Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Darkstar

#1200
Quote from: balu01 on 2009-03-14, 23:21:48
Bár még csak 8 részt láttam, de ez a To Love-Ru nagyon beteg :eek: :D
A mangához képest sehol sincs. :D

Más:
Asu no Yoichi
Lightos ecchi/harem/comedy a szokásos klisékkel és egész jó rajzolással.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

balu01

Quote from: Darkstar on 2009-03-14, 23:23:24
Quote from: balu01 on 2009-03-14, 23:21:48
Bár még csak 8 részt láttam, de ez a To Love-Ru nagyon beteg :eek: :D
A mangához képest sehol sincs. :D
Honnan tér el a mangától? Mert valahol azt olvastam hogy az eleje még szorosan követi.

Darkstar

Lévén hogy nem egy "összefüggő" történet, ezért nehéz lenne megmondani. Vannak pontos átfedések, vannak kimaradt/kicsit változtatott részek/jelenetek, meg a manga hosszabb (még mindíg fut)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

balu01

Hát akkor ha végeztem az animével belenézek a mangába is :smile:
Amúgy még belelestem a Kanokonba is, de ez nem az én műfajom :D Kis óvodás srácot már az első részben meg akarja dugni a nagymellű rókalány, 3. részben meg az óvodás srác fenekeli a lányt :zomg:
De nem szokásom félbehagyni valamit amibe belekezdek, úgyhogy mostmár végignézem :rotfl:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

#1205
szerintem nem az. :lazza:

Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou Tou + s2: nem érte meg a belefektetett időt

Flaser

Quote from: Soldier on 2009-03-14, 23:34:19
szerintem nem az. :lazza:

Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou Tou + s2: nem érte meg a belefektetett időt

Asszem félreértetted. A "comparative guide to religion" jegyében itt a Rasztafarianizmus tanácsai szerint kell eljárni:
Let's smoke this shit!  :lazza:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

balu01

#1207
Amúgy az még ok hogy az ecchi-hárem műfajban a főhős srác szerencsétlen, de ez nekem új :D És úgy látszik eddig csak lightos ecchiket láttam, mert ez elég durva már amit néha csinálnak/csinálni szeretnének a kissráccal :D Most a 4. részben a csóknál majdnem elhánytam magam :zomg: :falba: De a farkaslányt bírom, ez az egyik ami tartja bennem a lelket, mert Chizuru is eléggé idegesítő :D
Asu no Yoichi-t én is nézem, nem rossz valóban :smile:

Chidori

Igen, elnézést kérek, most látom, hogy eltévesztettem a topikot. :) Eddig mindig a megfelelő helyekre írtam, csak most a nagy kapkodásba ez nem jött össze.  :ejnye:

De ha már itt járunk akkor mindenkinek szívből tudom ajánlani az imént megemlített animet. :) Az okokat már leírtam. :)

Cobra

Jin-Roh-ból a Thoranime verziót írd ki lemezre, az a legjobb (meg alapból a Thoranime verziók 98%-ban a legjobbak jelenleg)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Flaser

Quote from: Cobra on 2009-03-14, 23:58:38
Jin-Roh-ból a Thoranime verziót írd ki lemezre, az a legjobb (meg alapból a Thoranime verziók 98%-ban a legjobbak jelenleg)

...ha csak a képet, és az encode profizmusát nézed akkor tényleg.
A sub-jaikkal ugyanakkor nem vagyok 100%-osan elégedett (pl. Utawarerumono), de ha már thora release-t nézek, akkor azt a filmet már biztos leszedtem kevésbé HD változatban. Máskor (nagyon ritkán) az angol hangsávot hiányolom (pl. Cowboy Bebop - The Movie fantasztikusan jól lett szinkronizálva, sztem. jobb mint a japán).

EDIT: 500 GET!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Cobra

Sub vagy DVD-ről van, vagy ha nincs gyári, akkor 1 vagy több subbercsapat feliratát rakják bele. Amerikai szinkron meg elvétve akad csak élvezhető minőségben. Utawarerumono-ból már nem emlékszem melyiket szedtem le, szóval nem tudom lehetett-e gond vele.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Flaser

Quote from: Cobra on 2009-03-15, 01:28:35
Sub vagy DVD-ről van, vagy ha nincs gyári, akkor 1 vagy több subbercsapat feliratát rakják bele. Amerikai szinkron meg elvétve akad csak élvezhető minőségben. Utawarerumono-ból már nem emlékszem melyiket szedtem le, szóval nem tudom lehetett-e gond vele.

...akkor maga a DVD-s sub (mármint a hivatalos) szar. De ezen könnyen lehet segíteni.
A hangsáv tényleg csak 1-2 filmnél érdekes.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Soldier

Quote from: Flaser on 2009-03-14, 23:40:17
Asszem félreértetted. A "comparative guide to religion" jegyében itt a Rasztafarianizmus tanácsai szerint kell eljárni:
Let's smoke this shit!  :lazza:
yah így minjárt más :muhahah:


motifator

Az elején még azt mondtam volna rá, hogy jópofa, kár, hogy kicsit szájbarágós ezzel a sok felirattal. De a vége... jujj... beteg... Nem rossz, de jujj...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: motifator on 2009-03-28, 21:31:38
Az elején még azt mondtam volna rá, hogy jópofa, kár, hogy kicsit szájbarágós ezzel a sok felirattal. De a vége... jujj... beteg... Nem rossz, de jujj...
+1
Szep szinei vannak es aranyos, remelem csinal valami kevesbe depit is. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member


Rounin

Quote from: motifator on 2009-03-28, 21:31:38
Az elején még azt mondtam volna rá, hogy jópofa, kár, hogy kicsit szájbarágós ezzel a sok felirattal. De a vége... jujj... beteg... Nem rossz, de jujj...

Hehe. Nem számítottam erre a befejezésre. Mézi. :angyali:

sirtomi


krisz07

Sziasztok!
Nagy kérdéssel fordulok hozzátok!
Oldalt indítok, és kellenének szerkesztők. Mindúgy fordítók, feltöltők, stb ..
Az oldalhoz rendeltem .hu-t.
Akit érdekelne, az vegyen fel msnre: croni1012@hotmail.com
Várom jelentkezésetek!
Üdv
Bocs, ha OFF, de szükség helyzet hozza ...

SaiyaGin

Eljött az április elseje, és a tokyotosho ismét kitalált valami mókát: profilt és nevet váltottak! Běijīng Túshūguǎn -  A BitTorrent Library for Chinese Media!


kelvor

#1222
Tokyo-t épp most néztem én is, kinn van e az új Ippo, de még csak raw van. Ez a vörös szín, citromsárga betűkkel...nagyon vad.  :D

Én

Áthoztam, mert kurvára offok voltunk már.
Quote from: NLZ on 2009-04-03, 22:06:24
Quote from: Én on 2009-04-03, 21:47:22
miközben mindenki elsiklik afelett, hogy nem ezért jó anime. ^^"
Hát miért jó?  :angyali:
Most sorolhatnám, hogy nekem mi tetszett benne, de csak ugyanezeket a cukkolós smiley-kat kapnám. De pl az egész alapkavarás a dikklóniuszokkal, a dráma (aki a kiskutyával jön, megbaszom), a befejezés - ezek mind olyan dolgok voltak benne, amik vagy bejönnek valakinek, vagy nem.

motifator

Nem sok értelme van a szokásos EL vitának. Első megnézés, no meg a csodálatos animax fórumos fanbase-zel való találkozás után igazán tudtam utálni az Elfen Lied-et. Aztán egy haverommal együtt megnéztem mégegyszer, vagy 2-3 évvel az első találkozás után, és bár a padlóravizelést, a kislányújjazást, a szegénykiskutyázást, a "creepy loli with sooooo tragic background sob sob" faszságot, az epic diclonius conspiracy-t, a "jajjdekegyetlenazemberiségmegisérdemliapusztulást" zomgdeep filozofálgatást ugyanúgy utáltam, összességében mégis azt kellett rá mondanom, hogy nem egy rossz anime, mert második nézésre is le tudott kötni, az utolsó részeket már haver nélkül raktam be a lejátszóba sorra egymás után.

Ennyi. Egy nagyon ellentmondásos anime, amit divat imádni, divat fikázni, de szerintem is érdemes megnézni, már csak azért is, hogy ha az interneten barangolva belefutsz egy EL flamewarba, akkor mondjuk neked is legyen véleményed, de legalább nagyjából vágd, hogy miről van szó :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: motifator on 2009-04-03, 23:17:24
szegénykiskutyázást
Bocs, tudom, hogy nem így gondoltad, de ez mindig felbasz ha ezt hozzák elő, RAAAAGE. Főleg, mert a legtöbb ember azt hiszi, hogy csak azért kezdett mészárolni, mert levágták az ebet.

motifator

Kicsit hülyén fogalmaztam. A szegénykiskutyázás tényleg nem az animében van, hanem a fórumokon :) Esküszöm, Guantanamoban waterboarding helyett inkább fel kéne olvasni a foglyoknak az animax fórum EL topikját, de szigorúan csak beszédszintetizátorral egy jól hangszigetelt szobában, mert a börtönőrök se bírnák ki ép elmével.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Most ti komolyan azt próbáljátok elhitetni magatokkal, hogy a csöcsökön, a szarul kivitelezett ketchupon, az elbagatelizált pseudo drámán (lolz mah arms has fallen off lolz), és az ótvar gagyi karakterdizájnon kívül bármi más ismérve is van a sorozatnak? És akkor a szegény kis kutyust még meg sem említettem.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én


Darkstar

Quote from: motifator on 2009-04-03, 23:17:24
kislányújjazást
Itt most az ujjlevágásról beszélünk vagy valami fontos részt kihagytam/elfelejtettem?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん