Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Member

Nekem a DVD-n annyi a file-név, hogy "Kenshin OVA Seisouhen - part1" és "Kenshin OVA Seisouhen - part2". De a fileméret alapján az előbbi.

Zsiga

Quote from: Member on 2006-10-13, 19:20:08
Nekem a DVD-n annyi a file-név, hogy "Kenshin OVA Seisouhen - part1" és "Kenshin OVA Seisouhen - part2". De a fileméret alapján az előbbi.
Ja így már értem. :) Egyébként AOM megmondja fél pillanat alatt.

Member

Végülis nem egetrengető probléma, azért kösz. :)

Zsiga

Quote from: Member on 2006-10-13, 19:48:51
Végülis nem egetrengető probléma, azért kösz. :)
Itt az MD5 cheksum a ZX-verzióhoz. (A fileneveket átírtam arra amit írtál.) Total Commander ugyanúgy felismeri mint az .sfv-t .

Lythis

Remek, Trinity Bloodhoz nincs véletlenül vkinek checksum cucc? csakmert szerintem valamelyik rész valahol hibás (felteszem a letöltött verzió sérült meg valahogy, szal nem a fennlévő), mivel nem hajlandó kiírni dvd-re olvasási hiba miatt, és nem szeretném most újra leszedni az egészet, ha nem gond.
(srry az offért)

Fazék

Quote from: Lythis on 2006-10-14, 02:13:06
Remek, Trinity Bloodhoz nincs véletlenül vkinek checksum cucc? csakmert szerintem valamelyik rész valahol hibás (felteszem a letöltött verzió sérült meg valahogy, szal nem a fennlévő), mivel nem hajlandó kiírni dvd-re olvasási hiba miatt, és nem szeretném most újra leszedni az egészet, ha nem gond.
(srry az offért)
igazán nem akarok szemtelenkedni, de mi akadályozza meg benne, hogy lenézze az anime AniDB-s oldaláról? :D

szinte minden egyes file-hoz oda vannak írva md5 sha1 és crc sum-ok :)

de ha nem megy, akkor mondja mely file-ok a hibásak véleménye szerint, csapat vagy byte-ra pontos méret és segítek :)

Lythis

Quote from: Fazék on 2006-10-14, 02:18:09
Quote from: Lythis on 2006-10-14, 02:13:06
Remek, Trinity Bloodhoz nincs véletlenül vkinek checksum cucc? csakmert szerintem valamelyik rész valahol hibás (felteszem a letöltött verzió sérült meg valahogy, szal nem a fennlévő), mivel nem hajlandó kiírni dvd-re olvasási hiba miatt, és nem szeretném most újra leszedni az egészet, ha nem gond.
(srry az offért)
igazán nem akarok szemtelenkedni, de mi akadályozza meg benne, hogy lenézze az anime AniDB-s oldaláról? :D

szinte minden egyes file-hoz oda vannak írva md5 sha1 és crc sum-ok :)

de ha nem megy, akkor mondja mely file-ok a hibásak véleménye szerint, csapat vagy byte-ra pontos méret és segítek :)
sry, végülis erre nem gondoltam volna... (igen, azért mert kibökte a szemem:D)
asszem többet kéne AniDB-t néznem... :merci:

Hiei-sama

Manga:
Bleach vol26,ch234-244

Jojo's bizarre Adventure vol57-59,vol60 ch 1-5 felment.

Sponge

Nem tudom h aktuális-e, de megvan a Spiral és szertném megosztani mindenkivel. Nos annyi a gond hogy nem nincs accoutnom és még soha sem töltöttem fel ide. Segítség kellene. Ja és a Sadamitsu the destoyer is megvan. Mindkettő japán szinkronnal és angol felirattal. A Spiral avi-s fájlok formájában, míg a másik ogm.
Ha lassan iszod a sört, tovább tart!

-Sponge-

Hiei-sama

Spiralt nemtom,de azt tudom hogy regen zsonak nem kellett tolem se sadamitsu mkv-ban szal sztem az nem kerul fel.

Sponge

OK csak gondoltam szolok, hátha érdekli, mert ha őt nem is, biztos van aki szinte mindent megadna érte, hogyfent legyen.  :whoah:
Ha lassan iszod a sört, tovább tart!

-Sponge-

Fazék

Berserk, Gantz mangák frissítve

Hiei-sama

Quote from: Sponge on 2006-10-14, 20:19:36
OK csak gondoltam szolok, hátha érdekli, mert ha őt nem is, biztos van aki szinte mindent megadna érte, hogyfent legyen.  :whoah:


Azt elhiszem de ha zsot nem erdekli soha az eletbe nem megy fel :Đ

Hiei-sama

Lupin 3 Pilot film mkv valtozat
Lupin 3 Crisis In Tokyo Special
Lupin Tv Season 2 ep43-44 felment.

Sponge

Humanoid Kikaider ( Jinzo Ningen Kikaider) ogm formátumban angol és japán szinkornnal megvan. Ha érdekeltek vagytok írjatok, illetve ha érdekel zsozso írj.  :lazza: :hopp: :__devil:
Ha lassan iszod a sört, tovább tart!

-Sponge-

Hiei-sama

Dears ep6 mkv valtozat
Galaxy Angel Season 3 Special 2
Ghost In Shell SAC Solid State Society subbal felment,de ez nem biztos,hogy atkerul majd zso eldonti.

zsozso

Quote from: Sponge on 2006-10-17, 21:08:19
Humanoid Kikaider ( Jinzo Ningen Kikaider) ogm formátumban angol és japán szinkornnal megvan. Ha érdekeltek vagytok írjatok, illetve ha érdekel zsozso írj.  :lazza: :hopp: :__devil:
Tudom mondta ismeros hogy kerested, de koszi nemkell.
Death is the only redemption

juanito

Hali!

Szeretném jelezni, hogy a BLOOD_TV 46. része nem található meg.
HA ezt lehetne orvosolni, azt nagyon megköszönném!

üdv

Sponge

Ok akkor nem megy fel. De legalább megpóbáltam.  :whoah:
Ha lassan iszod a sört, tovább tart!

-Sponge-

Hiei-sama

#4549
Felmentek:
Galaxy Angel Season 3 Special 3
Kaleido Star 33-37 mkv valtozat
One Piece manga vol 44 ch429.

Member

Quote from: Hiei-sama on 2006-10-18, 21:55:32
...
Galaxy Angel Season 3 Special 3
...
Yippííí, Araki és Member lenni boldog! :hopp:
Meg tudod mondani, hogy ez hány részt takar pontosan?

Zsiga

Quote from: Member on 2006-10-19, 17:25:07
Quote from: Hiei-sama on 2006-10-18, 21:55:32
...
Galaxy Angel Season 3 Special 3
...
Yippííí, Araki és Member lenni boldog! :hopp:
Meg tudod mondani, hogy ez hány részt takar pontosan?
Egyet.

Member

Quote from: Zsiga on 2006-10-19, 21:07:23
Egyet.
Sajnos itt a netteremben nem működik az anidb, de elhiszem neked. :)

Hiei-sama

Felmentek:
Sakura Taisen OVA 1 Ep 1-4-ig
Sakura Taisen OVA 2 Ep 1-6-ig
Bleach manga ch243-248-ig

Mcmac

hali

a dragon ball-t nem tudnatok felrakni?

:merci:

SaiyaGin

Quote from: Sponge on 2006-10-14, 19:47:43
Nem tudom h aktuális-e, de megvan a Spiral és szertném megosztani mindenkivel. 

Annak örülnék!  :smile:

westarhga

hellosztok, fel lehetne tenni az FTP-re a sailor moon animét és az anime addictsra a magyar hangot hozzá?
a Barátnőmet szeretném vele meglepni
jó lenne minél jobb minőségben, olyan tökéletes lenni mint az FMP

ha lehetséges, nagyon megköszönném

csacsa

Quote from: westarhga on 2006-10-29, 20:24:16
hellosztok, fel lehetne tenni az FTP-re a sailor moon animét és az anime addictsra a magyar hangot hozzá?
a Barátnőmet szeretném vele meglepni
jó lenne minél jobb minőségben, olyan tökéletes lenni mint az FMP

ha lehetséges, nagyon megköszönném
ezen már én is gondolkodtam, hogy fel lehetne-e tenni az Sm-et, mert nem igen lehet normális formátumban megszerezni. Nekem is csak szedett-vedett rm és pár avi formátumos van meg. :bruhuhu:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Hiei-sama

Akkor keressetek torrentet imho....Talaljatok fel magatokat.Megsugom letezik dvdrip valtozat...

arianrhod

QuoteNem tudom h aktuális-e, de megvan a Spiral és szertném megosztani mindenkivel. 
Csatlakoznék ama táborhoz aki ezt naaagyon értékelné :D