Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

Bruce

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-09, 16:07:05
Bruce: evvel en is probalkoztam, de az emulator meghalt.

Akkor nem szóltam... De megpróbálom, hátha be tudom üzemelni a PC-s változatot, aztán ha sikerül szólok. Nehogymá' kifogjon rajtam :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Zsiga

#301
Jelentem, minden gond nélkül megy, az intro-video is rendben volt.
:hehe:
(A64 1,8Ghz; 1GB RAM; 6600GT; SB Audigy; WinXP SP2)

Valaki elmagyarázza röviden az irányítást? Arra rájöttem hogy a numpaddal tudok sétálni, meg az első két ellenséget is legyilkoltam.

EDIT: Ez a verzió van meg: http://www.torrentspy.com/torrent/696945/

thrall

a VII-t máködésre bírni egyszerű: install végén megkérdi, hogy az XYZ-t felrakja-e, és monnd azt, hogy igen, és kész :D (Chocobo patch-et ne felejtsétek el felrakni, mert akkor a chocobo versenynél kidob a game)

Lt. Simoan Blarke

felrakta XYZt (nem, a 6-os directXet nem engedtem neki), ami valami videokodek volt mellekesen. hat, ez van, engem meg ez is szivatni akar  :Eztneked: xD
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bruce

Hát, a PC-s változat nálam sem megy... Fene érti ezeket a dolgokat... de sebaj, az emulátor legalább itt nem hal meg :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Rounin

Uh, az irányítás? Hátőő... de rég játszottam vele. Ha nagyon zavar, a config menüben állítsd át^^ (oda a numerikus + al tudsz belépni, ha jól rémlik. Defaultban az INS a cancel (és a futás is) az enter pedig az ok... de tényleg nem tudom már^^'

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-08-11, 14:51:29
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-11, 14:48:20
meguntam, amikor level 80 lettem a masodik cd vege elott es mindenkit kinyirt quistis degeneratora vagy egy szimpla chocobo  :ejj:

Akkor innen meg már majdnem sétagalopp a game.
+minek tápoltál annyit, mondtam hogy nem kell. Én a 3madik CD-n max 25 szoktam lenni :D
Ilyen szinten meg már gyorsan végig tudod zavarni a történetet, mert ugye egy FF-ben ez a lényeg.
+Akkor még nem is láttad a legjobb jeleneteket :ejj:
valoban. most fog majd az jonni (ha sikerul ravennem magam), hogy Enc-None... aztan gg...
25? avval hogy vered le Cerebrust? (mondjuk ott meg nem tartok.)
es kikerem magamnak, nem tapoltam sokat, csak muszaj volt szintben kb egalba hozni az npcket, mert en ilyen vagyok, ez a maniam :D (NPCk csak 65-osok... fokari == 82...) es amikor egy homokkukac 500 xpt ad 15 masodperc harc utan, senki nem fog vissza :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

nekem elso cd vegen 3500 hpm volt mindenkivel... (mondjuk ez eleg csunya dolog. tenteket finomitgattam curagaba, junction hp, +2500 vagy mennyi...) onnantol kezdve minden rohely volt :D
tudom, hogy alkalmazkodnak, de van minimum szintjuk (vagy legalabbis default erosseguk), nem? pl. a weaponoknek hiaba megyek neki tapos junctionben tapos spellekkel level 30-on.

btw kerdes: hogy gondoltad a leirasban annak a bazinagy geppoknak a levereset? 5 percig utottem, valami 3500-at beszivott, mielott sikerult volna regeneralnia magat, szumma 10k. a hidon utottem szet. vegul megis menekulnom kellett (de ez volt a masodik es utolso alkalom)...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-11, 15:05:04
nekem elso cd vegen 3500 hpm volt mindenkivel... (mondjuk ez eleg csunya dolog. tenteket finomitgattam curagaba, junction hp, +2500 vagy mennyi...) onnantol kezdve minden rohely volt :D
tudom, hogy alkalmazkodnak, de van minimum szintjuk (vagy legalabbis default erosseguk), nem? pl. a weaponoknek hiaba megyek neki tapos junctionben tapos spellekkel level 30-on.

btw kerdes: hogy gondoltad a leirasban annak a bazinagy geppoknak a levereset? 5 percig utottem, valami 3500-at beszivott, mielott sikerult volna regeneralnia magat, szumma 10k. a hidon utottem szet. vegul megis menekulnom kellett (de ez volt a masodik es utolso alkalom)...
Érdekes én gond nélkül végig szoktam rohanni az első 2 cd-n, minimális tápolással. A 3. cd-n szoktam gyúrni lunar cry előtt, hogy egy imp ne csinálja ki a partit. :)
Amúgy a szinted azért számít, mert az alapján adja be az ellenfelekben lévő mágiát/tárgyat. ;)

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

chocobo 21371 damage-je rulez :D (azon megfekudtem, amikor eloszor lattam. aztan buzgon elkezdtem irni a sebzesrekordokat  :angyali: )
a The End azert gaz, mert elvileg sokat kell rollozni erte, kozben meg esetleg megfekszel... (ezt mondjuk ruhellem, valasztanam ki, hogy kit tamadjon / gyogyitson / kire castoljon, es siman szetutnek kozben... nesze neked ATB...)
aha, szoval kapok 20 AP-t. akkor az megvolt. (de en azt honnan latom, hogy mikor sikerult levernem? :D ) viszont akkor 1 menekulessel nem lehet megcsinalni... marpedig a tablazatodban a 100-hoz 1 menekulest irtal :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

ez most mar idegesit. most mar csakazertis 40re feltapolom magam a vizsga elott es LEVEREM!! xD (mondjuk kerdes, hogy hogyan, de te mondtad, valahogy le lehet :D)
vagy hogy oldhato meg az 1 menekules? mert elvileg ha en gyakom szet, nem jon ki a muvi.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

de amikor a nyakadba ugrik (1x @ torony, 1x @ hid), mindketszer csak menekulni tudsz...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-11, 15:33:32
ez most mar idegesit. most mar csakazertis 40re feltapolom magam a vizsga elott es LEVEREM!! xD (mondjuk kerdes, hogy hogyan, de te mondtad, valahogy le lehet :D)
vagy hogy oldhato meg az 1 menekules? mert elvileg ha en gyakom szet, nem jon ki a muvi.
Szerintem felesleges ennyit bajlódni vele. :) Később már úgysem számít az AP, a kaktuszoknál pillanatok alatt ki lehet maxolni minden GF-et. Szerintem jobban jársz, ha a ToUK előtt mész körbe a szigeten táplódni, meg vendigókat ölni, hogy legyen cucc a fegyverekhez.

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

ToUK mit takar?
mondjuk en speciel nagyon allergen voltam arra, hogy nem volt fejlesztesi item; aztan amint lett refine, lett fejlesztesi item, de nem volt fegyverfejleszto bolt. igy elso fegyverfejlesztesem Fisherman's Horizonban esett meg, de akkor mindenkinek a fegyvere kapott vagy 2-3 plusz fokozatot...
jo lenne megtanulni hasznalni az E triggert a gunblade-hez, mert nekem nagyon nem megy  :mad: nem veletlenul tettem autora.  :redface:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-11, 16:28:35
ToUK mit takar?
mondjuk en speciel nagyon allergen voltam arra, hogy nem volt fejlesztesi item; aztan amint lett refine, lett fejlesztesi item, de nem volt fegyverfejleszto bolt. igy elso fegyverfejlesztesem Fisherman's Horizonban esett meg, de akkor mindenkinek a fegyvere kapott vagy 2-3 plusz fokozatot...
jo lenne megtanulni hasznalni az E triggert a gunblade-hez, mert nekem nagyon nem megy  :mad: nem veletlenul tettem autora.  :redface:
Tomb of the Unknown King. ;) Fegyvert fejleszteni, meg már lehet a Rinoás küldetésnél is, Timberben van fegyverbolt, mondjuk nem sok az esély rá, hogy tudsz is, utána már inkább. Én is utána szoktam levadászni a kellő cuccokért a monsztákat. Na jó, utánanéztem, lehet fejleszteni a dolgokat, majd minden van balamb szigetén is. ;)
Amúgy ha kell némi gyorssegély: http://selmo.atw.hu/FF8.html

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

#315
jah, brothers danzson. mondjuk azon a szigeten nem talaltam semmit, ami alapanyagnak jo lett volna (mondjuk mug se volt  :3x3: ). azon a szinten wendigok meg nem vascsovet dobaltak vagy nemtudom.
linket kosz :)

edit: ez a Junction resz arra vonatkozik, hogy mi adja a legnagyobb bonuszt az adott tulajdonsagra? meg pl. Elem Def J-nel mit jelent? (ha jol latom, ezekbol amit ismerek mindenre ad.)

meg miert kellene minden embernek GFet adni? :3x3: en mindig 3 embernek adtam, aztan max junction exchange... volt valasztek, lehetett szorakozni a kompatibilitas-tapolgatassal, es mindenkinek megvolt majdnem minden.

edit2: mi a halal az a devouring? (meg a doom mit csinal?)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-11, 16:44:10
jah, brothers danzson. mondjuk azon a szigeten nem talaltam semmit, ami alapanyagnak jo lett volna (mondjuk mug se volt  :3x3: ). azon a szinten wendigok meg nem vascsovet dobaltak vagy nemtudom.
linket kosz :)

edit: ez a Junction resz arra vonatkozik, hogy mi adja a legnagyobb bonuszt az adott tulajdonsagra? meg pl. Elem Def J-nel mit jelent? (ha jol latom, ezekbol amit ismerek mindenre ad.)

meg miert kellene minden embernek GFet adni? :3x3: en mindig 3 embernek adtam, aztan max junction exchange... volt valasztek, lehetett szorakozni a kompatibilitas-tapolgatassal, es mindenkinek megvolt majdnem minden.

edit2: mi a halal az a devouring? (meg a doom mit csinal?)
Az a junctioning egy optimális beállítás. A mágia junctionok, meg a legjobb verziót jelentik, mert ugye az ultima nyomatná a legjobban a cuccokat, de az védelemre van beállítva.
Igen tudom, hogy lehet cserélgetni, de én nem szeretem, mert néha keveri az embereket - ala álomvilág - meg utána mindenkit gyógyítani kell. Meg így megvan a varázsa, mikor egy olyan monsztával hoz össze a sors, amit csak egy kari tud sebezni. :D
A doom az egy képesség, amit be lehet állítani asszem shivának van meg. Ha bejön kinyírja az ellent. Ilyen piros szám kezd lefelé számolni rajta. A sok hp-s monsztáknak szoktam betolni, mint snow lion.
Devouring szintén egy képesség, ha használod a leírt monsztára, akkor az meghal és a leírt bonuszt megkapja a kari véglegesen. Igen, Rinoán nem érdemes használni. :lol:

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

vah. ra kellett jonnom, hogy a Chocobo World irdatlan nagy tap. sose gondoltam volna, hogy ilyen scrollokat lehet benne talalni... Elemental Guard, Status Guard, Ability x4, Ribbon... utobbi nagyon tetszik, mindenki kapott egyet, es halomra lehet meszarolni a Malborokat rohogve... :D de az elso harom se semmi. plusz egy valag Up cuccot talaltam... meg Eva-J-t ado scrollokat... mostantol valahogy nem olyan durvak a GF-ek, amiket olvasgatok norad2uwhun... pedig nagyon durvanak tuntek az abilityx4 meg status-def-j x4 tulajdonsagok, amikor eloszor meglattam oket :D

es ra kellett jonnom, hogy Irvine is baromijo. Dark Ammo, mindenkit megvakit, aztan AP ammoval sebez otszor 7-10ezret... mondjuk snow lionba kellett harom sorozat, de ez igen tetszetos :D

es ez nem tetszik... party level 65-100 (fokari 100, Selphie 50, mindenki mas 65), mindenkit daralunk ezerrel. nem baj, innentol legalabb gyorsan fog menni ( en kis naiv :D )...

egyebkent neztem igy a commandeket. Recover, MiniMog cuccokat egyszeruen nem tudom hova tenni. Recover a leiras szerint eltunteti a status maladie-kat (akkor mar Item + Remedy...), a MiniMog meg summon Mog (tehat gondolom GF heal max...?), de valahogy semmi kedvem ezert szetbarmolni a junctionoket, hogy kiprobalgassam :D a Card command hasznara se jottem ra eddig...

a Devour vicces volt egeszen addig, amig a T-Rexaurt 20 probalkozas utan se sikerult megzabalni :)

egyebkent pl. a Return Damage, Counter, Defend meg hasonlok mi a francra jok? en Ability x4-en se ferek el... kell HP-bonus, Str-bonus, Vit-bonus, negyedik helyre meg Mug / Mag-bonus / Ribbon. (Mag +40/60% nelkul rohelyes a mennyiseg, amit Draw-val fel tudok szedni...)

utolso kerdes: miert jo az, ha manualisan Perfectet csinalok Renzokuken kozben? mert pl. a finishing move-ot Perfect utan egyszer sem kaptam be eddig (na jo, egyszer, a tomberry king ellen, es nem 2900-at sebzett, hanem 4000-et, de ez gondolom nem fugg ossze, hanem critical lett). tehat szetverem a billentyuzetet, mikozben a single attack mellett probalom jol idozitve nyomkodni a triggert, meg a limit kozben csinalom a triggert, de effektive csak annyit erek el vele, hogy annyit sebzek manualisan, mint a gep automataban tudott helyettem  :confused:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Én cirka 25-50%al többet ütöttem úgy... mármint manuálisan csinálva. Persze biztos bennem van a hiba, vagy rosszul emlékszem :angyali:

Selmo

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-14, 12:56:44
vah. ra kellett jonnom, hogy a Chocobo World irdatlan nagy tap. sose gondoltam volna, hogy ilyen scrollokat lehet benne talalni... Elemental Guard, Status Guard, Ability x4, Ribbon... utobbi nagyon tetszik, mindenki kapott egyet, es halomra lehet meszarolni a Malborokat rohogve... :D de az elso harom se semmi. plusz egy valag Up cuccot talaltam... meg Eva-J-t ado scrollokat... mostantol valahogy nem olyan durvak a GF-ek, amiket olvasgatok norad2uwhun... pedig nagyon durvanak tuntek az abilityx4 meg status-def-j x4 tulajdonsagok, amikor eloszor meglattam oket :D
Na igen, ha az ember cocoboval tápolja fel a népet, akkor nagyon egyszerűvé válik a játék. Én már nem is játszok vele, hogy nehogy cheateljek véletlenül. ;)
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-14, 12:56:44es ra kellett jonnom, hogy Irvine is baromijo. Dark Ammo, mindenkit megvakit, aztan AP ammoval sebez otszor 7-10ezret... mondjuk snow lionba kellett harom sorozat, de ez igen tetszetos :D
Irvine egy gyilkológép, ha őt meg Squallt bekapom Ultimencia ellen, akkor nagyon gyorsan győzök.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-14, 12:56:44es ez nem tetszik... party level 65-100 (fokari 100, Selphie 50, mindenki mas 65), mindenkit daralunk ezerrel. nem baj, innentol legalabb gyorsan fog menni ( en kis naiv :D )...
Legközelebb próbáld ki cococheat nélkül.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-14, 12:56:44egyebkent neztem igy a commandeket. Recover, MiniMog cuccokat egyszeruen nem tudom hova tenni. Recover a leiras szerint eltunteti a status maladie-kat (akkor mar Item + Remedy...), a MiniMog meg summon Mog (tehat gondolom GF heal max...?), de valahogy semmi kedvem ezert szetbarmolni a junctionoket, hogy kiprobalgassam :D a Card command hasznara se jottem ra eddig...
Recoverre most nem emléxem. Minimog, maxba teszi a GF-eket, a Card pedig kártyává varázsolja a szörnyet. Ha nem cocoboworldozik az ember, akkor erre szüksége van, hogy beváltsa a kártyákat.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-14, 12:56:44a Devour vicces volt egeszen addig, amig a T-Rexaurt 20 probalkozas utan se sikerult megzabalni :)

egyebkent pl. a Return Damage, Counter, Defend meg hasonlok mi a francra jok? en Ability x4-en se ferek el... kell HP-bonus, Str-bonus, Vit-bonus, negyedik helyre meg Mug / Mag-bonus / Ribbon. (Mag +40/60% nelkul rohelyes a mennyiseg, amit Draw-val fel tudok szedni...)
Counter, Defend commandok, nem abilityk... :)
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-14, 12:56:44utolso kerdes: miert jo az, ha manualisan Perfectet csinalok Renzokuken kozben? mert pl. a finishing move-ot Perfect utan egyszer sem kaptam be eddig (na jo, egyszer, a tomberry king ellen, es nem 2900-at sebzett, hanem 4000-et, de ez gondolom nem fugg ossze, hanem critical lett). tehat szetverem a billentyuzetet, mikozben a single attack mellett probalom jol idozitve nyomkodni a triggert, meg a limit kozben csinalom a triggert, de effektive csak annyit erek el vele, hogy annyit sebzek manualisan, mint a gep automataban tudott helyettem  :confused:
Ha perfectet csinálsz, akkor nagyobb eséllyel jön be valamelyik utolsó támadása, pl. fated circle. A 4-es cd-n ezzel szinte végig lionheart-et csináltam, és mindenki hullott. Na jó ultima weapon, meg omega weapon nem... :S

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

nem tudom. amikor tomberryk ellen elkezdtem manualozni, elso korben 20 limitbol 6 perfect, ebbol 1 fated circle, a maradek 14bol meg 4 (ebbol 2 olyan, amin 0-hitet csinaltam). utana tobb lett a perfect, de ez az arany megmaradt.

a Recover command, tenyleg. de akkor mar Item command, Remedy. (nem ezt irtam? :o faradt voltam :D )
a Counter NEM command... hogy nezne ki, hogy default attack helyett ellentamadast nyomok manualisan? :confused:

egyebkent nem chocoboztam es ugy lettem 85 a fokarakterrel, raadasul amikor beinportaltam chicobot, franc se nezte, hogy milyen itemeket kaptam...

a Card gondoltam hogy valami ilyesmit csinal, de nekem sose jott be :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

jo, de Rinoa randomban tolja. hiaba van egy ellenfel, strike helyett cannont tol. hiaba van 24 hpja, akkor sem invinvible moonozik...
egyebkent a t-rexaurt levertem valami 2000 hpra es utana probalkoztam. (valami 100ezerrol...) de igy se jott be.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Ezek a cuccok mind mag alapúak. Olyannal használd őket, akinek nagy a mag értéke. Akinek nincs mag junction, az kevesebbet draw-ol, meg ezek se jönnek be neki.

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

#323
en is igy gondoltam (tekintve, hogy a Devour kezdo animacioja megegyezik a Draw kezdo animaciojaval), ezert hasznaltam Squall-lal (Mag-J valami eleg high-level spell, Mag +60%...). nade igy se jott be :)

chocobo kerdes: fugg a chicobo summon sebzese attol, hogy milyen fegyvert szerzett? (pl. a 8888-as fegyverrel kisebb tuzgombot kop, mint a 9999-essel?)

edit: Selmo: amnesia greens + timber scrollok segitsegevel minden alaperteket (Str-tol Spr-ig) meg lehet tanitani Junctionolni. csak neztem, hogy mi van a tablazatodban. (pl. en Vit-J nelkul megorulnek.) pl. a GFHP +10/+20%-ot meg a SumMag +10/+20%-ot siman el lehet felejtetni, ha mar megvan a +30%.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Az a táblázat azt tartalmazza, amit a GF-ek alapból tudnak, innen lehet tudni, hogy estarban hány tekercset kell venni miből. ;) A summag +%-ot meg nem felejtetném el a helyedben, mert ezek bizony összeadódanak. :) Én inkább a drow/item/magic cuccokat szoktam elfelejtetni, mert ezek elég, ha 1 GF-nél megvannak.

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

#325
a summag nem adodik ossze, kiprobaltam. egy programrol beszelunk mi? :D (egyebkent meg ha megis - bar mondom, teszteltem direkt - akkor is ott a steel pipe meg mittudomen, es max. visszatanitom... meg eleve mostanaban nem hasznalok GF-et, mert vegre-valahara erosebbek az embereim, mint a GF-ek. limitek rule.)
de pl. a Mag +x% jellegu kepessegek +20/40%-os verziojat is siman le lehet felejteni, ha megvan a +60%, szoval hellyel tuti nincsen gaz :)
Estharban meg meg nem voltam, szoval ott lehet ujabb tekercseket venni? cooooool .) de a Vit-J olyan szinten alap dolog (meg a HP-J), hogy nem tudnek elni nelkule a 3. cd-ig... :D

edit: jo, de a Cannont meg a Strike-ot alapbol tudja. a feltamasztunk minden csapattarsat dolog is hasznos, kulonosen, hogy azt nem kell direkt hasznalni, ha valaki osszeesik, van ra esely, hogy bejon automataban. ahogy a nagy sebzes eseten neha beront a kutya automatikusan.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Aha, az első 6 tekercset ott lehet venni, na meg alapokat is. Én mondjuk mindig elrohanok Estharig és csak utána kezdek tápolni a karakterekkel, szóval nem szokott problémám lenni belőle. Meg ugye a Ragnarork kell 2 GF-hez is és akkor már inkább együtt fejlődnek, nincsenek óriási különbségek köztük, kivéve persze Edent, aki tetűlassan fejlődik. A 3-as CD nekem nagyon sokáig szokott tartani. :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

#327
aha. szoval lehet, hogy azert tudok a Timber Pet Shopban scrollokat venni, mert Tomberry Kinget mar osszeszedtem? jo tudni :)
harmadik CD meg hosszu? az az, amikor meg kell menteni Rinoa-t, nem? na mindegy, nemsokara eljutok oda is, a tapolast kb meguntam :D

Trabia Gardenben a szamitogepbe be lehet valahogy lepni? valami olyan hintet olvastam, hogy az "x x d d" kombo jo kod, de nekem nem fogadja el. mi van ott? :)

ahh. akkor jo taposak lesznek hamar a GFjeim... mar vagy 4 elerte a 100-at (Queaztokyl vagy mi. az eletben nem fogom tudni leirni ctrl-v nelkul... Stormbird, na! :D Shiva, Siren meg Ifrit...), szoval akkor ezert fejlodik gyorsabban a maradek... (mintha ignorolna a progi a 100as GFeket xp szempontjabol :o )
ha a csapatban mindenki 100, attol meg fejlodnek a GFek, ugye? (elvileg 99k felett nem kap az ember xpt...)
egyebkent nekem a havasi erdok jottek be a legjobban. snow lion 500 xp + 8 AP...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Igen, én is ezt szoktam csinálni, mad rush és sárkányokat ölök, de akkor sincs annyi türelmem, hogy Edent 100. szintűre fejlesszem, így is hozza a 20k feletti sebzését. :)

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

Dark Matter? mit is tanit az elvileg?

4500 XP?!?! *bamul WTF! fejjel* az mar valami...
snow lion valoban nem kihivas, bar azt is mindig degeneraltam :D
Irvine siman kiszedi? milyen loszert adsz te neki hozza? :3x3:
150k 20 sec alatt... heh. csupa ful vagyok :D (mondjuk sose voltak penzugyi gondjaim, csak az elejen, amikor Tenteket vettem agyba-fobe Curagahoz.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster