Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Groven on 2007-05-07, 22:58:54
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
teljes mértékben :tezsvir:
Mikor néztem a sorozatot teljesen meglepett a sci-fi szál, de mondanom sem kell hogy jót tett a történetnek :)

Manitu

QuoteRitkán van olyan, h 1. végignézésnél visszatekerek. Na itt volt a 12. részben, mikor a fesztiválon zenélnek. Annál a résznél totál úgy érzi az ember, h ott van és tombol. Arról nem is beszélve, h egész jól sikerült megcsinálni azt, h a karakterek a hangszereken játszanak, Suzumiya gesztikulációi ének közben nagy átélésről tanúskodnak miközben jót izzad. :smile: Most is az a szám üvölt a fülembe, ami ott hallható. :D
A bűvös 12. részek. Kíváncsi vagyok a Lucky Starban mit dobnak majd be akkor :)

Quote from: minuszmiki on 2007-05-07, 23:44:33
Quote from: Manitu on 2007-05-07, 23:42:38
Quote from: kelvor on 2007-05-07, 23:26:42főleg, hogy jön a 2. évad.
Te tudsz valamit, amit én nem?

Előbb-utóbb jön...
Azt hittem már lemaradtam valamiről...


Én


kikuchiyo

OFF: ebben az évben szinte biztos, hogy nem lesz Haruhi 2. évad.
A KyoAni le van kötve a Sucky Starral a tavaszi-nyári szezonra, utána pedig a Clannadot fogják megcsinálni.
Kis stúdió, eddig sosem volt egynél több projektjük egyszerre.
Failure is the default option

minuszmiki

#214
Arról szó sincs. A KyoAni ősztől a Clannadot fogja nyomatni, ha végeztek a Lucky Starral, aztán majd esetleg a 2008-as tavaszi szezonban.

edit: lassú

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

#216
Eh pedig valahol ezt olvastam. Sebaj, nekem csak az a lényeg, hogy valamikor folytassák :)

szerk: Gyorsan töröltem az előző postom végét, pedig oly büszke voltam...  :rotfl:

Rage

KyoAni blows Vagyis izé, OMG HAURHI IZ DA BEST!!11 :angyali:
A 2. szezon 2008 szeptembere körül várható, AFAIK.
痛みを感じる方向に、出口がある!

kelvor

Quote from: Rage on 2007-05-08, 00:35:45
KyoAni blows Vagyis izé, OMG HAURHI IZ DA BEST!!11 :angyali:
A 2. szezon 2008 szeptembere körül várható, AFAIK.

Pedig meg mertem volna rá esküdni, hogy láttam a nyári megjelenések között, de akkor valószínűleg kevertem valamivel. Elnézést a fake infóért :smile: Erről a post törölgetésről meg lemaradtam :D

minuszmiki

Nyáron a Higurashi folytatása jön, az is H-val kezdődik. Madár, madár. :D

kelvor

Quote from: minuszmiki on 2007-05-08, 03:10:19
Nyáron a Higurashi folytatása jön, az is H-val kezdődik. Madár, madár. :D

Azt se láttam :D Hal, hal.

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-05-08, 03:15:41
Quote from: minuszmiki on 2007-05-08, 03:10:19
Nyáron a Higurashi folytatása jön, az is H-val kezdődik. Madár, madár. :D

Azt se láttam :D Hal, hal.

Pótolni.  :ejnye:

kikuchiyo

#222
Ha bejön az, amire számítok, akkor a Denno Coil az év sorozata lehet.
(Mitsuo Iso rendező pet projectje - annyit érdemes róla tudni, hogy ő rendezte a RahXEphon 15., kiemelkedő részét, továbbá ő volt a weapons designer olyan cuccokban, mint az Eva vagy a GitS. Key animátorként működött közre olyan legendás jelenetek létrehozásában, mint az Unit 02 harca a mass-production Evákkal az EoE-ben, vagy a pók-tankos jelenet a GitS-ben. Keress rá a nevére a Youtube-on.

Ha ehhez hozzátesszük, hogy a Madhouse stúdió készíti, az NHK Education földi csatornán fogják adni szombaton kiemelt műsoridőben, továbbá a szereplőgárda kész Haibane Renmei-osztálytalálkozó, akkor beláthatjuk, hogy ennek a sorozatnak esélye van az EPIC WIN státuszra.)
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-10, 02:12:31
Ha bejön az, amire számítok, akkor a Denno Coil az év sorozata lehet.
(Mitsuo Iso rendező pet projectje - annyit érdemes róla tudni, hogy ő rendezte a RahXEphon 15., kiemelkedő részét, továbbá ő volt a weapons designer olyan cuccokban, mint az Eva vagy a GitS. Key animátorként működött közre olyan legendás jelenetek létrehozásában, mint az Unit 02 harca a mass-production Evákkal az EoE-ben, vagy a pók-tankos jelenet a GitS-ben. Keress rá a nevére a Youtube-on.

Ha ehhez hozzátesszük, hogy a Madhouse stúdió készíti, az NHK Education földi csatornán fogják adni szombaton kiemelt műsoridőben, továbbá a szereplőgárda kész Haibane Renmei-osztálytalálkozó, akkor beláthatjuk, hogy ennek a sorozatnak esélye van az EPIC WIN státuszra.)

A trailer alapján meg félúton van a LOL WUT és a LEGENDARY FAIL között. ::)

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

#225
Quote from: Zsiga on 2007-05-10, 02:20:17
A trailer alapján meg félúton van a LOL WUT és a LEGENDARY FAIL között. ::)
:tezsvir:
Quote from: Rage on 2007-05-10, 02:03:39
(Mondjuk a Lucky Star helyett, az amúgy is sux - a fanek ne szedjenek szét, ha kérhetem. :D)
Quote from: kikuchiyo on 2007-05-10, 02:38:23
Quote from: Zsiga on 2007-05-10, 02:20:17
Disregard that, I suck cocks.

fixed.

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Mondjuk a Lucky Starból csak az első részt láttam még, de az baromi uncsi volt. A karakterek aranyosak, de egy jó poén nem volt benne. Végső ítéletet majd később hozok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kikuchiyo

Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-10, 02:12:31
Ha bejön az, amire számítok, akkor a Denno Coil az év sorozata lehet.

:tezsvir:

Én is reménykedve várom.  :jee:

Én

Ti gyakran megnézitek az anime OP/ED-ket? Én az openinget csak akkor nem nézem meg mindig, ha tényleg botrányosan sz@r, valamiért szükségem van a felvezetésre :D Az endinget általában nem nézem meg, ha jó a zene akkor bennhagyom háttérzajnak amíg lemegy. :rotfl:

Zsiga

Quote from: Én on 2007-05-13, 13:04:16
Ti gyakran megnézitek az anime OP/ED-ket? Én az openinget csak akkor nem nézem meg mindig, ha tényleg botrányosan sz@r, valamiért szükségem van a felvezetésre :D Az endinget általában nem nézem meg, ha jó a zene akkor bennhagyom háttérzajnak amíg lemegy. :rotfl:
Én nagyon ritkán nézek OP-t (mondjuk 10 sorozatból egynél), ED-t meg szinte sose, ha jól emlékszem a Gundam Seed ED1 volt az egyetlen amit mindig megnéztem/meghallgattam.

Cobra

Sajnos kevés olyan anime van, aminek van olyan jó op/ed-je, hogy érdemes legyen megnézni. Van egy topic a kedvenc op/ed-ekről, ott tudsz véleményeket olvasni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-05-13, 13:04:16
Ti gyakran megnézitek az anime OP/ED-ket?

Én eddig (a Gunslinger Girl ED-jét kivéve) minden egyes animének meg szoktam nézni az OP/ED-jét. Márcsak a zene és a vágások miatt is.  :jee:

Selmo

Én általában megnézem az első résznek az OP-ját, meg az utolsó ED-jét.

A tökéletesség unalmas.

Manitu

Quote from: Én on 2007-05-13, 13:04:16
Ti gyakran megnézitek az anime OP/ED-ket? Én az openinget csak akkor nem nézem meg mindig, ha tényleg botrányosan sz@r, valamiért szükségem van a felvezetésre :D Az endinget általában nem nézem meg, ha jó a zene akkor bennhagyom háttérzajnak amíg lemegy. :rotfl:
Majdnem mindig. Berakok x részt a playlistbe, hátradőlök a fotelomban, és utánna lusta vagyok felkelni és odamenni a másfél méterre levő egérhez, hogy áttekerjem. Endinget szoktam néha, ha botrányosan sz*r (lásd Pumpkin Scissors) vagy nagyon rákattanok az animére, és egyből nézni akarom a következőt (lásd Nanoha A's). Openinget még ritkábban, talán a Berserk volt az utolsó több mint két éve, a fene sem fogja saccolgatni, hol kezdődhet az anime a seekbaron :D (tudom, mkv-ban általában vannak chapterek, de akkor sem :D)


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-05-13, 14:26:34
lusta vagyok felkelni és odamenni a másfél méterre levő egérhez, hogy áttekerjem.
Wireless egér? ;)

Manitu

Van, de nem használ. Elfelejtem odavinni a fotelhez, ha meg mégis magamhozveszem filmnézéshez, akkor meg ottfelejtem, aztán meg hirtelen nem tudom holva tettem :D A vezeték nélküli technológia hátránya, hogy el lehet hagyni a perifériákat :D


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-05-13, 15:40:07
Van, de nem használ. Elfelejtem odavinni a fotelhez, ha meg mégis magamhozveszem filmnézéshez, akkor meg ottfelejtem, aztán meg hirtelen nem tudom holva tettem :D A vezeték nélküli technológia hátránya, hogy el lehet hagyni a perifériákat :D
Kell egy egér a géphez, meg egy egér a fotelba. :) Nálam van egy vezetékes szett az asztalon, meg egy vezetéknélküli az ágyam melletti polcon.

Soldier

Quote from: Én on 2007-05-13, 13:04:16
Ti gyakran megnézitek az anime OP/ED-ket? Én az openinget csak akkor nem nézem meg mindig, ha tényleg botrányosan sz@r, valamiért szükségem van a felvezetésre :D Az endinget általában nem nézem meg, ha jó a zene akkor bennhagyom háttérzajnak amíg lemegy. :rotfl:

elsö resz OP/ED mindig utana mar csak akkor ha "valtozik" ,illetve kedvem tamad ujra megnezni :) ellenkezö esetben mindig tekerek

Kvikveg

Ha jo, akkor OP-et vegighallgatom tobbszor, de nem az osszes resznel. Monsternel pl nagyon sokszor vegighallgattam, de volt, hogy turelmetlen voltam, es atugrottam.
ED-et is kb igy, de ha utana van valami poenos, vagy tobbletinformacioval rendelkezo elozetes, akkor azt megnezem. Pl xxxHolic EDjet nagyon elveztem.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.