Animét abbahagyni

Started by Ramiz, 2004-05-05, 15:57:45

Previous topic - Next topic

Kilteh

Quote from: FeldinA vinyómra!!!! :)
Letöröltem a Ranma-t, így van helyem!!!!(35GB)
Trivi! Nyugi! Megvan kiírva! Nézem tovább!!! :)
Ehhh... Én is kérek akkor még egy olyan winyót... :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Feldin

Quote from: KiltehEhhh... Én is kérek akkor még egy olyan winyót... :D
Nekem is kéne még 1 :D
Meg 1 DVD író.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moloko

hehe, csomószor láttam hogy ebben a topicban vannak a legújabb postok és el nem tudtam képzelni, hogy ki az az idióta aki abbahagyná az animenézést :D:D
de most rávitt a lélek hogy menézzem miről is van szó és megnyugodhattam :D seki nem akarja itt abbahagyni az animenézést :)
én volt hogy egy évig nem néztem animet,,, de aztán nem bírtam tovább és hirtelen fordult a kocka, nem az animenézés lett hanyagolva ahnem azok, akik miatt hanyagoltam :D
visszatérve Ramiz eredeti kérdésére:
Vandread, X és Excel Saga amit mások bátorítására már volt hogy elkezdtem nézni, de aztán abbahagytam, mert nem tetszett. valószinűleg soha nem is fogom őket megnézni...

Moloko

Quote from: DWzMar hogyne lenne, a kislanybol lesz robot, ott repked mindenfele es lelo mindenkit. Kicsit hulye megfogalmazas, de kb. erre emlekszem a sorozatbol. Vagy lehet, rossz cimre emlekszem?

Szoval a sztori: Kislany meg suliba jar (gondolom gimnazium) es szinten oda jar a nagy szerelme is, egy kicsit idosebb csavesz. Az egesz a mai vilagban jatszodik, 200xben, es egyszercsak a varost, ahol laknak, elozonlik a gonoszok mindenfele repulovel. Mar ugy tunik, porra is rombolnak a varost, amikor a foszereplo kislany robotta valtozik, odarepdes, es lelovi az osszes repcsit. Sot, ha jol emlekszem, az egyik epulet osszeomlasa kozben meghal az egyik baratja is.

Kb. ez a sztorija az elso 3 resznek. De ha ennyire az X ellen vagytok, akkor lehet, tok mas a cime, sorry!
ez a Saishu Heiki Kanojo v Saikano v She, The Ultimate Weapon

DWz

Quote from: Angelez a Saishu Heiki Kanojo v Saikano v She, The Ultimate Weapon

Igeen, azaz! Koszi Angel! Hogy is keverhettem ossze az X-el? DWz, a :lame:

Feldin

Quote from: Angelez a Saishu Heiki Kanojo v Saikano v She, The Ultimate Weapon

Az egy szupi anime!!!!
Most láttam a 9. részt...
Meghalt a kedvencem... Szipszip...
Tök szomorú... :beken:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Quote from: Angelhehe, csomószor láttam hogy ebben a topicban vannak a legújabb postok és el nem tudtam képzelni, hogy ki az az idióta aki abbahagyná az animenézést :D:D (...) én volt hogy egy évig nem néztem animet...

Khm...  :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

En a RoLW OVA-ral vagyok ugy, hogy megneztem az elso reszt, de nagyon nem az esetem. Meg megnezek 1-2 reszt, de nem sok remenyt fuzok hozza. Valahogy a tema nem fekszik. Meg a stilus se...
A hack//singn-nal is ugyanigy vagyok, ugy latszik a fantasy/szerepjatek cucc nem jott be  :rotflol:
Hmm ennek ellentmond, hogy a Bastardon vegigrohogtem... :rotflol:  :rotflol:
A Noir... Oooo tudom, hogy valamikor elkezdtem, de majd elaludtam rajta. Sajna nem birta felkelteni az erdeklodesemet... De eleg sokan emlegettek, szoval megnezek meg 1-2 reszt, mielott vegkepp foladnam...
A Full Metal Panicot meg vegigneztem, de minek?/nem vagyok egy mecha-rajongo.../
Ajjaj, latszik hogy jon a hon utalt vizsgaidoszakom, egyre depibb leszek...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Angel: Excel Saga-t még megértem, mert nagyon elvont, de a VanDread-et miért? Abba semmi kifogásolható nincs szvsz, talán csak annyi, hogy túlságosan egy személy van a középpontban, de ez nem annyira zavaró.

Kvikveg: nem tetszik a .hack//SIGN, a Noir... talán nem érdekelnek az olyan anime-k, ahol nem feltétlenül mindig a cselekményeken van a hangsúly, hanem az emberek közötti kapcsolatokról, érzelmekről? Mert amiket felsoroltál, azokban szinte mindig ezekről van szó.

Kvikveg

Quote from: TriviKvikveg: nem tetszik a .hack//SIGN, a Noir... talán nem érdekelnek az olyan anime-k, ahol nem feltétlenül mindig a cselekményeken van a hangsúly, hanem az emberek közötti kapcsolatokról, érzelmekről? Mert amiket felsoroltál, azokban szinte mindig ezekről van szó.
Hmmm. Van benne valami. Ilyen temaban kevesbe vagyok otthon ugy altalaban. Akkor viszont megnezem, sose keso.  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Kvikveg! Jól vigyázz, mit mondassz a Noir-ról, amíg Trivi itt van a közelben! :p

.Attila

Quote from: MohaKvikveg! Jól vigyázz, mit mondassz a Noir-ról, amíg Trivi itt van a közelben! :p

Na azért nem harapom le senkinek sem a fejét, csak értetlenül bambulok majd, hogy mitől unalmas a Noir ;)

Ramiz

... miután vágtál bele 4-5 dobókést... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

Quote from: Ramiz... miután vágtál bele 4-5 dobókést... :D
ja, de mint látod, egyelőre csak Chloe után szaladgál, hogy megtanuljon késtdobálni -> ez MÉG nem fordulhat elő ;)  
(gomen, Trivi!!)

Kvikveg, most hogy mondod, Hack//Sign-t se bírtam. lehet hogy még teszek rá egy kísérletet, de ... akkor már inkább Hack//Liminality :) ellenben Noiron végigrágtam magam és a közepétől kb már tök jó. előtte is jó, csak 2 résznél többet nem voltam képes 1szerre megnézni :D

Trivi: Vandreadnek a történetével van bajom :) egyszerűen idegesít :)

.Attila

4-5-öt kést nem, csak hármat, annyi van. Bár, legfeljebb kiveszem belőle azt mégegyszer... :rolleyes: :D
Angel:
1. Azért egy kis kitérőt tehetek kutatás közben ;)
2. Hogy most már ne legyen annyira :_off: -> mégis mi zavart a történetben? A nő-férfi ellenségeskedés?

Ozu

#75
A Noirral én sem vagyok kibékülve, de nem mondanám, hogy rossz. Szép a rajz, jók a karakterek, a hangulat, de tényleg egy kicsit lassú. Úgy a 17. ep.-ig bírtam.
Egyébként meg szegény öregember vagyok, kár rám dobókést pazarolni  :beken:
...én ott se voltam!!!

Ramiz

Szerintem most már fejezd be, ha eddig megnézted.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: OzuA Noirral én sem vagyok kibékülve, de nem mondanám, hogy rossz. Szép a rajz, jók a karakterek, a hangulat, de tényleg egy kicsit lassú. Úgy a 17. ep.-ig bírtam.
Nehogy már a vége felé hagyd abba.
És igen, néhány anime nem az eszeveszett tempóról szól, pl. .hack//SIGN.

Ozu

Quote from: TriviNehogy már a vége felé hagyd abba.
És igen, néhány anime nem az eszeveszett tempóról szól, pl. .hack//SIGN.

Titkolt szándékom volt ez, hogy kapjak egy kis bíztatást  :tezsvir:
...én ott se voltam!!!

Ramiz

AJJJAJ!!! Ezt nem kellett volna! Ha egyszer Trivi belelendül a Noir biztatásba... sose hagyja abba!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: OzuTitkolt szándékom volt ez, hogy kapjak egy kis bíztatást  :tezsvir:
Azt kapsz itt bőven :D:D:D :tezsvir:

Vóbert

Quote from: KvikvegEn a RoLW OVA-ral vagyok ugy, hogy megneztem az elso reszt, de nagyon nem az esetem. Meg megnezek 1-2 reszt, de nem sok remenyt fuzok hozza. Valahogy a tema nem fekszik. Meg a stilus se...

A Full Metal Panicot meg vegigneztem, de minek?/nem vagyok egy mecha-rajongo.../
Ajjaj, latszik hogy jon a hon utalt vizsgaidoszakom, egyre depibb leszek...

Se ROLW se FMP??? Milyen ember vagy te??? :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Cobra

Megnéztem az Appleseedet és én se ajánlom senkinek, mert történetileg és grafikailag is elég gyenge.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: VóbertSe ROLW se FMP??? Milyen ember vagy te??? :D :D :D
Aki nem szerepjatekozik. :hehe:  Es nincs oda a fantasyk tobbsegeert.
Erdekes, a tipikus torpe, elf, harcos sztereotipiakat meglatom es egnek all a szor a hatamon. Meg amit a sarkannyal eloadtak a vegen. Nevetseges.
Meg az elfcsajszi meglat a hudeelhagyott kazamataban valami szep kardszeru izet es rogton raveti magat. Aaa... Mondjuk utana az a varazslasa a szellel jo volt. Maradok Tolkiennel. Persze meg fogok vele probalkozni.
FMP?? Ja! FMP kovetkezo adagjara kivancsi vagyok, allitolag ott kevesebb mecha van es tobb poen.
Amiket viszont mostanaban lattam es megfogtak:
Wolf's Rain tokjo volt, bar neha a nyalassag hatarat surolta /vagy en nem merem bevallani, hogy tetszik az ilyen  :rotflol: spoilerfele:/ Es eros boghetnekem volt a vegen.  Bogos smiley/

Ghost in the Shell jo volt, de az elozetes beharangozasok alapjan tul sokat vartam el tole asszem. Azert erdekelne, hogy a Matrix elott keszult-e?
Vampire hunter D. Hm. A karakterek kinezete nem az esetem. Az ilyen formaju fejek ugy ertem. De volt benne valami ami nagyon tetszett. Tipikusan az az eset, hogy jozan esz szerint elso latasra torolnem le, mert olyan randa (bocsesz), de valamiert megsem teszem. :) Dunpeal.. Jo otlet. :)
Nade megyek tanulni, aztan este RORW tobbi reszei... Hatha...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Vóbert

Quote from: KvikvegAki nem szerepjatekozik. :hehe:  Es nincs oda a fantasyk tobbsegeert.
Erdekes, a tipikus torpe, elf, harcos sztereotipiakat meglatom es egnek all a szor a hatamon. Meg amit a sarkannyal eloadtak a vegen. Nevetseges.
Meg az elfcsajszi meglat a hudeelhagyott kazamataban valami szep kardszeru izet es rogton raveti magat. Aaa... Mondjuk utana az a varazslasa a szellel jo volt. Maradok Tolkiennel. Persze meg fogok vele probalkozni.
FMP?? Ja! FMP kovetkezo adagjara kivancsi vagyok, allitolag ott kevesebb mecha van es tobb poen.

Ja értem... mondjuk én sem szerepjátékozom, de a ROLW-ért majd megőrültem, annyira akartam nézni, amikor az első részt megnéztem... :) A FMP meg nekem egyszerűen fenomenális... nekem azok a poénok annyira bejönnek ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Persze hogy a Matrix előtt.
A Mtrixot már nagyon össze lopkodták.
Sci-fi könyv meg novella is volt már rég.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: VóbertJa értem... mondjuk én sem szerepjátékozom, de a ROLW-ért majd megőrültem, annyira akartam nézni, amikor az első részt megnéztem... :) A FMP meg nekem egyszerűen fenomenális... nekem azok a poénok annyira bejönnek ;)
Nem is gondoltuk volna... -> avatar ;):D

Ozu

Quote from: VóbertJa értem... mondjuk én sem szerepjátékozom, de a ROLW-ért majd megőrültem, annyira akartam nézni, amikor az első részt megnéztem... :) A FMP meg nekem egyszerűen fenomenális... nekem azok a poénok annyira bejönnek ;)



Hát a poénok tényleg nagyon ütnek, úgyhogy az elején még én is nagyon lelkes voltam, de a végén, ami már tiszta akció, teljesen lelohadtam. Nálam ez az Animet - majdnem - abbahagyni kategória. De ritkán röhögök magamban fennhangon a képernyő előtt :haha:
...én ott se voltam!!!

Relunx

Animét abbahagyni??

Hát eddig minden animét végignéztem. Viszont csalódásaim már annál több volt.

A legnagyobb csalódásom az a Street Fighter Alpha volt. Azt nagyon elrontották.

Relunx

Vóbert

Quote from: TriviNem is gondoltuk volna... -> avatar ;):D

Oh a fene ;) Átláttok rajtam, mint a szitán :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]