Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Solid Snake on 2007-04-14, 21:08:53
Véleményem szerint talán egy másfajta befejezés. Esetleg a szereplők élete Haruka felépülése után. Vagy talán előzmény. Passz.  :D
A cím alapján szerintem azért nagyjából belőhető, hogy miről fog szólni. És ha így lesz, akkor ez a nekem való ending. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Szerk.-be tettem be a címét a tippelése után, gome :smile:

Kicsit szétszórt vagyok ma.

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-04-14, 21:11:46
Quote from: Solid Snake on 2007-04-14, 21:08:53
Véleményem szerint talán egy másfajta befejezés. Esetleg a szereplők élete Haruka felépülése után. Vagy talán előzmény. Passz.  :D
A cím alapján szerintem azért nagyjából belőhető, hogy miről fog szólni. És ha így lesz, akkor ez a nekem való ending. ^^

Whoa. Szóval új ending.
[spoiler]Mitsuki FAILS, Haruka WINS[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Röstellem, de én még mai napig nem láttam :smile: Nyárra bepótolom :angyali:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-14, 21:31:26
Röstellem, de én még mai napig nem láttam :smile: Nyárra bepótolom :angyali:

Pótolni! Pótolni! Pótolni!  :ejnye:

Gregory

Nekem mondjuk nem azt a fílinget hozta, amit reméltem. Pl. utánna egy jó 2-3 hétig elment a kedvem a párkapcsolatoktól, sőt, a pokolba kívántam mindenkit, aki ezt akarta volna[de nem akarta[mily meglepő :D], szal végül nem lett ilyesmi]. És kerültem az olyan műveket/helyzeteket/etc. ahol a párkapcsolatok téma akár szóba jöhetett volna...
Mondjuk ez egy részről jó volt, mert -1 sebezhető pont ^^
Quote from: Darkstar on 2007-04-14, 21:17:51
I hope so.
Me 2

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-04-14, 21:53:01
Nekem mondjuk nem azt a fílinget hozta, amit reméltem. Pl. utánna egy jó 2-3 hétig elment a kedvem a párkapcsolatoktól, sőt, a pokolba kívántam mindenkit, aki ezt akarta volna.

Nekem is volt hasonló érzésem a KGNE után, azonban ez a szemléletmód a legutóbbi kosár és a Dexter óta állandósult.  :morci:

[spoiler=Off, kedvenc ilyen idézetem]Dexter: "But for me sex never enters into it. I don't understand sex. Not that I have anything against women, and I certainly an appropriate sensibility about men, but when it comes to the actual act of sex, it's always just seemed so undignified."[/spoiler]

kelvor

Ezekkel a postokkal a kedvemet akarjátok meghozni az animéhoz? Mert rosszul haladtok vele :haha: Viszont már annyit hallottam róla meg ez+az, hogy muszáj lesz sort kerítenem rá előbb-utóbb.

Gregory

Romantikusnak romantikus, drámainak drámai... Hogyha ezt a kettőt szereted, akkor nézd meg.
[spoiler=A KGNE végének jellege:happy/nonhappy]
Viszonylag happy vége lesz[/spoiler]

Azoknak, akik már látták:
[spoiler=KGNE]
A helyzet drámaiságát értem, amennyire át tudom érezni, annyira át is érzem Takayuki helyzetét, ahogy szenved. Meg tudom érteni, h milyen gány lehet Mitsukinak, aztán később Haruhinak, de azt a szépséget, amit sokan emlegetnek, azt nem látom. Talán, hha Mitsuki nem csinálta volna meg azt, amit a végén tett... [vagyis nem lett volna ekkora b.tch] Bár lehet, h bennem van a hiba...[/spoiler]

Norboy

Azt hiszem itt lesz az ideje előkeresni a KGNE-t és az utolsó rész kivételével (azt majd helyettesítem az ova-val, ha alternatív befejezés lesz) újra megnézni!

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Kvikveg

Kanon
Vegigneztem. Nem kerul a top10be, mert unom a tepelodjunk a multunkon, es akivel kapcsolatban vagyok, veletlenul jaj de megsertettem tipusu animeket, plusz a... de megiscsak irtam rola valamikor, a sok noi/lany szereplon mar akkor is nyavalyogtam kicsit.
Tehat aki szereti a gimis kapcsolatok boncolgatasat, annak nyugodtan, de engem nem foglalt le.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Norboy

#972
Tegnap este és ma reggel megnéztem a Zero No Tsukaima -t. Be kell vallanom, nem tudom miért, de igazán megfogott. Pedig nem is a romantikán van a hangsúly. Kellemes volt megnézni, ráadásul az első nem is tudom 8 rész HD volt (1280)! Azaz kiváló minőség. Aki el szeretne lazulni és csak egy kellemes animét megnézni, minden drámát és nyáladzást kerülve, annak ajánlom. Egy mágikus világról és egy a rendes világból származó srácról szól, érdekes anime.

SZERK: Ha valaki tud, hasonló kellemes animéket, akkor írhatna párat, mert ez nagyon tetszett.
           +Valaki tudja, lesz-e második évad, mert eléggé úgy zárult?

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Manitu



chilip

a vége kicsit csalódás volt nekem az első évadnak... kicsit látványosabb is lehetett volna a void-magic...

Norboy

Ja én is valami Amaenaide yo-sat vártam.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Prof. William

Kedvencem...

Onegai Teacher

A vidám éjszakai légyott utánn Kei megy az utcán és vigyorog mint a tök. :) A feje alapján 100% hogymeg van győződve hogy ő találta fel a spanyolivaszt.  :lol:  (Azt hiszem minden srác ezt érzi az első alkalom után.)

Norboy

"Véletlenül" letöltöttem a Saikano-t. Ha lesz elég bátorságom, akkor megnézem a hétvégén vagy a jövő hét elején. Hallottam róla és tudom, hogy kemény dráma, de nembaj ha nincs rossz kedvem alapból akkor egy kis idő múlva feldolgozom és megértem vagy átlátom a lényegét. Már régóta halogattam, de asszem itt az idő.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Baggio

azt hiszem itt olvastam az Air-ről. Elkezdtem nézni az első részt, de amikor az a fehér kutya egymás után 849441164 szor elmundta azt hogy "piku" vagy mi, na akkor kinyomtam. Tisztára mint Pikácsú a Polkámonból. Végig ilyen lesz vagy érdemes tovább nézni?

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Norboy

Egyértelmű. Nézd tovább! (Ha drámára vágysz.)

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Solid Snake

Quote from: Selmo on 2007-05-05, 00:34:51
Nézd tovább. :redface:
Csatlakozom, az egyik legékesebb darabot mulasztanád el, ha abbahagynád.

Norboy

Most fejeztem be a Rizelmine-t. Az utolsó részeken (18-22) feküdtem a nevetéstől. Nem sok animén nevettem ennyire, de voltak olyan helyzetkomikumok, amikor a billentyűzetbe vertem a fejem, miközben a röhögéstől nem kaptam levegőt. A végére beszorítottak egy kis drámát, aminek [spoiler] szerencsére romantikus happy lett [/spoiler] a vége. Ritkán nézek vígjátékot, ezt is csak a romantikus részek miatt néztem meg, de kifejezetten tetszett.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Gregory

Nemrég megnéztem a Love Hinát[ittkifejtettem a véleményem róla), és láttam, h van ova is, Love Hina Again címen. Annyit súgjon már meg valaki spoilerben, h megéri e megnézni, mert fog is történni valami, vagy megint csak b*xák a havat?

kelvor

Quote from: Gregory on 2007-05-08, 22:20:40
Nemrég megnéztem a Love Hinát[ittkifejtettem a véleményem róla), és láttam, h van ova is, Love Hina Again címen. Annyit súgjon már meg valaki spoilerben, h megéri e megnézni, mert fog is történni valami, vagy megint csak b*xák a havat?

[spoiler]Egy csók elég jó indok, hogy megnézd? :smile:[/spoiler]

smash++

Quote from: kelvor on 2007-05-08, 22:44:33
Quote from: Gregory on 2007-05-08, 22:20:40
Nemrég megnéztem a Love Hinát[ittkifejtettem a véleményem róla), és láttam, h van ova is, Love Hina Again címen. Annyit súgjon már meg valaki spoilerben, h megéri e megnézni, mert fog is történni valami, vagy megint csak b*xák a havat?

[spoiler]Egy csók elég jó indok, hogy megnézd? :smile:[/spoiler]
Remélem nem off.De nehogy kihagyd!!!!!!!!!!!!
Ez a sorozat full mindennel együtt (részek-spec-ova meg minden) nálam a top5 szeritntem.Habár nincs ilyen,de én imádtam és a mangat is nagy "élvezettel" olvasom.

Norboy

#986
Tegnap este fejeztem be a Midori no Hibi-t. Nagyon tetszett, akár csak a Rizelmine ez is tele volt poénokkal. A végén megijedtem, hogy drámát csinálnak belőle, de szerencsére nem. Kellemes kis anime volt (10/9). Főleg, hogy 50 DragonBall Z rész után néztem meg, ami olyan érzést keltett bennem, mint ha eljött volna a DX10.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

Gregory

Quote from: smash++ on 2007-05-08, 23:17:09
Quote from: kelvor on 2007-05-08, 22:44:33
Quote from: Gregory on 2007-05-08, 22:20:40
Nemrég megnéztem a Love Hinát[ittkifejtettem a véleményem róla), és láttam, h van ova is, Love Hina Again címen. Annyit súgjon már meg valaki spoilerben, h megéri e megnézni, mert fog is történni valami, vagy megint csak b*xák a havat?

[spoiler]Egy csók elég jó indok, hogy megnézd? :smile:[/spoiler]
Remélem nem off.De nehogy kihagyd!!!!!!!!!!!!
Ez a sorozat full mindennel együtt (részek-spec-ova meg minden) nálam a top5 szeritntem.Habár nincs ilyen,de én imádtam és a mangat is nagy "élvezettel" olvasom.
Hüm... akkor amint veszek írható dvd-t[péntek], és lesz egy kevés szabad hely a merevlemezemen, töltöm is lefele[Mert ahogy láttam csak az ovának kell kb. 1 gb]. Thx a tanácsot ^^

Quote from: Norboy on 2007-05-09, 12:48:44
Tegnap este fejeztem be a Midori no Hibi-t. Nagyon tetszett, akár csak a Rizelmine ez is tele volt poénokkal. A végén megijedtem, hogy drámát csinálnak belőle, de szerencsére nem. Kellemes kis anime volt (10/9). Főleg, hogy 50 DragonBall Z rész után néztem meg, ami olyan érzést keltett bennem, mint ha eljött volna a DX10.
Nem kötekedésként, de egy 9-es skálán 10 pontot szerzett?
Amúgy én is megszándéxom nézni mind a Midori no Hibi-t, mind a Rizelmine-t.

smash++

Quote from: Gregory on 2007-05-09, 17:53:26
Quote from: Norboy on 2007-05-09, 12:48:44
Tegnap este fejeztem be a Midori no Hibi-t. Nagyon tetszett, akár csak a Rizelmine ez is tele volt poénokkal. A végén megijedtem, hogy drámát csinálnak belőle, de szerencsére nem. Kellemes kis anime volt (10/9). Főleg, hogy 50 DragonBall Z rész után néztem meg, ami olyan érzést keltett bennem, mint ha eljött volna a DX10.
Nem kötekedésként, de egy 9-es skálán 10 pontot szerzett?
Amúgy én is megszándéxom nézni mind a Midori no Hibi-t, mind a Rizelmine-t.
Olvasd úgy,hogy 10-ből 9-et ért el ;) Én is így szoktam itt irni (nem tom miért :hehe:),attól függetlenül,hogy hivatalosan nem így van  :D

Már jó pár hónapja láttam a 2 anime-t és az ecchi topicban ki is fejtettem a véleményem.Szerintem is nagyon jók,de sajnos szükségem volt a midori no hibi-nél a manga végére,mert az hiányzott az anime-ből ha jól emlékszek.A manga vége jobban tetszett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rizelmine mangat talán nem olvastam...

Norboy

#989
Quote from: smash++ on 2007-05-10, 12:05:52
Már jó pár hónapja láttam a 2 anime-t és az ecchi topicban ki is fejtettem a véleményem.Szerintem is nagyon jók,de sajnos szükségem volt a midori no hibi-nél a manga végére,mert az hiányzott az anime-ből ha jól emlékszek.A manga vége jobban tetszett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rizelmine mangat talán nem olvastam...
Már megyek is megkeresni!

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...