Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Próféta

Mit kispályáztok? Részemről Transport Tycoon Deluxe a minimum  :lazza: Vagy Black&White  :rotfl:
Amit soha nem próbálnék ki élőben: SIMS  :muhahah:

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-01-07, 00:17:35
Szerk.: Darkstar: A School Days angol feliratos? Mert ha igen akkor egyszer kölcsönkérem, annyi jót írtatok már róla.
Sajna nem az. bár az első chapter a játékból kiszedve megvan angol felirattal.
Ez az
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Fazék on 2007-01-06, 22:19:50
Ezek a németek totál meghibbantak...  :wtf:
és képzeljétek milyen cefettül betegre kereshetjük majd magunkat avval, hogy frag-elős klippeket készítgetünk, és azokat küldjük el nekik pénzért :rolleyes:
Egyébként ez már tényleg beteges... most passziánszozzanak, meg aknakeresőzzenek?

Zen

Quote from: Lythis on 2007-01-07, 01:19:28
Quote from: Fazék on 2007-01-06, 22:19:50
Ezek a németek totál meghibbantak...  :wtf:
és képzeljétek milyen cefettül betegre kereshetjük majd magunkat avval, hogy frag-elős klippeket készítgetünk, és azokat küldjük el nekik pénzért :rolleyes:
Egyébként ez már tényleg beteges... most passziánszozzanak, meg aknakeresőzzenek?


MAGADNÁL VAGY??!! Az aknakeresőben meg lehet HALNI! Az érzékeny lelkületű német szülők és szerető szívű politikusok elé nem szabad ilyen vérgőzös és agyonbrutalizált "halálosztó szimulátort" tárni! Valaki még ELÁJUL!  :uzi:

Istenkém, de szemét vagyok :__devil: (És kicsit sem szarkasztikus)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

jahm, végülis az a hülye sárga smiley elég emberszerű....
mondjuk továbbra sem esik le, hogy mit akarnak ezzel elérni... szóval ne öljek embert gépen se, mert erőszakos... és ha megteszem, rámtörik az ajtót géppuskával, és a földhözszegeznek, aztán rosszabbesetben bevisznek a sittre, a gépemet meg valószínüleg akármi történik is, de a roncstelepre küldik (kétlem h egy hozzáértő kolléga odaül, és nyom egy uninstallt, mert olyan nincs..). Mindezt azért hogy ne erőszakoskodjak?
De végülis még mindíg lehet majd olyan játékokat kiadni, amiben emberre nem hasonlító lényeket gyakhatsz cafatokra... Olyan "klasszikusoknak" készül majd el a játékváltozata, mint "A gyilkos paradicsomok támadása", valamint olyan - a számítógépes játék fogalmát újradefiniáló - gyöngyszemek láthatnak majd napvilágot, mint a minden bizonnyal már készülő "Mészárlás a Vágóhídon".....
Addig meg elflippereznek, meg passziánszoznak....

Próféta

Be fogják tiltani a sakkot. Az kész gyilkolászás, a játszma végén alig marad pár katona talpon  :frown:

Ramiz

Quote from: Próféta on 2007-01-07, 01:12:44
Mit kispályáztok? Részemről Transport Tycoon Deluxe a minimum  :lazza: Vagy Black&White  :rotfl:
Amit soha nem próbálnék ki élőben: SIMS  :muhahah:
Ja... főleg ha nem is te irányítanád magad. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Ramiz on 2007-01-07, 01:47:39
Quote from: Próféta on 2007-01-07, 01:12:44

Amit soha nem próbálnék ki élőben: SIMS  :muhahah:
Ja... főleg ha nem is te irányítanád magad. :D
a 4 éves kishúgom azzal játszik, és kedvenc elfoglaltság, hogy családokat végez ki benne....

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-01-07, 01:48:41
a 4 éves kishúgom azzal játszik, és kedvenc elfoglaltság, hogy családokat végez ki benne....
Az én húgom is. Befalazza a tagokat, aztán nézi, ahogy éhen/szomjan/stb halnak. Vagy épp felgyújtja, sokkolja őket. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-01-07, 01:48:41
Quote from: Ramiz on 2007-01-07, 01:47:39
Quote from: Próféta on 2007-01-07, 01:12:44

Amit soha nem próbálnék ki élőben: SIMS  :muhahah:
Ja... főleg ha nem is te irányítanád magad. :D
a 4 éves kishúgom azzal játszik, és kedvenc elfoglaltság, hogy családokat végez ki benne....
Ő még fiatal, belőle még lehet akár normális ember is, de mi már ilyen retardáltan fogunk megdögleni.  :D

Lythis

nekem a 2 meg sincs... még az elsőben szórakoztam avval, hogy több családot irtottam napokig, hogy kellően hangulatos sírkertet tudjak csinálni az udvarba.....

Dark: a hugok már csak ilyenek :D (mondjuk olyanokat hallani egy 4éves gyerektől, h "azt akarom, hogy felgyújtsa magát" valahol azért.. mi erre a jó szó? hirtelen csak a szívetmelengető ugrott be....)

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-01-07, 01:49:52
Quote from: Lythis on 2007-01-07, 01:48:41
a 4 éves kishúgom azzal játszik, és kedvenc elfoglaltság, hogy családokat végez ki benne....
Az én húgom is. Befalazza a tagokat, aztán nézi, ahogy éhen/szomjan/stb halnak. Vagy épp felgyújtja, sokkolja őket. :D
Hehehe... volt erről egy cikk ... már nem is tudom, hol. Asszem Newsweek, de
már legalább fél éve. Szóval egy felmérés szerint a hasonló korú lányok szinte
mind evvel szórakoznak, hogy kinyírják a karaktereket... Abból lett egy kis
szemetmeresztgetés az óperencián túl.

Német törvény: már mondtam, be kéne vezetni, hogy a hülyeségért járjon halál.
Egyből megoldódna a Föld sok gondja :D
Ja és közben a még ennél is véresebb hálivúdi filmekben persze ömölhet a vér...

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-07, 03:15:11
Ja és közben a még ennél is véresebb hálivúdi filmekben persze ömölhet a vér...
Jah, ma néztük meg az Apocalypto-t és vérben/brutalitásban nem volt hiány. De ez már másik topic. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-01-07, 03:23:16
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-07, 03:15:11
Ja és közben a még ennél is véresebb hálivúdi filmekben persze ömölhet a vér...
Jah, ma néztük meg az Apocalypto-t és vérben/brutalitásban nem volt hiány. De ez már másik topic. :)

Sztem lime volt.  :hehe:

Aki játszott vele: Tipp a Resident Evil 4-ben a Mercenaries modhoz hogyan szedjem össze az 5 csillagot mind az 5 karakterrel mind a 4 páylán? Weskerrel meg Adával nem nagy cucc a sniper miatt, Krauser meg ugye gyak egy cheat karakter. Na de Leon és Hunk? 4 csillag megy, de az 5-höz 60k pont felett kell teljesíteni. nincs az az isten.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-17, 22:28:18
Sztem lime volt.  :hehe:
Azt nem mondtam, hogy félelmetes/stb volt, csak a paradicsomlé mennyiségére utaltam. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire


Fazék

Nagy bűnömet próbálom jóvátenni azzal, hogy a holnapi napon boldog tulajdonosává válok egy Baldur's Gate Saga kiadványnak és néktek is javaslom, hogy mihamarabb beszerezzetek egy példányt :)

ugyanis megjelent nálunk egybe szépen az egész dvd-n és csupán 4k-t vesztegetnek érte :)

már jópár éve vártam erre. sajnos nem olyan szép, mint a régi egybe kiadványok, amikről jól lemaradtam spúrság miatt, de azért ez is megteszi

Icewind Dale gyűjtemény is megjelent, de az spec jóval kevésbé érint engem :)

thrall

lehet megvásárolom én is, mert tavaly előtt egyik gyerek kölcsön kérte töle a baldur's gate 2-t aztán be is húzott, mert elköltöztek a mocskok, és nála maradt :Eztneked:

Darkstar

A Sims2 ezennel hivatalosan is az awesome kategóriába került. Íme Anonymous  :lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Darkstar on 2007-04-06, 00:26:40
A Sims2 ezennel hivatalosan is az awesome kategóriába került. Íme Anonymous  :lul:

Otaku  :lol:  :lul:

thrall

PoP: SoT-ban a kék guard-ok ellen van valami taktika? [spoiler]mert amikor a herceg apja ellen küzdöttem, akkor könnyű volt, de manapság amikor már szinte csak ők jönnek majdnem az összes sand tank-omat fel kell használom azért, hogy leverjem őket[/spoiler]

Draconire

Haloid -egy fan-made Halo 2 videó, ami szerintem egyszerűen  :Kiraly:

Soldier

#112
Quote from: Gmer on 2007-04-18, 20:27:45
Haloid -egy fan-made Halo 2 videó, ami szerintem egyszerűen  :Kiraly:

telleg nagyon ott van )vége se semmi(..  asszem utana nezek kicsit Monty  Oumnak^^

edit: a többi mar annyira nem tetszett:) bár azok közt is van "1-2" ügyes animacio:P

Dreamcleaver

Quote from: Gmer on 2007-04-18, 20:27:45
Haloid -egy fan-made Halo 2 videó, ami szerintem egyszerűen  :Kiraly:

Én nem játszottam végig a Halo-t, de ezeket a csajszi modelleket honnan szedte a csávó? Ő csinálta? Vagy valami fan mod? Esetleg a Halo 2-ből vannak (mintha olvastam volna, hogy valahogy extraktolni lehet őket) ? Csak mert elég jól néznek ki a Halo 1 trágya grafikájához képest.  :D

Amúgy tényleg  :cool: videó.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-19, 13:30:15
Quote from: Gmer on 2007-04-18, 20:27:45
Haloid -egy fan-made Halo 2 videó, ami szerintem egyszerűen  :Kiraly:

Én nem játszottam végig a Halo-t, de ezeket a csajszi modelleket honnan szedte a csávó? Ő csinálta? Vagy valami fan mod? Esetleg a Halo 2-ből vannak (mintha olvastam volna, hogy valahogy extraktolni lehet őket) ? Csak mert elég jól néznek ki a Halo 1 trágya grafikájához képest.  :D

Amúgy tényleg  :cool: videó.

A kék csaj:
Samus Aran (サムス・アラン, Samusu Aran?), is the fictional protagonist of the Metroid video game series. Introduced in the 1986 video game Metroid, ...

A másik pedig Nicole a DoA4-ből, aki egy crossover characterszerűség vagymi a DoA és a Halo univerzum közt.

siklara

Quote from: Fazék on 2007-04-03, 23:25:58
Nagy bűnömet próbálom jóvátenni azzal, hogy a holnapi napon boldog tulajdonosává válok egy Baldur's Gate Saga kiadványnak és néktek is javaslom, hogy mihamarabb beszerezzetek egy példányt :)

ugyanis megjelent nálunk egybe szépen az egész dvd-n és csupán 4k-t vesztegetnek érte :)
:eek:
MUST HAVE!! Remélem még fogok találni, ha holnap du. hazafelé beugrok a CD Galaxisba. ^^
Egyébként szerintem az Icewind Dale is nagyon élvezetes darab, amolyan Baldur's Gate light gyönyörű zenével és kellemes csihi-puhi questekkel és a parti minden tagját is úgy tervezi meg az ember, amilyenre akarja. Bár így nincsenek meg a jópofa scriptelt párbeszédek, amik a BG-t olyan élvezetessé teszik az ezerféle küldetés mellett. :smile:

Quote from: Darkstar on 2007-04-06, 00:26:40
A Sims2 ezennel hivatalosan is az awesome kategóriába került. Íme Anonymous  :lul:
OMG, ebben a játékban ilyen lehetőségek rejlenek?! :rotfl:

Egyébként a kiéheztetős marhulás igazából csak azért volt jó, mert utána a sírok ott maradtak a telken és ha az ember lánya újra ráépítkezett, sikítva lehetett röhögni rajta, amint átlag Simünk éjszaka kiborotkált a hűtőhöz harapni valamit és összefutott az előző tulaj szellemével :lul:
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat."
(Anonymous)

Eberinu

Emberek! Aki imádja a zenét, és a ritmusjátékokat, azoknak ajánlom az ingyenes online Audition Dance Battle című játékot :D Ku******va nagy! A bust-a-groovehoz hasonlitanám a rendszerét, a zenék,meg a maiak szinte,szal aki szereti az ilyen japcsi játékokat, probálja kiiii! A regisztráció kicsit macerás,de az oldalán ott van minden!
http://mmocentral.extra.hu/index.php?page=cikk&sort=name

thrall

na igen, az jó játék :D nemvagyok az híve ilyeneknek, de azzal eljátszottam egy ideig.. aszem 3-4 hónapot

Soldier

Quote from: Eberinu on 2007-04-27, 18:43:17
Emberek! Aki imádja a zenét, és a ritmusjátékokat, azoknak ajánlom az ingyenes online Audition Dance Battle című játékot :D Ku******va nagy! A bust-a-groovehoz hasonlitanám a rendszerét, a zenék,meg a maiak szinte,szal aki szereti az ilyen japcsi játékokat, probálja kiiii! A regisztráció kicsit macerás,de az oldalán ott van minden!
http://mmocentral.extra.hu/index.php?page=cikk&sort=name

telleg joh en ma kezdtem el .. kivancsi vagyok milyen lex majd nagyobb szinten ,eddig tetszik, 2 kerdes :
1. felbontast nem tudok allitani ? nem tum pedig nagyon kerestem gondolom lehet csak nem talalom,ha igen hol?
2.Számokat fogok tudni venni Den-ert ? vagy azt nem is lehet venni csak kapsz vagy az hogy müködik valki vilagositoson fel pls^^


Eberinu

Lehet venni a denért,de a jobb cuccok sajna átutalt pénzért kaphatok :(