A legnagyobb mellboséggel rendelkezo anime karakter

Started by cysteve, 2004-02-17, 14:22:56

Previous topic - Next topic

Relunx

Megtörtént! :zen:  Memeber kifutott a világból!! Elküldtem neki PM-ben Akarki képlinkjét...:D
Ez volt a válasza: SCREAM!

Relunx

Member

#91
Asszem létrehozom az ellentopicot... Sõt, megalakul az ellenpárt!
[SIZE="7"]NICE[/SIZE]
[SIZE="4"]Nagy Irritáló Cici Ellenzõk
[/SIZE]

EDIT: Sõt, indulunk a 2006-os parlamenti választásokon is! Remélhetõen koalícióra jutunk a "Védd a selyemhernyót, kisebb melltartókat!" mozgalommal. :)

Yakumo

Quote from: FazékRage: ez azért nem semmi, hogy ennyire névnek sikerült a többségnek vennie az ékezet nélküli akárkit :haha: elõször azt hittem csak viccelnek :lol:
És az a kemény, hogy még mindig nem vágják! (én azért rájöttem egy idõ után^^)
Member Scream: :lol: Most teljesen igazad van! Ez tényleg xar! :o

katz

Ez itt :_off: :ejnye:

Ez itt a topic a Nagycsöcsû Csajokat Imádók Klubbja, ehhez tartsd magad!
Quote from: Member
Asszem létrehozom az ellentopicot... Sõt, megalakul az ellenpárt!
[SIZE="7"]NICE[/SIZE]
[SIZE="4"]Nagy Irritáló Cici Ellenzõk
[/SIZE]
Hogy nagy vagy, azt nem tom, de hogy Irritáló Cici Ellenzõ az biztos.

Member

Egyszemélyes pártom nevét ügyesen forgattad ki, kac, kac, de a ti vérvonalatok fog elõbb kihalni! Ekkora mellekkel összenyomod a babát, amikor szoptatnád, vagy ha sikerülne is, a szilikon-molekulák nem tesznek jót a bendõjének. S így egy idõ után kimúlik a recesszív allél. :ejnye:

katz

Quote from: MemberEgyszemélyes pártom nevét ügyesen forgattad ki, kac, kac, de a ti vérvonalatok fog elõbb kihalni! Ekkora mellekkel összenyomod a babát, amikor szoptatnád, vagy ha sikerülne is, a szilikon-molekulák nem tesznek jót a bendõjének. S így egy idõ után kimúlik a recesszív allél. :ejnye:
Ekkora csöcsök egyértelmûen egy felsõbbrendõ fajra vezethetõek vissza, s mint ilyenek, ellentétben a "gyerektestû" alfajokkal mindigis dominánsak lesznek. A hatalmas csöcsök termelte irdatlan tejmennyiség pedig garantálja, hogy az utód akár 20 éves koráig magába szívja az õt nemesítõ anyatejet.

kisvirag

hehe, most demegállom, hogy beszóljak :D
egyébként ezek tényleg borzalmasok, és a fanservice-t juttatják eszembe...
meg azt, hogy ettõl még van olyan, aki az életbe ilyen... és nem feltétlen a szilikontol.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ready2

Quote from: kisviragegyébként ezek tényleg borzalmasok, és a fanservice-t juttatják eszembe...

ugyan hova gondolsz. fanservice? dehhhogy  :D

HVp213

hát a "nénik" nem épp az én izlésemhez állnak közel, de sztem jo vigjáték ennek ellenére az Eiken :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Yakumo

Quote from: kisviraghehe, most demegállom, hogy beszóljak :D
egyébként ezek tényleg borzalmasok, és a fanservice-t juttatják eszembe...
meg azt, hogy ettõl még van olyan, aki az életbe ilyen... és nem feltétlen a szilikontol.
mért tudtam, hogy kisvirag postja jön ezután? :D amúgy tényleg borzalmas ez már:) És ez már FANszervíz!:hahaha: Sajnos van, de az senkinek nem jó, neki sem:o (gerinc tropa miatta:o)

kisvirag

Quote from: Ready2ugyan hova gondolsz. fanservice? dehhhogy  :D
Let me baby one more size

vagy valami ilyesmi. örök klasszikus AMV. odagondolok XD
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

#101
Quote from: katzEkkora csöcsök egyértelmûen egy felsõbbrendõ fajra vezethetõek vissza, s mint ilyenek, ellentétben a "gyerektestû" alfajokkal mindigis dominánsak lesznek. A hatalmas csöcsök termelte irdatlan tejmennyiség pedig garantálja, hogy az utód akár 20 éves koráig magába szívja az õt nemesítõ anyatejet.
:lol: Király elemzés! :D Nem tudom, miért, de feszes vigyázzban álló fiatal szõke kékszemû katonák sora jutott eszembe, akik vezényszóra odahajolnak az elõttük szintén feszes vigyázzban álló, szõke, erõs csontú, jól megtermett, egészséges nõkhöz, akik két kezükben tartják hatalmas melleiket, és szopni kezdik belõlük a tejet, hogy jó erõs csontjaik és erõs immunrendszerük legyen, ami még erõsebbé teszi õket a csatában... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: kisviragLet me baby one more size

vagy valami ilyesmi. örök klasszikus AMV. odagondolok XD
az örökérvényû 'make my boobies one more size' amv-re tetszik gondolni? :D

kisvirag

ja. csak keverem a szenont a faszonnal. csak a one more size ugrott be, aztán költöttem elé valami úgyhangzót.
Ramiz: nekem is hasonló jutott az eszembe :D
van valahol egy asszem népmesegyûjteményes könyvem, Zöldmezõszárnya vagy hasonlo... na abban volt egy srác, aki 20 éves koráig felse kellt az ágybol, csak anyatejet szopott... aztán felkelt, és olyan erõs volt, hogy még a föld sem birta el (vagy alig) és persze legyakott minden gonosz sárkányt....
egyébként nem a mellméreten mulik a tejmennyiség :hehe:
szerk: most nézem, h baby-t irtam, pedig istenbizony boobie-t akartam...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Quote from: Fazékaz örökérvényû 'make my boobies one more size' amv-re tetszik gondolni? :D
Azt még én is láttam... Te jó ég... :eeek: Mondjuk a zene miatt már érdemes volt megnézni. :D De Béla Spears jobb! :)

katz

Quote from: kisviraghehe, most demegállom, hogy beszóljak :D
egyébként ezek tényleg borzalmasok, és a fanservice-t juttatják eszembe...
meg azt, hogy ettõl még van olyan, aki az életbe ilyen... és nem feltétlen a szilikontol.
Nem kell irigykedni :hehe:

kisvirag

Quote from: katzNem kell irigykedni :hehe:
ha fizetnének érte se kénének ekkora csöcsök, csak azé se :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ready2

Quote from: MemberAzt még én is láttam... Te jó ég... :eeek: Mondjuk a zene miatt már érdemes volt megnézni. :D De Béla Spears jobb! :)

haha na erre enis kivancsi lettem. link? :)

Member

Quote from: Ready2haha na erre enis kivancsi lettem. link? :)
Blarke-samának hála megismertem kis hazánk 2. legnagyobb elõadóját. :)
http://belaspears.uw.hu/
Éljenek az aranyos csajok! :p

Ready2

Quote from: MemberBlarke-samának hála megismertem kis hazánk 2. legnagyobb elõadóját. :)
http://belaspears.uw.hu/
Éljenek az aranyos csajok! :p

no akkor mar csak a 'make my boobies one more size' amv erdekelne :)

Bishop

ayane azt hiszem így írja a saiyuki-ból meg tsunade a narutóból :lol: