Historys Strongest Disciple Kenichi

Started by chilip, 2007-03-03, 11:29:59

Previous topic - Next topic

Eberinu

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-10, 18:16:53
nah eléggé beállt a Kenichi felíratozása mindkét csapatnál.. elfáradtak volna? :XD /a U-nél asszem fordító nincs most egy idegig.. a K-hnál nem tom mi van/
Mindegy a 38adik rész baromi jó volt az egyik  legakciódúsabb csata volt benne sztem [spoiler]Kisara vs cosplayer csajok /3aska csatlósai/[/spoiler]
Deh érdekes, a graf részletesebb, mint eddig, de olyan deform formák voltak benne, hogy ilyet még én se tok rajzolni :)


EDIT: KEllett panaszkodnom:
Kenichi 36 by K-H
38. rész? :D

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-07-11, 16:03:56
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-10, 18:16:53
nah eléggé beállt a Kenichi felíratozása mindkét csapatnál.. elfáradtak volna? :XD /a U-nél asszem fordító nincs most egy idegig.. a K-hnál nem tom mi van/
Mindegy a 38adik rész baromi jó volt az egyik  legakciódúsabb csata volt benne sztem [spoiler]Kisara vs cosplayer csajok /3aska csatlósai/[/spoiler]
Deh érdekes, a graf részletesebb, mint eddig, de olyan deform formák voltak benne, hogy ilyet még én se tok rajzolni :)


EDIT: KEllett panaszkodnom:
Kenichi 36 by K-H
38. rész? :D
Aha :D nem elírás :D én már ott tartok :D Kenichiből a rawot is könnyű megérteni :P

Relunx

#152
A 38-as rész nekem is nagyon tetszett :) I love cosplay gilrs when they fighting!  :angyali:
Btw: MaRenka is over cutieee :) Must watch...
Kérdés:
A Kenichi OST-jét honnan lehet leszedni/megszerezni? Nagyon kéne, mert tök jók a számok, főleg az ilyen visszaemlékezésnél az a lassú baromira tetszik, meg az is amikor a harc kezdődik.

Edit:
A második op zenéje is nagyon tetszik.

Relunx

chilip

még asszem nem jött ki sajna, kicsit még várni kell, de úgy tudom ebben a hónapban vmikor kiadják...

LuckyDingo

Huu.. elszabadulnak a Kenichis aláírások a fórumon? :D  Képes voltam lecserélni a futós SnH sigemet XD Ez a Miu-Renka pillanat nekem tök aranyos volt XD Főleg az előzmény hoyg Miu dühös feje átmegy abba a "jajjde aranyos cica" fejbe XDDD Amúgy Miu hogy hívja a cicákat? Nyjako? Vagy valami hasonló? Mert én még így konkrétan nem hallottam :)

Relunx

Háát az én figyelmemet Renka-chan keltette fel, már akkor amikor a 26-os részben a 2.dik OP-ban feltűnt 2mp-re (amikor a háztetőn van), hopp vajon ki lehet ez a csaj? :) Bár tény ez a neko dolog tökre kawaii-vá teszi! Tetszik! : :angyali:

Relunx


blackman

Ez a rész nekem annyira nem tetszett, bár az nagyon  :lol: volt, amikor az összes mester egyszerre nevetett fel. A szumós világképtől meg kirázott a hideg  :wtf: , és Kenichi még bátorította is.  :ejj:

kelvor

Pár napja elkezdtem nézni, most jön a 30. rész. Ezen mennyit lehet röhögni. :D

chilip


Alkyra


Lokids

Vaze nekem annó mér nem szóltatok, hogy ezt nézni kell. Most valamiért elkezdtem nézni. Csak 4 részen vagyok túl, de teccik. :)

LuckyDingo

39es részben megtörtént amire már régóta vártam ^^
[spoiler=raw]Kisara végre jófiú...lány lett :D És Shigure is nagyot alakított :D De a legjobb akkor is a végén az amikor Kisara és Miu "bünteti" Kenichit XD[/spoiler]

chilip

jáááj, Doremis comment Tokyo-n :lol: Getting scared now, Ku**-ha**? :D 2 nap alatt 4 részt adtak ki és behozták Kuro-hana-t :D ráadásul sztem a fordítás minősége sokkal jobb  :szemuveges:

LuckyDingo

Kuro-Hana 39
Kurohana megint verte Doremit gyorsaságban XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-21, 01:43:33
Kuro-Hana 39
Kurohana megint verte Doremit gyorsaságban XD

inkább legyen minőség, mint gyorsaság, és már doremi is kiadta a 39-es epizódot, úgyhogy azt szedem le  :lazza:

kelvor


chilip

még az én 0 japán nyelvtudásommal is észrevettem pár dolgot ami nem volt benne k-h-ban, de doremiben igen, meg én olvastam mind2 feliratot, sztem doremi jobban érthető meg k-h néha elég hülyén fordít. sajna letöröltem a k-h-s részeket, és nem töltöm le mégegyszer, úgyhogy most nem tudom alátámasztani képekkel... érdekesebb fordítási különbség pl abban a részben volt, mikor kimentek Ma lányával az uszodába ( főként az uszodás jelenetben, meg utána )

LuckyDingo

Jah ott télleg volt olyan :D nah mindegy mivel most kis problémám van az össze animével ami a gépemen volt így nekem is le kell megint szednem /történetesen az össze eltünt XD/ szal valszeg doremi lesz :D Amúgy én a rawot szoktam nézni, szal mindegy hogy milyen a fordítás XD

kelvor

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-21, 21:26:53
Amúgy én a rawot szoktam nézni, szal mindegy hogy milyen a fordítás XD

Ja, hát így könnyű :D

LuckyDingo

#170
40 raw:
[spoiler]Nah egy aranyos visszaemlékezős rész volt, de legalább már lehet tudni, hogy mi köze van egymáshoz Kenichinek meg a Ragnaleadernek :D A Kövi rész meg úgy tűnik, hogy elég durva alázás lesz :S Kenichi valszeg itt nem nyer, mert akkor köbö vége a sorozatnak XD[/spoiler]

Apropó Kurohana 40 is kinntvan extrafast O.o http://kuro-hanasubs.com/bt/kenichi40.torrent

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-23, 14:16:53
40 raw:
[spoiler]Nah egy aranyos visszaemlékezős rész volt, de legalább már lehet tudni, hogy mi köze van egymáshoz Kenichinek meg a Ragnaleadernek :D A Kövi rész meg úgy tűnik, hogy elég durva alázás lesz :S Kenichi valszeg itt nem nyer, mert akkor köbö vége a sorozatnak XD[/spoiler]

Apropó Kurohana 40 is kinntvan extrafast O.o http://kuro-hanasubs.com/bt/kenichi40.torrent

és a verseny folytatódik...

smash++

#172
Most kezdtem el nézni.Már rég óta halogattam a dolgot.17-es résznél vagyok.
Őszintén szólva kicsit meglepett a dolog.Az utolsó fightos anime a Tenjou Tenge volt.Kicsit vmi hasonlót vártam.Erre kaptam egy inkább vígjátékot :).Habár eddig nagyon tetszik,már egy ici picit unom Kenichi "bátortalanságát" vagy a "hozzá állását".Lehet ettől soha nem fog megszabadulni :confused:?Túlságosan is lebecsüli magát néha.Olyanok elől fut akiket megtudna verni.
De mindentől függetlenül nagyon tetszik.Csak abban reménykedek,hogy a vége felé talán Kenichi-ből is vmi erős fighter lesz.Mondjuk nehéz pár hónap alatt behozni mások több éves edzését :)

Azért szépen látszik Kenichi fejlődése.Végülis érthető az úgymond """még mindig nem vmi erős a 17-es részben dolog(hozzá állás),mindig az utolsó pillanatban adja a bátor gyereket"""<- senkiből nem lesz  pár hét vagy hónap edzés után "mester" vagy "top-fighter".


Modify:Ja nagyon sajnálom szegényt.Mindig csak ezt kapja "Just friends"  :rotfl: .Pedig Miu nagyon ott van  :D remélem azért végül szerencséje lesz vele vmilyen szinten... :)

Relunx

Jaja lassan majd alakul köztük valami, de majd közbe is fog lépni vki (vagy közéjük) kukk signómra :)

Előrejelzéseim, jelenleg még az ellenfelek:
3rd fist csaj + a segítői:
Őt sztem Miu, Kisara (esetleg Renka) párosa fog legyőzni, kiindulva hogy Keniicih nem üt meg nőt

2nd fist - Berserker:
nagy összecsapásra számítok, olyan 2-3 részes sztem, nagyon kiváncsi vagyok rá. Eddig szinte semmit nem mutattak róla, kicsit Terry Bogard beütésü - piros mellény -, csendes és folyton rágózik, és van ám karizomja...és 2nd vagyis csak Odin jobb nála

1st fist - Odin, régi haver:
Na ez is szép lesz mondhatjuk hogy a final battle, vagy mégsem? akkor van még1 ellenfél:

Saints of Fist - The Master:
na erre kiváncsi vagyok, lehet hogy egy mester fog ellene küzdeni

Relunx

Lokids

Quote from: Relunx on 2007-07-31, 23:03:02
Jaja lassan majd alakul köztük valami, de majd közbe is fog lépni vki (vagy közéjük) kukk signómra :)

Előrejelzéseim, jelenleg még az ellenfelek:
3rd fist csaj + a segítői:
Őt sztem Miu, Kisara (esetleg Renka) párosa fog legyőzni, kiindulva hogy Keniicih nem üt meg nőt

2nd fist - Berserker:
nagy összecsapásra számítok, olyan 2-3 részes sztem, nagyon kiváncsi vagyok rá. Eddig szinte semmit nem mutattak róla, kicsit Terry Bogard beütésü - piros mellény -, csendes és folyton rágózik, és van ám karizomja...és 2nd vagyis csak Odin jobb nála

1st fist - Odin, régi haver:
Na ez is szép lesz mondhatjuk hogy a final battle, vagy mégsem? akkor van még1 ellenfél:

Saints of Fist - The Master:
na erre kiváncsi vagyok, lehet hogy egy mester fog ellene küzdeni

Relunx


Nem, a Mesterek kisujjal vernék oda szegény Saintet. Kenichi fog neki menni. Gondolom ő a fő boss. Csak azt nem értem, hogyha most neki megy az elsőnek, akkor most le is győzi, vagy megint valami hülyeség miatt félbemarad a meccs? Esetleg veszít? Vagy Berserker erősebb lenne mint Odin?

Relunx

Saint-et sem kell lebecsülni, amikor Hermit visszaemlékezett amikor a Saint megmentette, akkor kb 4 golyót kapott a hátába és ugy verte le azt a 4-5 fickót. Kenichit ha meglövik ott esik össze...azért a mester fokozat kicsit nagyobb lépcső, de tény látok rá esélyt hogy Kenichi küzdeni fog Saint-el...az is lehet hogy Saint az pl egyik ismerőse/rokona Kenichi egyik mesterének.

Berserker:
Nem nem erősebb Odinnál, sztem majd közbelép a következő Odin vs Kenichi harc elött hogy elöször vele küzdjön meg Kenichi.

3.rd Fist: még mindig nagyon kiváncsi vagyok ki fogja legyőzni...

Relunx

Lokids

Quote from: Relunx on 2007-07-31, 23:57:46
Saint-et sem kell lebecsülni, amikor Hermit visszaemlékezett amikor a Saint megmentette, akkor kb 4 golyót kapott a hátába és ugy verte le azt a 4-5 fickót. Kenichit ha meglövik ott esik össze...azért a mester fokozat kicsit nagyobb lépcső, de tény látok rá esélyt hogy Kenichi küzdeni fog Saint-el...az is lehet hogy Saint az pl egyik ismerőse/rokona Kenichi egyik mesterének.

Berserker:
Nem nem erősebb Odinnál, sztem majd közbelép a következő Odin vs Kenichi harc elött hogy elöször vele küzdjön meg Kenichi.

3.rd Fist: még mindig nagyon kiváncsi vagyok ki fogja legyőzni...

Relunx

A golyók közül viszont gyik sem találta el. Nézd meg újra azt a részt. :)

chilip

Quote from: Relunx on 2007-07-31, 23:57:46
Saint-et sem kell lebecsülni, amikor Hermit visszaemlékezett amikor a Saint megmentette, akkor kb 4 golyót kapott a hátába és ugy verte le azt a 4-5 fickót.

a hátát nem találhatták el :D vízszintbe volt ;)

smash++

Quote from: Relunx on 2007-07-31, 23:03:02
Jaja lassan majd alakul köztük valami, de majd közbe is fog lépni vki (vagy közéjük) kukk signómra :)
Óóó!Az volt a legnagyobb rész szerintem :D.LOL.Nagyon nagy volt Miu féltékenységi rohama.Na azért Kenichi is szép harcot nyomott a medencénél.Habár az alján végezte :)
Most nagyon durva harcok fognak jönni gondolom.Még nem tudni,hogy hány részes,igaz?Mert 11 rész van még hátra jelenleg de az nem túl sok.Anidb szerint nem tudni.
Ki mire tippel?(részek)