Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Én

Ízlések és pofonok :D
Tényleg, a LS-ban annyi haruhis cucc van, lehetne egyszer Konata nyuszifülben igazán :D

minuszmiki

Legyen inkább Kagami, és mellé a ruha is legyen ugyanolyan, de az elképzelés jó :D

Én

 :tezsvir: Na, remélem erre a KyoAni USTEAM figyelő részlege felkapja a fejét, van 2 hetük megcsinálni :D

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-06-13, 20:48:51
Legyen inkább Kagami, és mellé a ruha is legyen ugyanolyan, de az elképzelés jó :D
DO WANT
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Én on 2007-06-13, 20:53:06
:tezsvir: Na, remélem erre a KyoAni USTEAM figyelő részlege felkapja a fejét, van 2 hetük megcsinálni :D
Ki tudja, két hét múlva pont a bűvös 12. rész jön majd ;) Valami nagyot kell alkotniuk, ha űberelni akarják a Kanont vagy a Haruhit :D

Quote from: Darkstar on 2007-06-13, 20:56:07
Quote from: minuszmiki on 2007-06-13, 20:48:51
Legyen inkább Kagami, és mellé a ruha is legyen ugyanolyan, de az elképzelés jó :D
DO WANT
seconded


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-06-13, 21:08:05
Ki tudja, két hét múlva pont a bűvös 12. rész jön majd ;) Valami nagyot kell alkotniuk, ha űberelni akarják a Kanont vagy a Haruhit :D
Kagami x Tsukasa H Special? :hopp:

Baggio

Quote from: Zsiga on 2007-06-13, 21:19:05
Quote from: Manitu on 2007-06-13, 21:08:05
Ki tudja, két hét múlva pont a bűvös 12. rész jön majd ;) Valami nagyot kell alkotniuk, ha űberelni akarják a Kanont vagy a Haruhit :D
Kagami x Tsukasa H Special? :hopp:
auuuchh. te kis hamis  :ejnye:

Soldier

Quote from: Baggio on 2007-06-13, 21:52:35
Quote from: Zsiga on 2007-06-13, 21:19:05
Quote from: Manitu on 2007-06-13, 21:08:05
Ki tudja, két hét múlva pont a bűvös 12. rész jön majd ;) Valami nagyot kell alkotniuk, ha űberelni akarják a Kanont vagy a Haruhit :D
Kagami x Tsukasa H Special? :hopp:
auuuchh. te kis hamis  :ejnye:

uha ihi .. akkorát azert ne^^

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier


Baggio

Quote from: Darkstar on 2007-06-13, 22:00:11
De igen! :D
ha most anime szereplő loli lennék: iiiiieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! hentaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiii
:D

Member

Egy igazi loli azt mondja:
"Hug me, pedobear!" ;)

minuszmiki


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-06-13, 23:25:59
[spoiler]darkstar.interhost.hu/1180446383557.jpg[/spoiler]
:D
Minek oda a cenzúra, sokkal jobb anélkül. (Okos Anon szerint: "Ah, assuming from Tsukasa's pubic hair, they are naturally purple-haired") :D

Darkstar

Quote from: minuszmiki on 2007-06-13, 23:29:08
Minek oda a cenzúra, sokkal jobb anélkül. (Okos Anon szerint: "Ah, assuming from Tsukasa's pubic hair, they are naturally purple-haired") :D
Így gondolom én is, de mindíg akad egy random egyén, aki vinnyog, ha 18+ tartalom kerül a fórumra.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Baggio

a +18 nem baj sőt jó  :D, de ez a tesvérek egymás között dolog nekem még rajzolva is elég weird

Én

Well said, de ha valakinek ez kell addig lesz is ilyen :D

motifator

Quote from: minuszmiki on 2007-06-13, 20:43:21motifator: Nem is értem ezek után, miért nem nézed a Lucky Start :D
Ki mondta, hogy nem nézem?  :jee:
Mondjuk messze nem vagyok a végletekig elégedett vele, és még mai napig osztom a LS = "szegény ember azumangája" véleményt, de attól még annyit érnek az új részek, hogy töltsem + nézzem őket. Nem azt mondom, hogy nem jó, csak az azumanga után comic strip adaptációt készíteni nem lehet könnyű, nagyon nagyon magasan van az a bizonyos léc.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Sztem sokkal jobb, mint az AM.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Érdekes, én pl ki nem állhatom az azumangát, 5. résznél nem bírtam tovább nézni, Lucky Start meg imádom :D

minuszmiki

Quote from: motifator on 2007-06-13, 23:53:10
Quote from: minuszmiki on 2007-06-13, 20:43:21motifator: Nem is értem ezek után, miért nem nézed a Lucky Start :D
Ki mondta, hogy nem nézem?  :jee:
Mondjuk messze nem vagyok a végletekig elégedett vele, és még mai napig osztom a LS = "szegény ember azumangája" véleményt, de attól még annyit érnek az új részek, hogy töltsem + nézzem őket. Nem azt mondom, hogy nem jó, csak az azumanga után comic strip adaptációt készíteni nem lehet könnyű, nagyon nagyon magasan van az a bizonyos léc.

Úgy emlékeztem, mintha ezt írtad volna valahol.  :redface:
Egyébként meg teljesen más, mint az Azumanga (ami nekem nem is tetszett), szerintem is sokkal jobb nála.

Baggio

az azumanga néha elég elviselhetetnen, pl. amikor annak a magas csajnak a macskamániája élőtör, és 3 részen át csak ez a téma
a Lucky Star sokkal jobb szerintem

kikuchiyo

Addig nyomatjátok ezt a Lucky Shitet, hogy még a végén én is elkezdem nézni.
(Dark★Star aláírása eléggé igéző...)
Failure is the default option

Manitu

Ugyan, az Azumanga az zseniális :Kiraly: A Lucky Star szórakoztató, de attól még nem ér föl hozzá.
in b4 heretic, meg hasonlók  :redface:


Selmo

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-14, 00:33:32
Addig nyomatjátok ezt a Lucky Shitet, hogy még a végén én is elkezdem nézni.
(Dark★Star aláírása eléggé igéző...)
Ne hallgass a sötét oldal csábítására! :angyali:

A tökéletesség unalmas.

Baggio

Quote from: Selmo on 2007-06-14, 00:40:48
Quote from: kikuchiyo on 2007-06-14, 00:33:32
Addig nyomatjátok ezt a Lucky Shitet, hogy még a végén én is elkezdem nézni.
(Dark★Star aláírása eléggé igéző...)
Ne hallgass a sötét oldal csábítására! :angyali:
dehogynem... a sötét oldal vonzóbb, simább, könnyebben járható  :rotfl:

Rage

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-14, 00:33:32
Addig nyomatjátok ezt a Lucky Shitet, hogy még a végén én is elkezdem nézni.
(Dark★Star aláírása eléggé igéző...)
OH SHI-
Lassan szégyellnem kellene magam, hogy szerintem szar? :D
Btw elég nagy lelkesedéssel kezdtem nézni, mivel még anno olvastam 1-2 oldalt a mangából, és az alapján még akár jó is lehetett volna - sajnos a 4. résznél meguntam: a Haruhit bőven elég volt egyszer megnézni. ;)
(Az anyázást PM formájában kérem. :p)

Ja és az Azumanga szerintem is (nagyságrendekkel) jobb volt.
痛みを感じる方向に、出口がある!

kelvor

Quote from: Manitu on 2007-06-14, 00:38:34
Ugyan, az Azumanga az zseniális :Kiraly: A Lucky Star szórakoztató, de attól még nem ér föl hozzá.
in b4 heretic, meg hasonlók  :redface:

:tezsvir:

Quote from: Baggio on 2007-06-14, 00:26:40
az azumanga néha elég elviselhetetnen, pl. amikor annak a magas csajnak a macskamániája élőtör, és 3 részen át csak ez a téma
a Lucky Star sokkal jobb szerintem

Én azokat a részeket is bírtam :D Nagyon hamar kivégeztem az azumangat, egyszerűen nézette magát és teljesen kikapcsolt. Még több ilyen fajta sorozat kellene.

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-06-14, 02:05:58
Quote from: kikuchiyo on 2007-06-14, 00:33:32
Addig nyomatjátok ezt a Lucky Shitet, hogy még a végén én is elkezdem nézni.
(Dark★Star aláírása eléggé igéző...)
OH SHI-
Lassan szégyellnem kellene magam, hogy szerintem szar? :D
Btw elég nagy lelkesedéssel kezdtem nézni, mivel még anno olvastam 1-2 oldalt a mangából, és az alapján még akár jó is lehetett volna - sajnos a 4. résznél meguntam: a Haruhit bőven elég volt egyszer megnézni. ;)
(Az anyázást PM formájában kérem. :p)

Ja és az Azumanga szerintem is (nagyságrendekkel) jobb volt.

Az ötödik résztől új rendező van... ::)