Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

HVp213

Üdv itthon aquana & nite!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Hajimemashite aquana, nite! Dozouyoroshiku onegaishimasu!

Pirula

Quote from: niteörök kedvenceim lesznek a haibane renmei, evangelion, serial experiments lain, ... azumanga, ... cowboy bebop
Ilyen jó ízlésû emberkéket öröm üdvözölni! :) Jó olvasgatást/írogatást nite!

Necrid^

Üdv aquana & nite :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Üdv aquana! Halál a romantikus komédiákra! :whoah: Gyere meetre, ha kedved tartja: sok lány jár már és eddig mindegyik túlélte. :)

Üdv nite! Hú de félreolvastam/félreértettem a postodat...
Quote from: nitegondoltam dobok egy sort most hogy regisztráltam bár én is az olvasós fajta vagyok, nem annyira aktívan irogatós :)
gondoltam dobok egy sört most hogy regisztráltam bár én is az olvasós fajta vagyok, nem annyira aktívan ivogatós :)
:D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Üdv minden újnak. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Udv aquana! Nezz Hellsinget! :__devil:
(Most mar valaki adhatna egy King of my Castle letoltesi lehetoseget - hehe)

Udv nite! Vegre egy hasonloan elelmedett egyen, mint en!
Nezz te is Hellsinget! :__devil: Meg Cowboy Bebopot! Meg Ghost in the Shellt!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Üdvözlet aquana itt köztünk! A romantikus komédiával kapcsolatban hasonlóképpen érzek! ;) De azért szvsz leírhatnád a kedvenceidet!(vagy amiket láttál eddig, hogy tudjunk ajálani!)

Üdv nite!! A Hayao filmek tényleg jóó kezdés! És az Evangelion, a Hack:\\Sign, a Trigun és a Cowboy Bebop még jobb folytatás!! :jee: Csak így tovább! Nézz Hellsinget!

Raniz: az se lett volna rossz!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: niteszasztok!
a könnyedebbek közül is említek párat ami teccik: berserk (na jó ezek annyira nem könnyedek talán)...
A mangát olvastad már belõle? Neeem? Gyorsan bepótolni ;)
Üdv.

Meske

Üdv itt aquana és nite!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

aquana

Quote from: Raggie GordonÜdvözlet aquana itt köztünk! A romantikus komédiával kapcsolatban hasonlóképpen érzek! ;) De azért szvsz leírhatnád a kedvenceidet!(vagy amiket láttál eddig, hogy tudjunk ajálani!)

Ömm... hát a kedvenceim:

Fullmetal Alchemist
X
Inuyasha
Yami no Matsuei
Gravitation
Chrno Crusade
GetBackers

(meg úgy minden ami egy kissé yaoi, illetve Shotarou Morikubo szerepel benne *worships* legédesebb seiyuu a világon!)

Most fogom a Kenshin OVA-t befejezni... ajánlat? Amúgy a Hellsinget már láttam  :lul:
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

nite

kössz mindenkinek a tippeket, gyakorlatilag sztem ezért érdemes ilyen helyre tévedni mint ez a fórum mert így mindenki ajánl egy csomó néznivalót :)
majd nézek hellsinget, meg dobok rá egy sört is :)
a gitsekért annyira nem rajongok, sõt úgy általában jobban szeretem a sorozatokat, valahogy több ideje marad a szerzõknek kifejteni a mondanivalót...
--
God's in his heaven, all's right with the world

Rin

Quote from: nitekössz mindenkinek a tippeket, gyakorlatilag sztem ezért érdemes ilyen helyre tévedni mint ez a fórum mert így mindenki ajánl egy csomó néznivalót :)
Meg azért is mert megismerhetsz egy csomó jófej, rendes embert :)
Quote from: nitemajd nézek hellsinget, meg dobok rá egy sört is :)
Az tényleg nagyon jó sorozat!!! :jee:

Amúgy üdv itt mindenkinek!

HVp213

#2893
Quote from: RinMeg azért is mert megismerhetsz egy csomó jófej, rendes embert :)
Jah meg egy "csomo" gonoszat is aki szereti kinozni a másikat a hülyeségeivel! :__devil:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

nite

Quote from: HVp213Jah meg egy "csomo" gonoszat is aki szereti kinozni a másikat a hülyeségeivel! :__devil:

halál igazad van, már csak ezért megéri :D
--
God's in his heaven, all's right with the world

ArchElf

Quote from: Csipike...Az anime világába a bátyám vezetett be, aki elköltöztekor rám hagyott egy szép listát (mit érdemes szerinte megnézni) és az usteamet, mint a hírek és anime-k forrását...
Opsz, asszem csak most értem kissé utol magam. Üdv a fedélzeten (hivatalosan is).
:p
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Raggie

Quote from: RinMeg azért is mert megismerhetsz egy csomó jófej, rendes embert :)[/COLOR]
Amen! HVp213-ra meg ne is halgassatok, õ az egyik a sok gonosz ember közül itt a fórumon! :hehe: (nem is, csak viccöltem!)

aquana: Hellyess! Hellsing kötelezõ! Nna akkor jöhet a következõ kötelezõ darab: Cowoy Bebop!!!! Az egyik legjobb(ha nem a legjobb) anime!! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonAmen! HVp213-ra meg ne is halgassatok, õ az egyik a sok gonosz ember közül itt a fórumon! :hehe: (nem is, csak viccöltem!)
De igaz!!! :__devil: (nem viccelt)
Quote from: Raggie Gordon(...)következõ kötelezõ darab: Cowoy Bebop!!!!(...)
Az milyen? :rolleyes:  :bsd:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213De igaz!!! :__devil: (nem viccelt)
Te mondtad!  :rolleyes:
Quote from: HVp213Az milyen? :rolleyes:  :bsd:
Any*d!  :__devil: :D <--- ez nem az ám aminek kinéz!*
___________
*:többieknek, mindenki aki nem Vili!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

aquana

Most biztosan mindenki hülyének fog nézni de én a Cowboy Bebop-ot annyira rossznak találtam, hogy egy részt nem bírtam belõle megnézni, pedig épp nem volt semmi más animém... inkább elkezdtem az FF8-at ötvenedszerre...Szerintem rémes >.< Ugyanez történt a Berserk-kel. Báh :eeek:

Tud valaki valami jó kis animét amiben helyes fiúk vannak?  :rolleyes:
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

Pirula

Quote from: aquanaMost biztosan mindenki hülyének fog nézni de én a Cowboy Bebop-ot annyira rossznak találtam, hogy egy részt nem bírtam belõle megnézni, pedig épp nem volt semmi más animém... inkább elkezdtem az FF8-at ötvenedszerre...Szerintem rémes >.< Ugyanez történt a Berserk-kel. Báh :eeek:
Most ha ezt a helyi CB kommandó és Shiroi elolvassa...
Keress fedezéket! :haha:

Raggie

:eeek:  :eeek:  :eeek: A CB-t??????? :confused: Miiiiiii?????? Ezt inkább meg sem hallottam! Próbálkozz újra légyszíves! Legalább a kedvemért! Adj neki még egy esélyt!

eez nem lehet igaz!...... :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: aquanaMost biztosan mindenki hülyének fog nézni de én a Cowboy Bebop-ot annyira rossznak találtam, hogy egy részt nem bírtam belõle megnézni, pedig épp nem volt semmi más animém... inkább elkezdtem az FF8-at ötvenedszerre...Szerintem rémes >.< Ugyanez történt a Berserk-kel. Báh :eeek:

Tud valaki valami jó kis animét amiben helyes fiúk vannak?  :rolleyes:
Megszületett ez az ember aki nem szereti a CB-t :ejj:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: NecridMegszületett ez az ember aki nem szereti a CB-t :ejj:
:eeek: Ilyen ember nincs ez csak vicc lehet  :rolleyes:

.Attila

aquana: menekülj! Vagy legalább hazudd be, hogy valójában tetszett :haha:

aquana

És mégis :eeek:

na jó, letöltök két részt... de remélem, tényleg olyan jó. Az elsõ rész alatt a múltkor halálra untam magam :/ Amint befejeztem a Kenshin OVA-kat, belenézek..

...látom, nem leszek sokáig ezen a fórumon, vasvillával leszek kiüldözve :eeek:
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

Djinn

Quote from: aquanaÉs mégis :eeek:

na jó, letöltök két részt... de remélem, tényleg olyan jó. Az elsõ rész alatt a múltkor halálra untam magam :/ Amint befejeztem a Kenshin OVA-kat, belenézek..

...látom, nem leszek sokáig ezen a fórumon, vasvillával leszek kiüldözve :eeek:
Dehogy leszel kiüldözve! Én is itt vagyok, pedig elõfordult már, hogy véleménynyilvánításnál rámszakadt a fórum agresszivitása.  :lazza:  CB szerintem is megérdemel legalább mégegy próbálkozást! Egyébként is Spike egész jó pasi (mégha nem is fehér a haja :D)
Egyébként a "minden ami egy kissé yaoi" az yaoi akart lenni vagy inkább  shonen-ai? Csak amiatt, nehogy valaki olyat ajánljon, amit nem kéne...  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Aquana: nem leszel kiüldözve, csak éppen ........... szóval, azért legalább nézd meg és utána mondjad, hogy milyen. Ha utána sem tetszik, akkor csak egyszerûen különbözik az ízlésünk. Nna mindegy egyébként nem vagyok ilyen agresszív(ha ez az) csak a CB-re "kicsit" érzékeny vagyok.... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

aquana

Quote from: DjinnEgyébként a "minden ami egy kissé yaoi" az yaoi akart lenni vagy inkább  shonen-ai? Csak amiatt, nehogy valaki olyat ajánljon, amit nem kéne...  :rolleyes:

*blush* Mindkettõ jó  :lul:

Délután nézek CB-t ^.^ de most megyek uborkát pucolni... nem baj, úgyse mondok semmi értelmeset  :rolleyes:
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

Ramiz

Mindegy, minden nem jöhet össze! Nem lehet, hogy lány is, fiatal is és még a Bebopot is szeresse... :__devil:
Elüldözés meg nem lesz! Max. Raggie-t és Vilit, ha tovább garázdálkodnak itten. :uzi: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!