Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Junchi

Akkor jó. :)

(Ajánlásba mondjuk nem mennék bele, szal az animét nem láttam, a manga meg - amennyit olvastam belőle még anno - nem rossz végülis, csak van, hogy rohadtul húz a mangaka egy-két harcot...)

NLZ

Én néztem az animét, amíg volt, aztán a mangát olvastam onnantól, de tökéletesen illeszkedtek, nem is tudom, van-e bármi eltérés.
[reserved]

chilip

első 4 részt megnéztem + elolvastam első 7-8 fejezetet

kis eltéréseket vettem észre, pl elején ottvolt a faterja is a srácnak akivel ippo először küzdött a ringben az edző előtt, de lényegi dolgokban nem tért el

LuckyDingo

Én néztem mind a kettőt :D Az animének durva hangulata van, jobban átjön, amikor osztják a pofonokat. A manga meg ugye folytatódik, de jellemző rá, hogy iszonyat hosszú küzdelmek vannak. :)

Bishop

Nekem az anime az egyik nagy kedvencem benne van a top 15-ben tuti. A manga se rossz csak ha beéri az ember akkor már kicsit vontatott.

kada

Quote from: NLZ on 2010-12-21, 20:12:39
Én néztem az animét, amíg volt, aztán a mangát olvastam onnantól, de tökéletesen illeszkedtek.
+1, szerintem is jó az anime amíg van és onnan a manga módszer. (bár nem olvastam az anime által lefedetteket)

chilip

Solty Rei - 3 részt láttam, eddig a főhős kurva nagy tapló, főhősnő míg nem beszél HNNNG~, de ha igen akkor kurva idegesítő néha. fantáziát látok még benne, meglátom még mi lesz

NLZ

Jópofán tapló, vagy zavaróan?
[reserved]

chilip

meghalt a felesége meg a lányát keresi, de zavaróan sokszor egyszerűen szarba vesz mindent maga körül. Főleg az amnéziás kislányt, aki valamiért követi.... gondolom kiderül majd később miért is. elnézem neki hogy kicsit szociálisan visszamaradott mert túl sokat emózott, de amit leművel az már sok egy idő után (egy idő = 2 rész) :D

más: Kure-nai OVA 2 = lol

chilip

Panty & Stocking with Garterbelt OSTより 「Fallen Angel feat. Aimee B」 Full size Ver.

valami japó srác feltette és elvileg "délután" felteszi a többit is :)

még:

FLY AWAY
CHOCLATE
CORSET THEME
következő scanty & kneesocks theme  :whoah:

ide tölti fel a srác: http://www.mediafire.com/?v94qhgq4fqw4v

Xzone


LuckyDingo


Member

#1692
Köszike, tudom már, hogy mi hiányzott az életemből. ::)

EDIT: Ezeket sem fogom hallgatni sűrűn.

ogre

Quote from: Member on 2010-12-28, 10:25:43
Köszike, tudom már, hogy mi hiányzott az életemből. ::)

EDIT: Ezeket sem fogom hallgatni sűrűn.

a teljes psg ost tényleg súlyos, még nekem is, bár már háromszor is meghallgattam. :D kicsit emlékeztet a kurozuka zenéjére. nem stílusban, hanem hatásban. először nagyon bejött, aztán rájöttem, hogy lényegében elviselhetetlen, aztán azóta letöltöttem a wagdug futuristic unity új albumát, meg a mad capsule markets diszkót is, amiből lett a wagdug.

más. noob bénázós kérdés, as usual.
baka-ról szedett torrentnél normális, hogy van megfelelő mennyiségű seed (50-60), és hetekig nem jön egy bit sem? :(

Member

Lehet, hogy mindenkinek van 1 chapter és csak is jelölt ki a listából letöltésre. Ha jól tudom, ekkor is seed-ként jelensz meg.

NLZ

És csatlakozol is ezekhez a seedekhez? Szal listázza a peer listán, csak nincs forgalom? Egyébként nem normális jelenség, 5 seed felett szinte mindig van letöltés egy fél órán belül.
És a részleges seederek általában nem seedként szoktak megjelenni.
[reserved]

ogre

ez most konkrétan a bss-féle michiko to hatchin, a diebuster muvi és az ova. a michikonál kikerültem már a problémát, mert a bss saját oldaláról van stabil, használható seed. a diebustereknél ír nekem peert is, ugyan max 10-et eddig, de 4-5-öt simán. emellett nincs semmi adat. először isohunton találtam, ahol kiírja, hogy honnan szedi a seedeket, és a zöme bakatorrentes volt, emiatt kezdtem el direktben onnan tölteni. ehhez képest semmi nem jön át (btw isohunton is döglődött) :(

NLZ

Na dobj egy torrentet, ami nem megy.
[reserved]


NLZ

5 másodpercen belül elkezdett 50-nel jönni, szal a hiba az ön készülékében van. :)
[reserved]

ogre

a fura, hogy minden más, amit nem baka-ról szedek, simán jön.

Flaser

Quote from: ogre on 2011-01-03, 00:52:59
a fura, hogy minden más, amit nem baka-ról szedek, simán jön.

Talán mert ahhoz, hogy a BakaBT-ről szedj, ott regisztrálni is kell?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

NLZ

Quote from: Flaser on 2011-01-03, 01:35:47
Quote from: ogre on 2011-01-03, 00:52:59
a fura, hogy minden más, amit nem baka-ról szedek, simán jön.

Talán mert ahhoz, hogy a BakaBT-ről szedj, ott regisztrálni is kell?
:facepalm:
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2011-01-03, 02:08:07
Quote from: Flaser on 2011-01-03, 01:35:47
Quote from: ogre on 2011-01-03, 00:52:59
a fura, hogy minden más, amit nem baka-ról szedek, simán jön.

Talán mert ahhoz, hogy a BakaBT-ről szedj, ott regisztrálni is kell?
:facepalm:

:lul:

Owned.

ogre

Quote from: Flaser on 2011-01-03, 01:35:47
Talán mert ahhoz, hogy a BakaBT-ről szedj, ott regisztrálni is kell?
:ejnye: azért ennyire láma nem vagyok.
a hiba abban rejlett, hogy lusta és kényelmes ember vagyok, aki eddig megelégedett az opera saját torrentkliensével, mert mekkora királyság letölteni, meg netezni egy programmal. mjutorrenttel most simán megy minden, meg még gyorsabban is, mint operán.

Karez


NLZ

[reserved]

SaiyaGin

Interjú a Fractale rendezőjével az animeipar helyzetéről.
[spoiler]Azt nem gondoltam volna, hogy hiány van szakemberekből.[/spoiler]

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-01-18, 21:21:58
Interjú a Fractale rendezőjével az animeipar helyzetéről.
[spoiler]Azt nem gondoltam volna, hogy hiány van szakemberekből.[/spoiler]
Nocsak, elég felvilágosult.

Selmo


A tökéletesség unalmas.