Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-31, 20:37:07
[spoiler]
Quote from: Cloud on 2010-03-31, 20:24:05
tényleg jól elvagyunk, jól is néz kis, jó a humora. Na szal tényleg összeillünk csomó dologban.  Meg amúgy is karácsony óta egyedül vagyok, és végre most úgymond boldognak érzem magam mellette. :)

most akkor döntsd el, hogy a farkad vezet, vagy a szíved és az eszed.
szvsz.
meg a járás még nem a világvégéig tartó fogadalom, csak próbaidő,
ahol lehet nemet is mondani, ha meggondolod magad.[/spoiler]

Sose vezetett eddig engem a farkam csak a szívem mindig...

Egyébként talán megpróbálom azt amit "Én" javasolt, én is gondolkodtam már ezen, aztán meglátjuk hogy mi lesz belőle. Mert azt sem akarom hogy pár hét, vagy hónap múlva halálosan egymásba szeressünk és akkor legyen vége az egésznek emiatt. :(

Moha

Quote from: Cloud on 2010-03-31, 20:24:05
Én mondom neki hogy benne vagyok mert tényleg jól elvagyunk, jól is néz kis, jó a humora. Na szal tényleg összeillünk csomó dologban.  Meg amúgy is karácsony óta egyedül vagyok, és végre most úgymond boldognak érzem magam mellette. :)
[spoiler]Szemét mázlista!  :hopp: [/spoiler]
Őszintén, ha boldognak érzed magad mellette, meg jól kijöttök és még jól is néz ki, kár lenne elutasítanod. Az ilyen "vallásos meggyőződésből nem fekszem le senkivel" hozzáállásból kb. 4 dolog sülhet ki:

  • Időközben elfelejti vagy úgy lesz vele, hogy "nem olyan fontos" - ez esetben nincs probléma
  • Rájössz, hogy ő az igazi - szintén nincs probléma, max kicsit várnod kell
  • Szex nélkül is jó lesz a kapcsolat - ismerek ilyen párt
  • Nem bírod ki - gáz. ez esetben vagy félrelépsz vagy szakítasz
3:1 arányban még így is pozitív. Mellesleg ha 21 éves és első kapcsolata lenne, akkor a kíváncsiság és a tapasztalatlanság simán felülírhatja azt a vallásos meggyőződést, pláne, ha vannak kevésbé szűzies barátnői. :) Az meg aztán el ne tántorítson, hogy első kapcsolata lennél. Ha "jól csinálod", lehet, hogy ő fogja kérni a folytatást. :D
Max annyi lehet esetleg gáz, hogy első kapcsolat lévén esetleg túl lelkes ("jajdeszerelmesvagyok") lesz és leköti minden energiádat (eleinte ez nem rossz, de utána már elég gáz).

Szóval szerintem ha jól kijössz a lánnyal és nincs senki más a láthatáron, akkor ne utasítsd el.
Persze azért hallgasd meg a love-gurukat is. :D

Dreamcleaver

Quote from: Cloud on 2010-03-31, 20:24:05
Na szóval aktuális havi friss szerelmi rant:


[spoiler]
Van ez a csaj. Hetek óta találkozgatunk, nagyon jól elvagyunk. Mindig kitalálunk valami elfoglaltságot, legyen szó moziról(imád moziba járni dettó mint én) vagy séta Gellért hegyen, Margit szigeten, csomó más helyen, stb...
A lényeg hogy nagyon jól elvagyunk.

Felhozta, hogy lehetne e szorosabb köztünk a kapcsolat. Szívesen járna velem, ha velem van mindig jól érzi magát, és olyan furcsán érzi magát.( jó értelemben)
Én mondom neki hogy benne vagyok mert tényleg jól elvagyunk, jól is néz kis, jó a humora. Na szal tényleg összeillünk csomó dologban.  Meg amúgy is karácsony óta egyedül vagyok, és végre most úgymond boldognak érzem magam mellette. :)

Örült annak hogy én is benne lennék dologban, de ekkor jött a krach.(legalábbis számomra) :(   Mondja hogy én lennék első kapcsolata(21 éves), illetve hogy mivel vallásosan nevelték(ezt mondjuk tudtam de nem nagyon érdekelt eddig) ő csak a majdani férjével szeretne csak lefeküdni. Addig senkivel. Tehát csak a házasság után. És mindezt nagyon hangsúlyosan kijelentette.   Majd megkérdezte hogy mindehhez mit szólok, hogy így is benne lennék-e a dologban.

Én meg most hezitálok, mert itt van ez a csodálatos lány, de ha együtt akarok majd lenni vele akkor el kell majd vennem, de ugye én még hülye vagyok úgymond hogy házasodjak, így most  nem tudom mi legyen.  Páran azt mondják hogy menjek bele a kapcsolatba, úgyis elfelejti ezt a fogadalmat, mások meg azt hogy hagyjam inkább az egészet és ne jöjjek össze vele.

Eh, nagy az én dilemmám. :(

Vélemények? (ha lehet inkább csak a normálisak érdekelnének sorry)[/spoiler]

Mond meg neki, hogy te nagyon szereted, és szeretnéd azt is, ha működne ez a kapcsolat, de hús-vér ember vagy, aki szeretne NORMÁLIS párkapcsolatban élni. Kérd meg, hogy gondolkodjon rajta, aztán ha 1-2 héten belül nincs válasz, akkor nézhetsz friss hús után.

Engem is vallásosan neveltek, de ez a "no sex a házasság előtt" bigottéria mindig fel tudja baszni az agyam. Pláne, hogy legtöbbször nem is vallásos meggyőződés áll mögötte, hanem a határok feszítgetése.

Amúgy meg, az olyan nővel, aki abszolút nem akarja a szexet, azzal valami gond van.

Quote from: .Attila on 2010-03-31, 20:34:07
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék,

ROFL

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Makos

Cloud:
Ha nem próbálod ki, hogy milyen lenne ez a kapcsolat akkor sosem tudod meg.
Úgyhogy szerintem menj bele. Aztán majd lesz ami lesz. Sosem lehet tudni.

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2010-03-31, 21:23:17
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 20:34:07
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék,

ROFL

Ezt egyébként nem viccből mondtam, teljesen komoly.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2010-03-31, 21:52:36
Quote from: Dreamcleaver on 2010-03-31, 21:23:17
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 20:34:07
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék,

ROFL

Ezt egyébként nem viccből mondtam, teljesen komoly.

ROFL

Flaser

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-31, 21:56:13
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 21:52:36
Quote from: Dreamcleaver on 2010-03-31, 21:23:17
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 20:34:07
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék,

ROFL

Ezt egyébként nem viccből mondtam, teljesen komoly.

ROFL

Ezt hívjuk úgy, hogy technical virgin.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Moha

Quote from: Makos on 2010-03-31, 21:29:35
Ha nem próbálod ki, hogy milyen lenne ez a kapcsolat akkor sosem tudod meg.
Na ez meg a másik. Egy párkapcsolat meg nem egy végleges elkötelezés. Ha nem működik, hát nem működik. Szerintem is jobb megpróbálni és rájönni, hogy mégsem megy, mint azon gondolkodni később, hogy "mi lett volna, ha".
Legalább is magamból kiindulva (lányokkal kapcsolatban) többször bántam azt, hogy valamit nem tettem meg, mint azt, hogy megtettem.

Quote from: .Attila on 2010-03-31, 21:52:36
Ezt egyébként nem viccből mondtam, teljesen komoly.
Én eleve arra következtettem abból, amit Cloud leírt, hogy a lány "minden mást, csak azt nem" elven gondolja. Azért elég gáz lenne, ha teljesen elutasítaná a testi dolgokat. Az már tényleg erősen meggondolandó volna.

Én

Quote from: Moha on 2010-03-31, 21:59:50
Én eleve arra következtettem abból, amit Cloud leírt, hogy a lány "minden mást, csak azt nem" elven gondolja. Azért elég gáz lenne, ha teljesen elutasítaná a testi dolgokat. Az már tényleg erősen meggondolandó volna.
Ha így van, akkor azért megkérdőjelezhető a vallásos meggyőződése.

Selmo

Quote from: Makos on 2010-03-31, 21:29:35
Cloud:
Ha nem próbálod ki, hogy milyen lenne ez a kapcsolat akkor sosem tudod meg.
Úgyhogy szerintem menj bele. Aztán majd lesz ami lesz. Sosem lehet tudni.
QFT

Quote from: Moha on 2010-03-31, 21:59:50
Én eleve arra következtettem abból, amit Cloud leírt, hogy a lány "minden mást, csak azt nem" elven gondolja. Azért elég gáz lenne, ha teljesen elutasítaná a testi dolgokat. Az már tényleg erősen meggondolandó volna.
Meglepődnél, hány ilyen van.

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Tényleg attól függ a dolog, hogy mennyire tartod fontosnak a szexet egy kapcsolatban. Vesztenivalód szerintem nincs, próbáld ki.

És .Attilának igaza van, pár hét múlva azért kérdezz rá, hogy meddig mehetsz el. Home run biztos nem lesz, de a third base-t szerintem simán elérheted.

Moha

Quote from: Selmo on 2010-03-31, 22:03:12
Meglepődnél, hány ilyen van.
Hát lehet, hogy te más körökben mozogsz, de én eddig nem úgy vettem észre, hogy olyan magas volna az aszexuálisak aránya. Mármint akinél se petting, se csók, se semmi.

Fazék

Quote from: Moha on 2010-03-31, 20:48:41
  • Szex nélkül is jó lesz a kapcsolat - ismerek ilyen párt
nevezz sekélyesnek, de ezt nem hiszem el.
esetleg egy bizonyos kor után.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2010-03-31, 22:59:15
Quote from: Moha on 2010-03-31, 20:48:41
  • Szex nélkül is jó lesz a kapcsolat - ismerek ilyen párt
nevezz sekélyesnek, de ezt nem hiszem el.
esetleg egy bizonyos kor után.
+1

Moha

Quote from: Fazék on 2010-03-31, 22:59:15
Quote from: Moha on 2010-03-31, 20:48:41
  • Szex nélkül is jó lesz a kapcsolat - ismerek ilyen párt
nevezz sekélyesnek, de ezt nem hiszem el.
esetleg egy bizonyos kor után.
Jó, hát olyan mélyen nem látok bele a kapcsolatukba, de már 4 éve megvannak egymás mellett szex nélkül és egyikőjük sem panaszkodik. A srác egyébként 27, a lány meg 22.

Én

Quote from: Moha on 2010-03-31, 23:04:14
Quote from: Fazék on 2010-03-31, 22:59:15
Quote from: Moha on 2010-03-31, 20:48:41
  • Szex nélkül is jó lesz a kapcsolat - ismerek ilyen párt
nevezz sekélyesnek, de ezt nem hiszem el.
esetleg egy bizonyos kor után.
Jó, hát olyan mélyen nem látok bele a kapcsolatukba, de már 4 éve megvannak egymás mellett szex nélkül és egyikőjük sem panaszkodik. A srác egyébként 27, a lány meg 22.
:zomg:

Zsiga

Az egyik életképtelen, a másik meg félrekúr.

Lythis

Quote from: Zsiga on 2010-03-31, 23:54:13
Az egyik életképtelen, a másik meg félrekúr.

Vagy ez, vagy jó színészek, és röhögnek azon, hogy ezt benyalod nekik...

Dreamcleaver

ITT: Hungarian religious girls reject sex before marriage but sure into some delicious anal pounding.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2010-04-01, 00:35:09
ITT: Hungarian religious girls reject sex before marriage but sure into some delicious anal pounding.
At least some of them say that...
Whereas in slovakia the little nuns-to-be are openly trying to flirt with you...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-31, 21:56:13
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 21:52:36
Quote from: Dreamcleaver on 2010-03-31, 21:23:17
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 20:34:07
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék,

ROFL

Ezt egyébként nem viccből mondtam, teljesen komoly.

ROFL

Sry, most nem értem, mire megy rofl.

Quote from: Moha on 2010-03-31, 21:59:50
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 21:52:36
Ezt egyébként nem viccből mondtam, teljesen komoly.
Én eleve arra következtettem abból, amit Cloud leírt, hogy a lány "minden mást, csak azt nem" elven gondolja. Azért elég gáz lenne, ha teljesen elutasítaná a testi dolgokat. Az már tényleg erősen meggondolandó volna.

Cloud írta:

Quoteő csak a majdani férjével szeretne csak lefeküdni. Addig senkivel. Tehát csak a házasság után.

Anális szex azért szerintem már beletartozik, de még talán a petting is.

Lythis

Quote from: .Attila on 2010-04-01, 02:22:20

Quoteő csak a majdani férjével szeretne csak lefeküdni. Addig senkivel. Tehát csak a házasság után.

Anális szex azért szerintem már beletartozik, de még talán a petting is.
kivéve, ha nem fekve csinálják.. hö-hö-hö...

Egyébként jah, per definitionem a "kölcsönösen kielégítjük egymást" már annak számít (jogilag mindenképp), de vannak páran, akik meggyőződéssel vallják, h az még nem.

Flaser

Quote from: Lythis on 2010-04-01, 02:36:59
Quote from: .Attila on 2010-04-01, 02:22:20

Quoteő csak a majdani férjével szeretne csak lefeküdni. Addig senkivel. Tehát csak a házasság után.

Anális szex azért szerintem már beletartozik, de még talán a petting is.
kivéve, ha nem fekve csinálják.. hö-hö-hö...

Egyébként jah, per definitionem a "kölcsönösen kielégítjük egymást" már annak számít (jogilag mindenképp), de vannak páran, akik meggyőződéssel vallják, h az még nem.


Szerintem meg ez olyan mint ahogy a Ferences rend zuhanyzójában volt kigrafitizve:
"Két húzásnál több már bűn!"
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Xzone



Próféta

Quote from: Cloud on 2010-03-31, 20:24:05
boldognak érzem magam mellette. :)
Tudod ezt más hasonló boldogságforrással pótolni? Nem. A szex viszont... helyettesíthető. Mégis min rágódsz?




OFF

Quote from: .Attila on 2010-03-31, 20:34:07
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék,
Meg amikor kinézik valami elszabott középiskolai bioszkönyvből, hogy a hús az a harántcsíkolt izomszövetet jelenti, ezért minden más állati belsőséget lelkiismeret-furdalás nélkül fogyaszt böjt alatt.

Pozitív példát is ismerek viszont, amikor valaki a szabály szelleméhez ragaszkodott a betűje helyett, ami nekem nagyon imponált. Az volt a kiindulópontja, hogy a mai világban hús nélkül is simán lehet finoman és laktatóan táplálkozni (ld. vega-menük akármelyik jobb kajáldában). Ezért emelte a lécet, és péntekenként a zenehallgatásról és a flash játékokról is lemondott (pedig ez utóbbira erősen rá volt kattanva a srác). Így fenntartotta az akaraterő / állhatatosság gyakorlatot.

Moha

Quote from: Lythis on 2010-04-01, 00:48:40
Whereas in slovakia the little nuns-to-be are openly trying to flirt with you...[/color]
Have you tried it? :D

Cloud

Quote from: Próféta on 2010-04-01, 23:40:03
Quote from: Cloud on 2010-03-31, 20:24:05
boldognak érzem magam mellette. :)
Tudod ezt más hasonló boldogságforrással pótolni? Nem. A szex viszont... helyettesíthető. Mégis min rágódsz?




Nem rágódok. Együtt vagyunk már. Aztán meglátom mi lesz majd. :D

Moha

Quote from: Cloud on 2010-04-02, 00:06:39
Nem rágódok. Együtt vagyunk már. Aztán meglátom mi lesz majd. :D
Keep us updated! :hehe: