Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Shockwave Pulsar... Squall gyuruje... *ERDEKES fejet vag* na mindegy, majd ra fogok jonni :D
egyebkent a bad breath is nagyon ki tudja utni az ellenfeleket :D

nem, Tomberry King egyelore meg csak Call Shopot tud. Sellhigh meg hasonlo meg nincs. nade majd ! xD
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

tudom, APt mindenki kap. ezert van majdnem minden GF fullon a leviathan, pandemonia meg a tomberry king kivetelevel.
viszont a kaktuszokhoz csak repulni lehet, ahhoz meg a Garden egyelore keves... (legalabbis cikaztam egy jo ideig, es nem sikerult behatolni a szigetre.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

hm. az beteges, ha:
1. tegnap arra ebredek, hogy azt motyogom, hogy "E, E, E!!! TRIGGERELJ MAR TE G**I!"
2. ma azt almodom, hogy T-Rexaurok korbekeritik nagymuter hazat, bent pedig Quistis-szel romantikazok; utana meg valt a kep, elutott egy kocsi es Squall probal belem eletet verni, mikozben uvoltozik, hogy "Zell, Zell!"? :D

egyebkent most mar ertem mi ez a gyuru dolog. (az a vicc, hogy Chocobo World tegnap osszeszedett nekem valami 6 dark mattert...) kicsit vicces, ha az a szorny ilyesmivel tamad... kiprobaltam, dudva rendesen :o

kerdes kovetkezik. (mondjuk mostmar kb kezdem erteni nagyon a dolgokat, de ez most a tavlati tervekre vonatkozik.)
HOL A LOHALALBAN van a kartyakiralyno? (amikor eloszor jartam Balambban es mentem a vonathoz, ott volt. azota nem lattam.) meg akarom csinalni a quest-jet, raadasul a plus szabaly es a random az agyamra mennek (a plust nem ertem. elvileg a falak erteke "A". letesz egy 9-es erteku kartyam melle egy 4-est, aminek a fal fele van egy 5-ose. ES ATFORGATJA a 9-es kartyamat. az "A" elvileg nem 10-et er? :OOOOO), es at akarom iratni...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-08-16, 14:53:43
Válasz: A Királynő elhúzza magát más városba, ha szabályt változtattál meg már régóta gammelsz.
Tudni kéne mikor volt vele az utolsó találkozás, mert el szokta mondani hogy hova megy :smile:
Balambban alltam vele szoba eloszor es utoljara, "na kartyazzunk", ooo ize megse, van egy kemeny Ifritem, szerintem ez nem jo otlet, bye. azota nem lattam...

Quote from: White SeeDKártya: Volt valami elementes szabály, esetleg nem combóval forgatódott meg?
Az A az 10-et ér elviekben.
nem. a kartya a jobb felso sarokban volt (az egyik brother, 9 balra, 9 le). lerakta melle a kartyajat, ami 4 jobbra, 5 fel, es PLUS! felkialtassal atforgatta a minotaurt. en meg neztem hogy EZ MI?! combo az csak utana jott, amikor atforgatta az alatta levo kartyat a minotaur.
egyebkent a Malboro egy rohelyes ellenfel. Zellnek mug, mindenki masnak Ribbon, Zellt kikural, aztan agyonverjuk. csak az volt benne a nehez, amig _megtalaltam_... mert mindenaron azok a rohadt mesmerek jottek.
egyebkent a Drain, mint rajottem, egy nagyon kellemes Stat-Atk. droidok kivetelevel mindenkibol maxba tudok gyogyulni 1-2 utes utan... a sleepet, biot meg hasonlokat meg kenhetem a hajamra az esetek 80%-aban.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

itt van a mentesem. TANAR UR KEREM, EN NEM TAPOLTAM!!! :D  :lul:

nem lettem kartyakiraly, mert a Random, Same, Plus idonkent full idiota mukodese miatt pillanatok alatt elkalapaltak. asszem Jacken kivul senkit nem vertem meg...  :eek: kb akkor jott a random, es onnantol kezdve mindig csak szopas volt (ugye van rakad card, amibol kell X darab, hogy atalakithasd... na most eleg sok ilyen jott szornyekbol :( ).
egyebkent folosleges spelleket nem lehet valahogy eldobni? tokom kivan, hogy Edea-t ki kellett neveznem folosleges spellek hordozojanak, es ott figyel nala rakat thunder thundara kategoriaju spell (thundaga is van nala, hogy meg veletlenul se lehessen tovabbforgatni... mindenkinel a legdurvabb spellek vannak, es a low-levelek meg csak a slotot foglaljak)... most kezdjek el castolgatni, mint valami allat? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-08-16, 15:23:27
Fölösleges varik: Nekem ezzel sosem volt problémám mert 3 embernek is mehetett a fölösleg :D
Amúgy nem, el kell lőnöd őket/magasabb fokozatú varikká lehet őket alakítani.

Nos 4 lehetőség van.
1, olyan helyre mész ahol nincsen random. Persze ha fel alá száguldoztál akkor mindenhol van :smile:
2, Megkeresed a kártyakirálynőt és imádkozol hogy kiszedje :D
3, Átalakítasz minden sz@rabb kártyát tárgyá, így azok kiesnek.
4, Minek a jó kártyák ha van plus meg same? :lazza:
naja, en is ezen gondolkozok, hogy ellovok 4 thundagat, akkor azt 20 thundarabol tudom visszakapni, azt meg 100 thunderbol, es hopp, maris elfogytak a thunderek.

1: na igen. epp ezaz, hogy mindenhol megvan minden szabaly...
2: ezert kerdezem, hogy hol a rakban van :D (remelem, hogy a Ragnarok megszerzese utan meg lesz egy idoszelet, amikor be lehet menni a varosokba, mert azt tudom, hogy 4. cdtol a varosok zarva vannak.)
3: na igen, de amibol 5-10 kell, azok bent maradtak, es igy a tucatnyi tapos kartyamra jut ugyanannyi kevesbe eros...
4: ha nem ertem a plus mukodeset, akkor innentol kezdve barominagy ganajban vagyok :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

majd atturom a varosokat, ha lejottem az urbol...
a plus szabalyt meg kb tudom, de a tutorial szerint csak akkor mukodik (a same is), ha ket B-jatekosos lap koze pakol A lapot (illetve a perem is szamit, erteke "A"). ezert nem ertem, hogy 4+5 az miert lett egyenlo 9+A-val.

Quote from: White SeeDvannak esetek mikor akkor is működik, ha evgyesen vannak a lapok és pl egy az övé egy a tied ő rak, de így is működik a plusz. Ezért veszélyes a két brother egymás alatt a jobb sarkakban mert ott a same és könynen buktad a dolgot.
vannak esetek? es megis, ez mitol fugg? *ertetlen fej* egyebkent a ket borther egymas alatt azert veszelyes, mert a plus/same szaballyal megutott felso az combo miatt atforgatja az alsot is. evvel tisztaban vagyok. de a same/plus csak az ellenfeled lapjaitol fugg - a tutorial szerint...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

A same és plus szabály úgy működik, ha két szomszédos kártya jó hozzá, mindegy melyik kettő. Ezzel nagyot lehet szívni, de mondjuk Rinoával meg nagyot lehet szopatni a gépet. Nem rossz ez, csak baromi sokat kell a végén számolgatni, főleg sudden deathnél.

A tökéletesség unalmas.

Selmo

Na igen én a 4-es cd-n még 50-es karikkal szoktam rohangálni az elején, aztán mire megszerzem a GF-ket, meg lenyomom a kastély bossait, szépen feltornásszák magukat.

A tökéletesség unalmas.

Christian

Final Fantasy VIIIba minek táp? Gilgamesh meg Laguna kártya kell és azzal az Omega weapon se ellenfél :D  Viszont nem sokára jön az FFXII :)

Lt. Simoan Blarke

White SeeD: pedig nem tapoltam, csak kellett AP tomberrynek, es jott vele az xp... egyebkent ma hajnalban kipofoztam az osszes hianyzo GFet. (Eden mokas volt. a Weapon elsore megolte Zellt es Quistist, a fokarakternel meg nem volt Item, Draw-val meg nem volt Full-Life. masodszorra levertem (Duel + Renzokuken + aura stone-ok), de elfelejtettem elszivni Edent. harmadszorra mar minden siman ment :D )
kartyam azert nincs, mert csak a nekem tetszoeket tartottam / kerestem meg. pl. Laguna = 100 hero, csovi. egyebkent most kaptam Eden kartyat es nem is fogok tobbet keresni... a card queen quest gyilkos lenne most (sikerult az OSSZES szabalyt elterjesztenem a vilagon, es igy elegge nehez meghatarozni, hogy melyik kartyat akarom elveszteni ellene :D ), es a legtobb maradek kartya vele kapcsolatos.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-08-17, 14:38:53
De ugye mielőtt leölted az Ultimaweapont leszedted róla a 300 ultimát?  :lazza:
nem. refine-oltam forbidden magic reffel dark matterbol. (1 db = 100) :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

ha ujra vegigjatszom, akkor majd hozom a Chocobo mentesemet :D

ja igen. Chicobo damage-be beleszamit az, hogy milyen fegyvere van? tehat a 8/8/8/8 fegyos level 100 chicobo kevesebbet fog utni, mint a 9/9/9/9 fegyos?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

#343
Quote from: White SeeD on 2006-08-17, 14:51:12
Ami tudom hogy számít, hogy hány csillagos.
ez mi? (sokat kell vele postolni? vagy mi? :D )
meg az szamit, hogy en fogtam-e el a chocobot, amikor kaptam chicobot, vagy befogattam magamnak?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

hm. ez erdekes, mert nem talalok semmi ilyesmit. van item menu, mog menu, move menu, map menu, event menu es statistic menu - ahol van fegyver rubrika ( 9/9/9/9 ), level rubrika (100), hp rubrika (37/37) es id rubrika ( 008 ) {ami nemtudom mi a retek} -, csillag egyikben sincs :eek: raadasul emlekeim szerint az alatt a 4-5 ora alatt, amig feltapoltam 100ra, egyszer sem talaltam "power" encountert... :O
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

hm. es mennyi elvileg a maximum?
(megneztem a belso chocobo world tutorialt. "ID: this is Chicobo's rank." most az a gaz, hogy nekem ez 008 azota, hogy elkezdtem vele jatszani. csillagokrol nem esett szo benne.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

na. uj, es remenyeim szerint utolso kerdes: HONNAN SZEDJEK ENERGY CELLT?!  :lame: ami volt Chocobo Worldbol, az elment fegyver upgrade-hez, de meg mindig kellene 4 a Save the Queenhez. megneztem ffonline-t, ott azt irja, hogy Ruby Dragon dobhatja (hat nekem egy se dobott, bar igaz, hogy a research facilityn kivul csak lagunaval talaltam ilyet - es nem tudom, hogy hol van mashol, mert nincs Beastiaryben) es Elnoyle.
(Acquire
Defeat Ruby Dragon or Elnoyle)
na Elnoyle-t nem talaltam azon a teruleten, ahol irja a honlap.
(Resident Location(s)
Esthar City, Esthar Roads)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Selmo

Ehhez kell Bahamut rare item képessége, meg az hogy senki se mug-oljon. Elnoyle baromi ritka Eshtharban, de össze lehet futni vele, meg kell is, mert valami, asszem holy csak benne van. Ruby dragon viszont sok helyen van, Esthar felett a hegyen, vagy a closest szigeteken. Ja és így is csak jópár lenyomás után fog dobni ilyet, mert elég kicsi rá a %.

A tökéletesség unalmas.

Selmo

Quote from: White SeeD on 2006-08-21, 14:26:34
Nah, sikerűlt már végigvinni? :smile:

+Tipp a végéhez. Addig ne lépj ki a gameből míg nem látod a the end feliratot.
Én anno kilőttem a stáblistánál és totál ideg voltam hogy ilyen lett a vége.
Aztán persze nem:D
CSak Japán elvtársak a stáblista után tették be a végjelenetet.
Bah! Akkor szívtál egy jó nagyot. :D

A tökéletesség unalmas.

Lt. Simoan Blarke

WS: ma nekifekszek. melo volt, hanyagolni kellett a gamerkedest :(
a tippet meg kosz :D, nem kovetem el ezt a hibat :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Prof. William

No de micsoda végjelenet! Totál fokozhatatlan Heppy End!  :cool: :tezsvir: :smile:

Lt. Simoan Blarke

nem, ez nem. ugralj meg rajta, jo? ha ennyire megsertettelek, akkor minek szolsz hozzam? o.o :WES NE ITT VALASZOLJ RA, pls, akkor mar inkabb pmben vagy msnen szidj le, hogy mekkora neoparaszttaplo vagyok enis (amirol tudok), de ne offoljunk, ok? :W

lusta gec voltam, meg idom se volt (muhahaha, Kvikvegeknel is vegig gepeztem, de persze ott se volt idom ra), most meg lavhinat nezek, de mivel mar haldoklok tole, szerintem folytatni fogom kb 1 ora mulva...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

nem tartom magam _annyira_ power gamernek :D
egyebkent ez nem RPG, ez akcio-kaland-sztorijatek :(
a 7et nem ismerem. nem fut, patchelhetem akarmennyit, meghal az opening movie-n.
a 6hoz meg az 5hoz meg kellene emulator, nem?
egyebkent nekem speciel pont ez a bajom, hogy pre-defined minden karakter, es semmi beleszolasom nincs a fejlodesukbe :( szoval szerintem Final Fantasy temat hanyagolom addig, amig nem talalok ki valamit az FF7 bajanak orvoslasara...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

de azt be kell uzemelni, nekem meg semmi kedvem hozza. egyebkent meg nalam a kemeny 733 mhzmen xp terheli a dolgokat, szoval nem lennek ennyire biztos abban, hogy akadaly nelkul futna... :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fénymarék

Majd elfelejtettem...
Mar feleve konyorgok baratomnak h toltse le az ff8-at, es vegre valahara letoltotte.
Jeeepee  :appl:
Regebben akadt a birtokomban egy hibas cd...amivel egy ideig lehetett csak eljutni.(Az a jo ebben h ettol fuggetlenul meg mindig ez a favorite.)
Na most elvittem odaig a jatekot masszoval a jovohet melepeteseket tartogat :D


[spoiler]"Ami mokas az egeszben h baratom kijelentette h legalabb van okom kovetkezo heten is elmenni hozza.
Amig ott a jatek nem kell felnie..."
:D hat igen a felhotlen kapcsolatok elonye :)

erre csak hummogni tudtam...meg jo h nem a jatektol fugg :)[/spoiler]

smash++

Remélem jó helyen érdeklődök ha nem akkor majd törlök és megkérdezem másik tpoicban:D.
Én megszeretném szerezni a final fantasy videokat(legalábbis azt amit meglehet)->8,9,10,10-2
Imásom a gamet és játszok is vele,de nagyon örülnék ha videoim is lennének.Jelenleg csak amv-k vannak,de ezek szerint ők is megtudták szerezni valahogy.
Ha valakinek vannak videoi egy PM-nek nagyon örülnék vagy esetleg egy link ahonnan lelehet tölteni.
Köszi!

thrall

örömhírem vana számomra: megjavították a PS-em, és mostmár tudok FF X, FF X-2 -t játszani  :whoah: :whoah:

kérdés: hogy a halálba lehet FF X-ben elérni a 0 mp-s időt a chocobo versenyben -.-
plusz, hiányzik az első mittoménmilyen sphere-m anima-hoz, ha jóltom az első, ami sz.tem a kezdő város, de nemtok bejutni, mert egy dark aeon állja az utamat. Hogy a halálba lehet leölni  :grrr:

Soldier

Quote from: White SeeD on 2006-09-25, 12:37:29
Quote from: smash++ on 2006-09-24, 15:50:29
Remélem jó helyen érdeklődök ha nem akkor majd törlök és megkérdezem másik tpoicban:D.
Én megszeretném szerezni a final fantasy videokat(legalábbis azt amit meglehet)->8,9,10,10-2
Imásom a gamet és játszok is vele,de nagyon örülnék ha videoim is lennének.Jelenleg csak amv-k vannak,de ezek szerint ők is megtudták szerezni valahogy.
Ha valakinek vannak videoi egy PM-nek nagyon örülnék vagy esetleg egy link ahonnan lelehet tölteni.
Köszi!

A 8-9 ből tuti ki lehet szedni egy progival bik formátumba.
A többiről nem tudok nyilatkozni.


Aeon-t a game vége felé elvileg már jó le lehet írtani :D

legegyszerübb fogsz egy Frap-set (fullverziosat) kis cpu mellet nem lex fpsed de nem is baj lenyeg felveszi es az nem fog szagatni .. aztan ugy konvertalod ahogy akarod .. ha ugyanolyanminösegbe kell akkor keressre keresöbe  .. remelem valmit azert segitetem  :comp:

Liquid Snake

Valaki játszott már a Final Fantasy XII-vel??? Ha igen írjon és beszélnék vele szívesen a játékról. Meg persze azzal is aki még nem játszott vele :D


Edit: Én már tolom egy ideje...

Soldier

Quote from: Liquid Snake on 2006-10-15, 20:16:19
Valaki játszott már a Final Fantasy XII-vel??? Ha igen írjon és beszélnék vele szívesen a játékról. Meg persze azzal is aki még nem játszott vele :D


Edit: Én már tolom egy ideje...

probaltam beszerezni de mindig 4-5kval jött , és türelmetlen vagyok :\ szvl kinyomtam :P de nagyon nem is vagyok a törtenetel sem képben lehet ezert nem eröltettem . nem tudom mennyire jo valamit a 12nel elkezdeni =(