Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: Cobra on 2006-05-08, 23:27:20
Nem akarok senkit megbántani, de ne legyen már public ftp az Usteam. Aki nem tudja egyedül megoldani, az ne terhelje a szervert.
:D :lol: (egyébként egyet kezdek érteni... :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Raggie on 2006-05-08, 23:29:43
Quote from: Cobra on 2006-05-08, 23:27:20
Nem akarok senkit megbántani, de ne legyen már public ftp az Usteam. Aki nem tudja egyedül megoldani, az ne terhelje a szervert.
:D :lol: (egyébként egyet kezdek érteni... :) )

Egyetértéshez csatlakoznék :)
Szerintem sem kellene reklámozni, meg mindenkinek megmondani mi hol van :)

Moha

Hmm... most akkor szedjem ki az aláírásomból a linket?

Mondjuk az igaz, hogy a főoldalon a shoutbox-ban folyton rinyálnak az ftp miatt. Pedig tényleg nem volna nagy erőfeszítés benézni a fórumra és megkeresni azt az egy szem ftp threadet...

sirtomi

Quote from: Moha on 2006-05-08, 23:35:47
Hmm... most akkor szedjem ki az aláírásomból a linket?

Mondjuk az igaz, hogy a főoldalon a shoutbox-ban folyton rinyálnak az ftp miatt. Pedig tényleg nem volna nagy erőfeszítés benézni a fórumra és megkeresni azt az egy szem ftp threadet...

Szerintem aláírásodban maradhat, csak amit asszem Member említett, hogy minden új tagnak küldjük el pm-ben a beállításokat, vagy mi, ilyet nem kellene.

Raggie

Meg különbenis, majd megkérdezik, és akkor elmondjuk nekik, hogy nyálazzák végig a thread-et, vagy az aláírásodat... ennyi kis fáradtságot megé nekik nem?!
(mondjuk mi is könnyen beszélünk, mert nekünk megy, de mi azért legalább nem csak töltögetünk, hanem azért fórumozunk is! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-05-08, 23:36:49
Szerintem aláírásodban maradhat, csak amit asszem Member említett, hogy minden új tagnak küldjük el pm-ben a beállításokat, vagy mi, ilyet nem kellene.
Az én voltam és annyit mondtam, hogy minden új tag kapjon egy PM-et hogy az FTP beállításokat Moha linkje alapján végezze. De tőlem, aztán, én minden kérdezőt ráúszítok Moha linkjére. Igaz, hogy ezt hetente el fogjuk játszani, mert a sok új user előbb sír és csak utána néz körbe...

A tökéletesség unalmas.

Raggie

De épp ezaz, h nem kellene ezt. Szvsz ha nem veszik erre sem a fáéradtságot, akkor nem fognak FTP-zni. Igenis nézzenek körül, járják be a fórumot addigis, még az is lehet, h a fórumozáshoz is kedvet kapnak, ami meg jóó dolog! :D :jee:

Nem?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Esy

Köszönöm az eddigi ötleteket, de a lassú letöltés gondja, a probléma megkerülésével végül megoldódni látszik. Mivel továbbra is maradt a 30 KB/s-es sebesség, gondoltam megnézem linux alatt mi a helyzet: itt egyből 80-90-nel tölt (1M-ás netem van, szal böngésző mellett ez már nagyon korrekt). Mivel egyéb téren is (torrent) akadtak már eddig problémáim a windows alatti letöltéssel, melyek megoldására hosszú órákat (ha nem napokat) töltöttem hiába, és melyeket a linux alapbeállításként kezelt, már nem is lepődtem meg. Hiába, valljuk be, a windows-t és az internetet az istenek nem egymásnak teremtették!  :comp:
Ergo: linux rulez!  :whoah:
"Légy bátor és merész. Ha visszatekintesz majd az életedre, sokkal kevésbé bánod meg azt, amit meg mertél tenni, mint azt, amit nem."

Moha

Persze, nagyon nem kell szétkürtölni. Maradjon az egész a usteamen belül.
Aki keres, talál, aki kérdez, annak válaszolunk de kapásból mindenkinek elküldeni szerintem se jó ötlet.

Korábban is pont az volt a gond, hogy túl sok helyen kint volt az infó és túl egyszerűen elérhető volt.
Aztán pesze akadt pár elmés "Homo Debilis" (nemgondolkodó ember) aki úgy ahogy van, mindent publicba bepostolt egy népes fórumba... na az ilyenek miatt jó, ha nem fér mindenki hozzá olyan könnyen.

Raggie

I totally agree! :zen:

Nincsmit Esy! (főleg, h én aztán nagyon nem segítettem semmit! :D)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Randal

Őszintén szólva szerintem, csak a fiatalabb/idegesebb természetű felhasználóknál fordul elő az, hogyha valami nem megy egyből sírnak/rínak. Én se tudtam alapból elérni az ftp-t, azt elkezdtem utánnajárni. Mondjuk egy-két kérdést muszáj volt feltennem mire kiderült pár dolog, de ez inkább egyedi probléma volt mint általános.

Másrészt ha a publicot csak erre az oldalra értitek akkor nincs gáz, mert (itt elnézést kérek mindenkitől aki nem így gondolja) szvsz csak az jön erre az oldalra aki anime rajongó és tudja mi van itt és mit lehet kapni. Szimpla mezei user erre se téved.

sirtomi

Lehet hogy csak anime rajongó jön ide, de ha jól emlékszem már előfordult, hogy valaki aztán szétkürtölte. Vagy az a tracker volt, mindegy.

Randal

Nemtom mi a tracker:)
Egyébként én is így kerültem ide, hogy egy haverom mondta, létezik ez is.
Sajna tölteni nem tudok, mert nem egyszerű megoldanom, de haver szállít cuccost:)

Ez a szétkürtölős dolog viszont tényleg gáz. Jó, titkolózni se szép, de valamilyen keretek között érthető.

Raggie

Valami olyasmi volt, h RTL kl*b fórumon meg valami mégegy nagyobb fórumon azt szajkózta valami pecs, h mindenki jöjjön az USTEAM-re mert itt minden filmet meg zenét le lehet tölteni tök ingyér és minden fenn van az FTP-n... :ejj: Ennyire nem lehet hülye valaki. Ez szvsz rosszindulatúság volt. De mindegy. Az a lényeg, h nem kell reklámozni. Aki akar az szétnéz és punk tum.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Member

Ráadásul pont egy kereskedelmi csatorna fórumján, egek... Mert ha a Borsodi Sörgyár honlapján ejti el, az még egy dolog.

Raggie

Quote from: Member on 2006-05-11, 14:16:55
Ráadásul pont egy kereskedelmi csatorna fórumján, egek... Mert ha a Borsodi Sörgyár honlapján ejti el, az még egy dolog.
Hát ezaz! Nem véletlen h utána egyből rászálltak szegény zsozsora!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Selmo

Hát igen, az emberi hülyeség határtalan... :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Randal

Én a feliratok.hu-n láttam a Record of Lodoss War megjegyzésében. Igaz az szerintem nem gáz, de felesleges is, ugyanis nagy az esély rá, hogy akinek az megvan az innen kapta le, avgy ha máshonnan, hát ott volt mellette a felirat.
mondjuk így ide tud találni az illető, ami szvsz nem rossz dolog, sőt látogatót is jelent ami péz is vagy nem?
Így szűk körben terjed a dolog ami jó:)

amúgy egy nem épp ide tartozó kérdés:
Az A+ TV az RTL Klubbé? mert a szinronokat ők készíttetik...

morgena

Hali!
Az U-n meg az AHQ-n kívűl van még anime FTP? Ha nem is magyar.

Member

A BakaUpdates egyik korábbi felmérése szerint az otaku-k 1%-a (!) használ FTP-t (szerintem a legjobb anime-beszerzési forma, de tökmind1), legtöbben a direct download és a Bittorrent szerelmesei.
Az a gáz, hogy pl. egy vietnámi szerverre csak vietnámi proxy-val engednek fel, amúgy körberöhögnek (anno egy oroszon tették ezt veled, és szívatásból csak oroszul volt fenn, hogyan lehet orosz proxyd, amúgy tudtak angolul.  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: )

Tutegal

Quote from: Member on 2006-05-29, 16:44:26
Az a gáz, hogy pl. egy vietnámi szerverre csak vietnámi proxy-val engednek fel, amúgy körberöhögnek (anno egy oroszon tették ezt veled, és szívatásból csak oroszul volt fenn, hogyan lehet orosz proxyd, amúgy tudtak angolul.  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: )
Az, hogy egy orosz szerveren mi nemkívánt külföldiek vagyunk, az természetes. Értelmes FTP tulaj nem is tenne másként.
Szerinted itt miért van az, hogy egykét lelkes idiótán kívül csak a magyar nyelvű kérdésekre reagálnak? :lol:

Member

Bocsesz, E/2-t írtam E/1 helyett. :lame:
Velem szórakoztak az oroszok, nem vele.

smash++

Teljesen kiment a fejemből,hogy köszönetet mondjak az ftp-ért.Akárkinek is az érdeme a létrehozás és a folyamatos feltöltés,mindenkinek köszönöm ezt a nagyszerű ftp-t! :merci:

Raggie

Quote from: smash++ on 2006-05-31, 20:33:52
Teljesen kiment a fejemből,hogy köszönetet mondjak az ftp-ért.Akárkinek is az érdeme a létrehozás és a folyamatos feltöltés,mindenkinek köszönöm ezt a nagyszerű ftp-t! :merci:
Leginkább zsozso érdeme. És télleg nagyon köszönjük neki!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

zsozso is the Ruler of this World. He is the Maker. :D We thank him for it! :tezsvir:

Selmo

Valóban, köszönjük!
:hail:
(És most mindenki ugorjon és adjon neki egy + karmát.  :D)

A tökéletesség unalmas.

Member

Yah, feltűnően kevés van neki. Köszönjük, zso! ;)+1

Cobra

Ne karmát adjatok neki, hanem pénzt a szerver fenntartására  :smile:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Cobra on 2006-06-01, 01:06:18
Ne karmát adjatok neki, hanem pénzt a szerver fenntartására  :smile:
:zen:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: Cobra on 2006-06-01, 01:06:18
Ne karmát adjatok neki, hanem pénzt a szerver fenntartására  :smile:
Na basszus! Erről most eszembe jutott, hogy az Interhostos tárhelyem előfizetését erősen nem hosszabbítottam meg. Asszem ha kapok fizut, akkor intézkedem is.