Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Én on 2007-05-13, 13:04:16
Ti gyakran megnézitek az anime OP/ED-ket? Én az openinget csak akkor nem nézem meg mindig, ha tényleg botrányosan sz@r, valamiért szükségem van a felvezetésre :D Az endinget általában nem nézem meg, ha jó a zene akkor bennhagyom háttérzajnak amíg lemegy. :rotfl:
Általában mindig végignézem, DN 2. OP-t van, hogy visszatekerem. Egyedül a Cutie Honey 5 perces ED-je és a CB OP-je késztet arra, hogy áttekerjem.

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-05-13, 16:06:02
Egyedül a Cutie Honey 5 perces ED-je és a CB OP-je késztet arra, hogy áttekerjem.

:ejnye:
Tank! RuleZ!  :whoah:

Relunx

Álltalában csak akkor nézem meg mindig az openingeket ha nagyon meghatnak az animék ill ha a top 10/20-ban vannak benne pl: Erementar Gerard, Higurashi no naku koro ni, Rolw OVA, AMG OVA, GTO, Street Fighter II V, Zero no Tsukaima, Slayers Next. A többit áttekerem.

Relunx

kelvor

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-14, 13:19:14

Nah kérem befejeztem a School Rumble-t. Kb 2 hét alatt sikerült megnéznem. Kegyetlen... hülye gimis bénázásaim mind eszembejutottak csajozás terén. :)

A 2. évadot is tessék megnézni :ejnye:

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-14, 13:19:14
Szerk. Sry Zsiga hogy nem tettem elsőre Spoilerbe, tulképpen nem mondtam el vele semmit. Bár az is igaz, hogy már ezzel elmondtam valamit. :P
Semmi probléma, csak tudom hogy valaki úgyis szólt volna érte, így inkább elébe mentem. :) Szerintem se jelentős spoiler egyébként.

Fubenalvo

Quote from: kelvor on 2007-05-14, 16:09:48
Quote from: Fubenalvo on 2007-05-14, 13:19:14

Nah kérem befejeztem a School Rumble-t. Kb 2 hét alatt sikerült megnéznem. Kegyetlen... hülye gimis bénázásaim mind eszembejutottak csajozás terén. :)

A 2. évadot is tessék megnézni :ejnye:

Úgy is lesz. ^^
Csak sajnos egy másik fórumon olvasgattni kezdtem az első széria topic-ját. OK, rendben egyszer csak nézem valaki leírja, hogy mi lesz a második vége. Mármint hál égnek jelenetet nem írt le, de azért  végeredményt sikerült neki. Azt hittem felrobbanok... :/

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-14, 16:52:00
Úgy is lesz. ^^
Csak sajnos egy másik fórumon olvasgattni kezdtem az első széria topic-ját. OK, rendben egyszer csak nézem valaki leírja, hogy mi lesz a második vége. Mármint hál égnek jelenetet nem írt le, de azért  végeredményt sikerült neki. Azt hittem felrobbanok... :/
Ezért nem érdemes más fórumot olvasgatni, itt legalább biztos lehetsz benne hogy a hiperaktív moderátorok minden spoilert kigyomlálnak. :D

kelvor

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-14, 16:52:00
Quote from: kelvor on 2007-05-14, 16:09:48
Quote from: Fubenalvo on 2007-05-14, 13:19:14

Nah kérem befejeztem a School Rumble-t. Kb 2 hét alatt sikerült megnéznem. Kegyetlen... hülye gimis bénázásaim mind eszembejutottak csajozás terén. :)

A 2. évadot is tessék megnézni :ejnye:

Úgy is lesz. ^^
Csak sajnos egy másik fórumon olvasgattni kezdtem az első széria topic-ját. OK, rendben egyszer csak nézem valaki leírja, hogy mi lesz a második vége. Mármint hál égnek jelenetet nem írt le, de azért  végeredményt sikerült neki. Azt hittem felrobbanok... :/

Én is úgy néztem meg, hogy tudtam a végét, de ennek ellenére nagyon jól szórakoztam rajta.  :smile:

Manitu

Quote from: kelvor on 2007-05-14, 17:29:43
Én is úgy néztem meg, hogy tudtam a végét, de ennek ellenére nagyon jól szórakoztam rajta.  :smile:
Én is, pedig még Japánban is csak akkor ment :D Nem egy nagy wasistdas kitalálni :)


kelvor

Nem igazán :smile: Viszont nagyon kéne a 3. évad... remélem jövőre csak megcsinálják :3x3:

Manitu

Én nem izgulok emiatt. Lesz ez még hosszabb, mint a Dragonball :D


kelvor

Quote from: Manitu on 2007-05-14, 20:28:11
Én nem izgulok emiatt. Lesz ez még hosszabb, mint a Dragonball :D

Úgy legyen :jee:

SaiyaGin

Quote from: Én on 2007-05-13, 13:04:16
Ti gyakran megnézitek az anime OP/ED-ket? Én az openinget csak akkor nem nézem meg mindig, ha tényleg botrányosan sz@r, valamiért szükségem van a felvezetésre :D Az endinget általában nem nézem meg, ha jó a zene akkor bennhagyom háttérzajnak amíg lemegy. :rotfl:

Én szinte mindig megnézem az openingeket, az endingeket is gyakran, de azokat néha én is csak hallgatom. Elég kevés olyan op/ed volt, amit nem bírtam végighallgatni.

School Rumble: a 2. Term második felénél nagyot csökkent a lelkesedésem, ha a 3. sorozatban is ugyanazokat a jelenettípusokat alkalmazzák, mint eddig, akkor nem biztos, hogy kibírok még 26 részt. :rolleyes: (A "Harima azt hiszi, hogy Tenma őt szereti" és a "Harima elront\elszakít\összetör, és megpróbálja helyrehozni hibáját"-féle jelenetekre gondolok.)

Darkstar

Az OPokat ált végignézem, ha tetszik, egyébként skip, meg van pár kedvenc ED-m is, de azokat leginkább csak hallgatom, mert sok minden nem történik benne, de a a zene jó (most pl StrikerS ED ilyen)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Gundam Seed első endingje, Bleachnél a Yui - Life meg Abandoned Star, Naruto - Wind --- ezeknél voltam úgy, hogy az összeset megnéztem, de általában kihagyom, op-okat általában megnézem, kivéve ha szar v. már nagyon várom mi lesz és nem tudok még 2 percet várni :D

Baggio

Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 11:46:11
(nem baj, még hátra van az End of Evangelion
na akkor azután még jobban ki fogsz égni  :smile: . miután megnéztem, fél óráig ültem és csak néztem ki a fejemből hogy most akkor mi van.

Én

Jah, az EoE még egy lapát lesz, bár az utolsó 2 rész lélekelemzése valahogy összeszedettebb szvsz. Az EoE-nél valamiért még mindig az az érzésem van mintha keményen be lett volna szívva a stáb.

Zsiga

Quote from: Én on 2007-05-21, 15:35:47
Az EoE-nél valamiért még mindig az az érzésem van mintha keményen be lett volna szívva a stáb.
Inkább benyaltak egy fél postányi bélyeget... ::)

kelvor

Quote from: Zsiga on 2007-05-21, 18:24:56
Quote from: Én on 2007-05-21, 15:35:47
Az EoE-nél valamiért még mindig az az érzésem van mintha keményen be lett volna szívva a stáb.
Inkább benyaltak egy fél postányi bélyeget... ::)

:tezsvir:

Egyébként az NGE volt az egyik sorozat, amit szívfájdalom nélkül töröltem le, ahogy megnéztem. Alapmű, ezt aláírom, de nekem túlságosan is deeeeeep.

Member

Hűh, Solid Snake, ennyire még engem sem ütött ki. :eek:
Még egy ember a sötét oldalon, wáááááhh! :hopp:

minuszmiki

Én se emlékeztem, hogy ennyire kiütött volna, de ezt az érzékletes leírást olvasva azért eszembe jutott, hogy nem kicsit nyomott le engem is. Az End már nem annyira, de azért az se tündérmese.  :smile:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-05-21, 19:15:30
Hűh, Solid Snake, ennyire még engem sem ütött ki. :eek:

Quote from: minuszmiki on 2007-05-21, 19:25:48
Én se emlékeztem, hogy ennyire kiütött volna, de ezt az érzékletes leírást olvasva azért eszembe jutott, hogy nem kicsit nyomott le engem is.

Lehetséges, hogy rám sem gyakorolt volna akkora hatást, ha éppen nem lettem volna olyan hangulatban, illetve nem éjszaka, egyedül, a sötétben néztem volna meg. Így viszont méltán foglalja el a trón legfelső fokát.  :jee:
Az viszont szívfájdalmam, hogy Magyarországon mégcsak be sem mutatták. Remélem, hogy a júliusban induló Animaxon sugározni fogják, amit egy esetleges DVD kiadás is követhet majd. Na akkor Instant Heaven lenne.  :angyali:

kelvor

A trón legfelső fokát? :confused: Luke, ne engedj a sötét oldal csábításának :ejj:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-05-21, 19:54:51
A trón legfelső fokát? :confused: Luke, ne engedj a sötét oldal csábításának :ejj:

Too late.  :morci:

kelvor

*sóhaj* menthetetlen :frown: , bár amíg nem jelensz meg Shinji-kun-os avatarral, addig még reménykedek :D

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 19:57:42
Quote from: kelvor on 2007-05-21, 19:54:51
A trón legfelső fokát? :confused: Luke, ne engedj a sötét oldal csábításának :ejj:

Too late.  :morci:
Vader is megtért... ;)
Palpatine meg nagyot koppant... ::)

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-05-21, 20:02:01
*sóhaj* menthetetlen :frown: , bár amíg nem jelensz meg Shinji-kun-os avatarral, addig még reménykedek :D

Azért L mégiscsak L.  :ejnye:

Quote from: Zsiga on 2007-05-21, 20:05:55
Palpatine meg nagyot roppant... ::)

FIXED  :D

Én

Btw te milyen szinkronnal nézted? Szerintem ez egyike azon kevés animéknek aminek nagyszerű az angol szinkronja. :)

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-05-21, 21:13:03
Btw te milyen szinkronnal nézted? Szerintem ez egyike azon kevés animéknek aminek nagyszerű az angol szinkronja. :)

Originál japán hanggal (rendesen le is döbbentem, mikor megtudtam, hogy Shinji-nek nő volt a seiyuu-ja -- nem hittem volna, olyan fiúsan artikulál  :appl:).
Majd második nézéskor angolul nézem.  :smile:

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 21:21:17
Quote from: Én on 2007-05-21, 21:13:03
Btw te milyen szinkronnal nézted? Szerintem ez egyike azon kevés animéknek aminek nagyszerű az angol szinkronja. :)

Originál japán hanggal (rendesen le is döbbentem, mikor megtudtam, hogy Shinji-nek nő volt a seiyuu-ja -- nem hittem volna, olyan fiúsan artikulál  :appl:).
Majd második nézéskor angolul nézem.  :smile:
A tizenéves fiúk hangját 99%-ban női seiyuu adja. ;)