Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

motifator

Nagyon sajnálom, nem gondoltam volna, hogy rosszul fog esni a dolog.
De igazad van, én voltam a hülye, az lett volna a minimum, hogy PM-ben megkérdezem, hogy publikussá tehetem-e a beszélgetést.
Hibáztam, meggondolatlan voltam, ezért bocsánatot kérek. A postomből töröltem a quote-ot.

Hontouni gomen kudasai!  :hai:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Index 15...

Egyre erősödik bennem az érzés, hogy ez az egyik legrosszabb anime, amit valaha láttam.

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2009-01-19, 06:18:20
Index 15...

Egyre erősödik bennem az érzés, hogy ez az egyik legrosszabb anime, amit valaha láttam.
To Aru Majutsu no Index? Mert attol nekem is sikithatnekom van. De en csak a 2. resznel tartok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Xzone on 2009-01-19, 06:18:20
Index 15...

Egyre erősödik bennem az érzés, hogy ez az egyik legrosszabb anime, amit valaha láttam.
Egyre erősödik bennem az érzés, hogy foglalkoznom kellene vele. :D

Alkyra

Quote from: Kvikveg on 2009-01-19, 09:35:47
Quote from: Xzone on 2009-01-19, 06:18:20
Index 15...

Egyre erősödik bennem az érzés, hogy ez az egyik legrosszabb anime, amit valaha láttam.
To Aru Majutsu no Index? Mert attol nekem is sikithatnekom van. De en csak a 2. resznel tartok.

Nekem a zenéje tettszik. :lol: (meg Biribiri de ez csak azért, mert tsundere fan vagyok. :szemuveges:)

NLZ

Jah, az egyedüli jó benne az az zene. Kár, hogy még mindig nincs belőle OST. :(  OP/ED már van, de az annyira nem jó, max a PSI-missing -instrumental- (OP).
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Még mindig nem értem, hogy mi a jó abban. :D
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

[reserved]

Xzone

Quote from: Darkstar on 2009-01-19, 15:59:47
Quote from: NLZ on 2009-01-19, 15:47:29
Jah, az egyedüli jó benne az az zene.

Meg Biribiri

+1

Az a három rész, ami vele foglalkozott még talán egész elfogadható is volt.

NLZ

Quote from: Xzone on 2009-01-19, 06:18:20
Index 15...

Egyre erősödik bennem az érzés, hogy ez az egyik legrosszabb anime, amit valaha láttam.
Megnéztem, tartja ez a rész az alacsony színvonalat még mindig. Ráadásul ez a mottó az előzetes végén mindig, hogy "When sience and magic cross paths, this epic will begin!" :facepalm:

Azért volt egy jelenet, mikor tudtam nevetni:
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Member

Ez az index mikor játszódik? Eddig azt hittem, hogy valami fantasy.

Xzone

Quote from: Member on 2009-01-21, 19:40:39
Ez az index mikor játszódik? Eddig azt hittem, hogy valami fantasy.

Közeljövő/alternatív jelen.

Cobra

Szerintem inkább nem annyira közeli jövő (+50-100 év).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Ezt már néztétek? Nem éppen fedi a véleményeteket. Egyre izgibb. Ha végetér és lesz szünetem, nekiesek. :D

Cobra

Jól indult de hamar kifogyott a lendület a sorozatból szerintem. Meg sok az erőltetett baromság benne. De most megyek nézni a 15. részt, az majd megemeli valószínűleg az értékelést :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Member on 2009-01-21, 20:01:34
Ezt már néztétek? Nem éppen fedi a véleményeteket. Egyre izgibb. Ha végetér és lesz szünetem, nekiesek. :D
Érdemes figyelni azt is hogy az egyes részekre mennyit adnak, általában a tapasztaltabb, értelmesebb, normálisabb véleménnyel rendelkező júzerek szoktak még azzal is szórakozni hogy részenként pontozzanak.
Nameg ahogy Cobra is mondja, jól indult (állítólag, én nem láttam egy részét se), sokan meg gyorsan adtak rá valami magas temp pontot, amit aztán úgy is felejtettek.

Member

Akkor csináljunk egy jó alapötletet, a 3. rész után már csak sörözés után az árokban fekve vitatjuk meg, hogy mi jöjjön ezután, aztán a sok pozitív temp miatt úgyis ráharap még jópár balek. :D Jókat iszunk majd a sorozat által befolyt pénzből utána is. :p
(végüli életrajzi anime, delíriumos állapotban)

Cobra

Ep 15: fail, de nagyon
Még egy normális tengerparti részt se sikerült összehozni, ráadásul megint jó nagy baromság a szituáció, amibe keveredett főhősünk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

De az eddigi kb 10 rész is ilyen kolosszáris ökörség. Az amnézia előtt pedig volt még, kár érte.
[reserved]

Member

Erekcióm kezd lenni. Nem fogom kibírni, hogy ne kezdjem el idő előtt. :hopp:

Darkstar

#1132
I rest my case


Ed.:
http://www.sankakucomplex.com/2009/01/21/card-captor-sakura-blu-ray-vs-dvd-comparison/
QuoteThe Card Captor Sakura BD version will be released in two boxsets, the first, Card Captor Sakura: Clow Cards Chapter will be available in March for around ¥62,000. The subsequent release that finishes the series after Sakura has become master of the Clow Cards, Card Captor Sakura: Sakura Cards Chapter, will be released in June for around ¥38,000.

The boxsets will be the only way to purchase the BD version, as there are currently no plans announced to release it in individual volumes

Quote¥62,000 ... ¥38,000

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Egy-egy vesédért megkapod mindkettőt. :D

Junchi

Mibe, hogy az otakuk ezt is lazán beszerzik :D

Cloud

Nem tudom honnan de hirtelen eszembe jutott Kiddy Grade.
Elvileg készül/készült 2. sorozat is nem? Semmi hír nincs  róla? Leállították?  :confused:

NLZ

Elvileg már van valami előzetes belőle, de nincs kitűzve kezdési dátum.
[reserved]

chilip

#1137
Kiddy Grade 2 OP - remélem kamu, mert a GONZO ott virít olvashatóan az eleje fele ::) bár annyira rossznak nem tűnt... ne kiabáljuk el :D

The series will be realesed in May 25, 2009 (??? nemtom igaz-e, ezt találtam hirtelenjében)

NLZ

Lehet, bár AniDB-n és AnimeNfo-n nincs dátum.
[reserved]

Cloud

Quote from: chilip on 2009-01-25, 20:43:04
Kiddy Grade 2 OP - remélem kamu, mert a GONZO ott virít olvashatóan az eleje fele ::) bár annyira rossznak nem tűnt... ne kiabáljuk el :D

The series will be realesed in May 25, 2009 (??? nemtom igaz-e, ezt találtam hirtelenjében)
Mi a gond a Gonzo-val? Az első sorozat is Gonzo-s volt nem?

Opening egész jó. Tetszik.