Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Cheesy

Quote from: szpeter on 2012-02-19, 20:31:53
Belekerültem a friend zone-ba. Nagyon jó. A tegnapi elszúrt vallomás miatt már annak örülnék ha barátok maradunk.
Az egész életem egy példa arra,hogy nem kell csinálni. Így.
Részvétem.
Én ősszel jártam így, már régóta ismertük egymást fősuliról. Volt neki egy több éves kapcsolata egy olyan fickóval akiről sokat elárul a komolyságáról az, hogy 27 évesen sem engedte meg az anyja, hogy a barátnőjénél aludjon, mert utálta. Hát röviden annyi, hogy ő persze nem zárta ezt le még 1 évvel azután sem, hogy otthagyta, meg a szokásos blabla. Az eset után persze, hogy visszament mert a srác azért nem akarta a pinát otthagyni, meg persze végre meg tudták beszélni a dolgokat, stb.
Lényeg, hogy egyébként elmondása szerint én az esete vagyok, meg így meg úgy, de csak eljutottunk ahhoz az utálatos mondathoz.
Persze megegyeztünk, hogy ok. Utána hónapokig maró harag volt bennem. Egyrészt rá nézve, mert szeretett incselkedni, másrészt magamra nézve, hogy elhittem. Nagyon lassan de elmúlt a gyűlölet, de a társaságát a mai napig sem keresem.
Hát nekem így alakult miután elhangzott ez a pokoli mondat. Szerintem rosszabb mint a sima elutasítás.
Persze biztos van úgy, hogy utána is barátok maradnak a felek, mint a mesében :)

Cobra

Quote from: szpeter on 2012-02-19, 21:17:48
Valamit el kell kezdenem tényleg művelni ami elterelné a figyelmemet az egészről
MMO :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Cobra on 2012-02-19, 22:06:57
Quote from: szpeter on 2012-02-19, 21:17:48
Valamit el kell kezdenem tényleg művelni ami elterelné a figyelmemet az egészről
MMO :)
Picsába, erre miért nem gondoltam? :D
[reserved]

szpeter

Quote from: Cheesy on 2012-02-19, 21:50:57
Szerintem rosszabb mint a sima elutasítás.
Abszolút.  :3x3:
Egyébként köszi a tippeket, nem hittem volna hogy ennyire gyakori az eset. Azt hittem ehhez tényleg különösen nagy balszerencse kell.  ::)

Én

Nem tudom, nekem szarabbul esett hogy látni sem akart/akar többet, bár ez (igen rövid) járás után volt. :F

Cloud

Ó ezek a legyünk csak barátok dolgok...VOlt párban részem sajna. :( Vagyis most már szerencsére.

szpeter

Hoppá most ütött be egy régebbi vétek. No kérem szépen a foglalt csajka elpanaszolta a barátjának hogy megcsalta. Igen ám, de azt hozta ki a remek pár hogy én vagyok az egyetlen hibás, minek nyomultam, satöbbi. Nevetséges. Ez két emberes játszma volt, végig. Kioktattam a kis libát arról, hogy ez így nem járja, hát jött arcoskodni a partner hogy mit képzelek magamról, meghazudtolom az értelmiségi csajt. A vége az lett, hogy én lennék az öntelt, éretlen farok...gratulálok. A ribanc jól megoldotta hogy ne legyen gáz a megcsalásból, tapsot neki.  :appl:  :3x3:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: szpeter on 2012-02-21, 21:18:34
Hoppá most ütött be egy régebbi vétek. No kérem szépen a foglalt csajka elpanaszolta a barátjának hogy megcsalta. Igen ám, de azt hozta ki a remek pár hogy én vagyok az egyetlen hibás, minke nyomultam, satöbbi. Nevetséges. Ez két emberes játszma volt, végig. Kioktattam a kis libát arról, hogy ez így nem járja, hát jött arcoskodni a partner hogy mit képzelek magamról, meghazudtolom az értelmiségi csajt. A vége az lett, hogy én lennék az öntelt, éretlen farok...gratulálok. A ribanc jól megoldotta hogy ne legyen gáz a megcsalásból, tapsot neki.  :appl:  :3x3:

Ugyan. Ha ekkora balek a barátja, akkor megérdemli.


Kraivan



Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

szpeter

Neeee.. most jöttem rá hogy egy friendzoen-ért passzoltam egy kapcsolatlehetőséget  :haha: *kínosan röhög* :DD



Fazék

azt hiszem ez ideillik valamelyest
Free Beer
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DSdgZwOxRUE

[spoiler]önbecsülés? fuck that! ide a nővel![/spoiler]

kada

Quote from: szpeter on 2012-04-09, 23:16:20
Neeee.. most jöttem rá hogy egy friendzoen-ért passzoltam egy kapcsolatlehetőséget  :haha: *kínosan röhög* :DD

Rendezünk ki röhög kínosabban versenyt?
Potenciális kapcsolatlehetőséget elkergette valahogy (nem voltam ott) egy (igazából csinos meg minden), csak hogy aztán friendzoneolhasson.

Legszebb öröm a söröm, mert kiszámítható.
edit:
Kivéve ha Fazék linkjéhez hasonlóan jön.

szpeter

Fúú.. de itt legalább nem te vagy a ludas. Ez borzalmas , büntetni kéne az ilyet...  :_piszka: :D

kada

Quote from: szpeter on 2012-04-09, 23:42:39büntetni kéne az ilyet...  :_piszka:
Felmerült bennem hogy segítséget kérek ötletek terén a Hentai alforumban, de aztán megdobtam a SAN checket.

szpeter

Írtam egy jelenségről, amin nem tudom igazán hogy hogyan is lehetne segíteni..talán az idő meg az érés megoldja ezt is. Ismertek ilyet? :)



szpeter

Quotea férfiak jobban vonzódnak a nőnemű barátaikhoz, mint az fordított esetben megfigyelhető volt. Az is gyakori jelenségnek számított, hogy a férfiak túlbecsülték annak a szexuális vonzalomnak a mértékét, amit a nők irántuk éreztek.
Yikes! És valóban..  :angyali:

.Attila

Érdekes, nálam pont nincs így. Azért a barátaim, mert nem akarok tőlük többet.
Ja de én nem vagyok normális. Nem szóltam.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2012-05-11, 16:03:32
Érdekes, nálam pont nincs így. Azért a barátaim, mert nem akarok tőlük többet.
+1

Fazék

ti már a jövő iszonyatosan fejlett nemzedékéből vagytok, az evolúció következő lépcsőfoka

[spoiler=vagy]

[spoiler=vagy a legvalószínűbb:]sztem keveritek a barát és a haver fogalmakat.[/spoiler][/spoiler]

de persze ez csak 1 teljesen szubjektív vélemény.

szpeter

Yep, a havercsajokkal én is úgy állok, hogy nem érzek többet mint "kéne".

Cloud

Quote from: szpeter on 2012-05-11, 16:49:26
Yep, a havercsajokkal én is úgy állok, hogy nem érzek többet mint "kéne".

Ez lehet, de nálam havercsaj nem egyenlő barátbarátnővel.

Én pl sosem tudtam barátkozni csajokkal. Haveri dolog az más.

.Attila

Quote from: szpeter on 2012-05-11, 16:49:26
Yep, a havercsajokkal én is úgy állok, hogy nem érzek többet mint "kéne".

Én közeli barát csaj iránt sem érzek többet.