Általános kérdések

Started by belldandy, 2003-10-18, 17:10:20

Previous topic - Next topic

Kraivan

Ki lehet valahogy szedni a videofile-okból a beégetett feliratokat? És ha ki lehet akkor hogyan? Elég idegesítõ amikor az angol szövegre rámegy a magyar.

Tyrael

Quote from: KraivanKi lehet valahogy szedni a videofile-okból a beégetett feliratokat? És ha ki lehet akkor hogyan? Elég idegesítõ amikor az angol szövegre rámegy a magyar.
maximum kitakarni, de azt csak a felirat mogott levo keppel egyutt
egyszerubb, ha olyan lejatszot/plugin-t hasznalsz, amivel be lehet allitani a felirat elhelyezkedeset, es akkor a magyar feliratot lejjebb allitod, hogy ne takarja egymast a ketto

Tyrael

Kraivan

Vagy van egy másik megoldás:
letöltöm a japán rendesverziókat, amiben nincs semmi file, amcsi honlapról leszedem a feliratot hozzá, és akkor én is nyugodtan csinálhatomam fordítást.
A szépséghiba? Dc-rõl lehetne letölteni ezeket. Viszont ha találnék is egy japán hub-ot (ami a kisebb gond) mire leszedek egy epizódod kileveledzek.
C'est la vie.

Azért kösza  gyors reakciót.

Tyrael

Quote from: KraivanVagy van egy másik megoldás:
letöltöm a japán rendesverziókat, amiben nincs semmi file, amcsi honlapról leszedem a feliratot hozzá, és akkor én is nyugodtan csinálhatomam fordítást.
A szépséghiba? Dc-rõl lehetne letölteni ezeket. Viszont ha találnék is egy japán hub-ot (ami a kisebb gond) mire leszedek egy epizódod kileveledzek.
C'est la vie.

Azért kösza  gyors reakciót.
hasznalj tobbszalas klienst

Tyrael

Foirec

Nem tudnátok nekem abban segiten, hogy aniDB-rõl szeretnék letölteni AniDB O'Maticcal viszont ha rákantittont 1 epizódnal hogy download with edk2 akkor eztet irja ki, hogy: Failed to open HKEY_CLASSES_ROOT\edk2\shell\open\comand , please check your access rights.Már több cuccot is megpróbáltam de egyszerûen nem müxik, azt már annyira ideg lettem ,hogy tuti vmi marhaegyszerû a megoldás de nem jövök rá:)

Moha

Lehet, hogy nincs jogod command prompt-ot hívi. Próbáld meg Start menü --> futtatás --> írd be: "command" (idézõjel nélkül) és OK. Ha bejön a parancssor, akkor passz. Ha hibát ír ki, akkor valószínû le vagy korlátozva elég erõsen.

Dragon

Moha, abban a registry bejegyzésben tudtommal a filetípus-asszociációk vannak tárolva, tehát valószínûleg azt nem tudja olvasni, hogy melyik exe file van hozzárendelve a file megnyitásához.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Squito

Quote from: FoirecNem tudnátok nekem abban segiten, hogy aniDB-rõl szeretnék letölteni AniDB O'Maticcal viszont ha rákantittont 1 epizódnal hogy download with edk2 akkor eztet irja ki, hogy: Failed to open HKEY_CLASSES_ROOT\edk2\shell\open\comand , please check your access rights.Már több cuccot is megpróbáltam de egyszerûen nem müxik, azt már annyira ideg lettem ,hogy tuti vmi marhaegyszerû a megoldás de nem jövök rá:)

Rencergazda, vagy korlátozott jogod van azon gépen? Nézted, hogy létezik-e az a bejegyzés?
Amúgy ha az eMulénél beírod a keresésbe a linket, és entert nyomsz, akkor meg fogja találni és máris töltheted a cuccost...

Darkstar

#98
Mi a véleményetek errõl  az alaplapról. Ilyet szeretnék venni, egy dolog idegesít, hogy nem látok nála semmien BIOS védelmet (DualBios, Diehard, Crashfree féle dologra gondolok). Esetleg van valakinek ilyen lapja? (Nem akarom megvenni, csak az esetleges tapasztalatokra vagyok kíváncsi  :) )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

S939-es Nforce4-es alaplapokat én is nézegettem, de nekem az ASUS  jobban tetszik elrendezés szempontjából. Plusz a mostani SocketA-s MSI-ben nagyot csalódtam, többet vártam tõle.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Ezt azt ASUS-t hol lehet beszerezni és mennyiért?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Quote from: DarkstarEzt azt ASUS-t hol lehet beszerezni és mennyiért?
Pl. AMP-ben 29E körül van. Nem néztem meg máshol (depon nincs fönn), de itt ált. jó áron adják a cuccokat és rendesek is. (Kiv. persze, ha negykerbe bejutsz  :rolleyes: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

2 kérdésem lenne:

1. Tud vki adni egy magyar linket, ahol ingyen levelezõlistát lehet készíteni?

2. Keresek olyan helyet, ahol ingyen le lehet ülni, és nyugodt körülmények között lehet tanulni. Lehetõleg vhol Józsefváros és Békásmegyer közötti szakaszokon, pl. Moszkva téren, környékén.

Cobra

Darkstarnak: ennyire mélyrehatóan még nem keresgéltem, de bizto slehet itthon kapni :)
Boncinak: könyvtár?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraDarkstarnak: ennyire mélyrehatóan még nem keresgéltem, de bizto slehet itthon kapni :)
Boncinak: könyvtár?
Ok, csak mondj egyet, ami útközben van és nem belépõs.
Mert pl. itt van a Szabó Ervin könyvtár, ahol ingyenesen napi jegyet lehet váltani (minden nap sorban állás), vagy 1000 Ft az éves tagság, ami nekem nem baj, mert úgyis ki akarok kölcsönözni majd könyveket, de a másik félnek ha jól tudom, nem kell.

Cobra

Belépõ, sorbanállás?  :eek:
Látszik, hogy az utóbbi 1X évben nem voltam csak iskolai könyvtárban :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Tyrael

primlista.hu vagy mifene
ott tudsz levlistat csinalni

Tyrael

Darkstar

Kössz a válaszokat, közben összeállt a gép (nem MSI, hanem Gigabyte alaplap).  :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

#108
Mennyire jó a "Kimi Ga Nozomu Eien" cimú anime-t olvastam róla sokat, kapot 9.5 animenfo-n..aki látta irjon róla vmit.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridMennyire jó a "Kimi Ga Nozomu Eien" cimú anime-t olvasta róla sokat, kapot 9.5 animenfo-n..aki látta irjon róla vmit.
A legjobb dráma, amit valaha láttam, beleszámítva az élõszereplõs filmeket is. Egyik kedvencem :)

Necrid^

#110
Quote from: BonciA legjobb dráma, amit valaha láttam, beleszámítva az élõszereplõs filmeket is. Egyik kedvencem :)
Akkor már is kezdem a letöltés..kösz az infót :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

#111
Quote from: NecridAkkor már is kezdem a letöltés..kösz az infót :jee:
Azt jól teszed. ;) Szerintem is a legjobb dráma anime! :jee:

Necrid^

Egy kérdésem lenne és az pedig hogy mennyire gyors az aláirásomon lévó kép? elöre is köszönöm.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarNálam gyors.
Kösz akkor nem tévedek...igy agyon ruhan,ugye? Egyszerüen nem értem amikor letöltöm akkor szépen megy de amikor fel teszem netre akkor agyon kezd ruhani..:(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Nah mind1 kösz az a segitséget Darkstar..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridNah mind1 kösz az a segitséget Darkstar..
Látom leváltottad, pedig nálam tök normális sebességgel futott.

Necrid^

Quote from: BonciLátom leváltottad, pedig nálam tök normális sebességgel futott.
Nálad nem gyors? nem fut agyon?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridNálad nem gyors? nem fut agyon?
Nem. Teljesen normális sebességgel fut. Valszeg böngészõ függõ a dolog.