Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

bimanc

Quote from: White SeeD on 2009-12-17, 22:53:34
https://secure.square-enix.com/account/app

nem enged beleilleszteni sajna.

Valts at angol billentzuyetre es shift+2.
Szerk.. bocs, amerikai angolra.

White SeeD

#662
Köszi, így már sikerült!

edit:
jelentkeztem. Bár ősrégi gépemmel kétlem hogy sok esélyem lenne:(
De igen érdekes kérdéssort kellett kitölteni. (Egyik többválasztós kérdést elszúrták, mivel csak 1 választ adhatsz meg, még is többet jelölhetsz)
Még a fansiteom címét is elkérték. Úgyhogy várom a levelet, hogy nyomban töröljek onnan minden képet, mert nem engedélyezik azok kihelyezését :D
Bár nem tudom, hogy uw mennyire érhető el külföldről.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Makos

Regisztrálni sikerült de bétára hogy kell jelentkezni?

White SeeD

Itt:
http://entry.ffxiv.com/eu/index.html
Kitölteni a kérdőívet és már is jelentkeztél.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Pont a v billentyű (vagy a Ctrl-V) van letiltva javascripttel, ahogy nézem. A kukac ugye AltGr+V, ami gyakorlatilat Alt + Ctrl + V.
A megoldás? Válts angol kiosztásra, és Shift + 2 :)

Edit: lol, nem láttam, hogy van újabb oldal  ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip


Cloud


chilip


Cloud

Összefoglalnád miről is olvashatunk a linken?    ^^

Zen

A kiadó engedélyezett egy FF VII remake-t, de legjobb esetben is csak előkészületi fázisban van, vagy vmi ilyesmi.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Karácsonyra megleptem magam egy FFXII-vel, mert megláttam a Media Marktban egész olcsóért (4500HUF). Tegnap jutott rá időm, hogy először betegyem a gépbe, mert az ünnepek erőteljes partyzással teltek, karácsonykor meg otthon voltam ősöknél, ahol nincs PS.
Nyomtam vele vagy 6 órát tegnap, nem bírtam lefeküdni. Utóljára a FFX-nél volt ilyen, tökéletesen hozza a feelinget. Kiváncsi vagyok a sztorira, érdekesek a karakterek, bár még keveset láttam belőlük. Kiváncsi vagyok, hogy melyik csaj lesz a választott:
[spoiler]tippre a hercegnő, de azért drukkolok a kis árva csajnak is :)[/spoiler]
Ja, és alig várom, hogy feltápoljam a karaktereket, és lehessen harcolni ezerrel. Nagyon bejön ez a real-time harcrendszer. Most is nagy a kisértés, hogy leálljak valahol XP-t farmolni, de most inkább haladok a sztorival.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

White SeeD

Eljött az ideje hogy ezt is megvegyem :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Liquid Snake




White SeeD

Kívülről jól néz ki, meg látványos, de ami a tartalmat illeti  ::)
Nameg FF10-es fejlődés :ejj: Hová lettek azok a szép FF8-as és régebbi idők? :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6


kelvor

FFXIII? Valaki? Írhatnátok róla pár mondatot, ha esetleg nyomjátok. Épp konzol vásárlás közepén vagyok és a videók helyett jobban hagyatkoznék az első kézből kapott információkra, hogy összeségében milyen lett.    :smile:

Az igaz egyébként, hogy a PS3-ra kiadott verzió szebb, mint az xboxos?

White SeeD

Én FF2-t tolom psp-n jelenleg, így max arról tudnék nyilatkozni :D
Csöppet nehéz. Mázli hogy belepakoltak egy minigamet amivel agyonkereshetem magam, és van pénz cuccokra.
Egész jól felturbózták a gamet, egyetlen negatívuma a (számomra) túl sok a felesleges harc, és a fejlődési rendszer is marhalassú. Legalább van mivel szórakozni míg EVE-zek. :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

kelvor

No hát, így 12óra masszív FFXIII után azt kell, hogy mondjam igen jóra sikeredett. A grafika és az átvezető animációk első osztályúak! A zene a szokásos, fülbemászó, néhol drámai. Sok hangszín, dallam visszaköszön az előző részekből.
Egyelőre fogalmam sincs, hová tart a story. Pörgős kezdés után eléggé leült a dolog. Több szálon fut a történet és a csapatelosztás is változik. 3-an lehettek egyszerre egy Battle Teamben. Eddig 5 chapteren vagyok túl és eddig mindig a játék döntötte el, hogy éppen kik a társaid és ki a leader és az ő szemszögéből látod az eseményeket és harcot is. Hozzáteszem, ez a fajta történetvezetés és karakterelosztás jobban bejön, mint pl. a 12ben. Itt akkor is kapnak xp-t a csapattársaid, ha éppen nem vettek részt a harcban, így nem maradnak le a többiektől. Így nem is érzel rá késztetést, hogy leállj valahol farmolni, bőven elég ha az aktuális pályán megölsz minden szörnyet, ami az utadba kerül.

Túl vagyok már pár FF-en, volt amiben tetszett a harcrandszer, volt amiben egyáltalán nem. Itt is van 1-2 idegesítő elem de összeségében nagyon jó. Körökreosztott de iszonyat pörgős! Nem unod halálra magad, hogy már az ezredik kaktuszt gyepálod ugyanazzal a stratégiával.

Minden karakternek több "módja" van. Támadó, védekező és támogató lehet, illetve ahol nincs védekező ág, ott betettek egy másodlagos támadót (pl: Light-nál van közelharci és mágikus).
Az elején mind a három ágra jut pont, később már azért át kell gondolni, melyik karakternek mi legyen a fő erőssége. Ezekkel az ágakkal többféle formációt alkalmazhatsz csata közben. Ha rosszul áll a szénád átmész védekező formációba, ahol a karakterek automatikusan átváltanak def spellekre. (Heal, shell, protect stb...), aztán vissza támadóba és had szóljon.

Idézhető lényeket is megbuherálták kicsit. Shiva Sisters és Odin van meg eddig. Mindkettő rohadt jól néz ki és simán megfordíthatják egy csata kimeneteléét, köszönhető az erős támadó spelljeiknek. Itt nem gyűjtik a "powert" csata közben, épp ellenkezőleg. A te ATB bárodtól függ, mennyi ideig fognak harcolni az oldaladon. A megidézés pillanatától csökken, ha elérik a 0-át értelemszerüen eltünnek.

Nem vitték túlzásba az öltöztetést, alapesetben van 2 slotot, egy fegyvernek és egy ékszernek. Minden cuccnak van szintje, amit szörnyek által dobált kacatokból lehet fejleszteni.

Most így hirtelen ennyi, eléggé rá lehet kattanni, még biztos el leszek vele egy jó ideig.  :szemuveges:


Dub-zero

nemrég nyomtam végig az FFX-et ééés kurvajó, de a IX a legjobb még mindig. :) nem elégedtem meg ennyivel és tovább tuningoltam a karaktereket, fiendeket gyűjtöttem az öregnek, kinyírtam omega-t :D . messze még a vége (odriveok nincsenek meg meg ilyesmi). 
összességében: az eddigi legnehezebb FF. az viszont jó ötlet, h a karaktereknek nincs előre meghatározott profiljuk (white mage, knight, ilyenek), hanem a sphere griddel mindenre képesek lesznek.
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

kelvor

X-2-be bele se kezdj szerintem.  :D Nekem hatalmas csalódás volt.  XII már inkább megér egy próbát.

.Attila

Quote from: Dub-zero on 2010-07-02, 02:46:38
nemrég nyomtam végig az FFX-et ééés kurvajó, de a IX a legjobb még mindig. :) nem elégedtem meg ennyivel és tovább tuningoltam a karaktereket, fiendeket gyűjtöttem az öregnek, kinyírtam omega-t :D . messze még a vége (odriveok nincsenek meg meg ilyesmi). 
összességében: az eddigi legnehezebb FF. az viszont jó ötlet, h a karaktereknek nincs előre meghatározott profiljuk (white mage, knight, ilyenek), hanem a sphere griddel mindenre képesek lesznek.

Én a végén már csak muszájból nyomtam végig, hogy lássam az endinget. Btw. csak homályosan emlékszem rá, mély nyomot nem hagyott bennem.
Nagyon nem tetszett benne, hogy míg a korábbi FF-kben nem kellett megállnod a történetben, hogy tápoljál, mert különben nem mehetsz tovább, itt egy ponton kellett. Ott komolyan gondoltam, hogy esetleg hagyom francba az egészet.
FFVII-et és IX-et játszottam csak végig a X mellett, VII a legjobb hangulatban és történetben. IX is jó hangulatban. X-nek nincs igazából hangulata, olyan is. VIII-at valami miatt az istenért sem tudtam végigjátszani, pedig kétszer futottam neki. Az eleje pedig jó. XII-t is félbehagytam valahol, mert egyrészt hangulatilag nulla, másrészt a harci rendszer nagyon nem szimpatikus.


.Attila

Quote from: kelvor on 2010-07-16, 07:13:01
Final Fantasy 7 [PS3] technical demo

Témához kapcsolódó cikk.

Quote"Writing the script" is such a minuscule part of the work that needs to be done that it's hardly worth considering.

Ekkora eget verő marhaságot. Ha ennyire könnyű volna, akkor miért romlik generációról generációra a Final Fantasy-k hangulata és története?
Érdekes, hogy ami elvileg sokkal nehezebb (grafika), abban hozzák a színvonalat, ami meg elvileg könnyebb (forgatókönyv), az pedig részről részre romlik.

Ettől függetlenül tényleg rengeteg munka a grafika elkészítése, de nem hiszem, hogy pusztán a nehézség miatt nem csinálják meg. Inkább félnek, hogy:
1. elcseszik
2. nem hoz elég pénzt.
Hangsúly a pénzen. Ha biztosak volnának benne, hogy elég nagy tábor megvenné a játékot, akkor megcsinálnák.

Zen

Quote from: .Attila on 2010-07-16, 10:47:29
Quote"Writing the script" is such a minuscule part of the work that needs to be done that it's hardly worth considering.
Ekkora eget verő marhaságot. Ha ennyire könnyű volna, akkor miért romlik generációról generációra a Final Fantasy-k hangulata és története?
Érdekes, hogy ami elvileg sokkal nehezebb (grafika), abban hozzák a színvonalat, ami meg elvileg könnyebb (forgatókönyv), az pedig részről részre romlik.
Azt mondja h a forgatókönyv annyira kis része a szükséges munkának h a megléte nem ér sokat, nem pedig azt h a forgatókönyv kis munka.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Makos

Akkor is marhaság. Játékélmény nélkül szép grafikával még minidg NULLA a játék.

Zen

Te miről beszélsz?
A cikk arról szól h csak mert "kész" a forgatókönyv még nem tudnak csettintésre kitojni egy remaket. Nem azt írja h a forgatókönyv kis munka, se azt h fölösleges, hanem h csak töredéke a szükséges munkának.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Quote from: Makos on 2010-07-16, 12:57:49
Akkor is marhaság. Játékélmény nélkül szép grafikával még minidg NULLA a játék.

Ugye nem azt akarod mondani, hogy az FFVII nulla?