Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

kelvor

Én nem találkoztam vele, nem is hallottam róla, hogy benne lenne. Omega van a XIII-2-ben.

Cloud

Quote from: kelvor on 2012-05-23, 18:35:48
Én nem találkoztam vele, nem is hallottam róla, hogy benne lenne. Omega van a XIII-2-ben.

Na akkor félrehallottam, de utánanéztem, és tényleg Omega-ról van szó. :)

motifator

Quote from: kelvor on 2012-05-23, 09:34:09
btw. 1 db. trophy hiányzik a platinumhoz, amit valószínűleg soha nem fogok megcsinálni.
A játékban megtalálható összes cuccot /fegyver, kiegészítő stb../ gyűjtsd össze. Ez még nem is lenne annyira nehéz...viszont a fegyvereket is fel kell fejleszteni, amihez nem kevés gil meg idő kellene, no meg türelem, hogy essen a katalizátor is, ami szükséges hozzá.
Nekem megvan a platinum (yeah, I know, I have no life...), nekem összejött annyi lóvé amikor CP-t farmoltam, hogy meg tudtam venni a spéci alapanyagokat. Ha pénz (vagy CP) kell, a legjobban az Adamantoise-t éri meg farmolni Vanille Death trükkjével. Ha már végignyomtad a játékot, és Pulse-on már átváltoztak az Adamantoise-ok Long Gui-kká, akkor is lehet még találni egyet Eden-ben a Leviathan Plaza-ban. Csapat legyen SAB/SAB/SYN, Vanille legyen a főnök, legyen saboteur és legyen nála Improved Debuffing II fegyver, ha van. Nem árt ha Vanille magic-je 2000 felett van, de alacson magic-kel is el lehet kezdeni, csak több szenvedés lesz. Kezdesz egy summonnal, amit rögtön el is küldesz a végső támadással, amitől térdre esik az Adamantoise. Utána Vanille-lal death spam, amíg az Adamantoise vagy meghal, vagy végül feláll. Ha látod, hogy áll fel, restart fight. Nekem átlag 3-ból 1-szer sikerült megölni, ami 40000 CP, 80000 ha dupla, és néha dob platinum ingot-ot 150000 gil értékben, vagy még ritkábban Trapezohedron-t, ami jó lesz fejleszteni, vagy eladni, ha túl sok lenne. Egy fél óra játékkal ki lehet nyírni 5-6-szor, ha csak nem vagy nagyon peches. Ha kinyírtad, akkor menj el a legközelebbi ajtóig, menj be, aztán vissza, és az Adamantoise respawn-ol. Rinse and repeat. A környéken van elég könnyű mob, hogy minden egyes kill után könnyen visszatöltsd a TP-t a következő summonhoz. Itt egy egész jó videó: http://www.youtube.com/watch?v=zSKMdNIHMV4

Onnantól kezdve, hogy van elég pénzed, a fejlesztéseket kényelmesen meg lehet csinálni 2 délután alatt. Itt egy lista, hogy melyik fegyverhez mennyi EXP kell: http://www.ps3trophies.org/forum/final-fantasy-xiii/35682-final-fantasy-xiii-weapon-list.html
Ez a guide is hasznos: http://www.gamefaqs.com/ps3/928790-final-fantasy-xiii/faqs/59331 A végén van egy checklist, amit ki is nyomtathatsz, és kihúzogatod róla, amit már megcsináltál.

Upgrade-hez olcsó alapanyagok közül ezt a 3-at éri meg a legjobban: Sturdy Bone, Barbed Tail és Vibrant Ooze. Másfajta organikus cuccot ne vegyél. Utána rakj bele superconductort, vagy ha sok XP belefér, akkor ultracompact reactor.

Nem olyan nagy meló megcsinálni, főleg, ha van elég Gil, és azért csak jól esik az a platinum trophy :)

Quote from: blackronin on 2012-05-23, 15:56:59
Én jelenleg a FF XIII-2-öt tolom (PS3-on, áprilisban vettem vadiújan), s csak egy mondatban össze lehet foglalni a lényeget:
"It is f*cking awseome!"   :D
Nekem tegnap hozta meg a postás. Épp, hogy csak belenéztem, de tetszett nekem is. Csak azt sajnálom, hogy az intro videó majdnem egy az egyben az első cutscene, amit látsz, szal ha végignézed az intrót, aztán elkezded előről a játékot, ugyanazt nézed meg kétszer. Ez kicsit gagyi, de amúgy kiváncsi vagyok nagyon a sztorira, jókat olvastam róla.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

blackronin

#783
Quote from: motifator on 2012-05-23, 20:09:32

Quote from: blackronin on 2012-05-23, 15:56:59
Én jelenleg a FF XIII-2-öt tolom (PS3-on, áprilisban vettem vadiújan), s csak egy mondatban össze lehet foglalni a lényeget:
"It is f*cking awseome!"   :D
Nekem tegnap hozta meg a postás. Épp, hogy csak belenéztem, de tetszett nekem is. Csak azt sajnálom, hogy az intro videó majdnem egy az egyben az első cutscene, amit látsz, szal ha végignézed az intrót, aztán elkezded előről a játékot, ugyanazt nézed meg kétszer. Ez kicsit gagyi, de amúgy kiváncsi vagyok nagyon a sztorira, jókat olvastam róla.
Azért, hogy ne érje szó a ház elejét, beszélek egy kicsit a negatív dolgokról is. (aki játszik a játékkal az olvassa el, különösen a kettes és a hármas pontot. Jótanács!)
Nem akarom azt visszahallani, hogy ezekről pedig miért nem beszéltem!  :D
[spoiler]
1. A történet valóban nagyon jó, de néha vannak üresjáratok, főleg akkor ha nem a főstory vonalához kapcsolódó idősíkokban tevékenykedsz. De ezeket lehet inkább úgy tekintetni, mint kisebb pihenőket a főstory mellett.
Érdemes néha a párbeszédeket is átgondolni, nem jó ötlet átugrani vagy gyorsan letudni ezeket. Mind érdekes szerintem, s csak ezeket meghallgatva áll össze a teljes kép.

2. Nagyon fontosak a "Live trigger" események!
Tehát ha éppen mész a pályán, mindig figyeld a karaktereket (mind a sajátjaidat és mind az NPC-ket)! Ha a karik egyikén megjelenik a beszélni ikon, akkor rögtön állj meg, s menj oda dumálni vele!
Ugyanis nagyon könnyen el lehet szalasztani ilyen dolgokat, s elég gyakran előfordul, hogy az ilyen dolgokért extra cuccokat kapsz!

3. Az emlékdarabkák:
Már az elejétől fogva gyűjtöd ezeket, s egészen addig nem fogod fel a fontosságukat, amíg el nem kezded olvasni őket a menüből.
Hihetetlen dolgokra jöhetsz rá ezekből, a legtöbb esetben csak ezekből tudhatod meg, hogy bizonyos karakterekkel mi történt, mert egyébként nem beszélnek erről a játékban külön!
Kár, hogy nem emelik ki eléggé a játékban, hogy ezek mennyire fontosak.

4. Puzzle-k:
Az időanomáliák megszüntetésekor találkozol ezekkel, 3 fajtájuk van, s eléggé idegesítőek tudnak lenni.
Nagyon érdemes odafigyelni a tutorial részekre, mert utána ezek többet nem jönnek elő!

5. Harcok
Bizonyos részeknél nevetségesen sok harc van, annyira sok, hogy akár lépésenként megtámadhatnak!
Ezt néha fárasztónak találtam.
[/spoiler]

motifator

Köszi a tippeket! Tegnap már beleraktam néhány órát, és figyeltem azokra, amiket írtál. Ugyan nem akarom végigjátszásból tolni, legalábbis nem elsőre, a Live Trigger-hez most használok leírást.
A sztoriból még nem sok derült ki, de az alapfelállás nagyon tetszik. Sokkal jobb sequelnek ígérkezik, mint a X-2 volt annakidején. A FF X-zel szerettem meg az egész franchise-t, de a X-2-t nem bírtam valami túl sokáig. Talán vagy 10 órát rakhattam bele összesen, mielőtt felkerült a polcra.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Én is köszi! No igen, jól esne az a trophy de nagyon unalmas farmolni azokat a dögöket. Egyszer próbáltam de nagyon nem dobták pedig megvolt mindkét item amivel lehet növelni a drop esélyt. 
Azért a linkeket elmentem, hátha ráveszem magam!  :smile:

X-2vel én is így voltam, hamar polcra került sajnos. XIII-2 meg jó-jó de nem nyűgözött le annyira, mint a XIII....lehet csak öregszem, a fene se tudja.  :D

motifator

Egy szóval se mondtam, hogy nem unalmas :) Nekem összesen vagy fél évig tartott megcsinálni a platinumot. Hetente elővettem 2-3-szor fél órára, megöltem vagy ötször, aztán annyi. Volt, hogy interneteztem közben, és csak fél szemmel néztem a harcot, vagy csak a hangokra figyeltem :)

Amúgy a kifejlesztett cuccokat rögtön eladhatod, a trophy-hoz nem kell, hogy minden egyszerre legyen nálad. Meg csinálhatsz egy külön mentést, ahol eladsz mindent, ami nem kell a trophyhoz. Csak nehogy a végén derüljön ki, hogy híján vagy a Gil-nek, de már minden cuccodat eladtad és nem tudsz rendesen farmolni :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

blackronin

Na, akkor egy kis mondandóm van még a XIII-2-vel kapcsolatosan:
Én végigjátszottam a FF3-at, FF4-et, FF5-öt, FF6-ot, FF7-et, FF8-at, FF10-et, FF10-2-őt, FF12-őt és FF13-at...
Szóval eléggé képben vagyok a FF játékok terén.
De a FF13-2 vége eléggé durva!

Az biztos, hogy ne számítsatok egy egyszerű befejezésre.
Ha ezen kívül bármi mást mondanák, akkor azzal már túl sokat árulnák el a dolgokból.
A lényeg az, hogy a FFXIII-2-nek a legjobb FF játékok között van a helye.
Ha a váratlan fordulatok és a szokatlan megoldások szempontjából nézzük.

Cloud

Na akkor következő játék az lesz majd akkor. :)

Én még csak a 13al játszok, kb másfél órát tudtam beleölni. Eddig tetszik, de remélem ez a karakterek közötti váltás csak az elején lesz így.

blackronin:

Live-ra felvehetlek? Adsz egy gamertag-et?

Fuu, most látom hogy PS-en tolod. AKkor nem szóltam.

Van itt aki x-en játszik?

blackronin

Az előző hozzászólásomban már említettem a befejezést...
Akit érdekel, hogy
[spoiler]
van egy secret ending is, ami inkább zavaró, mint megnyugtató.
És előhozása is borzasztóan körülményes és időigényes, ráadásul szerintem meg se éri.
Én simán megnéztem a youtube-on, s nem voltam elájulva tőle, nem segített megérteni a dolgokat jobban, továbbra is zavaros ennek a résznek a vége. És még nem is boldog, szóval erre készüljetek fel!
Ne számítsatok arra, hogy megtörténik az a dolog...
[spoiler]
hogy újra együtt lesznek szeretett szereplőink, mert sajnos még utalás sincs erre!
[/spoiler]

Sajnos a másik hiba az a FFXIII-2-ben, amire csak most jöttem rá, hogy DLC-k nélkül nem lesz teljes a kép, főleg az ending nem.

Nekem ez így NAGYON sokat rontott az összképen.
Mondhatni csalódtam a Square-Enix-ben!

Nem fejeznek be egy játékot, mert majd úgy is DLC-ben csinálják meg!?
Majd megtudod a végét, ha kifizeted?
Micsoda elcseszett hozzáállás ez?  :Eztneked:
[/spoiler]

White SeeD

Quote from: blackronin on 2012-06-01, 23:28:39

[spoiler]

Nekem ez így NAGYON sokat rontott az összképen.
Mondhatni csalódtam a Square-Enix-ben!

Nem fejeznek be egy játékot, mert majd úgy is DLC-ben csinálják meg!?
Majd megtudod a végét, ha kifizeted?
Micsoda elcseszett hozzáállás ez?  :Eztneked:
[/spoiler]

És a FF15-t még nem is láttad, hogy az mekkora csalódás :ejnye:

DLC-zéshez meg annyit hogy most adták ki a Shogun2 DLC-jének a DLC-jét 5 dollár 1 nation unlock::)
A Civ5 höz meg most adnak ki egyet ami tartalmazza azokat a dolgokat amit kivettek a 4-ből :mad:
Szóval a szoftvervilág jelenleg iszonyat gusztustalan vadkapitalista korát éli. :ejj:

Az FF meg a 9 óta amúgy is halott, így nincs min csodálkozni.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

blackronin

#791
Quote from: White SeeD on 2012-06-01, 23:53:53
Quote from: blackronin on 2012-06-01, 23:28:39

[spoiler]

Nekem ez így NAGYON sokat rontott az összképen.
Mondhatni csalódtam a Square-Enix-ben!

Nem fejeznek be egy játékot, mert majd úgy is DLC-ben csinálják meg!?
Majd megtudod a végét, ha kifizeted?
Micsoda elcseszett hozzáállás ez?  :Eztneked:
[/spoiler]

És a FF15-t még nem is láttad, hogy az mekkora csalódás :ejnye:

DLC-zéshez meg annyit hogy most adták ki a Shogun2 DLC-jének a DLC-jét 5 dollár 1 nation unlock::)
A Civ5 höz meg most adnak ki egyet ami tartalmazza azokat a dolgokat amit kivettek a 4-ből :mad:
Szóval a szoftvervilág jelenleg iszonyat gusztustalan vadkapitalista korát éli. :ejj:

Az FF meg a 9 óta amúgy is halott, így nincs min csodálkozni.
Gondoltam, hogy már megnézem a játék összes befejezését, mert hát miért is ne? A játékot magam részéről letudtam, szóval már nem árthat... Legalábbis ezt hittem.  :eek:
[spoiler]Kiderült, hogy nem csak sima ending van, meg secret ending, meg DLC secret ending!  :zomg:
Vannak még mások is!
[spoiler]
Fogalmazzunk úgy, hogy a sok "endig" eredménye a színtiszta káosz lett.
Ezek úgynevezett paradox ending-ek, amik esetében az ÖSSZES lehetséges történés megtörtént, amit el tudtál volna képzelni a játékban!
Pl. - Caius győz végérvényesen
- Serah, Noel, Yuel és Mog örökre együtt maradnak a halott világon
- Noel lesz az új Caius
- Serah örökre álomvilágban él a barátaival
- Serah és Noel örökre az Augusta Torony fogja lesz
stb.

Egyszerűen hihetetlen, hogy mit csináltak ezzel a játékkal az Square-nél!
Kb. ezzel az érték el, hogy nincs NORMÁLIS befejezés, hanem a játékos azt választ, amit akar...
A döntés szabadsága?
Tényleg olyan jó dolog ez?  ^^"
[/spoiler]
[/spoiler]

Cloud

Quote from: White SeeD on 2012-06-01, 23:53:53


És a FF15-t még nem is láttad, hogy az mekkora csalódás :ejnye:

Amíg nincs E3 addig semmit nem hiszek el. A trailer is amit abban az előadóteremben vettek fel elég fake gyanús.

Attól még simán lehet persze hogy a Versus-ból lesz a XV, de konkrét bejelentés még nem volt, találgat csak a fél világ.

blackronin

#793
Quote from: Cloud on 2012-06-02, 09:56:13
Quote from: White SeeD on 2012-06-01, 23:53:53


És a FF15-t még nem is láttad, hogy az mekkora csalódás :ejnye:

Amíg nincs E3 addig semmit nem hiszek el. A trailer is amit abban az előadóteremben vettek fel elég fake gyanús.

Attól még simán lehet persze hogy a Versus-ból lesz a XV, de konkrét bejelentés még nem volt, találgat csak a fél világ.
Nagyon érdekelt már egyébként hogy mi történt a Versus-al, s engem nem zavarna ha az lenne az FFXV.
Ugyanis a 13-as számmal való bohóckodás felesleges szerintem, jobb ha teljesen új részről beszélünk.
Nekem eddig nem csalódás ez a dolog.


Még valami a FFXIII-2-vel kapcsolatosan:
Az ending-el kapcsolatos furcsaságok ellenére a játék még mindig nagyon jó, s bátran ajánlom mindenkinek a végigjátszásra.
A karakterek, s az egyes jelenetek, az izgalmas boss fight-ok meg a zene örökre megmarad az ember fejében.
Szóval egy igazi FF élményt kapsz.
Viszont amikor az ending-et nézed, s úgy érzed hogy minden fasza, akkor zárd le magadban a történetet, s kapcsold le a gépet, majd bízd rá magad a képzelőerődre.  :P 
Gondolj arra, hogy minden amit reméltél az megtörtént, s akkor nem is jársz messze az igazságtól.  :D
Így tényleg lehet normális befejezése a játéknak, s letojhatod a készítők által alkotott zűrzavart (amit a secret ending 1 és 2, valamint a normál ending vége okoz), meg tucatnyi paradox ending-et.

White SeeD

wait, elírtam. Az FF14 akart lenni :redface:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

Oh, akkor új hír neked. Lehet hogy  a VERSUS lesz XV. :)

.Attila

Ha valaki még nem tudta (én pár napja fedeztem fel): Google Play Store-ban a Final Fantasy III megvehető (1400 yen).
Az én telefonomon (Motorola Defy+) teljesen jól fut. Elvileg a 2006ban kiadott DS-es verziót dolgozták át androidra.
Nyilván nem egy ps2/3-as grafika, valahol az FFVI és VII között van. Az irányítást is korrekten megoldották az érintőképernyőn.

Az első rész is elérhető, de attól ódzkodom, kicsit rossz vélemények vannak róla. Többet között az, hogy csak élő netkapcsolattal lehet játszani.

White SeeD

Én már láttam régebb óta. pofátlanul magas ár egy appért. 4K huf. Maradok a snes emus oldschool fajtánál. ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

Ez egy full játék, nem egy "app".
És nem a japánok tehetnek róla, hogy pár éve még 1,8-2 Ft volt egy yen (azzal 2800Ft lenne a játék), most meg 3 fölött van.
Kinek mi éri meg, nekem jól jött az utóbbi napokban, amíg külföldön voltam, ill. utazás közben.
Az oldschool snes emus pixelhalmokkal meg egyébként is nehezen barátkozok meg PC-n.

White SeeD

Nem az árfolyamon múlik, hanem az üzletpolitikájukon. Akkor sem adnák olcsóbban ha senki nem venné. Pl ha 1000-1500ft körül lenne még meg is venném.
Nézzük, a hasonló kategóriás (gta3, minecraftpocket, maxpayne stb...) izmosabb játékok is 1000-1500 körül vannak. Gyak nem is láttam drágább cuccot mint az FF.
Ennél már csak az lol-abb, hogy a FFXIV jelenlegi betatesztje havidíjas, és már 2 éve a beta állapotában van.

Majd még arra leszek kíváncsi hogy az FF7 újrakiadásával mennyire akarják majd lehúzni a népet.
Vagy hogy a meglévő tulajoknak kiadnak-e egy megfelelő javítást, hogy gond nélkül fusson a game. (erre úgy kb 1% esélyt adok)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

Nézd, ha az FFIII-at ilyen formában nem hozzák ki, eszem ágában sem lenne játszani vele.
Azt a 4k Ft-ot pedig nem sajnálom, örülök, hogy egyáltalán elérhető.

QuoteNem az árfolyamon múlik, hanem az üzletpolitikájukon.

Hát ha neked mindegy, hogy +50%-ot fizetsz az árfolyam miatt...

motifator

Azt az FFIII-at majdnem végignyomtam vagy 2 éve DS-en. Az FFIII-ban csak a nagy térképen lehet menteni, amivel nincs is semmi baj, egészen a végéig, amikor is egy több szintből álló kastély/dungeon kombón kell végigmenni. Az elején még próbáltam visszamászkálni menteni, de egy idő után már megunja az ember, és csak megy előre.
Na amikor vagy 2 óra mentés nélküli játék után úgy kinyírtak, mint a sicc (úgy, hogy előtte gond nélkül öltem a minibossokat, kicsit se éreztem magamat underspecced-nek), akkor akartam földhöz b@szni az egészet, már elnézést a kifejezésért. Azóta nem játszottam vele, és nem is igazán tervezem újra elővenni. Főleg, hogy a sztori sem valami nagy szám.

Ha már itt vagyok... Kb. 2 hete befejeztem a FF XIII-2 fő sztoriját. A végéről csak annyit, hogy  :Eztneked: :__devil: :falba: :gyagya: :grrr: :uzi: :Eztneked: :comp:
Komolyan, ennek semmi, de semmi értelme nem volt, légbőlkapott faszság az egész.
[spoiler]Totál úgy éreztem, hogy csak azért nyírták ki szegényt, hogy nesze, legyél szomorú. Mert attól majd nagyon DEEP lesz a sztori, hogy nem kapunk happy endinget.
Most komolyan ennyi az egész? Ezért küzdöttünk? Semmi sem oldódik meg?[/spoiler]
Hát b@sszák meg.
Ettől függetlenül egészen a legvégéig nagyon élveztem a játékot, és egyetértek Blackroninnal, az egyik legjobb FF sztori, amit valaha játszottam, főleg, hogy egy sequelről van szó (disclaimer: nagyon sok legendás FF-hez nem volt még szerencsém). De a vége szar. És pont azért még jobban felbasz, mert az egész sztori annyira tetszett, annyira benne voltam, annyira együttéreztem a karakterekkel, erre a végén kb. pofon vágtak a készítők egy vödör szarral.

Kár érte, és őszintén szólva, most nem is igazán várom a folytatást, és valahogy ahhoz sincs kedvem, hogy folytassam a side questeket meg megcsináljam a paradox endingeket (pedig az FF XIII-ből megvan a platinum). Összességében jó játék, mindenképp ajánlom, de a vége nagy csalódás.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

.Attila

Quote from: motifator on 2012-08-08, 20:04:47
(disclaimer: nagyon sok legendás FF-hez nem volt még szerencsém).

Pl.?

motifator

Amiket végignyomtam, az csak a X, XII, XIII, XIII-2. Magyarul csak a modern, hangos játékok. Ja, X-2-t nyomtam vagy a harmadáig-feléig, de aztán uncsi lett az egész.
VIII-t vagy a harmadáig elvittem emulátoron még jó régen, de volt egy rész, amit több próbálkozásra se sikerült megcsinálni, így aztán elment a kedv, pedig jó játék volt. VII-nek csak a legelejét nyomtam le párszor (első 5-6 óra max.), bár a lakótársam megvette PSN-ről, és már régóta szemezgetek vele, de a 42"-es HDTV-n még viccesebben néz ki az a grafika. Na meg ott van egy rakás játék, amit megvettem, de még el se kezdtem (Steam summer sale ugye...).
DS-en sikerült végigvinni a XII: Revenant Wings-t, meg a fent említett III, amit a legvége előtt hagytam abba, és nem is akarom látni többé.

Leginkább a VII és a VIII-ra gondoltam, mint legendás játékok, amiket még nem vittem végig.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud

VII, VIII, Crisis Core.   Játszd végig őket. Megérik minden rájuk fordított perc.


VII amúgy most jön ki majd digitális verzióban, lesz acsitámogatás, meg cloud, meg minden újdonság, csak új grafika nem. :(

.Attila

A VII súlyos hiba. Legjobb rész. Mondjuk én az újakkal nem nagyon játszottam.
X-et végigvittem, de elég gyengus, XII-et elkezdtem, valamiért egyszer szünetet tartottam benne (nem akadály miatt) és úgy is maradt, ergo nem valami izgalmas.

Grafika gondokat megértem, ha a III-at a PC-n nyomnám, elég hülye érzésem lenne, a telefonon vhogy elfogadható. Hülyén hangzik ez, de mégis így van.

chilip

#806
VII-re van elég mod  :haha: minden javítva lett, háttér élesebb, karik lecserélve stb nu töltök fel 1-2 képet

ed.: nem is kell kép

http://www.youtube.com/watch?v=8e18Ay2kJE4

a hátterek élesek, a 3D-s modellek felújítva, videók magasabb felbontásúak

Cloud

Láttam jópár mod-ot hozzá, túlzottan nem lesz tőle szebb a játék.

chilip

#808
az FF7 BOOTLEG az tartalmazza a modok 99%-át (amolyan installer gyűjtő) elérhetési linkekkel és felrakja neked configolva, előtte te választod ki mit szeretnél upgrade-elni és képeket is mutat hogy fog javulni/kinézni a játékban.

kibaszott sok cucc van benne de sokáig tartott mindent beszerezni :P sok rapidshit link stb én beszerváltam őket ( sokat segített pár torrent ahol fennvolt pár mod )

motifator

Erre az FF7 Bootlegre majd ránézek otthon.  :merci:

@.Attila:
Nekem a X volt az első, így mindig is kellemes emlékként fogok rá visszagondolni. Szerintem jó volt, a csavar is tetszett a végén, de mondom, elfogult vagyok.
A XII sztoriban más volt, a szokásos gyerekes fantáziavilág átment nagy világháborús sztoriba, uralkodó családokkal, intrikával. Más volt, talán nem tudtam úgy azonosulni a szereplőkkel (bevallom, a gyerekes fantasy és a romantikus sztorik néha jobban bejönnek), de nagyon tetszett a harcrendszer. Egy kicsit se sajnáltam, hogy már nem én irányítok körről körre, és tetszett, hogy real-time a harc.
A XIII-t sokan szidják, hogy alagutas menekülés, de nekem bejött a sztori, tetszettek a karakterek, és én igazán nem bánom, ha nincs túl sok választási lehetőség egy játékban. Sőt, néha kifejezetten nem szeretem, ha túl sok döntési lehetőség van, mert mindig megkérdőjelezem a döntéseimet, félek, hogy rosszul választok, és tudom, hogy általában nincs időm többször végigjátszani a játékot, szal azt szeretem, ha már az első végigjátszásra mindent megkapok. A XIII harcrendszere is nagyon tetszett. Eleinte nagyon könnyű, már-már primitívnek hat, de idővel, ahogy nehezedik, ugyanúgy kell stratégiázni, hogy milyen paradigm-okat használsz illetve hogy milyen ügyesen váltogatsz közöttük, de mégse neked kell mindig egyesével ellőni minden varázslatot.

Ha kéne nagy kedvencet választani, szerintem a X-et választanám, de tényleg elfogult vagyok. De valahogy annyira nagy élmény volt annakidején látni Tidus és Yuna kalandját, átélni egy olyan sztorit interaktívan, amit azelőtt még csak animékben láttam, hogy nem tudok mást választani number one-nak. Emlékszem, hogy ott ugráltam mint egy hülyegyerek a TV előtt, amikor Tidus és Yuna ott úszkáltak Macalania Forest-ben :)
Szerintem az a romantika hiányzik nekem az összes későbbi játékból, de remélem előbb-utóbb kapunk egy hasonló sztorit újra, ahol végignézhetjük, ahogy a két főhős egymásra talál, és lehetőleg senkit se nyírnak ki a végén olcsó hatásvadász módon...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.