Main Menu

Anime 2006

Started by gr33n, 2006-11-01, 14:55:34

Previous topic - Next topic

Darkstar

#60
Quote from: Lythis on 2006-12-20, 00:17:14
holy grail war, ergo más masterekre persze h vetélytársként tekint, de ettől még nem lesz általánosságban ijesztő...
Ráadásul Shirou-t még csak nem is kezeli annyira vetélytársként.

Mivel szóbakerült, ki melyik sorozatot/sorozatokat várja 2007-ben?

Ed.: EZ mióta van fent az AniDB-n?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

#61
Quote from: Darkstar on 2006-12-20, 01:01:43
Quote from: Lythis on 2006-12-20, 00:17:14
holy grail war, ergo más masterekre persze h vetélytársként tekint, de ettől még nem lesz általánosságban ijesztő...
Ráadásul Shirou-t még csak nem is kezeli annyira vetélytársként.

Mivel szóbakerült, ki melyik sorozatot/sorozatokat várja 2007-ben?

Ed.: EZ mióta van fent az AniDB-n?
Devil May Cry - remélhetőleg nem cseszik el....
Nanoha StrikerS
Ha lesz új Type-MOON cucc, akkor az, de arról nem tudok.
Más most nem ugrik be.. lesz új ikkitousen is, de annak a 1st seasonja akkora kalap vacak volt, hogy ez nagyon nem hat meg... a Tenjou Tenge-t meg valszeg nem akarják folytatni sajna

kikuchiyo

Ööö van "új animék" topik is.
Failure is the default option

Darkstar

Tudok róla. :)
(Na ez már tényleg off ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

#64
ez is, szal kezdhetsz mindent pakolni a helyére :D

:D<---igen, feltűnt... "stop..." you know the rest :D

Manitu

Quote from: gr33n on 2006-12-20, 00:46:02
ÉS most nemrég jött ki a .hack//Roots. Szerintetek fog készülni még1 Hack sorozat, vagy a .hack//Roots-al lezárják a témát?
Te levágnál egy ilyen fejőstehenet? Amíg van aki megveszi a merchandise cuccokat, addig szvsz lesz új .Hack sorozat és lesz új .Hack játék.

Hm... a Nana-t még senki nem említette. Pedig az is egy egész jó sorozat. Tudom, sokan nem kedvelik a shoujo animéket, általában nekem sem a kedvenceim, de van néhány kivétel, amik igencsak megérdemlik a 10/10 közeli értékelést. A másik ilyen a Honey and Clover második évada. Amilyen remek vígjáték volt az első, olyan nagyszerű dráma lett a második :jee:

Jövőre meg mit várok? Clannad, Byousoku 5 Centimeter, meg az új NGE. Ja, meg a School Dayst, bár arról még nem sokat tudni *imádkozik, hogy Kyoani legyen*




Prof. William

Nagyjából én is ezeket várom. + még a Shuffle Memoriest.

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-04-20, 20:42:25
Quote from: Solid Snake on 2007-04-20, 20:36:25
A másik topicban felvetődött egy ötlet, miszerint tartsunk egy össznépi "USTEAM - Best Anime of 2006"-ot.
Szerintem csináljunk neki új topicot, először úgyis meg kéne állapodni a "szabályokban", meg össze kellene gyűjteni a jelölteket.

Szerk.: Nekiálltam összerakni az új topicot, nemsokára kész. :)

Rendben. Töröltem is a postot. ;)

gr33n

Nemrég néztem meg a Devil May Cry első ep.-jét és egész jó lett szerintem. A játékhoz hűen van csinálva eddig, a játékosok látnak majd egy-két ismerős helyet/arcot. Ami még nagyon tetszett hogy Dante humorja is megmaradt (kár lett volna ha nem.  :hehe:) . Grafikailag is egészen jó.  :jee: Remélhetőleg a story jól meg lesz csinálva.

Hiei-sama

Es ezt mert ebbe a topicba kellett irni? DMC 2007-es...

gr33n

Itt volt megemlítve először, bár ha belegondolok igazad van...  :ejj: