcce85c2ae/

Nem biztos, hogy jók, elég lassan tölt az ellenőrzéshez, de ezen kívül csak HebSub és VOSTFR verziókat találtam, meg halott edk2k linket.
[reserved]

Fazék

köszönöm mindkettőtöknek, pár órán belül kiderül, hogy elég volt-e ez, vagy tovább kell kutakodjak  :merci:

Fazék


kikuchiyo

Mi váltotta ki ezt a közlést? Rá akarsz venni minket, hogy nézzük újra?
Failure is the default option

Fazék

#3337
ennyi a minimum, ha már egyszer belevágtam ismételten

szerk: de persze tisztában vagyok vele, hogy ti sosem dőlnétek be ilyen olcsó trükknek

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2014-01-12, 16:52:41
Mi váltotta ki ezt a közlést? Rá akarsz venni minket, hogy nézzük újra?
:D

Jut eszembe: az év első napján ünnepélyesen is befejeztem (akkor néztem meg a mozifilmet). :)
Szuper volt.

NLZ

#3339
Ok, Sherlock 3. része meglehetősen jóra sikerült. :)

Miss me?
[reserved]

Fazék


Fazék

Firefly újra végignézve, special features is.
köv napokban még jön a film, és aztán vége. ismét.  :bruhuhu:

Nakedape

http://comment.blog.hu/2014/02/04/gamian-rajongok_alert_megis_lesz_amerikai_istenek-sorozat

noss, jó kérdés, egyrészt nehezen visszaadható könyv szerintem, másrészt ettől még lehet jó is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Spoils of Babylon 1-6 (vége)

Részenként félórás fárasztó ökörség, a 70-es, 80-as évek nagyszabású TV-sorozatainak paródiája. Látványosan béna makettek, elrontott beállítások, eltúlzottan melodramatikus párbeszédek. Animés hasonlattal élve olyan, mint a Haruhi nulladik része (ha még emlékszik arra valaki), csak ez néha abszurdba is átcsap (pl. mókuspörkölt, vagy a kirakati bábu, mint a főszereplő felesége).

Nem mindenkinek jön be feltétlenül ez a fajta humor, és nem is volt végig annyira vicces, mint lehetett volna, de egy próbálkozást azért megérhet.

Almost Human

Az előző két rész már kifejezetten jó volt. Viszont miért kellett összezavarni a részek sorrendjét? Talán pont ezért, hogy a jobb epizódokat tartogassák a végére? Így viszont az átívelő szál, ami eleve gyengécske volt, végképp szétzilálódott. [spoiler]Ha nem tudjuk, hogy a legutóbb leadott rész a 4. volt valójában, akkor nem értjük, hogy az első részben belengetett támadás meg a főszereplő barátnője miért felejtődött el látszólag, aztán miért került hirtelen elő. Ha sorrendben lettek volna, akkor nem lett volna zavar, mert ebben a részben megmagyarázták, miért ejtette a témát a főszereplő.[/spoiler]

True Detective

Csatlakoznék a kórushoz, miszerint:

aztakurva...  :he:
Failure is the default option

.Attila

Quote from: Fazék on 2014-02-04, 23:29:03
Firefly újra végignézve, special features is.
köv napokban még jön a film, és aztán vége. ismét.  :bruhuhu:

Vadász, vadász?

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2014-02-11, 23:06:12
...
True Detective

Csatlakoznék a kórushoz, miszerint:

aztakurva...  :he:
Elro resz alapjan: ez nekem tul durvan inditott.
Hannibalnal meg megertem, de ez most nem bir erdekelni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Én nem olvastam róla még semmit? MIlyen sorozat?

NLZ

Honnan tudjuk, hogy olvastál-e már róla? ;)
[reserved]

Cloud

Jó izé, hülyén írtam, szóval tartalmáról nem olvastam még semmit, csak pár helyen megemlítették hogy nem rossz. :)

NLZ

Valami átívelő bűnügyi sztori, ahogy az időben ugrálva elmeséli egy nyomozópár, hogy mi is történt. Vagy valami hasonlót olvastam sorozatjunkie-n, de már letöltöttem és lehet meg is nézem mindjárt. :D
[reserved]

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Na megnéztem a True Detective 4 részét, nagyon jó kis sztori eddig. :)
Olvastam, hogy 8 részes az évad és minden évad egy teljesen különálló sztori lesz, más szereplőgárdával.
[reserved]

NLZ

Napokban kijött a Star Wars Rebelsről új előzetes, ha valaki nem futott volna még beléjük:
http://www.youtube.com/watch?v=qogqaJ2aXQc
http://www.youtube.com/watch?v=1cAwLmyARpE
Meg vannak a karakterekről is bemutató videók, azokból lehet még informálódni.

Kiváncsi vagyok, mit alkot Disney, de vannak félelmeim. Reméljük azért egy vállalható shonen szintjét összehozzák.
[reserved]

Cloud

Hát nem tudom, nekem eddig annyira nem bejövős, megvárom inkább míg leadják az utolsó Clone Wars évadot, aztán utána bepótolom.

gerey

Quote from: Cloud on 2014-02-22, 13:29:38
Hát nem tudom, nekem eddig annyira nem bejövős, megvárom inkább míg leadják az utolsó Clone Wars évadot, aztán utána bepótolom.
A clone warst kaszálták nem?

Cloud

Igen,de kasza előtt elkészítettek még egy évadot amit eddig nem adtak le. 22 rész lesz.

gerey

Quote from: Cloud on 2014-02-22, 15:21:12
Igen,de kasza előtt elkészítettek még egy évadot amit eddig nem adtak le. 22 rész lesz.
Értem, ezt nem tudtam.

NLZ

[spoiler][/spoiler]
Ki nézi még? :)
[reserved]

Kvikveg

Az elso kepen Matthew McConaughey olyan sovanynak nez ki...  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zelda

2015-ben Heroes reborn...