Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Darkstar

Quote from: katzA vonat 19:58-kor ér a keletibe és 20:15-kor indul el.

Akkor azzal mész?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarAkkor azzal mész?
Hatvanba szállok fel 21:08-kor. Majd integess az ablakból v vmi...
Számom tudod, ha vmi változna.

Darkstar

Quote from: katzHatvanba szállok fel 21:08-kor. Majd integess az ablakból v vmi...
Számom tudod, ha vmi változna.

OK.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

Na, szegény táborozókra rossz idõ van! Remélem holnapra már javul valamicskét!
"I wish I could, but I don't want to."

Moloko

sziasztok!
rettenetesen sajnálom, de 90 %, hogy nem fogok tudni menni... :(
:bruhuhu:
elsõsorban a megtévesztett szervezõtõl kérnék bocsánatot, és ha másképp nem megoldható, szivesen beszállok a szállásdíjba...

Necrid^

Quote from: norikoNa, szegény táborozókra rossz idõ van! Remélem holnapra már javul valamicskét!
Click  :mad: :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Ma jön még valaki Pestrõl, délután?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap


Ramiz

OK, menjünk együtt! 16:15-ös vagy a 16:30-as lenne a legjobb, nem? (Elõbbi csak 1 átszállás.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Aki a délutáni vonattal jön, az majd szóljon telefonon és kimegyek érte.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

#1360
Ööö... PM-ben telefonszám?

edit: köszi!

edit2:

Quote from: kisviraga szerepjatek meg egy tokjo dolog
:cool:
Quote from: Fazékóriási merészséggel és kínzási vággyal fölraktam magamról egy friss képet  a galériába, hogy ha valaki meg akarna találni a pályaudvaron, vagy neadjisten el akarna kerülni, akkor fölismerjen :)
:hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Mivel jól éreztük magunkat (és mert 300 Ft/nap díjjal többet számoltam :lazza: ), Ezért nem lett olyan drága a szállás. Kicsit puritánabb volt, mint szerettem volna, de 950 Ft/napért mit várjon az ember...
Sajnos a rossz idó miatt az elõre tervezett fürdõzésbõl nem sok lett, (néhányan azért bementünk egy fél órára), de a társaság szuper volt, és szerintem mindenki jól érezte magát.
Ha jövõre is mennénk valahova, akkor már "hagyományos" usteam-tábpr lenne :D.

animoni

Alig értünk haza, de te már fent vagy Damnatus :haha: Nem kéne elõbb a fáradságokat kipihenni???!!
Egyébként egyet értek SZUPER VOLT A TÁRSASÁG!!!És most újra itthon dekkolok :bruhuhu:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Darkstar

Nem akar valaki egy második, "last minute" tábort szervezni? Mert ez nagyon jó volt!   :jee:  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Baldy

Tényleg jó volt a tábor, és most jön a kipihenés része :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

animoni

Quote from: BaldyTényleg jó volt a tábor, és most jön a kipihenés része :D
Pihenés????????Így kifárasztott néhány JÓ NAP!!!!!Na ne nevettse... :lul:  :lul:
Ezt nem nézem ki belõled.
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Baldy

Quote from: animoniPihenés????????Így kifárasztott néhány JÓ NAP!!!!!Na ne nevettse... :lul:  :lul:
Ezt nem nézem ki belõled.

Másfél hét alatt pedig elfárad az ember :hehe:
Amugy nem kell aggódni, nem elfáradtam, csak kicsit álmos vagyok :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

pedig a kocsiban is aludtál :D
Jövõre legyen a Balaton!

animoni

Quote from: Damnatuspedig a kocsiban is aludtál :D
Jövõre legyen a Balaton!
Egyetértek, de az drágább lesz!!
Nekem viszont közelebb!!! :haha:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

kisvirag

nahaha

csak sikerult netet keritenem :D

es igeeeeeeeen, rendkivul jo volt ez a hetvege, es igen, csinalunk jovore is!

teli tabort nem merek feszegetni, tavaly se jott ossze, hiszen az erdeklodok tobbsege ugyi egyetemista.

kepek mikor hol lesznek?

/me mar nagyon kivancsi
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Csatlakozok az elõttem szólókhoz, hozzátéve azt, hogy örömömre szolgált megismerni titeket élõben is (különös tekintettel a lányokra :lazza: ), a rikiki meg egy vacak játék, jövõre kanaszta-esttel kezdünk :D (addig azt sem engedjük meg Boncinak, hogy akár csak egy amv-t is lenyomjon :__devil: ).
UI: Köszi, Damnatus, a szervezést!!! (Rep ment persze. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Nem volt túl sok kedvem a galériával szenvedni, úgyhogy nyersen feldobáltam a képeket ide. Szemezgessetek belõle.
Nekem most muszáj lenyugtatnom Meskét, mert elkezdett pattogni, hogy az erdélyi képeket akarja nézni... pedig holnap én melózok, és a gépemen akármikor megnézhette volna eddig is. :p

Fazék

A tábor tényleg nagyon jó volt, támogatom én is a mihamarabbi ismétlést. :)
és hogy egy klasszikust idézzek:
Quoteörömömre szolgált megismerni titeket élõben is (különös tekintettel a lányokra   :lazza: )
:D

Moha

Én összefoglalva annyit mondanék, hogy:
A társaság szuperjó volt, a szállás megfelelõ, a vizesblokk hagyott némi kívánnivalót maga után :rolleyes: a szomszédok meg szimplán s**gfejek voltak...
Azért le a kalappal Damnatus elõtt, szegényt már biztos a pokolba kívánták a sok változtatás miatt, de végül is szépen megszervezett mindent. Az idõjárást meg Murphy szervezte. :haha:

De ha lesz szervezve jövõre is, én (és valószínû Meske is) tutira megyek! :)

katz

Quote from: MohaAzért le a kalappal Damnatus elõtt, szegényt már biztos a pokolba kívánták a sok változtatás miatt
Én azt hittem onnan jött. Lehet ma - hogy már vannak fényképes bizonyítékok - még összehegesztek egy kis beszámolót amugy katz módra. :__devil:
Quote from: Fazék:D
Úgy vigyorogsz, mintha te is lány lennél, bár a diákodban lévõ kép nem igazán cáfolta ezt :D

.Attila

Quote from: MohaNem volt túl sok kedvem a galériával szenvedni, úgyhogy nyersen feldobáltam a képeket ide. Szemezgessetek belõle.
http://usteam.hu/pictures/b/pics/1123452138764.jpg

Kvikveg

Baldy, le sem tagadhatod, hogy az ordoggel cimboralsz! Ezek a szemek!!! :__devil:
http://www.netmore.hu/tabor/tabor_013.jpg

Szerdan kibelezem a fogszabalyzonenit.
http://www.netmore.hu/tabor/tabor_039.jpg

(Ui: basszus, uj vga kartya, a smileyk kisse begyorsultak... :eeek: )
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kecsap

Tényleg Megasirály volt. :) Ahhoz képest, hogy még két hónappal ezelõtt csak annyit tudtam a magyar animeaktivitásról, hogy usteam..., jó kis társasággal hozott össze a sors.  :jee:
Nekem még a hazafelé tartó út is hozott meglepetést, mikor kiderült, hogy Pandora Freya (remcsi jól irtam le :) ) testvére....én asztem Animonié.  :lul:

Ramiz

Quote from: katzÉn azt hittem onnan jött. Lehet ma - hogy már vannak fényképes bizonyítékok - még összehegesztek egy kis beszámolót amugy katz módra. :__devil:
Azért mindent nem kell elmesélned. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

A szervezésben a gond egyedül a létszámmal volt. Mivel az elején többen lettünk, mint ahány férõhelyet le lehetett foglalni, késõbb pedig kevesebben. Mondjuk talán szerencsésebb lett, hogy kevesebben lettünk, mert nem sok plusz ember fért volna a házba, sátorozni meg kicsit gáz lett volna.
Nem ígérem meg, de valszeg jövõre is bevállalhatom a szervezést.