Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Alkyra on 2010-01-02, 22:50:22
Nézd meg az új évad anime-it.
Minden alkalommal, amikor kész a képes kalendárium, rettegve nyitom meg a linket, mert sejtem, hogy max egy vagy két jó lesz. Legalább viccesen kretén lenne az az ecchi, de sajna boing-boing, pantsu és a többé klisé. Ez van. Sprite.

Alkyra

#1471
Quote from: Darkstar on 2010-01-02, 22:58:01
Quote from: Alkyra on 2010-01-02, 22:19:09
Kár, hogy manapság már mindenki "esztelenértelmetlensztorinuku" ecchi/moe show-val próbálja eladni magát. A hülye kanos, vesztes japán otaku társadalom meg mindig bedől ezeknek...Tényleg kár érte.

Mindezek után ránéztem az avádra/sigedre és mosolyogtam egyet.  ;)

Annak a kettőnek története van,  csak azért használom őket. ^^ Amúgy amint vége lesz a szünetnek visszarakom a szokásos persona 3-mas teázós főhősömet.:)
Amúgy ne érts félre,  nem utálom az ecchi/moe show-kat. Csak ne az legyen minden, legyen valami változatosság. Ha már x milliomodik alkalommal látom ugyanazt a tipikus bugyimutogatós jelenetet az y-odik anime-ben akkor már kezdem nagyon unni a dolgot, de ha pl egy félévben csak egy ilyen van, akkor nem lesz 'annyira' unalmas már.

Xzone

Nekem a Cross Game grafikája elsőre kifejezetten szokatlan volt, de aztán észrevettem valamit: a szereplőknek tényleg egyedi arcuk és testük van, így nem csak a hajuk alapján lehet megkülönböztetni őket. Manapság ez nem jellemző...

NLZ

Quote from: Member on 2010-01-02, 22:59:51
Quote from: Alkyra on 2010-01-02, 22:50:22
Nézd meg az új évad anime-it.
Minden alkalommal, amikor kész a képes kalendárium, rettegve nyitom meg a linket, mert sejtem, hogy max egy vagy két jó lesz. Legalább viccesen kretén lenne az az ecchi, de sajna boing-boing, pantsu és a többé klisé. Ez van. Sprite.
Na jah, lehetne egy Ebichu szintű anime is, nem? :D
[reserved]

Member

Kicsit tömény volt, de amúgy jah, a zoofil poénokat imádtam. :D

NLZ

*sóhaj* Hát igen, manapság már az animék se a régiek...
[reserved]

SaiyaGin

OMG!
Olvasgatom a Jishaku Toshokant, és látom, hogy lehet változtatni a site nyelvét. Kapaszkodjatok meg
...
http://www.jishaku.net/?page=2&limit=75&q&cat=1
:lul:

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-09, 21:17:23
OMG!
Olvasgatom a Jishaku Toshokant, és látom, hogy lehet változtatni a site nyelvét. Kapaszkodjatok meg
...
http://www.jishaku.net/?page=2&limit=75&q&cat=1
:lul:

:lol: :rotfl: :lul:
Hát ez poén :D

Member


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quotetsukau'ing Magnet r746_STABLE

Már rögtön az elején facepalm :)

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Valaki csinálna egy screenshotot hogy mit is kell nézni? :confused:

Cobra

Nyomd meg a nyelvválasztónál az utolsó zászlót.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2010-01-10, 01:07:50
Nyomd meg a nyelvválasztónál az utolsó zászlót.
Bbbbaaaaaazzzz...  :lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos


Én


NLZ

De mit jelképez az a zászló?
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2010-01-10, 02:51:10
De mit jelképez az a zászló?
Segítek:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler]Amúgy Britannia from CG[/spoiler]

NLZ

Jah, így már nagyban felismerem, köszönöm. :redface:
[reserved]

chilip



Cloud

Őőőő. Most vagy nekem van meg hülyén vagy tényleg össze vissza vannak a részek a Haruhiban?  :wtf:

chilip

Quote from: Cloud on 2010-01-31, 22:06:53
Őőőő. Most vagy nekem van meg hülyén vagy tényleg össze vissza vannak a részek a Haruhiban?  :wtf:

tényleg :)

Próféta

Quote from: Cloud on 2010-01-31, 22:06:53
Őőőő. Most vagy nekem van meg hülyén vagy tényleg össze vissza vannak a részek a Haruhiban?  :wtf:
Új hús! :haha:

Nézd csak tovább nyugodtan, szándékosan ilyen.

NLZ

Jah, ne próbáld meg sorrendbe rakni, úgy elrontja a hatást. Bár a 2009es verzióban már sorrendben vannak a régi részek, de azok inkább csak arra valók, hogy ne kelljen a régit megnézni újra. :)
[reserved]

Xzone

Quote from: Cloud on 2010-01-31, 22:06:53
Őőőő. Most vagy nekem van meg hülyén vagy tényleg össze vissza vannak a részek a Haruhiban?  :wtf:

Én sokáig azt vallottam, hogy a Haruhi úgy jó ahogy van. De aztán megnéztem időrendben a részeket (2. évad alatt), és azt kell mondjam, sokkal jobb úgy. Nagyon jó kis sztori, és  részek nagyon jól kapcsolódnak egymáshoz: a tanabatás és az azt követő rész folytonossága volt a legmeglepőbb (eltelt vagy három év a két epizód elkészülte között).

Titkos

Hehe, én meg bajban vagyok, mert még nem láttam, és akárhányszor valaki azt mondja, hogy "nézd csak sorban, ahogy leadták", rögtön jön egy másik, aki azzal akar meggyőzni, hogy márpedig jobb inkább az "eredeti sorrend" (amit Haruhi mond a részek végén), aztán persze a harmadik ember megint arról győzköd, hogy leadási sorrendben is jó lesz, stb. és sosincs vége. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Rounin

Megnézed mind a kétféleképpen? :p Előbb ahogy eredetileg leadták, aztán a normál sorrendben. Nem muszáj ám elkötelezni magad valamelyik mellett.

Titkos

Lehet az lesz. :) Vagy hiszek annak az egy embernek, aki a regényeket is olvasta, és azt mondta, hogy igazából a sorrend nem annyira fontos, lévén epizódikusak a történetek. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."