Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

kelvor

Lehet mi csinálunk valamit rosszul és közben ez egy tök egyszerű game.  :D

Cloud

Ez nem ér. Én is játszani akarok vele.  :bruhuhu:

(pedig mostanában nem fogok venni psp-t az tuti :ejj:)

kelvor

Na, Warrior of Light, Firion, Omion Knight, Cecil kipipálva, maradt még 6 story. Kár, hogy vissza kellett adnom a psp-t. Mindegy, majd szeptemberben megveszem a gamet az enyémre.  :D

Elég döcögősen indult a játék de bele jöttem azt kell, hogy mondjam. Persze az is segített, hogy elég táposak voltak a karakterek (WoL-on kívül, vele nagyon nem ment a játék). Határozottan tetszik a game, egy baja van, kedvet kaptam kivinni az összes létező FF-et.  :D

White SeeD : Nem feladni, játszani!  ^^

Makos

FF XII. PS2. Bahh.
Nem tudom folytatni a játékot mert egy bizonyos résznél elsötétül a képernyő (tölt elvileg meg képet vált vagy mi) ...zene az megy tovább de hiába vártam egy csomót, semmi :mad:

Liquid Snake

Quote from: Makos on 2009-08-26, 22:14:45
FF XII. PS2. Bahh.
Nem tudom folytatni a játékot mert egy bizonyos résznél elsötétül a képernyő (tölt elvileg meg képet vált vagy mi) ...zene az megy tovább de hiába vártam egy csomót, semmi :mad:

Nekem is volt már hasonló írott játékkal, írd ki egy másik fajta DVD-re, attól lehet jó lesz, de nem biztos...

White SeeD

Nah beerősítettem. Átnéztem a combokat meg a gombokat is megtanultam.
Cecillel nagyokat szívtam. Clouddal röhögve végigvertem a bandát :D
A DP bóuszok nem mennek továbbra sem. A köcsög 10seces ellenfeleket max akkor tudnám leölni, ha fel vagyok töltve, de arra nem fogom elpazarolni a drága bunuszerőt.

A no damages meg lol. Mindig mágusok, akik ha picit is de tuti meg fognak sebezni, a sok hülye söréteffektes spelljüktől.

Az exp brust az néha összejön.

Viszont nem értem a kristály megszerzése utáni cutscenet. Mindkettő után ugyanolyan volt. És nem happy endes. Ahhoz képest meg hogy minden ellent leöltem kemény 72%osra sikerült megcsinálni ::) Nem mintha érdekelne, csak ne szenvedjek majd hátrányt  a végén :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

Jól hallottam van  a játékban vmi körökre osztott játékmód is?

WS:

Velem még jóhogy könnyen végigversz mindenkit.. :D

White SeeD

Azt nem tudom, lehet unlockolni kell majd.
Egyenlőre annyit tudok hogy minden szereplőnek meg kell találni a kristályát, aztán kiderül mi lesz.

btw, jobban örültem volna ha Cloud helyett Tiffával verhettem volna végig a harcmezőt  :hehe:.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

kelvor

Én arra gondoltam, hogy azért ugyanaz a bejátszás minden karakter után, mert amíg nincs meg az összes kristály, addig örökké ugyanazok a csaták zajlanak le újra és újra és mindig ugyanaz a vége, hacsak össze nem gyűjtöd mind a 10 kristály így lépve ki a körből. (vagy elfogyott a pénz videóbejátszásokat csinálni  :D )

Cloud: Körökre osztott játékmód az egész, ha úgy nézzük.  :D Vagy a csatára gondolsz?

Cloud

Quote from: kelvor on 2009-08-27, 23:57:25
Cloud: Körökre osztott játékmód az egész, ha úgy nézzük.  :D Vagy a csatára gondolsz?
Ismerős vmi command mode-t emlegetett. Ez mi? Vagy még nincs unlockolva neked?

kelvor

Hm, nekem még nincs. Eddig csak "fun" dolgokat kaptam.

smash++

Az FFX és X-2(még hátra van) miatt vettem meg az első konzolomat ebben az évben.

Azt mondanám, hogy kár volt kiadni érte a pénzt, de itt van az FF XII. Még csak az elején vagyok (börtön), de már ez is jobb mint az egész FFX.

Nem akarom leszólni az FFX-et, mert nem volt rossz, de nem tudta hozni a régi ff feelinget és az elvárásaimtól is nagyon elmaradt.

A XII-ben viszont nagyon nagy potenciál van, remélem imádni fogom egészen a végéig. Habár kis walkthrough-ra szükségem van, mert vannak esperek akiket lehet kihagynék és jó pár érdekes fegyver,amit még lehet a segéd anyaggal se fogok megszerezni :)

motifator

Új, 5 perces FF13 trailer: http://www.youtube.com/watch?v=KZhl3sTSwRQ
Jövőre csak venni kéne egy ps3-at.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Makos

Xbox-ra is lesz.
Nyáron azt tervezek venni és örülök neki hogy arra is kiadják :)

Alkyra

Quote from: Makos on 2009-11-26, 19:05:35
Xbox-ra is lesz.
Nyáron azt tervezek venni és örülök neki hogy arra is kiadják :)

Hát, én kezemben mindkettő volt már hosszabb ideig és én inkább a ps3-ra szavazok. Bár attól függ...Játékok amit szeretsz és csak egyfajta konzolra jöttek ki vagy nem akarsz venni játékokat hozzá...

Én mindenesetre ps3-ra veszem még és nagyon remélem, hogy a spéci változatban benne lesz a japán hang. ( mint pl a Resident 5-nél..)

Cloud

Quote from: Alkyra on 2009-11-26, 20:11:30
Quote from: Makos on 2009-11-26, 19:05:35
Xbox-ra is lesz.
Nyáron azt tervezek venni és örülök neki hogy arra is kiadják :)

Hát, én kezemben mindkettő volt már hosszabb ideig és én inkább a ps3-ra szavazok. Bár attól függ...Játékok amit szeretsz és csak egyfajta konzolra jöttek ki vagy nem akarsz venni játékokat hozzá...

Én mindenesetre ps3-ra veszem még és nagyon remélem, hogy a spéci változatban benne lesz a japán hang. ( mint pl a Resident 5-nél..)
BD lemezre simán ráfér a japán dub is, nagyon valószínű hogy így is fog megjelenni. :)

kelvor

Lehet még kapni olyan ps3-at, ami viszi a ps2 játékokat? Gondolkozom én is, hogy kellene venni egyet.

Alkyra

Quote from: kelvor on 2009-11-26, 20:32:09
Lehet még kapni olyan ps3-at, ami viszi a ps2 játékokat? Gondolkozom én is, hogy kellene venni egyet.

Nem. Erről sajnos le kell mondanod, bár hallottam egy két pletykát a neten, hogy tervezik, hogy soft-wares megoldják.(hardwaresen ugyebár kivették az újabb USA ps3-makból, az EU-sban meg nem is volt soha)

chilip

Quote from: Alkyra on 2009-11-26, 20:54:45
Quote from: kelvor on 2009-11-26, 20:32:09
Lehet még kapni olyan ps3-at, ami viszi a ps2 játékokat? Gondolkozom én is, hogy kellene venni egyet.

Nem. Erről sajnos le kell mondanod, bár hallottam egy két pletykát a neten, hogy tervezik, hogy soft-wares megoldják.(hardwaresen ugyebár kivették az újabb USA ps3-makból, az EU-sban meg nem is volt soha)

miért tennének ilyet?  :zomg:

Alkyra

Quote from: chilip on 2009-11-26, 21:12:19
Quote from: Alkyra on 2009-11-26, 20:54:45
Quote from: kelvor on 2009-11-26, 20:32:09
Lehet még kapni olyan ps3-at, ami viszi a ps2 játékokat? Gondolkozom én is, hogy kellene venni egyet.

Nem. Erről sajnos le kell mondanod, bár hallottam egy két pletykát a neten, hogy tervezik, hogy soft-wares megoldják.(hardwaresen ugyebár kivették az újabb USA ps3-makból, az EU-sban meg nem is volt soha)

miért tennének ilyet?  :zomg:

He? Nem értelek. Esetleg arra célzol, hogy igen lehet kapni csak csillagászati összegekért?

kelvor

#650
Találtam egyet. 67.900 Ft.

Valószínűleg ps2 lesz egyelőre nekem és majd nyáron beújítok egy 3-ra, addigra talán picit lejjebb megy az ára. FFX meg az XII-vel el leszek addig.

Ed.: No, hát unokatestvéremet sikerült meggyőznöm (1-2 sör és pár Jäger után), hogy adja kölcsön pár hétre a ps2-jét, "kipróbálás" címszóval. Be is táraztam FF X, X-2 és a XII-vel, mellé csemegének még azért itt van a God of War 2 és a Shadow of the Colossus.  :Kiraly:  Bőség zavara. FF X-el kezdtem el játszani, 6-7 óra játékmenet már megvan, egész jó, a story még kicsit zavaros nekem de remélem kitisztul a végére.

motifator

Jó lesz a sztori, ne aggódj. A végére ha nem is minden, de elég dolog kitisztul ahhoz, hogy kerek történetet kapj. A X-2-t én vagy 15 óra után abbahagytam, nekem nem jött be a nem lineáris játékmenet.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Én most azzal szenvedek az X-ben, hogy van egy rakat mindenféle sphere-m, Power, mana, etc.. Ability-ből meg kifogytam, pont akkor ,amikor a legjobban kellenének. Nagyjából az összes karakterrel elérhető 2-3 új képesség, ami nagyon kéne, de rohadtul nem dob semmi.  :falba:

White SeeD

Meg kell nézni mi dobja és arénázni. Közben eszembe jutott, hogy végig sem vittem a gamet (utolsó rész van csak hátra a bossal) :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Jársz már egyáltalán arénánál? Ha csak nem játszol éjjel-nappal, akkor nem hiszem :)
Nem lehet, hogy simán csak túlfejlődtél? Annakidején és is leálltam tápolni Kilika woodsban, és ugyanígy elfogytak a jó sphere-ek. Ilyenkor csak tovább kell menni, és kész.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

#655
Aréna? Nem.  :smile: Legutóbb ott hagytam abba, hogy csapdát állítottunk a Sin-nek, de balul sült el. Levertem azt a bogárszerű lényt a Sin meg elpusztított mindent és elúszott.  :smile:

Egyébként lehet, hogy kicsit túlfejlődtem. Volt, hogy én is leállítam 1-2 órára csatázni ugyanazon a helyen. Arenát majd megnézem akkor, ha oda jutok, köszönöm.

Quote from: White SeeD on 2009-12-01, 08:40:59
Meg kell nézni mi dobja és arénázni. Közben eszembe jutott, hogy végig sem vittem a gamet (utolsó rész van csak hátra a bossal) :D

Akkor tessék végigvinni!  :D

Ed.: A beteg szabadság előnyei. 46 óránál járok az FFX-ben. 3 Celestial Weapon kipipálva, összes summon megvan. Lassan jöhet a végkifejlet.  :smile:

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

#657
Quote from: motifator on 2009-12-17, 14:14:36
FF13 intro  :jee:

Az a lila sárkány-szitakötő-akármi elég ocsmány, viszont a karakterek érdekesnek tűnnek. Valahogy nem annyira klisések mint pl az FF-X-ben. Persze kinézetre, a személyiségeket még el lehet rontani.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

White SeeD

Nem rossz, bár elégé érezhető a nyugatizáció. :ejj:
Mondjuk engem nemigen érint, egy db gameért nem veszünk konzolt. Majd 5-6 év múlva a 12 magos proci és a 4 magos videókártya röhögve fogja emulálni a ps3-mat ;)


más:
http://ipon.hu/hir/megnyilt_az_ffxiv_betajelentkezes/10130

Ha valaki rájön hogy lehet squares accountod az szóljon nekem is! retype e-mailnél nem veszi be a @-ot ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1