Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Sankeshi

regisztrálva vagyok az usteam oldalán mégsem tudok fellépni az ftp re tudtok segíteni?

Kuroi Tenshi

Quote from: Sankeshi on 2006-05-02, 15:27:49
regisztrálva vagyok az usteam oldalán mégsem tudok fellépni az ftp re tudtok segíteni?
Csak a szokásosat tudom mondani:
Főoldal nem a fórumoldal
Passzív mód
Egyebek: ld Moha aláírása

Raggie

Moha aláírása télleg hasznos lesz! De egyébként milyen FTP klienst használsz Sankeshi?? :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Sankeshi

már sikerült csak egy baj van, hogy könyvtárban net kávézókban nem tudok felmenni

Member

Könytárban biztos le van tiltva, legalább az XP tűzfala ki fogja ütni. Netcafékban elég kevesen taplók annyira, hogy blokkolják az FTP-t, de biztos van egy pár.

Sankeshi

hát ez van sajnos, amíg nincs otthon net

Member

Szegeden pl. minden netcaféban ment, szerintem nézz körül a környéken. (főleg olyan helyeken, ahol Win9X-es Windows van, azoknál nincs, ami blokkolhatná)

Deadlock

Üdv!

Új forumos vagyok, előre is bocs, ha századjára feltett kérdésre kérnék választ... Az FTP-n lesz-e feltéve valamikor Aeon Flux TVserial és ha lesz, mikorra várható?
Előre is kösz!

Deadlock  :szemuveges:

Cobra

Mivel nem anime, ezért nem valószínű.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

Inkább lehet hogy ide kelett volna. Kissé lement a letöltési sebesség. Eddig nekem 132 kb volt, de leesett 30-ra. Mitől van ez?

zsozso

Quote from: Prof. William on 2006-05-05, 00:49:01
Inkább lehet hogy ide kelett volna. Kissé lement a letöltési sebesség. Eddig nekem 132 kb volt, de leesett 30-ra. Mitől van ez?

Nalad lesz a gebasz.
Death is the only redemption

Kuroi Tenshi

Quote from: Prof. William on 2006-05-05, 00:49:01
Inkább lehet hogy ide kelett volna. Kissé lement a letöltési sebesség. Eddig nekem 132 kb volt, de leesett 30-ra. Mitől van ez?

Sztem próbáld újra. Néha a nagy forgalomtól leesik; máskor meg megy normálisan

Sankeshi

#282
az egyik haveromnál xp van és sikerült fellépni, az uncsiméknál szintén ott már nem ment mi a baj miért ír ki 530 vagy más hibaüzenetet? segítsetek!!!!!!!!!
ja és hogyan lehet a portokon állítani? lehet hogy höűülyének néztek, de még nem igazán csináltam ilyet és ezt is el kell  kezdeni.

Kuroi Tenshi

530? Be van kapcsolva a passzív mód?

Esy

Quote from: Prof. William on 2006-05-05, 00:49:01
Inkább lehet hogy ide kelett volna. Kissé lement a letöltési sebesség. Eddig nekem 132 kb volt, de leesett 30-ra. Mitől van ez?


Sziasztok!

Nekem is hasonló észrevételem lenne, mint az előttem szólónak. Egy ideig nem töltöttem ftp-ről (óh, az a rettenetes 3 hónap!  :frown:), most újra belelendültem, de míg eddig símán 100-120 körül töltött, addíg most az induló 70-80 KB/sről kb. fél perc alatt lecammog 30 KB/s körülire. Nem hiszem, hogy a forgalom miatt lenne, mert sem éjszaka, sem délelőtt, sem délután nem gyorsul be (áh, egyáltalán nem töltök éjjel-nappal  :D). No, nem mintha olyan rettenetesen zavarna, és nem tudnám kivárni, de mégiscsak kb. fél óra helyett másfél óráig tart, míg egy rész lejön bármiből is. Esetleg windows probléma? Vagy valami globálisabb dolog lehet a háttérben? Senki más nem tapasztalt sebességcsökkenést?
"Légy bátor és merész. Ha visszatekintesz majd az életedre, sokkal kevésbé bánod meg azt, amit meg mertél tenni, mint azt, amit nem."

sirtomi

Quote from: Esy on 2006-05-07, 18:33:44
Quote from: Prof. William on 2006-05-05, 00:49:01
Inkább lehet hogy ide kelett volna. Kissé lement a letöltési sebesség. Eddig nekem 132 kb volt, de leesett 30-ra. Mitől van ez?


Sziasztok!

Nekem is hasonló észrevételem lenne, mint az előttem szólónak. Egy ideig nem töltöttem ftp-ről (óh, az a rettenetes 3 hónap!  :frown:), most újra belelendültem, de míg eddig símán 100-120 körül töltött, addíg most az induló 70-80 KB/sről kb. fél perc alatt lecammog 30 KB/s körülire. Nem hiszem, hogy a forgalom miatt lenne, mert sem éjszaka, sem délelőtt, sem délután nem gyorsul be (áh, egyáltalán nem töltök éjjel-nappal  :D). No, nem mintha olyan rettenetesen zavarna, és nem tudnám kivárni, de mégiscsak kb. fél óra helyett másfél óráig tart, míg egy rész lejön bármiből is. Esetleg windows probléma? Vagy valami globálisabb dolog lehet a háttérben? Senki más nem tapasztalt sebességcsökkenést?

Nekem csak ugrál a sebesség. Hol kisebb, hol nagyobb sebességgel jön. De ilyen nagyon nem esett vissza.

Darkstar

Nekem meg rendesen műkszik, végig maxon jön. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Theon

Hi!

Meg tudná mondani valaki, hogy milyen címen és porton érhetem el a szervert?
Köszi, Theon
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Member


Sankeshi

hol kell beállítani?

Selmo

Ezért mondtam, hogy jó lenne Moha linkjét minden új tagnak PM-ben elküldeni...
Quote from: Sankeshi on 2006-05-08, 16:47:02
hol kell beállítani?
Kicsit bővebben. Mit kell beállítani, és hol?

A tökéletesség unalmas.

Rand

Sziasztok!

Nekem is kellene segitseg ftphez, minden hibatlanul bevan allitva, meg a passive mode is, de kapom az 530-at. Az letezik, h meg nem aktiv a user name-m? 4-5 napja reggeltem kb.

Elore is koszi
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain!

Selmo

Ha a port is hibátlan, akkor küldj egy PM-et zsozsonak a nick/passwordoddal...

A tökéletesség unalmas.

Rand

az is az, mindent ugy allitottam be, ahogy levan irva. Akkor kuldok pm-t, koszike.  :merci:
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain!

Raggie

Esy: néha nagyon leterhelődika szerver, szvsz azért van... végtére is egyre többen vagyunk! :D :jee:

De mondjuk a 30kb/sec eléggé alacsony... lehet h, a neteddel van gond.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: Sankeshi on 2006-05-08, 16:47:02
hol kell beállítani?
Total Commnder-t használsz vagy más FTP-klienst?

Mert a TC-nél ott csak simán a kapcsolat szerkesztés ablakban alul be kell ikszelni egy négyzetet(passive mode van oda írva :) ).

De szerintem a legtöbb kliensnél is minden kapcsolatnál külön be lehet hozni valami Settings menüt vagy Perefences menüt és ott be lehet állítani. Vagy a főmenüben, h az összes kapcsolathoz passzív módot használjon...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: Rand on 2006-05-08, 20:18:01
Sziasztok!

Nekem is kellene segitseg ftphez, minden hibatlanul bevan allitva, meg a passive mode is, de kapom az 530-at. Az letezik, h meg nem aktiv a user name-m? 4-5 napja reggeltem kb.

Elore is koszi
Azt se feledd, hogy nem a fórumos un/psw, hanem a főoldali kell!

Rand

hehe, koszi, akkor megvan mit hibaztam el!  :haha: :merci:
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain!

Member

Már küldök is egy pm-et Mohának, mert ez eléggé sűrűn probléma.

Cobra

Nem akarok senkit megbántani, de ne legyen már public ftp az Usteam. Aki nem tudja egyedül megoldani, az ne terhelje a szervert.
Hide and fear, Cobra Commander is here !