Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Már egy öt hete csak a mamára
gondolok mindíg, meg-megállva.
AAAAARGH! Agy, nyiss nekem tért! Szeretnék már másra is gondolni!
:grrr:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2014-01-21, 21:03:14
Ne gondolkozz, cselekedj!
Kisse problemas, mert:
Plan "get the working class hero":
1. Jelenlegi szent baratno eltavolitasa (ezattal pokolban a fix helyem biztositasa)
2. Nem kifejtett kerdes (etikai hulla pozicio megszerzese)
3. Teleport megoldas, mert masik orszagban lakik (szarmaztatott problema a "hol fogok dolgozni")
4. Amorral seggbe lovetni, mely esetunkben annyira fogas kerdes, hogy inkabb capa.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


NLZ

Ilyen halmozott hátránnyal dolgozni tényleg nehéz, részvétem.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: Damnatus on 2014-01-21, 23:38:44
Quote from: ;)Kvikveg on 2014-01-21, 21:29:46
Quote from: NLZ on 2014-01-21, 21:03:14
Ne gondolkozz, cselekedj!
Kisse problemas,
Na ez már kihívás! ;)
Naja.

Quote from: NLZ on 2014-01-22, 00:50:04
Ilyen halmozott hátránnyal dolgozni tényleg nehéz, részvétem.
Naja.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

[reserved]

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Hajrá, Kviki! :) A múltkori offtopikos kissé szűkszavú, de annál furább posztodból szinte éreztem, hogy ilyesmiről van szó. :)

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2014-01-23, 19:36:01
Hajrá, Kviki! :) A múltkori offtopikos kissé szűkszavú, de annál furább posztodból szinte éreztem, hogy ilyesmiről van szó. :)
Koszi!
A "hurra-hurra"? Az mas volt. :) Mondjuk a mult het szerda-pentek este idoszak duplan pocsek volt, de igy legalabb az egyik ugy megszunt problema lenni hehe. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2014-01-23, 20:12:22
Quote from: Acchan on 2014-01-23, 19:36:01
Hajrá, Kviki! :) A múltkori offtopikos kissé szűkszavú, de annál furább posztodból szinte éreztem, hogy ilyesmiről van szó. :)
Koszi!
A "hurra-hurra"? Az mas volt. :) Mondjuk a mult het szerda-pentek este idoszak duplan pocsek volt, de igy legalabb az egyik ugy megszunt problema lenni hehe. XD
Ó, a francba, ezt a megérzés dolgot még gyakorolni kell. :D

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2014-01-23, 20:18:35
Quote from: Kvikveg on 2014-01-23, 20:12:22
Quote from: Acchan on 2014-01-23, 19:36:01
Hajrá, Kviki! :) A múltkori offtopikos kissé szűkszavú, de annál furább posztodból szinte éreztem, hogy ilyesmiről van szó. :)
Koszi!
A "hurra-hurra"? Az mas volt. :) Mondjuk a mult het szerda-pentek este idoszak duplan pocsek volt, de igy legalabb az egyik ugy megszunt problema lenni hehe. XD
Ó, a francba, ezt a megérzés dolgot még gyakorolni kell. :D
No problem, egyszerre ket ilyen weirdo bejegyzest idozitve ez nem meglepo. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

5 napja elköltöztem, válás előtt vagyok. :) De jól érzem végre magam.


Jöhetnek az "én megmondtam" hsz-ek.

.Attila


NLZ

Quote from: .Attila on 2014-07-05, 21:04:10
Házas voltál? :angyali:
+1

Ám ki mondta meg anno?

Utoljára azon problémáztál, hogy egy nő bevonzza a többit.
De akkor gyors volt, visszaolvasás alapján kb egy éve ismerted meg.
[reserved]

Cloud

Nope, egy éve voltam házas, 4 éve voltunk együtt...

NLZ

Quote from: Cloud on 2014-07-05, 21:42:26
Nope, egy éve voltam házas, 4 éve voltunk együtt...
Ó
És mi történt?
[reserved]

Cloud

Jó ok fail, másik fórumra irtam anno be, ott mondtak dolgokat. :D Sorry, azt hittem ide is beirtam, de tényleg csak a vörös csajos hsz-t találtam tavalyról.

No mindegy. Elhidegültem tőle, kezdett nagyon rámenni a pénzre, holott ő még mindig nem dolgozott hónapok óta...Voltak még egyebek is, de a lényeg a pénz volt. Az utolsó utáni csepp a pohárban az volt amikor megtagadta a fürdési lehetőséget, meg hogy wc-re kimehessek. Fogtam magam leléptem. Pár napig szállón voltam, most már az új kecóban vagyok itt 11. kerületben. Ok van két lakótárs, de nem érdekel. Hetek hónapok óta végre nem idegeskedek és kicsit jól érzem magam.

NLZ

Quote from: Cloud on 2014-07-05, 22:02:01
Az utolsó utáni csepp a pohárban az volt amikor megtagadta a fürdési lehetőséget, meg hogy wc-re kimehessek.
wat
[reserved]

Cloud

Mert hogy kevés pénzt viszek haza, meg hogy engem nem érdekel hogy ha kikapcsolják a villanyt(dühömben mondtam mert már szartam az egészre)akkor ők (anyjával) nem fogják fizetni a vizet, vagyis nincs fürdés, mosás,mosakodás.   Na itt lett elegem. (hozzátenném, hogy minden fillért leadtam mindig, ő meg alig hozott össze netes melójából pár havonta valamit, de igen én vagyok az érthetetlen, meg a bolond)

No mindegy, amióta leléptem, jobban érzem magam, felfrissültem, ismerősök szerint is jobban nézek ki, két lány rám is mosolygott ma, szóval megvagyok most.

Cobra

Azt ajánlom ne mosolyogj vissza egy darabig.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

[reserved]

Cloud

Mert baleknak gondol szerintem. Valahol igaza van, réges rég le kellett volna lépnem már, sőt a házasságba sem kellett volna belemennem. De amúgy most jó ideig nem tervezek új kapcsolatot.

Acchan

Quote from: Cloud on 2014-07-05, 21:42:26
Nope, egy éve voltam házas, 4 éve voltunk együtt...
Na, jó, ha már a házassághoz nem tudtam gratulálni (mert ez az infó kimaradt), akkor gratulálok ahhoz, hogy kiléptél ebből a mérgező kapcsolatból. Nehéz lehet most ez az időszak neked, kitartást kívánok.

Cloud

28-án léptem le, az első 3 nap iszonyatos volt. Ami furcsa, hogy most már nem olyan nehéz, elvagyok. Időm kicsit több lett, még plusz meló mellett is,de jobban érzem magam. :merci:

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2014-07-05, 22:14:44
Quote from: Cloud on 2014-07-05, 22:02:01
Az utolsó utáni csepp a pohárban az volt amikor megtagadta a fürdési lehetőséget, meg hogy wc-re kimehessek.
wat
Mialof*sz???????  :gyagya:

Gratulalok a kilepeshez, ennel csak jobb lehet... freeeeedoooom! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

+1, fel a fejjel, amíg van. Majd rádmosolyog megint valami bögyös vörös, ha megfelelő lesz az idő. :)
[reserved]

gerey

Quote from: Cloud on 2014-07-05, 23:10:45
28-án léptem le, az első 3 nap iszonyatos volt. Ami furcsa, hogy most már nem olyan nehéz, elvagyok. Időm kicsit több lett, még plusz meló mellett is,de jobban érzem magam. :merci:
Ha már most jobban érzed magad, akkor megérte. De az a fürdős mizéria ledöbbentett, mindenképpen grat, és fel a fejjel!

Próféta

Cloud: szervezz csomó sport és egyéb programot haverokkal, akár minden napra egyet. Váláson átesett ismerős szerint az első pár héten sokat segít.

Selmo

7 év 9 hónap. Már jó ideje érett, de azért most piszkosul fáj. :frown:

A tökéletesség unalmas.