Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Az NGE-ből a 2003-as remastered verziót érdemes leszedni? Sokat javítottak rajta? Az animáción etc.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-21, 22:53:42
Az NGE-ből a 2003-as remastered verziót érdemes leszedni? Sokat javítottak rajta? Az animáción etc.
A létező legjobb rip a zx-féle remastered verzió, mindenképp azt szedd.

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-05-21, 21:30:33
A tizenéves fiúk hangját 99%-ban női seiyuu adja. ;)

De ez vajon miért van? Japánban a fiatal fiúk nem lehetnek seiyuu-k? Nem elég fejlettek egy ilyen szintű munka elvégzéséhez?  :lame:

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 23:50:28
De ez vajon miért van? Japánban a fiatal fiúk nem lehetnek seiyuu-k? Nem elég fejlettek egy ilyen szintű munka elvégzéséhez?  :lame:
Mutass egy jó gyerekszínészt. Nem kell feltétlenül japán vagy szinkronszínész, bármilyen megteszi. Pár óra keresgélés után rá fogsz jönni hogy ilyen nem létezik. :)

kikuchiyo

Dakota Fanning :)

(in b4 pedobear.jpg)
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-05-22, 00:01:18
Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 23:50:28
De ez vajon miért van? Japánban a fiatal fiúk nem lehetnek seiyuu-k? Nem elég fejlettek egy ilyen szintű munka elvégzéséhez?  :lame:
Mutass egy jó gyerekszínészt. Nem kell feltétlenül japán vagy szinkronszínész, bármilyen megteszi. Pár óra keresgélés után rá fogsz jönni hogy ilyen nem létezik. :)

Igaz.  :D
Ez esetben pedig a felnőtt férfiak is alkalmatlanná válnak mutált hangjuk miatt, így marad a vékonyabb orgánummal rendelkező nő. Már értem. :smile:

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-22, 00:02:32
Dakota Fanning :)

Vagy Haley Joel Osment.

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-05-22, 00:02:32
Dakota Fanning :)

(in b4 pedobear.jpg)
http://www.fubonis.com/Dakota/index.html  :D

Persze, gyerekhez képest jók, de egy igazán jó felnőtt színésztől messze vannak.

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2007-05-22, 00:09:14
Quote from: kikuchiyo on 2007-05-22, 00:02:32
Dakota Fanning :)

(in b4 pedobear.jpg)
http://www.fubonis.com/Dakota/index.html  :D

Persze, gyerekhez képest jók, de egy igazán jó felnőtt színésztől messze vannak.

Mi történik vele, amikor eléri a 18 éves kort? :dumbface:  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kikuchiyo

Failure is the default option

Manitu

Quote from: Solid Snake on 2007-05-21, 23:50:28
De ez vajon miért van? Japánban a fiatal fiúk nem lehetnek seiyuu-k? Nem elég fejlettek egy ilyen szintű munka elvégzéséhez?  :lame:
Nézd meg az otakutársadalom nemek szerinti eloszlását. Női seyuukkal jobban el lehet adni a cuccot ;) Jobban mutatnak a színpadon, mikor "fan eventeket" rendeznek :D


Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-05-22, 00:53:52
Nézd meg az otakutársadalom nemek szerinti eloszlását. Női seyuukkal jobban el lehet adni a cuccot ;) Jobban mutatnak a színpadon, mikor "fan eventeket" rendeznek :D

Azért mégsem csupán ez a szándék vezérelheti a castingolókat.  :ejnye:

Member

Ezekkel az édi női hangokkal több lánysikolyt érhetnek el a műsor alatt. Most képzeld el, mi lenne, ha a Gravition főhősének egy Sinkovits Imre szerű hangú férfi adná nyávogva a hangját? :D
A gyerekek hajlamosak robothangon beszélni, azt meg nem szeretem. :)

ignus

Quote from: Zsiga on 2007-05-22, 00:09:14
Quote from: kikuchiyo on 2007-05-22, 00:02:32
Dakota Fanning :)

(in b4 pedobear.jpg)
http://www.fubonis.com/Dakota/index.html  :D

Persze, gyerekhez képest jók, de egy igazán jó felnőtt színésztől messze vannak.

És ő miben is szerepelt?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Manitu

Quote from: Member on 2007-05-22, 09:52:03
Ezekkel az édi női hangokkal több lánysikolyt érhetnek el a műsor alatt.
Nem feltétlenül. Ott van például Noto Mamiko, ő is játszott már fiút, ettől függetlenül kábé elolvadok, ha meghallom a hangját :nyálcsorgatósszmájli: [/fanboymode]


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-05-22, 13:46:00
Quote from: Member on 2007-05-22, 09:52:03
Ezekkel az édi női hangokkal több lánysikolyt érhetnek el a műsor alatt.
Nem feltétlenül. Ott van például Noto Mamiko, ő is játszott már fiút, ettől függetlenül kábé elolvadok, ha meghallom a hangját :nyálcsorgatósszmájli: [/fanboymode]
:tezsvir: Signed

Dreamcleaver

Én kb a seiyuu fanboyokkal vagyok úgy, mint más a loli rajongókkal etc, égetném mindet nyárson. Most komolyan, rajongai valakiért, mert anime karaktereket szinkronizál sorozatokban?!?   :wtf: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Nem értem mi ezzel a gond. Szép hangja van, amit jó hallgatni. Ennyi.  :D

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2007-05-22, 15:14:26
Nem értem mi ezzel a gond. Szép hangja van, amit jó hallgatni. Ennyi.  :D

smells like otaku.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Úgy néz ki, lebuktam. Gondolom én vagyok az egyetlen ezen a fórumon...  :D

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-05-22, 17:04:17
ON: az írásod után megnéztem megint az EoE-t, még mindig zavart a sok pöcsverés a második felében, de jobban tetszett mint először :)
[spoiler]Az inkább csak a nyitójelenetben van, nem?  :__devil: :haha:[/spoiler]

Eberinu

Végig néztem a Jigoku Shoujo sorozatot, és teljes letargiában vagyok :( Miért így történt a vége, miért?! ....Bár lehet hogy lesz folytatás...

minuszmiki

Van folytatás, a Shinsen már le is subolta végig. Egyébként szerintem nem volt rossz a vége.

Eberinu

Hát a futokomorinak lett most vége,tovább még nem láthatod, mivel abból is hetente jönnek ki már új részek tudtommal.Most ennek a szériának volt az utso része a 26-os. Sztem meg rossz volt....azért örültem volna ha nem hal meg..de frankón azt hittem a kissrác lesz az új..ugymond hell boy.

minuszmiki

Ja, én azt hittem az első szériáról beszéltél.  :oops: Vedd úgy, hogy nem mondtam semmit.  :D

Member

Időközben rá kellett döbbennem, hogy a Cutie Honey talán a legelvadultabb anime, amit eddig láttam. Egy részen belül "lopjuk el a vidámparkban a csitri királylány gyűrűjét" és "random mód vágjuk le az ellenségek fejeit, miközben ömlik a vér". :eek:

Eberinu

Melyik Cutey Honey sorozat? Én az F-et láttam, ahol a rajzolás mai, meg van az ecchis változata is....

Member

A legeslegelső, a 73-as. Arra külön kíváncsiak voltunk.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

egy egyszerü kérdés: Ecchi-t hogy helyes ejtenem ? "eki" "ecsi" illetve ? (haverral nem tudtuk eldönteni meik a helyes ,illetve mi is lehetne a helyes :redface: )

Zsiga

Quote from: Soldier on 2007-05-24, 18:06:11
egy egyszerü kérdés: Ecchi-t hogy helyes ejtenem ? "eki" "ecsi" illetve ? (haverral nem tudtuk eldönteni meik a helyes ,illetve mi is lehetne a helyes :redface: )
Az ecchi szó az angol H hangból származik (gondolom azt tudod hogy kell angolul kiejteni a h-betűt), csak ugye a japánok nem tudnak angolul beszélni. :)