Historys Strongest Disciple Kenichi

Started by chilip, 2007-03-03, 11:29:59

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: smash++ on 2007-08-01, 18:14:30
Quote from: Relunx on 2007-07-31, 23:03:02
Jaja lassan majd alakul köztük valami, de majd közbe is fog lépni vki (vagy közéjük) kukk signómra :)
Óóó!Az volt a legnagyobb rész szerintem :D.LOL.Nagyon nagy volt Miu féltékenységi rohama.Na azért Kenichi is szép harcot nyomott a medencénél.Habár az alján végezte :)
Most nagyon durva harcok fognak jönni gondolom.Még nem tudni,hogy hány részes,igaz?Mert 11 rész van még hátra jelenleg de az nem túl sok.Anidb szerint nem tudni.
Ki mire tippel?(részek)

"odin" szerint kenichi mégcsak az alap képzésben részesült.^^ ebből vagy lesz second season vagy nagyon elsietik a végét...az meg nem lenne jó.

blackman

Quote from: Alkyra on 2007-08-06, 00:03:42
"odin" szerint kenichi mégcsak az alap képzésben részesült.^^ ebből vagy lesz second season vagy nagyon elsietik a végét...az meg nem lenne jó.
Következő részben Elder's Special Training for Kenichi   :lol:  Régen tanult már Kenichi vmi újat, épp itt lesz az ideje. :D

Lokids

#182
[umai-Doremi]​_Kenichi​_42​_[5CDC656D].avi

Szegény Kenichi. Ha így folytatja még éhendöglik. :)
Mellesleg szerintem most Kiasara személyiségét elszúrták. Ennyire ne legyen már "Kawaii".

LuckyDingo

Csak a cicák miatt kawaii :D Amúgy kíváncsi vok ki lesz az a nagydarab csávó :) Csak nem a Kensei-sama O.o

blackman

Állat volt ez a rész. Még Akisame is megijedt az Elder edzésétől.  :lol: Meg az se volt semmi, ahogy sarokba akarta szorítani a többi a mester.  :D Jöhetne már a következő részt.  :D

Relunx

Berserker is elég aktívnak látszott, alig várom hogy akcióba lépjen...(jól leverte pókerben Loki-t)

Relunx


LuckyDingo

Gondolom szólok Kuro-Hana 43 is out!!
Az umai is kiadta késbőbb ^^  Umai-Doremi 43

szerk: bah csak pár másodpercen múlt hogy én postoljak hamarabb :P mindegy :D Enyém tartalmasabb :P

Lokids

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-14, 07:47:59
Gondolom szólok Kuro-Hana 43 is out!!
Az umai is kiadta késbőbb ^^  Umai-Doremi 43

szerk: bah csak pár másodpercen múlt hogy én postoljak hamarabb :P mindegy :D Enyém tartalmasabb :P

:P Kuro-hanát direkt hagytam ki...

De legalább kiderült, hogy kia Saint. :) Megvan a Boss. :D
Köv rész viszont tartalmasabbnak ígérkezik.

Relunx

Kira volt a 43-as rész, végre megtudtuk hogy ki is az a Saint. A 44-es részben elég sok lesz az akció, Takeda+Ukita vs Berserker, tehát ők el lesznek püfölve nagyon, a másik harc már jobban érdekel, Miu+Kisara vs Freya, amit már meg is jósoltam pár postal ezelött az egyik postomban, már alig várom a küzdelmüket!  :hopp:

Relunx

Lokids

Quote from: Relunx on 2007-08-15, 02:15:54
Kira volt a 43-as rész, végre megtudtuk hogy ki is az a Saint. A 44-es részben elég sok lesz az akció, Takeda+Ukita vs Berserker, tehát ők el lesznek püfölve nagyon, a másik harc már jobban érdekel, Miu+Kisara vs Freya, amit már meg is jósoltam pár postal ezelött az egyik postomban, már alig várom a küzdelmüket!  :hopp:

Relunx

+ a valkűrök. Cska Freyának esélye sem lenne Miuval szemben.

smash++

Umai-Doremi kiadás ugye jobb?Én azt nézem,de azért leszedtem a másikat is,mert nem tudtam melyik ér le előbb  :hehe:.Kicsit más  a fordítás.Főleg a legvégén amikor Saint beszél.Behalok mik derülnek ki.Engem nem gyengén meglepett a dolog.Úgy tűnt mintha kedvelné Kenichit...Szerintem az már tuti Saint vs Kenichi fight nem lesz.Max Elder vs Saint.Kenichi meg elveri a first fist-et.
Én örültem volna egy kis "bersek" Kenichinek,vagy vmi jó kis techet taníthatott volna neki.Csak sajna a két út nem nagyon jön össze.Kenichi nem az a gyilkolós tipus,nem is baj...

LuckyDingo

Ha valakit érdekel, és tetszik neki a második opening akkor itt egy link:
Kenichi 2ndOP

chilip

<< Kenichi 44 >> - kuro-hana, de én megvárom umai doremi-t, 1-2 óra és kinn az is sztem...

chilip

<< Kenichi 45 >> - kuro-hana, mi az istennyilát művel doremi?  :confused:

LuckyDingo

46Raw :D Nagy bunyó, nagy meglepi, nagy bunyó, nagy beugró! Innentől már nincs megállás :D Asszem végig izgalmas lesz mostmár :)

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-02, 21:06:05
46Raw :D Nagy bunyó, nagy meglepi, nagy bunyó, nagy beugró! Innentől már nincs megállás :D Asszem végig izgalmas lesz mostmár :)
Ez az első raw amibe belenéztem.De csak átfutottam.Tényleg nagyon ütős.Innen remélem nagy csaták lesznek.Azért Berserker ici picit szerintem meglepődött vagy fog majd :D

Alkyra

Hány részes lesz akkor a sorozat?

Lokids

#198
Na mennek a picsába. Ilyen véget neki. Főleg a preview. Lehet a kövnek a raw-jába is belelesek.
Kegyetlen lesz ez innentől.

De most endinget váltani?
Hány részes lesz ez?

kelvor

Quote from: Alkyra on 2007-09-04, 19:21:47
Hány részes lesz akkor a sorozat?

Elvileg 50. Én valószínűleg megvárom a maradék 5 részt subosan és majd egyszerre meglesem. :smile: Remélem lesz majd valami folytatás, mert elég szórakoztató sorozat.

chilip

#200
<< kuro-hana 46 >>

ed.: ahh shit , még kövi részben se kenichi, bár lesz hermit vs. berzerker

LuckyDingo

47raw
[spoiler]Berserker egy állat és a neve jól jellemzi :XD De hiába, Tanimoto-kun tud valamit, amit Berzike nem :D
Next episode.. duma.duma :D Ha jól vettem ki :D[/spoiler]

Lokids

47.rész

Egész jó volt.


Repost & Szerk:
Na mivan, senki nem nézi???

48. rész doremi féle

chilip

dehogynem, de erre
Quote from: Lokids on 2007-09-17, 19:36:04
47.rész
Egész jó volt.

hogy reagáljak? Jó volt és kész :P agyalni nem kell rajta, nem olyan sorozat, sajna a végére lemaradoztak az orbitális poénok (szegény sebastian és testvére...)

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-09-17, 20:03:19
dehogynem, de erre
Quote from: Lokids on 2007-09-17, 19:36:04
47.rész
Egész jó volt.

hogy reagáljak? Jó volt és kész :P agyalni nem kell rajta, nem olyan sorozat, sajna a végére lemaradoztak az orbitális poénok (szegény sebastian és testvére...)

nekem erre ez a válaszom:
Kenichi 48. rész. Kuro-Hana version


chilip

<< Kuro-hana 49. rész >>:merci: jó volt nagyon a rész, amikor elkezdte imitálni a mesterek személyiségét, néhányan szembesültek mit is művelnek  :lol: már csak 1 rész  :frown:

LuckyDingo

Hát ez állat rész volt :D
Meglepődtem, mikor úgy is viselkedett, mint a mesterek :D Apachai, Shigure, meg Koetsuji jött be a legjobban :XD

Lokids

Kegyetlen jó rész volt. Főlg shiguren röhögtem a legjobban. Tud fejeket vágni. :) Tisztára olyan mint az egere.

Theon

Úgy tűnik, pont jókor kezdtem el nézni a sorozatot, nem kell majd várnom a következő részre minden héten.  :D

A 24-dik rész megnézése után azt kell mondanom, eddig nem csalódtam.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

smash++

Eszement,csúcs volt ez a rész.Azért Odin kicsit tápos,talán túl tápos :). Nagy gondom,hogy már csak egy rész van talán és én szerettem volna egy Kenichi-Miu egymásba borulást,de erről valszeg lemondhatok  :frown:
Kenichi nagyon álat,de remélem haza vágja az utolső részben Odin-t,mert az fura lenne ha nem...