Cuki topic (belépés csak cukiknak)

Started by Selmo, 2006-10-23, 22:34:56

Previous topic - Next topic

Te cukinak tartod magad?

Ez a kérdés olyan cukiiii!
Hogyne, cuki vagyok!
Nem, nem vagyok cuki
Jézusom! Hová kerültem?!

Member

Nem szeretem a gnómokat, meg a 10 kiló alatti kutyákat, de a mopsz vmiért bejön. :)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2009-12-19, 18:37:12
http://www.youtube.com/watch?v=iYAef-_gjDo
Cuki, hogy még nyávog is  :smile:




Ezt a képet Membernek ajánlom, de mások is megnézhetik  :smile:
Barátnőm Bögyörix nevezetű macskájáról készült, fajtáját tekintve csupasz macska. Szörnyen néz ki, viszont virgonc és játékos.
[spoiler=Bögyörix]
[/spoiler]

Member

A Rex-et kifejezetten nem szeretem. Drága és ronda. :)
Na ez már macska!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Édik. O._.O
(Sztem még mindig jobb így nekik, mint simán a rögzített kerékben)
Idevág: http://www.youtube.com/watch?v=hM3jzlyNIpc

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


LiaLia

Quote from: Member on 2009-12-19, 23:33:49
A Rex-et kifejezetten nem szeretem. Drága és ronda. :)
Na ez már macska!
A maine coonok elég nagyra meg tudnak nőni :smile: viszont emellett megmarad a macska kinézetük. Bár nekem a házi macskák között is akad szép példány.



Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LiaLia

@brokkoli: réges-rég voltak aranyhörcsögeim, és igencsak poénosak voltak, amikor feltétlenül mindent el akartak raktározni, és teletömték kétoldalt a pofazacskóikat. Így széltében legalább háromszorosára nőttek. Volt amikor így be se fért egyikük az odujába, mert kicsit szűk lett a bejárat :smile:

@lemur: cuki, micsoda kényelmes  :smile:



Két nagyon cukiságos kép a Junjou Romantica című 2 évados eposzból. Vannak más cukiságok is benne, de azt inkább nem mutatom meg :D

[spoiler=Cukorka Bajuszos Macikák][/spoiler]

[spoiler=Cuki Epresfiú][/spoiler]

Member

Quote from: LiaLia on 2010-01-04, 23:13:09


Két nagyon cukiságos kép a Junjou Romantica című 2 évados eposzból. Vannak más cukiságok is benne, de azt inkább nem mutatom meg :D
[spoiler=Cukorka Bajuszos Macikák][/spoiler]
[spoiler=Cuki Epresfiú][/spoiler]

Fájdalmas sebeket téptél fel, igaz, a második évad alatt már csak röhögtem rajta.

LiaLia

Quote from: Member on 2010-01-04, 23:27:42
Quote from: LiaLia on 2010-01-04, 23:13:09


Két nagyon cukiságos kép a Junjou Romantica című 2 évados eposzból. Vannak más cukiságok is benne, de azt inkább nem mutatom meg :D
[spoiler=Cukorka Bajuszos Macikák][/spoiler]
[spoiler=Cuki Epresfiú][/spoiler]
Fájdalmas sebeket téptél fel, igaz, a második évad alatt már csak röhögtem rajta.
:lul: :lul: ezt ugye nem mondod komolyan, hogy végignézted?? Megtekintése csak 18 éven felüli nőneműeknek ajánlott, és főleg nem elsőfilmnek. Nekem tetszik, időnként jókat szórakozom rajt, időnként meg jön a szívfájdalom, és a szeret-nem szeret aggodalma. Ennyi férfikönnyet még egyetlen animesorozatban sem láttam!

Member

Quote from: LiaLia on 2010-01-04, 23:41:10
:lul: :lul: ezt ugye nem mondod komolyan, hogy végignézted??
Nőneműektől hallottam, hogy ez még nekik is sok, én meg a kemény vizeket kedvelem.
QuoteEnnyi férfikönnyet még egyetlen animesorozatban sem láttam!

Igaz, ebben nem buzulnak. ::)

Moha

Quote from: LiaLia on 2010-01-04, 23:41:10
Ennyi férfikönnyet még egyetlen animesorozatban sem láttam!
A férfikönnyekkel nem is lenne baj. Ha nem buzulnának benne, talán még meg is nézném.

Quote from: Member on 2010-01-04, 23:54:56
én meg a kemény vizeket kedvelem.
[spoiler][/spoiler]

LiaLia

#436
Quote from: Member on 2010-01-04, 23:54:56
Quote from: LiaLia on 2010-01-04, 23:41:10
:lul: :lul: ezt ugye nem mondod komolyan, hogy végignézted??
Nőneműektől hallottam, hogy ez még nekik is sok, én meg a kemény vizeket kedvelem.
QuoteEnnyi férfikönnyet még egyetlen animesorozatban sem láttam!
[könnyes férfikép]
Igaz, ebben nem buzulnak. ::)

Pont ezért írtam, hogy csak 18 éven felüli hölgyeményeknek, és nem első BL animének ajánlom, csak olyannak, aki már látott párat, és tudja hova tenni. Férfiember meg egyáltalán ne nézze meg, nem nekik való. Szerintem ebben a cukormázas romantikázás, rózsaszín BL-világ annyira eltúlzott, hogy már paródia, és pont ezért szórakoztat. Ha ligtosabban lenne cuki-rózsaszín, akkor biztos nem nézném én sem. És ebben a paródiában játszódnak azok a hétköznapi jelenetek, amik nem világmegváltó történések, hanem csak a párkapcsolatok hétköznapi kis drámái. Ezek férfi-nő között is lejátszódnak, és én ezt is látom benne. Persze ott vannak a szokásos anime klisék, de azok mögött ott van, hogy a kapcsolat meg a karrier, a kapcsolat és a rokonok, a kapcsolat és a múlt, ki mit tolerál, ki mire hajlandó a másikért, mennyit enged meg a szeretet, meddig mehet a ragaszkodás a másikhoz. Plusz jónak tartom,hogy idősebb férfiak is vannak benne.

Amúgy elég kultúrált anime, többen is foglalkoznak benne az irodalommal és sokat olvasnak  :D
[spoiler=Ő is olvas][/spoiler]
[spoiler=Ő is][/spoiler]
[spoiler=Ő meg már annyit olvasott, hogy bele is fáradt][/spoiler]

[spoiler=18+ kérdés]Ti minek nevezitek, ha két nő csinálja egymással?gondolom azt nem buzulásnak :smile: [/spoiler]


.Attila

Quote from: LiaLia on 2010-01-06, 23:50:14
[spoiler=18+ kérdés]Ti minek nevezitek, ha két nő csinálja egymással?gondolom azt nem buzulásnak :smile: [/spoiler]

[spoiler]Leszbizés?[/spoiler]

Kvikveg

Quote from: LiaLia on 2010-01-06, 23:50:14
...
Amúgy elég kultúrált anime, többen is foglalkoznak benne az irodalommal és sokat olvasnak  :D
[spoiler=Ő is olvas][/spoiler]
[spoiler=Ő is][/spoiler]
[spoiler=Ő meg már annyit olvasott, hogy bele is fáradt][/spoiler]
...
:lul:
Quote from: .Attila on 2010-01-06, 23:59:13
Quote from: LiaLia on 2010-01-06, 23:50:14
[spoiler=18+ kérdés]Ti minek nevezitek, ha két nő csinálja egymással?gondolom azt nem buzulásnak :smile: [/spoiler]

[spoiler]Leszbizés?[/spoiler]
[spoiler]Leszbulas?  :lul: Keremkapcsojjakki... [/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

18+os kérdésre nem válaszolok, provokáció

amúgy[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LiaLia

Nagyon cuki Kvikveg új avatárja :cool: gratulálok  :smile:

Member

Quote from: LiaLia on 2010-01-06, 23:50:14
Amúgy elég kultúrált anime, többen is foglalkoznak benne az irodalommal és sokat olvasnak  :D
Danielle Steel != Nem egyenlő kultúra. Meg úgy szinte semmi, aminek köze van a Steel-hez. :haha:
Quote[spoiler=18+ kérdés]Ti minek nevezitek, ha két nő csinálja egymással?gondolom azt nem buzulásnak :smile: [/spoiler]
Ollózásnak? :)

Makos


.Attila

Quote from: Member on 2010-01-09, 00:01:06
Quote[spoiler=18+ kérdés]Ti minek nevezitek, ha két nő csinálja egymással?gondolom azt nem buzulásnak :smile: [/spoiler]
Ollózásnak? :)

ó b+

LiaLia

Quote from: Member on 2010-01-09, 00:01:06
Quote from: LiaLia on 2010-01-06, 23:50:14
Amúgy elég kultúrált anime, többen is foglalkoznak benne az irodalommal és sokat olvasnak  :D
Danielle Steel != Nem egyenlő kultúra. Meg úgy szinte semmi, aminek köze van a Steel-hez. :haha:
:lul: mondom én, hogy kultúrált anime. Ők nem olvasnak Danielle Steelt, sőt szerintem azt se tudják kicsoda. Viszont az egyik irodalom professzor kedvence Macuo Baso. Na nehogymár az ne tartozzon a japán kultúrába bele :ejnye:

Kvikveg

#447
[spoiler][/spoiler]
Ossze is lehet csukni a szarnyait, baloldalt latszik a tepozar. Tegnap lattam a repteren. :D
Kicsit kissebb verzio is van:
[spoiler][/spoiler]
Najo ez se rossz. Pluss kaszas ("csak a horcsogert jottem"):
[spoiler][/spoiler]
Pok hutomagnes... Mi van a Nici-nel??!  :lul:
[spoiler][/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Member

Ezek szerint más fogalmunk van a cukiról. Ez inkább cuki, szinte átölel a szemével.