Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Shugaru

Sziasztok nekem egy kérésem van meg tudná valaki adni az animehq belépést mert engem valamiért nem enged be a régi koddal az ftp-re

Yakumo

Quote from: VladislawNa megoldódott a gond. Az volt a baj hogy a nézet át volt állítva minden fájlról
programokra...  ezért látta kodekeket..  :hogyaza:  hogy lehettem ennyire :lame:
Tehát bocsi fiúk riadó lefújva én voltam béna. De azért most húdemegkönnyebbültem....:teccik: :hopp:
Pedig én is gondolkoztam erõsen, hogy mi lehet, de nem akartam okoskodni, mert nem volt igazán konkrét ötletem. De így tök :lol: ;)

Shugaru: Nem vagy egyedül, most nézem, hogy engem se enged be:o
Tényleg nem tudja valaki, hogy miért? Bár lehet, hogy csak kis gáz van a szerveren, a Magyarmanga részlegbe sem enged be, mindkettõ nem hiszem, hogy behalt volna egyszerre, így sztem az animehq szervere kicsit pihenget most:o Jobbat nem tudok:o

Tutegal

Quote from: ShugaruSziasztok nekem egy kérésem van meg tudná valaki adni az animehq belépést mert engem valamiért nem enged be a régi koddal az ftp-re
Szervert cserélnek. Kb. 1 hétig tart. Ahq info oldala: https://ahq.hu/

Shugaru

thanks mindenkinek
de ha már itt tartunk nem tudja valaki mi van a 3 anime file val náluk? az szeptember ota üres

Cobra

A teljes tartalmat csak a fizetõ vendégek érhetik el.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Randal

Hi!
Nekem is lenne egy kis problémám.
Kollégiumból nem tudok kapcsolódni az ftp-re. Valamiért nem találja a kiszolgálót, próbáltam már TC-vel, FlashFXP-vel, Http-vel, de semmi.
Leellenõriztam jópárszor, de mindent jól írtam be. Más ftp-re viszont beenged.
Valaki esetleg sejti mi lehet a problem?

Member

Vannak ilyen helyek, pl. Szegeden szinte minden nyílvános diáknetezõ helyen le volt tiltva (de a koleszban ment).

Moha

#247
Quote from: RandalHi!
Nekem is lenne egy kis problémám.
Kollégiumból nem tudok kapcsolódni az ftp-re. Valamiért nem találja a kiszolgálót, próbáltam már TC-vel, FlashFXP-vel, Http-vel, de semmi.
Leellenõriztam jópárszor, de mindent jól írtam be. Más ftp-re viszont beenged.
Valaki esetleg sejti mi lehet a problem?
Kapásból arra tudok gondolni, hogy a rendszergazdátok csak bizonyos portokat engedélyezett. Ha ide a fórumra fel tudsz jönni a koleszból, akkor valószínüleg ez a helyzet: pl. 80-as port (http) és 21-es (ftp) ki van engedve, ezért ide fel tudsz jönni és ezért mûködnek más ftp-k, de más porton nem enged kapcsolódni.

Szerintem derítsd ki, mi a helyzet, aztán keresd meg a rendszergizdátokat egy üveg Jägermeisterrel a kezdben, hogy engedélyezze a többi portot. :D:D:D

bugger

Vagy esetleg valamelyik okos megint letiltotta a usteam.hu -t...
bugger

Randal

Moha:
Én is valami ilyesmire gondoltam, de mivel nem vagyok koleszos így a kolis haverokat kell rávenni, hogy piszkálják kicsit a rendszergazdit:(

Lobster

Üdv. Gondom lenne.
Regisztráltam magam a főoldalon, Usteam.hu:31337 címet használnám, total commanderrel próbálok belépni és mindig visszadob hogy nem jó a login(login incorrect). Tűzfalam nincs per pill(a windows beépítettjét reflexből kilőttem install után), nem a fórumos felhasználónevet használom, úgyhogy nem tudom mi van... Most lett újrarakva a gépem, és eddig minden pöccre ment, de most bármit szerencsétlenkedek vele, nem hajlandó megindulni

Cobra

3 posttal följebb van Moha aláírásában egy link, amin le van írva hogy van jól beállítva a TC. Nézd át alaposan, hogy biztosan jól állítottál-e be mindent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lobster

Azt már megtettem, tökéletes minden, de be akarok lépni és "530 Incorrect Login"
Valami más ötlet?

kikuchiyo

Az A bet?vel kezd?d? nev? ftp-vel most éppen mi van?
Connection timeout állandóan, pedig a f?oldalon azt írják, m?ködik.
Failure is the default option

Hidetora

Üdv!
Nem enged be az ftp szerver.  A kapcsolatot felveszi a kliens, de a felhasználónevem/jelszavam érvénytelennek mondja...

A felhasználónevem/jelszavam eddig élt, és működött, most nem.. Kértem újat, de semmi változás...
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Selmo

Nálam is 530-as hiba van. Gondolom kell némi átfutási idő, mire használható lesz az új user név.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-04-15, 15:14:53
Nálam is 530-as hiba van. Gondolom kell némi átfutási idő, mire használható lesz az új user név.
Nálam napok óta áll fenn a probléma, úgyhogy nem csak az új jelszó lehet a gond.
Egy másik kliensben el volt mentve a csatlakozás a régi jelszóval és azzal simán tudok csatlakozni, pedig már több napja kértem új jelszót az oldalon, kár hogy a régit nem írtam fel valahova :)

zsozso

Quote from: sirtomi on 2006-04-15, 16:26:40
Quote from: Selmo on 2006-04-15, 15:14:53
Nálam is 530-as hiba van. Gondolom kell némi átfutási idő, mire használható lesz az új user név.
Nálam napok óta áll fenn a probléma, úgyhogy nem csak az új jelszó lehet a gond.
Egy másik kliensben el volt mentve a csatlakozás a régi jelszóval és azzal simán tudok csatlakozni, pedig már több napja kértem új jelszót az oldalon, kár hogy a régit nem írtam fel valahova :)

Hat nemtom mit csinaltok rosszul, most probaltam es siman mukodik a jelszoemlekezteto.
Death is the only redemption

Lobster

Quote from: zsozso on 2006-04-15, 17:19:38
Quote from: sirtomi on 2006-04-15, 16:26:40
Quote from: Selmo on 2006-04-15, 15:14:53
Nálam is 530-as hiba van. Gondolom kell némi átfutási idő, mire használható lesz az új user név.
Nálam napok óta áll fenn a probléma, úgyhogy nem csak az új jelszó lehet a gond.
Egy másik kliensben el volt mentve a csatlakozás a régi jelszóval és azzal simán tudok csatlakozni, pedig már több napja kértem új jelszót az oldalon, kár hogy a régit nem írtam fel valahova :)

Hat nemtom mit csinaltok rosszul, most probaltam es siman mukodik a jelszoemlekezteto.

Nekem is pontosan ugyanez a bajom. Régebben ugyanez a név/jelszó működött, most amióta újraraktam a gépet 530. Valami expert segítsen már rajtunk plííííz

sirtomi

Quote from: zsozso on 2006-04-15, 17:19:38
Hat nemtom mit csinaltok rosszul, most probaltam es siman mukodik a jelszoemlekezteto.

Még Moha segédletét is használtam  :smile:

Próbálkozok újra a beállításokkal, meg többféle klienssel, hátha valami használ.

zsozso

Quote from: sirtomi on 2006-04-15, 18:48:50
Quote from: zsozso on 2006-04-15, 17:19:38
Hat nemtom mit csinaltok rosszul, most probaltam es siman mukodik a jelszoemlekezteto.

Még Moha segédletét is használtam  :smile:

Próbálkozok újra a beállításokkal, meg többféle klienssel, hátha valami használ.
Keressetek meg pmben a passal es megnezem, hogy a jelszo rossz vagy nalatok van a gebasz.
Death is the only redemption

Selmo

Nos, nem csináltam semmit, a regisztrálásom ideje 2006.04.12. 22:15, és most tökéletesen működik a dolog, szóval ha senki sem nyúlt semmihez, akkor 4 nap az átfutási idő... :szemuveges:

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Én elküldtem zsozsonak pm-ben a jelszavan az oldalra és megoldotta a problémát, lehet ettől javult meg neked is :)

Selmo

Én a hibaüzenetet ki akartam lopni, erre működik...
Igen, valószínűleg a Te üzeneted után történt némi helyreállítás. :appl:

A tökéletesség unalmas.

Hidetora

Szintén... Most nekem is megy, pedig hozzá sem nyultam :)
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Pac

hogyan lehet belépni az ftp site-ra? próbáltam azt a e-mail címes megoldást, meg még jópárat, de semmi, vmi hiba oszt csá!  :confused:
nahh most milegyen?

banix

üdv engem az érdekelne hogy mi lett a régi jo usteam ftp vel???? naruto elvonási tüneteim jelentkeztek régen ilyen jelszos megoldással még lehetett kapcsolodni mostmár azzal sem.....lehet hogy forumban levan ez irva de most nem volt idöm átböngészni ha valaki informálna azt megköszönném:)

Moha

Az FTP tökéletesen működik.
Nézzétek meg az aláírásomban lévő linket, ott mindent megtaláltok, ami az eléréshez szükséges!

Lyobag

meg tudnátok mondani, hogy Myazaki művei hova lettek, mert régen mintha fent lettek volna...

Moha

Quote from: Lyobag on 2006-04-28, 15:21:42
meg tudnátok mondani, hogy Myazaki művei hova lettek, mert régen mintha fent lettek volna...
Bizonyos okok miatt le lettek szedve és nem is lesznek visszarakva.