Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

teraflare

#420
Quote from: Szacsi on 2007-02-14, 20:55:02
Az a lufi...XD
No, itt van még pár hasonló kaliberű marhaság :D:
klikk
klikk
klikk
klikk
:lul: :lol: Barret: suffer from Tourett syndrome
látom te is keresgélsz a devianton


Na én is még egyet
hats
FF Cid meet
FF
new pet
A kép önmagáért beszél  :rotfl:
Az ismerős jelenet az advent childrenből
LOL
Na még egy utolsót:
A méret a lényeg

chilip

tegnap újrakezdtem a Final 8-at (a 10 sajna belassul) végre sikerült kinyírni a robotpókot (fekete-özvegy) a Dolleti misszió alatt :D most vagyok Timberben ( Squallnak 3000+ hp-ja van, 1000+-t sebez Triggerrel [jól begyakoroltam, 4 ütésből 3 az neki :D ] és csak 2. vagy 3. szintű mágia van nála. Selphie lett a varázshasználó , Zell meg csicska maradt, mer nincs még 1 GF-em HP junktion-el  :frown: Diablos, Siren, Ifrit meg kell Squallhoz, hogy ilyen táp legyen  :ejnye:
kicsit fura, hogy Squall 23as szintű Quists 19es, mindenki más max. 11es szintű...  :3x3:

chilip

#422
Quote from: White SeeD on 2007-02-15, 10:37:33
Érdekes, én mindíg Shivat választottam Squallhoz. Ha jól emlékszem vele a legjobban kompatibilis kezdetben.
Slephie Ifritet, Zell meg Quezatolt ot :smile:

Shivát sajnáltam én is máshoz rakni, (eddig mindig Squallnál volt, és vhogy ez tűnt jó párosításnak, no mind1) az a baj vele, hogy nincs HP-junktionja, majd a Brothersnél már Zell is táp lesz :D egyébként durva h. 10000 gillért lehet 100 Curaga-t venni :D (10 db tent Sirennel átalakítva) ez A-szintű SeeD-et nem vág földhöz ez az összeg :D

edit: apropó, nem tudja vki, hogy Geezard kártyát melyik városban lehet szerezni és kitől? az elején elvesztettem az első kártya-meccsemet (és vele a Geezard kártyám) még Ifrit előtt és csak jóval később jöttem rá, hogy kéne a Screw ami kinyerhető belőle fegyvermódosításhoz...

Selmo

Quote from: chilip on 2007-02-15, 10:43:22
edit: apropó, nem tudja vki, hogy Geezard kártyát melyik városban lehet szerezni és kitől? az elején elvesztettem az első kártya-meccsemet (és vele a Geezard kártyám) még Ifrit előtt és csak jóval később jöttem rá, hogy kéne a Screw ami kinyerhető belőle fegyvermódosításhoz...
Ne problémázz ezen, Timber mellett beszerezheted a screweket. :) Amúgy egy általam optimalizált GF beállítást és egyéb hasznosságokat találsz itt: http://selmo.atw.hu/FF8.html

A tökéletesség unalmas.

Szacsi


Eberinu

Quote from: White SeeD on 2007-02-15, 10:37:33
Érdekes, én mindíg Shivat választottam Squallhoz. Ha jól emlékszem vele a legjobban kompatibilis kezdetben.
Slephie Ifritet, Zell meg Quezatolt ot :smile:
Squall: Ifrit, Doomtrain, Cerberus, Diablos
Zell:Shiva,Bahamut
Rinoa:Eden,Brothers
Selphie:Ifrit,Siren
Quistis:Quezacotl
Én ált. igy használtama GF-eket

teraflare

Quote from: Eberinu on 2007-02-15, 15:25:44
Quote from: White SeeD on 2007-02-15, 10:37:33
Érdekes, én mindíg Shivat választottam Squallhoz. Ha jól emlékszem vele a legjobban kompatibilis kezdetben.
Slephie Ifritet, Zell meg Quezatolt ot :smile:
Squall: Ifrit, Doomtrain, Cerberus, Diablos
Zell:Shiva,Bahamut
Rinoa:Eden,Brothers
Selphie:Ifrit,Siren
Quistis:Quezacotl
Én ált. igy használtama GF-eket
Én inkább mindig az aktuális 3nak osztottam szét őket

chilip

én is :D mindig 3 karakternél az összes, így nagyon táp az a 3, és amikor szereplő csere van, mindig van lehetőség Junctionra... a +élet miatti gyógyulásra meg ott a Curaga (Siren képessége -> 1 tent = 10 Curaga ; mivel A szintű Seed vagyok ezért szinte korlátlan mennyiségben van :D )

Eberinu

Hát jah,végülis testre kell őket szabni...az én nyerő 3asom Squall, Zell és Quistis...bár ha a limit breakeket nézzük,abszolut Selphie :D

chilip

#429
milyen k**** jól néznek már ki a Final 8-ban a videók. akárhányszor látom őket, mindig leesik az állam :D most járok ott, hogy mobilizáltam a Garden-t, és Norg még hátravan  :ejnye: az agyontápolt Squall ellen nem lesz sok esélye :D

edit: milyen progival tudom megnézni a CD-kről a videókat külön?

edit2: VAZZE, ölöm a Tonberryket, de a király csak nem akar jönni (3as CD, van vagy 30 Chef's Knife-om  :mad:)

edit3: Nah, csak előjött a nyomi :D

chilip

Oblivionban Cloud kardjai  :eek: :
1
1/b
2

Eberinu

Quote from: chilip on 2007-02-20, 21:08:05
Oblivionban Cloud kardjai  :eek: :
1
1/b
2
Ez nem hiszem hogy az övé...legalábbis a régi VII-ben ennyire ki lett volna dolgozva? Vagy már az Adventből köszönne vissza? Drága lehet megvenni a jogokat a kard felett....

chilip

az advent childrenből szedte a srác :) ez fan-made, nem vettek hozzá semmilyen jogot

Eberinu

Ezt muszájjjj, mert FF8 és mert Anima Sound System :D
http://youtube.com/watch?v=rz1x7wqrXYk

chilip

lehet ez nem új hír, mindenesetre nekem az volt. készül PS3-ra az FF7 remakeje, láttam róla egy videót (youtube - lusta vok belinkelni) ami az intro-t tartalmazta  :eek: nice, csak az a baj, hogy pénzem az nincs egy PS3-ra, emu meg gondolom csak pakson lesz, mivel kell majd a gépnek egy kis kakaó, hogy 5-6 fps-t is tudjanak eggyáltalán produkálni....

Rounin

Quote from: chilip on 2007-02-21, 00:02:00
lehet ez nem új hír, mindenesetre nekem az volt. készül PS3-ra az FF7 remakeje, láttam róla egy videót (youtube - lusta vok belinkelni) ami az intro-t tartalmazta  :eek: nice, csak az a baj, hogy pénzem az nincs egy PS3-ra, emu meg gondolom csak pakson lesz, mivel kell majd a gépnek egy kis kakaó, hogy 5-6 fps-t is tudjanak eggyáltalán produkálni....

Útálom elkeseríteni a lelkeseket, de _NEM_ készül a remake. Az csak egy technikai melldöngetés, de hivatalos álláspont szerint _nem_ készítik el a remake-t. Túl sok erőforrásba kerülne állítólag.

Dreamcleaver

Hát kb annyiba, mint egy úk FF rész, hacsak a hangokat nem használják fel.  :D Amúgy inkább úgy fogalmaznék, hogy még nem jelentették be a remake-t. Szal egyszer még megcsinálhatják, lévén hogy az FF7 volt az eddigi legnépszerűbb rész. Mondjuk nekem a VIII a kedvencem, bár az is igaz, hogy csak a 7-8-9-t toltam (meg a X-t úgy 3 percig 10 fps-sel  :D).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Szerintem most bőven elég, hogy a XIII-at négy különböző történetbe csinálják meg,ebből már 3-ból láttam introt,képeket.Amelyiken a KH készítői dolgoznak, annak a gonosza/főhőse (még nem tiszta számomra) kiköpött Sora na meg a sok kard motívum :D Csak egen....PS3....nekem nincs 170ezrem rá...sztem várni fogunk még egy évet,mig lejebb megy az ára...

Alkyra

Quote from: Eberinu on 2007-02-21, 08:54:12
Szerintem most bőven elég, hogy a XIII-at négy különböző történetbe csinálják meg,ebből már 3-ból láttam introt,képeket.Amelyiken a KH készítői dolgoznak, annak a gonosza/főhőse (még nem tiszta számomra) kiköpött Sora na meg a sok kard motívum :D Csak egen....PS3....nekem nincs 170ezrem rá...sztem várni fogunk még egy évet,mig lejebb megy az ára...

Hja...De ha lesz remake, akkor én tuti, hogy veszek...mártcsak azért is...de inkább megvárom, mígy binztonságoan meg tudják hackelni, hogy írt blue-rayt is lehessen rajta használni.:)

Eberinu

Hja...de most ez a blue rayes technika...erre specko dvd-t adnak ki?

ignus

Valaki játszott már a 12-vel? Elég érdekes lett a harcrendszer... Vagy csak nekem volt idegen?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

teraflare

Bocs hogy megint hülyeséget postolok, de erre kíváncsi lennék.

Szacsi

Olyan miert nincs, amin Sephiroth es Vincent szokdecsel kez a kezben?

Eberinu

Hát a 12 nekem se jött be, a harcrendszer, meg a sztori miatt se nagyon...

ignus

Quote from: Eberinu on 2007-02-27, 16:56:24
Hát a 12 nekem se jött be, a harcrendszer, meg a sztori miatt se nagyon...

A sztorival is gubanc van? Még csak az introt láttam, még nem volt akkor memóriakártyám, kaktuszokat, meg farkasokat öltem, majd egy t-rex kicsinált gyorsan.... :D De addig nem volt olyan vészes. 13 lesz? Ha igen akkor mikor?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

teraflare

Quote from: Szacsi on 2007-02-27, 15:08:43
Olyan miert nincs, amin Sephiroth es Vincent szokdecsel kez a kezben?
Sajnos van hasonló...  Épp smaciznak. :ejj:

Eberinu

13 lesz, 4db is, mégpedig mind a négyet négy különböző gárda készíti, pl. amiből láttam trailert, amelyiket a Kingdom Heartsosok csinálnak, eddig a legjobb :D FF Versus XIII Akkor van,amiben egy csaj a főhős:FF XIII
A másik kettőről sajna még nem nagyon van trailer, vagy asszerű. A 12 sztorija meg nekem nem tetszett, de másnak igen...

Alkyra

Quote from: Eberinu on 2007-02-28, 18:31:31
13 lesz, 4db is, mégpedig mind a négyet négy különböző gárda készíti, pl. amiből láttam trailert, amelyiket a Kingdom Heartsosok csinálnak, eddig a legjobb :D FF Versus XIII Akkor van,amiben egy csaj a főhős:FF XIII
A másik kettőről sajna még nem nagyon van trailer, vagy asszerű. A 12 sztorija meg nekem nem tetszett, de másnak igen...

Nekem se tetszett a sztorija...olyan...üre.(oo)-nincs meg benne az az igazi ff feeling amit még most is, a mai napig érzek a 8ban vagy a 7ben...(sőt még a 9ben is).
A 13mat már alig várom a KH gárdától...azok aztán TUDNAK játékot csinálni.A KH beleférkőzte magát az első 3ba életem kedvenc játékai közé.^^

ignus

Quote from: Eberinu on 2007-02-28, 18:31:31
13 lesz, 4db is, mégpedig mind a négyet négy különböző gárda készíti, pl. amiből láttam trailert, amelyiket a Kingdom Heartsosok csinálnak, eddig a legjobb :D FF Versus XIII Akkor van,amiben egy csaj a főhős:FF XIII
A másik kettőről sajna még nem nagyon van trailer, vagy asszerű. A 12 sztorija meg nekem nem tetszett, de másnak igen...


És ennek mi értelme van? az azt jelenti hogy tulajdonképpen 4 játék lesz, külön sztorival, meg főszereplőkkel, vagy a legjobb nyer? Elég érdekes módja ez a játékfejlesztésnek... VAgy mostentól lesz ilyen aki a legjobbat csinálja azt adjuk ki és ő kap zsetont? Bár ki bírálja ezt el, stb...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Eberinu

Mindet kiadják...azt nemtom miért...