Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Zsiga on 2008-04-01, 22:51:51Hogy lehet a mechákat nem szeretni? :confused: A mecha a legnagyobb kúlság evör. Nem szeretni olyan mint mondjuk a tankokat nem szeretni. Vagy az autókat. Vagy a sört.
Na, legalább konzisztens vagyok.

Quote from: Zsiga on 2008-04-01, 22:51:51Vagy a p**át.
:oops:

Lt. Simoan Blarke

Zsiga: a kocsikat se szeretem. (Lásd: nem tudom megmondani egy kocsiról vagy egy emblémáról, hogy mi a gyártó.) Nem, a rózsaszín kocsikat sem. :D A tankokkal nincs semmi bajom, bár nem jönnek be. Nekem nem kawaii meg ecchi meg langyi kell, nekem romantika kell meg mellek :D Nem igazán tudom beleélni magam olyan képzeletbeli szituációba amikor egy mechában állva csajozok :D (Sőt, úgy általában semmilyen szituációba nem tudom beleélni magam, ahol csajozok.)

(Ha gondolod, pakoljad/juk át O/t-be az egészet, így most kereshetem hogy melyik postomat töröljem...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

Quote from: Zsiga on 2008-04-01, 22:51:51
Hogy lehet a mechákat nem szeretni? :confused: A mecha a legnagyobb kúlság evör. Nem szeretni olyan mint mondjuk a tankokat nem szeretni. Vagy az autókat. Vagy a sört. Vagy a p**át. Vagy... Szóval értitek, na. :angyali:

Szerk.: De értem már mért nem jön be nektek. Nem elég kawaii. Nem elég cuki. Nem elég langyi. :D De tessék, csak nektek csak most: http://ecx.images-amazon.com/images/I/51msn1htBpL.jpg :D

Nemrég befejeződött egy mechás sorozat, mivel én is rendes vagyok, kedvcsinálónak belinkelek egy mechát belőle. Meg még egyet.
(Gundam 00)

Soldier

Quote from: Zsiga on 2008-04-01, 22:51:51
Vagy a p**át. Vagy... Szóval értitek, na. :angyali:

érdekes hasonlat  :rotfl:

Zsiga

Quote from: Próféta on 2008-04-01, 23:08:16
Na, legalább konzisztens vagyok.
Amennyiben a konzisztencia szinonímája a látens homoszexualitásnak... ::) :D

Quote from: Próféta on 2008-04-01, 23:08:16
:oops:
:D

Blarke : Nem kell ám ennyire részletes választ adni egy sima trollkodásra, most nem tudom erre mit írjak. :D Majd átdobom valamelyik általános animés beszélgetős topicba, OT-ba nem illik szerintem. Btw ha már romantikus mecha kell akkor itt van ez: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=518 :)


Draconire

Nekem csak az a bajom velük, hogy ember alakúak és így kevés kivételtől eltekintve bénán néznek ki illetve nagyon nem harcbavalóak.
Pl egy ilyen, vagy egy ilyen előtt leborulnék.

Én

Nekem EVA-s mechák a kedvenceim... Blue Genderbe volt még jó, azon látszott, hogy nem sokat tököltek az összerakásukkal, mert rohadt sürgősen szükség volt rá. :P
(Meg a VS-ok Lost Planetben, de az már nem animu.)

kikuchiyo

GmDraconire: ezeknek még mindig gyenge pontja a térd- és combízület...

Rossz nyelvek szerint azért volt annyira népszerű a 80-as években a mecha az animében, mert a szögletes formákat egyszerűbb és főleg gyorsabb volt megrajzolni.
Failure is the default option

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-01, 23:32:51
GmDraconire: ezeknek még mindig gyenge pontja a térd- és combízület...

Tudom én nagyon jól, hogy a normál tankoknak mindkét designt aláznia kéne, meg hogy egyik sem életképes, de azért az igazi Mechek a Mechak-hoz képest sokkal coolosabbak és "katonásabban" néznek ki. :D

Kvikveg

En eddig csak a Vision of Escaflowne-ben viseltem el oket... 
Az a rozsaszin borzalmas. Nem akarom latni. :zomg::zomg::zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-04-02, 00:26:03
Az a rozsaszin borzalmas. Nem akarom latni. :zomg::zomg::zomg:
Csak neked csak most, a rózsaszín Zaku és Meer Campbell.
http://homepage3.nifty.com/Kisyu/HG_MeerZaku_01.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=B9RgVBTuB-Y (Vigyázat, maradandó agykárosodást okozhat...)  :Kiraly:
Szerk.: http://www.youtube.com/watch?v=g-MfR4zm35o Ez még súlyosabb...  :lul:

Én

Valld be hogy ezeket még csak megkeresned sem kellett :zomg:

Zsiga

Quote from: Én on 2008-04-02, 00:45:12
Valld be hogy ezeket még csak megkeresned sem kellett :zomg:
A képet nem mert azt már az előbb is megtaláltam, csak végül nem ezt linkeltem, a videókat meg most találtam, rövid keresés után. :D

Manitu



Én

És most, valami teljesen más:
WTF is that ZA WARUDO shiyat with tokyotosho? :zomg:

minuszmiki

I guess you checked the date at least 9000 times today. Ez a vicc most szarul sikerült (egyébként meg nem is nézne ki rosszul, ha nem neon-takonyzöld linkek lennének. Le a neon-takonyzöld linkekkel!

Én

Ugh... ez lenne az áprilisi tréfájuk? Raktak volna inkább Nice Boat-ot minden hypeolt cucc helyére. :D

Zsiga

Quote from: Manitu on 2008-04-02, 00:51:54
:lol: Azok a chibi részek miből vannak? Látnom kell :muhahah:
Sajnos még nem tudom, de rajtavagyok a témán. :D


motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Soul

Elég jó volt ez a Minami-ke Okawari ep07.Itt is a vége felé indul be mint az első sorozatnál talán  :smile:.Akik nézték az első sorozatot, de tartózkodtak az Okawaritól azok tegyenek még 1 próbát sztem.Tudom már kinnt van végig a X_X-től, de én az Ayako-Sae féle verziót nézem és ők még csak most jutottak el eddig.

Fazék

m2-n Nausicaa megy.
ez az eredeti szinkron? csak mert Yupa mester szinkronja valami borzalmas választás volt kor szempontjából :wtf:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-04-19, 22:19:10
ez az eredeti szinkron? csak mert Yupa mester szinkronja valami borzalmas választás volt kor szempontjából :wtf:
HOLY FUCKIN' SHIT :he:
(Na ezt védd be Preda... :lul:)

Én

No comment, mondjuk én magát a filmet se szerettem.

Próféta


Manitu

Mivé lesz a világ. Felmegyek lurk honlapjára, és bejelez a vírusirtó ::)


Fubenalvo

Reggel kicsit elvoltam... ez lett az eredménye. Nem nagyszám de az időt elütni jó volt. ^^


Készítés közben...

Soul

Sztem jó, csak én 1 olyan verziót kérnék amiben nincs benne L feje  :__devil: :smile:.
(ha mindenképpen fejet akarsz oda akkor már Misamisa  :smile:)

Fubenalvo

A psd sajna a munkahelyi gépemen van, szóval max hétfőn tudok L nélküli képet szolgáltatni ^^"

Draconire