Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Member on 2007-10-29, 23:52:56
Miféle perverzió viszi rá a nőket, hogy ismét összejöjjenek a volt párjukkal?

Rájött, hogy mégis egész jó volt az ágyban?
Szerintem leginkább az, hogy közben rájönnek, az elvárásaik korábban kicsit embertelenek voltak, és nem találtak jobb férfit.

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-29, 23:55:47
Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:52:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-29, 23:13:56
Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:00:36
crowbar. easy to obtain and solves your problems. fast. (keep in mind that it has a limited range tho...)

I would rather recomend poison darts. More subtile, less messy, increased range. In desperate situations usable on the girl aswell.
sniper crowbar. for long-range bludgeoning...

Sniper crowbar with poison coating. Just to make it sure...
:tezsvir:

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2007-10-29, 23:55:59
Quote from: Member on 2007-10-29, 23:52:56
Miféle perverzió viszi rá a nőket, hogy ismét összejöjjenek a volt párjukkal?

Rájött, hogy mégis egész jó volt az ágyban?
Szerintem leginkább az, hogy közben rájönnek, az elvárásaik korábban kicsit embertelenek voltak, és nem találtak jobb férfit.

Sztem meg az, hogy az ellentétek, csak huzamosabb együttlét után jönnek elő. Egy kis szünet és máris megint szebbnek tűnik minden. Engem inkább az érdekelne, hogy ezek az újra összejött párok meddig tartanak ki egymás mellett.

Lythis: You ruined the fun. I wanted to spam more. :/  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

[spoiler=rant]Miért van az, hogy a nők 90%-a rondának képzeli magát annak ellenére, hogy a 90%-ukat megbámulják nyáron, és még így sem lehet megértetni velük, hogy aki nem tündöklő szépség az nem automatikusan ronda? :ejj:[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2007-10-30, 19:26:59
[spoiler=rant]Miért van az, hogy a nők 90%-a rondának képzeli magát annak ellenére, hogy a 90%-ukat megbámulják nyáron, és még így sem lehet megértetni velük, hogy aki nem tündöklő szépség az nem automatikusan ronda? :ejj:[/spoiler]

Ne érdekeljen, csak mondogasd nekik, hogy igenis szépek, hátha beakad a hálóba valamelyikük :hehe:

noriko

Quote from: Selmo on 2007-10-30, 19:26:59
[spoiler=rant]Miért van az, hogy a nők 90%-a rondának képzeli magát annak ellenére, hogy a 90%-ukat megbámulják nyáron, és még így sem lehet megértetni velük, hogy aki nem tündöklő szépség az nem automatikusan ronda? :ejj:[/spoiler]
mert ha elfogadjuk az ellenkezőjét, akkor arra sem lenne szükség, hogy a férfiak ezt megerősítsék, amit viszont szeretünk hallani :D

én azt nem tudom felfogni, hogy hogy láthatja magát kövérnek egy olyan lány, aki szinte csont és bőr...  :frown:
és ha erősködünk, hogy ugyanmár, arra is csak azt mondja, hogy úgysem mondanánk a szemébe...vááááá
durva...pedig abszolút értelmes lány amúgy.

edit: hehe, Fubenalvo megelőzött :)
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

Csak itt most arról van szó, hogy egy átlagos kinézetű nő állandóan leszólja magát.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Amire te hevesen elkezdesz ellenkezni. Tipikus emberi játszma, de nem szabad abbahagyni ;)

Member

És ha szabad kérdeznem, miért jó ezt hallani? Egyetlen faszi sem követeli meg, hogy havonta (!) közöljék vele, milyen jóképű és ápoltan borotvált.

Solid Snake

Quote from: Selmo on 2007-10-30, 19:26:59
[spoiler=rant]Miért van az, hogy a nők 90%-a rondának képzeli magát annak ellenére, hogy a 90%-ukat megbámulják nyáron, és még így sem lehet megértetni velük, hogy aki nem tündöklő szépség az nem automatikusan ronda? :ejj:[/spoiler]

teraflare sig-je a megoldás:  You are nobody. Nobody is perfect. Therefore, you are perfect.  :D

.Attila


kikuchiyo

Forced meme is forced.
This one is more related: [spoiler][/spoiler]
Failure is the default option

.Attila


Solid Snake


Member



.Attila

Szexuális szokásokat firtató felmérés eredménye:

A nők 10%-a vihető ágyba az első randin
A férfiak 20%-a szeretkezett már extrém helyeken
A nők 36%-a napozik meztelenül
A nők 45%-a előnyben részesíti a kékszemű, szőke férfiakat
A nők 46%-a megtapasztalta már az anális szexet
A nők 70%-a a reggeli szexet részesíti előnyben
A férfiak 80%-a nem létesít homoszexuális kapcsolatot
A nők 90%-a szeretne erdőben szeretkezni
A nők 99%-a még soha nem szeretkezett irodában

Következtetés:
Statisztikailag sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy egy idegen nőt korán reggel az erdő közepén anális szexben részesíts, mint arra, hogy a munkaidő letelte után az irodában kapd el a kolléganődet.

Tanulság:
Ne maradj bent munka után, semmi jó nem sül ki belőle!


És egy komolyabb gondolatserkentő idézet vhonnan a netről:

QuoteA romantika és az érzelem ami a kölcsönös szeretet kinyílvánításról szól, hogy említhető meg egy lapon az "udvarlással" ahol is csak a férfi mutat a nő felé érzelmeket kissé megalázkodva a nő előtt?

Ramiz

Quote from: .Attila on 2007-11-20, 18:32:15
QuoteA romantika és az érzelem ami a kölcsönös szeretet kinyílvánításról szól, hogy említhető meg egy lapon az "udvarlással" ahol is csak a férfi mutat a nő felé érzelmeket kissé megalázkodva a nő előtt?
Hát azért nem minden udvarlás erről szól... és hát mennyivel sikeresebbek szoktak lenni a hideg fejjel udvarlók, mint a vakon szerelmesek...

And now for something completely different:
Nemzetiségek. Van bármi különbség?
Nem muszáj végigmenni a sztereotípiákon... konkrét tapasztalat?

Személyesebben: (ne olvasd el! igen, te! meg te meg te! tudom hogy elegetek van már belőle, hogy állandóan itt a fórumon turkálok a saját agyamban!!! ^^"

[spoiler]Az jelent valamit, ha nagyon szeretem a magyar lányokat (tényleg... okosak, stílusosak és kedvesek...), de képtelen vagyok közel kerülni hozzájuk (mármint kölcsönösen)? Talán azt jelenti, hogy nem magyar lelkem van? Vagy csak -gyakorlatiasan- annyit, hogy húzzak el itthonról? :rolleyes: :__devil: (BTW: olyan dolgot fogok tanulni most szakirányon, amivel vszeg könnyű lenne lépni nyugatra.) (Vagy csak annyit, hogy külföldön könnyebben ismerkedik az ember, és ne lássak bele semmi túlzást?)[/spoiler]

Saját (hasonló vagy ellentétes) tapasztalatok?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Szvsz nincs különbség annyira, csak külföldön általában segítőkészebbek és így nyitottabbak az emberek. Persze ez itthon is így van, általában türelmesebb az ember egy idegennel, akinek fogalma sincs a szokásokról. Szóval ez lehet az egyik oka, hogy könyebb ismerkedni. Mondjuk próbáld ki, hogy odamész valami lányhoz, aki tetszik és angolul megkérdezel tőle valamit, mondjuk, hogy hol van a legközelebbi park. Aztán ha szerencséd van és el is tudja mondani, akkor esetleg hálából meghívod egy kávéra. Lássuk bejön-e? És utána nyugodtan fogd az egészet csak valami szociológiai felmérésre. :P
A másik pedig, ha idegenben van az ember, akkor igyekszik barátságokat kialakítani, mert alapvetően társas lény, ezért könyebb ismerkedni, egy táborban, vagy utazáson stb.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2007-11-20, 23:47:08
Quote from: .Attila on 2007-11-20, 18:32:15
QuoteA romantika és az érzelem ami a kölcsönös szeretet kinyílvánításról szól, hogy említhető meg egy lapon az "udvarlással" ahol is csak a férfi mutat a nő felé érzelmeket kissé megalázkodva a nő előtt?
Hát azért nem minden udvarlás erről szól... és hát mennyivel sikeresebbek szoktak lenni a hideg fejjel udvarlók, mint a vakon szerelmesek...
Higed fejjel udvarolni? Ez mit takar? :)

Másik:
Én idegenben még kevésbé tudok ismerkedni, pedig angolul egész jól beszélek szóval nyelvi akadály annyira nincs.

Ramiz

Quote from: sirtomi on 2007-11-21, 10:07:18
Higed fejjel udvarolni? Ez mit takar? :)
Én nem is higednek írtam! :D Azt takarja, hogy udvarlás közben csak arra figyelsz, hogy nőjenek az esélyeid. Pl nem mutatod ki, hogy mennyire fontos neked a lány, vagy direkt olyanhoz mész oda, akit nem ismersz, nem fontos, nem görcsölsz, csupán csinos. Meg ilyesmi.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2007-11-21, 10:51:51
Quote from: sirtomi on 2007-11-21, 10:07:18
Higed fejjel udvarolni? Ez mit takar? :)
Én nem is higednek írtam! :D Azt takarja, hogy udvarlás közben csak arra figyelsz, hogy nőjenek az esélyeid. Pl nem mutatod ki, hogy mennyire fontos neked a lány, vagy direkt olyanhoz mész oda, akit nem ismersz, nem fontos, nem görcsölsz, csupán csinos. Meg ilyesmi.
Újabban nem tudok gépelni, keverem a betűket :D
Na így világos, ezt gyakorlom :D

.Attila

Quote from: Ramiz on 2007-11-21, 10:51:51
Quote from: sirtomi on 2007-11-21, 10:07:18
Higed fejjel udvarolni? Ez mit takar? :)
Én nem is higednek írtam! :D Azt takarja, hogy udvarlás közben csak arra figyelsz, hogy nőjenek az esélyeid. Pl nem mutatod ki, hogy mennyire fontos neked a lány, vagy direkt olyanhoz mész oda, akit nem ismersz, nem fontos, nem görcsölsz, csupán csinos. Meg ilyesmi.

De nem pont ez a rossz? Most komolyan, a lányoknak így tetszik, hogy te tkp. tét nélkül mész oda, hogy voltaképp nem is olyan fontos neked a dolog, ő csak egy a sok közül, aki vagy bejön, vagy nem?

Ramiz

Ne elfogultan közelíts a kérdéshez. Ez olyan, mint egy állásinterjú, ahol nyilvánvaló, hogy ember vagy, hobbikkal, (leendő) családdal, és biztos izgulsz is, meg arról is tudhatnak, hogy plusz egy év alatt végezted el az egyetemet a minimálishoz képest, de nem erről akarnak hallani, hanem arról, hogy szakmai profizmusod biztos tudatában, teljes nyugalommal mondod a szemükbe: te vagy a legjobb, minden energiádat a munkádnak szenteled, százhúsz évig fogsz élni és mindvégig a Céget szolgálod majd. Kamu, de közmegegyezéssel.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Hát ha kamu kell nekik, meg is érdemlik.
De egyébként tényleg ezt látni: ha úgy állsz hozzá, hogy komolyabb kapcsolatot akarsz, már gyakorlatilag vesztettél is.
Ha ezt akarják, megkaphatják.

Csak utólag feltűnően sok a panasz, hogy még sem ez kellett, aztán csinálják ugyanúgy tovább.

sirtomi

Ez kell a nők többségének, nekem nő ismerőseim nagyrésze is megerősítette :) Aztán meg panaszkodnak hogy nincs egy normális pasi se, szerintem lenne, de azokkal nem foglalkoznak :)

.Attila

Hát akkor nem marad más, mutasd azt, hogy ő csak egy a sok közül, akarj rövid kapcsolatot, aztán talán kisül valami jó, esetleg hosszabb kapcsolat.

sirtomi

Quote from: .Attila on 2007-11-21, 15:47:35
Hát akkor nem marad más, mutasd azt, hogy ő csak egy a sok közül, akarj rövid kapcsolatot, aztán talán kisül valami jó, esetleg hosszabb kapcsolat.
Ha tudnám hogy kell ezt csinálni jó lenne. Rajtam mindig látszik, ha komolyan gondolom a dolgot :)

.Attila