Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

LiaLia

Quote from: Cobra on 2010-03-29, 20:02:12
Thx, de gondolom az első film alatt a 2004-eset érted, ami valójában a második, mert volt egy 1988-as is :)

A 2004-es  :smile:

Quote from: Flaser on 2010-03-29, 20:03:09
A 2. film. Volt még elötte egy OVA a '80-as évekből.  :ejnye:

Hát, ejnye, az én animeidőszámításom szerint az az első, aztán jött az ex machina.  :smile: Eddig még nem hallottam róla, hogy létezett az előtt is belőle anime.  :smile:

Cobra

Tegnap voltam a Bécsi úti Tesoban, de nem volt Appleseed-jük :( Többi Tesco meg nagyon nem esik útba.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ogre

Quote from: LiaLia on 2010-03-29, 20:31:14
Hát, ejnye, az én animeidőszámításom szerint az az első, aztán jött az ex machina.  :smile: Eddig még nem hallottam róla, hogy létezett az előtt is belőle anime.  :smile:

pl a vampire hunter d is remake (illetve nem egészen, de ez más tészta), mármint a bloodlust. aki nem 80as évek anime fan, az nem biztos, hogy tud ilyeneket. ;) seedből is hamarabb láttam a régi múvít, és szerintem jobb is. a 04 megalátványos akart lenni. annyira sikerült, hogy elsőre 5 perc után kikapcsoltam, mert nem bírta a gyomrom a nagymennyiségű cg-t :D
vannak olyan filmek, aminek jót tesz, ha előveszik 20 év után, van aminek meg nem. pl az area88 felújított verziójának semmi értelme nem volt. a casshernnél meg egy tök más sztorit húztak két és fél főszereplőre (ha a kutyát is számoljuk), és az jó is lett sztem.

LiaLia

Quote from: Cobra on 2010-03-31, 10:58:01
Tegnap voltam a Bécsi úti Tesoban, de nem volt Appleseed-jük :( Többi Tesco meg nagyon nem esik útba.

Nem tudom mióta volt a Tescoban kitéve, 1 hét alatt már könnyen lehet, hogy elkapkodták.

Quote from: ogre on 2010-03-31, 14:41:51
vannak olyan filmek, aminek jót tesz, ha előveszik 20 év után, van aminek meg nem. pl az area88 felújított verziójának semmi értelme nem volt. a casshernnél meg egy tök más sztorit húztak két és fél főszereplőre (ha a kutyát is számoljuk), és az jó is lett sztem.

Veterán, ínyenc animések persze ismernek ilyen csemegéket, hogy melyiknek hogy jelent meg az ősváltozata. Én pl. még a mostaniak alapmangáját se láttam  :smile:
A Casshern Sins-t tervezem megnézni, a mostani kiadásban, bár gyanús volt, hogy olyan érdekesen állt a hajuk amikor belenéztem. Ezek szerint csak a "korabeli" stílus miatt.  :smile:

ogre

Quote from: LiaLia on 2010-03-31, 23:05:12
A Casshern Sins-t tervezem megnézni, a mostani kiadásban, bár gyanús volt, hogy olyan érdekesen állt a hajuk amikor belenéztem. Ezek szerint csak a "korabeli" stílus miatt.  :smile:

háttö. én szeretem, és ismerek még egy embert, akinek tetszett, de ez nem jelent ugye semmit. lassan folyó sztori, elég std felépítésű részekből áll, szerintem nagyon szép és egyedi garfikával. utólag derült ki, hogy a robot hunter casshan miatt van csomó karakternek idióta kinézete (pl alap robotok buzogányfejes keze, meg hasonlók). ha véletlenül láttad az angel's egget, és tetszett, szerintem ez is fog. ;)

Rounin

Quote from: ogre on 2010-04-01, 05:21:15
ha véletlenül láttad az angel's egget, és tetszett, szerintem ez is fog. ;)

:eek:
Brb, downloadan!

ogre

azt egy szóval nem mondtam, hogy bármilyen közízlésnek megfelelne az angel's egg vagy a casshern ;) én szeretem mindkettőt. szerintem hasonlóan lassú, melankólikus hangulatra épülő animék.

Rounin

Quote from: ogre on 2010-04-01, 14:05:18
azt egy szóval nem mondtam, hogy bármilyen közízlésnek megfelelne az angel's egg vagy a casshern ;) én szeretem mindkettőt. szerintem hasonlóan lassú, melankólikus hangulatra épülő animék.

Nem igazán érdekel a közízlés, pusztán szeretem az Angel's Egg-et.
Ezért kaptam fel a fejem a kiemelt részre. :)

ogre

Quote from: Rounin on 2010-04-01, 14:07:56
Nem igazán érdekel a közízlés, pusztán szeretem az Angel's Egg-et.
Ezért kaptam fel a fejem a kiemelt részre. :)

ó! akkor félreértettelek, bocs. peace! :)

Dreamcleaver

Valaki tudná azonosítani nekem azt a sorozatot?

http://i215.photobucket.com/albums/cc33/DevilKingBaal/1270402220843.jpg

A jobb alsó csávó feje a képen shop, nem az eredeti.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Seismic

#1570
Lol,Heroman,most indult elsején..:P

Nem követed a szezont?:O

ed.:Igen shoppolt...Stan Lee-t a 14:47-nél lévő részből shoppolták oda.

Xzone

Mellesleg az anime maga 12 éves kor felett élvezhetetlen.

kikuchiyo

Belenézek most már én is ebbe az Aria sorozatba, végül is tényleg kell legyen benne valami, ha két olyan kérges lelkű perverzmester, mint Xzone és Zsiga is odavan érte.

Melyik sorozattal kell kezdeni?
Failure is the default option

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Titkos

Quote from: Xzone on 2010-04-05, 19:36:12
Mellesleg az anime maga 12 éves kor felett élvezhetetlen.

Mármint a Heroman?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Darkstar

Mármint az.

Viszont holnap K-on!! \o/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Na elkezdtem nézni Green green-t. Hát ez valami állat. :D Asszem van egy új kedvenc sorozatom. :D :hopp:

LiaLia

Most olvastam egy animés oldalon ezt a gyöngyszemet:

"Én is szomi voltam hogy vége az Inu-nak :'( "

Hajjaj, bizony nehéz az animés élet... :bruhuhu:

Member

Én azóta vagyok szomi, hogy elkezdődött.
Quote from: Cloud on 2010-04-08, 21:56:47
Na elkezdtem nézni Green green-t. Hát ez valami állat. :D Asszem van egy új kedvenc sorozatom. :D :hopp:
Araki (gondolom) üzeni, hogy mindenféleképpen nézd meg az ovát. :p

Moha

Quote from: Member on 2010-04-08, 22:43:32
Araki (gondolom) üzeni, hogy mindenféleképpen nézd meg az ovát. :p
Mind a kettőt? :haha:

[spoiler=Cloud, te ne olvasd el!]Azért kíváncsi leszek, a macis meg a szaunás jelenethez mit szól majd. :hopp: [/spoiler]

Zsiga

Quote from: Moha on 2010-04-08, 23:21:40
[spoiler=Cloud, te ne olvasd el!]Azért kíváncsi leszek, a macis meg a szaunás jelenethez mit szól majd. :hopp: [/spoiler]
Szerintem
[spoiler][/spoiler]
:D

chilip

#1581
Durarara! OP2 - nekem ez jobban bejön mint az előző ^^

ED 2

motifator

Quote from: chilip on 2010-04-09, 01:45:37
Durarara! OP2 - nekem ez jobban bejön mint az előző ^^

ED 2

OP: nem rossz, nem rossz, de az Uragiiri no Yuuyake sokkal dögösebb volt. De tényleg nem rossz.

ED: lol, ez csak egy MAD, az a zene a Tokyo Magnitude 8.0 endingje :D http://www.youtube.com/watch?v=DmENXISp_lA
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

Quote from: chilip on 2010-04-09, 01:45:37
Durarara! OP2 - nekem ez jobban bejön mint az előző ^^

ED 2


my bad, my bad, dont hurt me :D elbasztam az ED-et

most már javítva

ed.:

RAINBOW Opening awesum or awesum?  :lazza:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-04-09, 20:39:05
Quote from: chilip on 2010-04-09, 01:45:37
Durarara! OP2 - nekem ez jobban bejön mint az előző ^^

ED 2


my bad, my bad, dont hurt me :D elbasztam az ED-et

most már javítva

ed.:

RAINBOW Opening awesum or awesum?  :lazza:
Durarara Az op szép, de sajnos az első opening jobb volt. Az ending nem tetszik.. :S

Ez a Rainbow meg az openingel arra késztet, hogy nézzem... XD

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-04-09, 21:00:56
Durarara Az op szép, de sajnos az első opening jobb volt. Az ending nem tetszik.. :S

:tezsvir:

chilip

Durarara OP2 nekem nagyon bejön ^^ le kellett írni még1szer xD


más: Angel Beats op marha jó lett

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-04-10, 00:13:34
más: Angel Beats op marha jó lett
Szép szép... bár ennél jobb openinget is csináltak már. Majd ha nem egy összevissza baromság lesz, valaki szóljon rám, nézzem.. addig nem kínzom magam. :)

Member

A zongora és az EKG szép benne, de a szereplőgárda és a zene is rém semmitmondó.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん