Animét abbahagyni

Started by Ramiz, 2004-05-05, 15:57:45

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: XagaPersze, nekem pl Akira nem jött be. És nem az volt az egyedüli ilyen eset hogy meg sem néztem.
Pedig szerintem nagyon jó!
Nekem tetszett.
Amúgy én ha már elkezdek valamit akkor végig is nézem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Sorozatot is? Bármilyen hosszú?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizSorozatot is? Bármilyen hosszú?
Bezony! Semmi sincs abbahagyva, csak max szüneteltetve.
A Ranma-t is nézem csak szép lassan :)
Mondjuk hetente 3-4 rész.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinBezony! Semmi sincs abbahagyva, csak max szüneteltetve.
A Ranma-t is nézem csak szép lassan :)
Mondjuk hetente 3-4 rész.
Ez azt jeletni, hogy nem tetszik, csak szenvedve, de azért végignézed? Vigyázz mit válaszolsz! :_piszka: :uzi:  :)

Feldin

Quote from: TriviEz azt jeletni, hogy nem tetszik, csak szenvedve, de azért végignézed? Vigyázz mit válaszolsz! :_piszka: :uzi:  :)
Nem, ez azt jelenti hogy tetszik!!!
De nincs időm és más is érdekel!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

Nekem eddig ilyen szempontból szerencsém volt... amit leszedtem, azt megnéztem és tetszett. De addig el se kezdem nézni, amíg az összes rész lent nincs. Ez alól az egyetlen kivétel a Chrno Crusade... Azt nézem ahogy jön. (Sajnos elég lassan... ugye sulinet+megjelenés= :grrr: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kilteh

#36
Quote from: RamizSorozatot is? Bármilyen hosszú?
Nem tudom, én még nem láttam rossz sorozatot, az Inu Yasaban meg sztem a hosszúsága kifejezetten előny. Megteremt egy klassz kis világot, és nem tűnik az egész egy-két rész után...

Quote from: Bruce579De addig el se kezdem nézni, amíg az összes rész lent nincs.

Kíváncsi lennék, Inu Yasat azt egyben hova szeded le (eddig 146 rész + 2 film a serveren  :_piszka:  :rotflol: )

Nade ez már félig  :_off:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Titkos®

Quote from: TriviSzerintem meg a Ranma nagyon humoros, kellemes anime, kár, hogy a történet közepén hagyták abba.
Tény, hogy gyakorlatilag nincs főszála a történetnek, de ilyen anime is kell :)

Az biztos, sőt nekem több kedvenc animém is van, ahol szinte 0 a történet. :)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Titkos®

Quote from: KiltehKíváncsi lennék, Inu Yasat azt egyben hova szeded le (eddig 146 rész + 2 film a serveren  :_piszka:  :rotflol: )

Nade ez már félig  :_off:

Nem mondta ő, hogy egybe szedi le. :)  

Én is valahogy így csinálom:
1. 20-30 rész leszed
2. Megnéz
3. CD-re ír
4. Letöröl
5. Újab 20-30-at leszed
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Vóbert

Quote from: Titkos®Nem mondta ő, hogy egybe szedi le. :)  

Én is valahogy így csinálom:
1. 20-30 rész leszed
2. Megnéz
3. CD-re ír
4. Letöröl
5. Újab 20-30-at leszed

Hajaj nekem lenne ennyi tárhelyem... de sajna nincs :(
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

DWz

A .hack//SIGNt hagytam abba, mert kicsit mar bonyolult volt, vagy unalmas, mar nem is tudom. Nem tudott megfogni. Ezen kivul csak az X-et hagytam abba, mert kiderult, hogy robotos anime, azok meg nem igazan jonnek be nekem. Talan azert, mert a legelso anim is robotos volt, a Ghost in the Shell, es az sem tetszett. Mindkettot a 3ik resz utan.

Mast szeirntem nem hagytam abba, vagy most mar jokat valasztok. :)

Cobra

X robotos ?
Szerintem valamit keversz, vagy van más X című anime is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Jó gyorsan összegyűlt itt egy csomó hozzászólás :)
Én már párszor hagytam abba Anime sorozatot, de ez nálam abból állt, hogy az utolsó részt "nem mertem" megnézni csak pár nap múlva. A Kimi-vel is ez volt a helyzet (persze talán túlzottan beleéltem magam). Igaz, hogy kíváncsi voltam, mi lesz a vége, de ha az ember megnézi az ultolsó részt, akkor vége, nincs több... (de aztán mindíg örülök, mert jöhet a következő anime :D )

Alucat

Quote from: CobraX robotos ?
Szerintem valamit keversz, vagy van más X című anime is.

Szvsz arra gondolt ahol aza csaj ( nem jut eszembe a neve) van a gépnél amelyikkel megöli Inuki-t (a kutyát)

Ja a témához.
Na sza'l valahogy az életkoromtól fügott eddig.
Régen 3évvel ezelött a Digimon volt a kedvencem.O_O
és a Pokémon.....és mára már nem tudok egy ilyeből akár csak 1 részt is megnézni.
vagyis amiket nem néztem végig.
: Digmon, Pokémon, Bayblade, SailorMoon,.....
Az X-et meg nem tudtam még végignézni :beken:
de még jó hogy a Német Viva töbször ismétel egy sorozatot :D
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Kilteh

Quote from: Mohade ha az ember megnézi az ultolsó részt, akkor vége, nincs több...
:_off: Sorry, rövid lesz ígérem... ;) Én is ettől vagyok kiakadva, pláne most az IY révén - már hozzászoktam, hogy van, és hogy nagyon jó... Bele se merek gondolni, hogy vége lesz... Brrrr...
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

DWz

Quote from: CobraX robotos ?
Szerintem valamit keversz, vagy van más X című anime is.

Erre gondoltam. Kislany robotta valtozik, es megmenti a varost, mar az elso, vagy masodik reszben.

Raggie

Quote from: Ramizfelállni menet közben és nem befejezni. Volt már veletek ilyen? Egy sorozat (vagy film), amit sokan ajánlottak, de nem jött be?
Ilyen szempontból én is elég szerencsés vagyok, mivel én még csak azéret hagytam abba max animét, mert nem volt meg a többi része(pl: Lodoss War még mindíg aktuális probléma!!!). Ami viszont végig meg volt azt meg is néztem, és eddig tetszettek is!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

roderick

Quote from: DWzErre gondoltam. Kislany robotta valtozik, es megmenti a varost, mar az elso, vagy masodik reszben.

Az X-ben mecha????  bizton állíthatom, hogy nincs benne mert láttam (habár van egy szereplô aki gépekkel operál de ô sem mechával)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Vóbert

Quote from: roderickAz X-ben mecha????  bizton állíthatom, hogy nincs benne mert láttam (habár van egy szereplô aki gépekkel operál de ô sem mechával)

Az X az egyik kedvencem, amelyikben természet feletti erőket használnak... de robotot biza egyet sem láttam benne... Meg is néztem most nemrég, mert fent van a gépemen...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Aka-shi

Én éppen ma láttm az AppleSeed című filmet és meggyőződtem róla, hogy soha nem fogom még 1szer megnézni, még az esetleges második részt sem(amit mondjuk nem hiszem, hogy megcsinálnak, bár egy olyan részhez nem nehéz folytatást írni, aminek nincs semmi cselekménye)
Viszont az is igaz, hogy kb a 80as években csinálhatták a diszkó-stílusból és a hajviseletekből itélve:D

Karma XXL

Quote from: Aka-shiÉn éppen ma láttm az AppleSeed címu" filmet és meggyo"zo"dtem róla, hogy soha nem fogom még 1szer megnézni, még az esetleges második részt sem(amit mondjuk nem hiszem, hogy megcsinálnak, bár egy olyan részhez nem nehéz folytatást írni, aminek nincs semmi cselekménye)
Viszont az is igaz, hogy kb a 80as években csinálhatták a diszkó-stílusból és a hajviseletekbo"l itélve:D

Nem tudom miro"l szólhat az Appleseed 2004, de én azért biztos belenéznék :) (a trailereket láttam)

Én részemro"l a Love Hinát hagytam félbe, mert a mangát már olvastam, annyira nem érdekelt hogy animálva is megnézzem újra... Azonkívül az Appleseed letöltését is félbeszakítottam :D

Vóbert

Quote from: Aka-shiÉn éppen ma láttm az AppleSeed című filmet és meggyőződtem róla, hogy soha nem fogom még 1szer megnézni, még az esetleges második részt sem(amit mondjuk nem hiszem, hogy megcsinálnak, bár egy olyan részhez nem nehéz folytatást írni, aminek nincs semmi cselekménye)
Viszont az is igaz, hogy kb a 80as években csinálhatták a diszkó-stílusból és a hajviseletekből itélve:D

Hát nemtom... én láttam az AppleSeed-et... tény, hogy nem egy nagy ász valami, de azért szódával elmegy... amolyan nézzünk egyet animét film...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: KiltehKíváncsi lennék, Inu Yasat azt egyben hova szeded le (eddig 146 rész + 2 film a serveren  :_piszka:  :rotflol: )


A vinyómra!!!! :)
Letöröltem a Ranma-t, így van helyem!!!!(35GB)
Trivi! Nyugi! Megvan kiírva! Nézem tovább!!! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinA vinyómra!!!! :)
Letöröltem a Ranma-t, így van helyem!!!!(35GB)
Trivi! Nyugi! Megvan kiírva! Nézem tovább!!! :)
Teljesen nyugodt vagyok, mert nekem csak a 3. szezon van kiírva, a többi le lett törölve, mert anno még nem volt üres DVD és kellett a hely.

Feldin

Quote from: TriviTeljesen nyugodt vagyok, mert nekem csak a 3. szezon van kiírva, a többi le lett törölve, mert anno még nem volt üres DVD és kellett a hely.
Elkérheted :)
JA, Shadownál hagytam egy adag üres dvd-t amit neked vittem volna meetre. De se te se Baldy... :(
Sebaj, gondoltam vele gyakrabban találkszol.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Aka-shi

Asszem ez már kicsit  :_off:
Csak, hogy én is bemondjam 1szer:D

DWz

Quote from: roderickAz X-ben mecha????  bizton állíthatom, hogy nincs benne mert láttam (habár van egy szereplô aki gépekkel operál de ô sem mechával)

Mar hogyne lenne, a kislanybol lesz robot, ott repked mindenfele es lelo mindenkit. Kicsit hulye megfogalmazas, de kb. erre emlekszem a sorozatbol. Vagy lehet, rossz cimre emlekszem?

Szoval a sztori: Kislany meg suliba jar (gondolom gimnazium) es szinten oda jar a nagy szerelme is, egy kicsit idosebb csavesz. Az egesz a mai vilagban jatszodik, 200xben, es egyszercsak a varost, ahol laknak, elozonlik a gonoszok mindenfele repulovel. Mar ugy tunik, porra is rombolnak a varost, amikor a foszereplo kislany robotta valtozik, odarepdes, es lelovi az osszes repcsit. Sot, ha jol emlekszem, az egyik epulet osszeomlasa kozben meghal az egyik baratja is.

Kb. ez a sztorija az elso 3 resznek. De ha ennyire az X ellen vagytok, akkor lehet, tok mas a cime, sorry!

Feldin

Quote from: Aka-shiAsszem ez már kicsit  :_off:
Csak, hogy én is bemondjam 1szer:D
Igaz, bocs. Valahogy mindig sikerül.
DWZ!!!!!!!!!!!
Ha anime tartalmat írsz akkor írd ki hogy SPOILER!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Cobra

Ennek semmi köze az X-hez, ez valami más anime, de hogy mi, azt nem tudom.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

DWz

Quote from: FeldinIgaz, bocs. Valahogy mindig sikerül.
DWZ!!!!!!!!!!!
Ha anime tartalmat írsz akkor írd ki hogy SPOILER!!!!!!!!

Igazad van, Feldin, de ez az elso 3 resz volt a 2xbol, szoval sztem meg belefer.

Quote from: CobraEnnek semmi köze az X-hez, ez valami más anime, de hogy mi, azt nem tudom.
Akkor nem X, es most egtem. :)