Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Deltahorcsog

Hello!

Na nekem nem ment se anonymként, se sehogy, na most mit csináljak??  :confused:

Moha

Nem igaz, hogy még mindig olyan nehéz észrevenni az aláírásomat! :ejj:

Deltahorcsog

Rendben, megoldottam, örök hála Moha-nak! :merci: :merci: :merci:

Member

Mindenki tegye be az aláírásába, hogyan kell ftp-zni, akkor talán nem lesz ennyi "ftpzhetnékemvanmásnemérdekel" account. :mad:

Selmo

Quote from: Moha on 2006-06-05, 17:39:34
Nem igaz, hogy még mindig olyan nehéz észrevenni az aláírásomat! :ejj:
Mondjuk számomra baromi nehéz lett volna, mert kikapcsoltam az aláírások megjelenítését. De miután emlegették, megnéztem a profilodat. Mások vagy türelmetlenek, vagy nem tudnak olvasni. A gondolkodás képességét meg nem feszegetném...
Quote from: Member on 2006-06-05, 19:23:33
Mindenki tegye be az aláírásába, hogyan kell ftp-zni, akkor talán nem lesz ennyi "ftpzhetnékemvanmásnemérdekel" account. :mad:
Vagy mindeki írja oda, hogy: "Nem tudom, hogy megy az FTP. Bácsi kijött és beállította, én nem értek hozzá". :D

A tökéletesség unalmas.

Draakenlinge

heló! nem tom, mennyire offtopic / not de mint béna user, azt csinálja nekem az aceftp, hogy tölt kb 1 percig rendesen, aztán leesik a sebbesség úgy a 0-ra. broken pipe. rendben. de simán hagyja utána folytatni. akkor most valóban broken pipe v sem? sztem ha baj lenne nem folytatná. lehet, hogy beállításbeli hiba van nálam, nem tudom. mindenesetre inkább megkérdem, mint hogy a percenkénti klikkelések miatt bannoljon a rendszer...

Cobra

Szerintem használj más programot a letöltésre, de lehet van itt valaki, aki tudja mit lehet ezzel kezdeni. Passzív mód és 1 szálú letöltés van beállítva? Más gond beállítás szintjén elvileg nem lehet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draakenlinge

#337
a passzív mód megy, mert kapcsolódáskor kiírja, h entering passive mode. hogy hány szálon tölt? nem tudom. végignéztem a beállításokat, 1 connection-t ír, de sztem az nem az, h hány szál van. ehhez sík hülye vok... megnézem tc-vel is

edit: tc-vel prímán megy. nemtom, mi lehet, vmi install hiba. régen pedig csont nélkül futott az ace. namind1, thx!

bugger

Hi!

Csak nekem tűnik úgy, mintha az upload checker egy ideje nem működne? (Mintha nem rakná be az új file-okat.)
bugger

Hiei-sama

Quote from: bugger on 2006-06-16, 14:18:14
Hi!

Csak nekem tűnik úgy, mintha az upload checker egy ideje nem működne? (Mintha nem rakná be az új file-okat.)



Mukodik az,inkabb nincs uj feltoltott fajl ennyi.

nephotep

külföldröl lehet csatlakozni a szerverhez? mert egy darabig nem leszek itthon de nemhiszem hogy megtudnék élni a napi anime betevőm nélkül :S

Yakumo

Quote from: nephotep on 2006-06-21, 01:45:49
külföldröl lehet csatlakozni a szerverhez? mert egy darabig nem leszek itthon de nemhiszem hogy megtudnék élni a napi anime betevőm nélkül :S
Néha előfordul, hogy valami hiba folytán lehet csatlakozni, de le van tiltva a külföldi elérés. Tehát nagy valószínűséggel nem fog menni. Ki kell bírnod addig.

Member

Vigyél magaddal jó animéket DVD-n. ;)

Randal

Hi!

megoldható lenne az, hogy ha felkerül egy anime ill. ha valaki tudja hogy a fennt lévő egyes animéknek mik az adatai azok egy info fájl formájában felkerüljenek az adott anime mellé?

Ugyanis jópár könyvtárban többféle verzió van és nulla információ arra nézve, hogy ez milyen minőségű, feliratos, szinkronos.

Jó ha legalább az alábbi adatok bekerülnének:
-anime mérete
-szinkron nyelve
-felirat nyelve
- a felirat mellékelve vagy égetve van-e

Ugyanis így már könnyebb lenne eldönteni, hogy melyiket szedje le az ember.

Thx!

sirtomi

Mindegyikből leszedsz kb 20 megát és belenézel :) Oké ez nem a legjobb megoldás, de ha más nincs ez is jó.

Manitu

Quote from: Randal on 2006-07-05, 12:23:18
Hi!

megoldható lenne az, hogy ha felkerül egy anime ill. ha valaki tudja hogy a fennt lévő egyes animéknek mik az adatai azok egy info fájl formájában felkerüljenek az adott anime mellé?

Ugyanis jópár könyvtárban többféle verzió van és nulla információ arra nézve, hogy ez milyen minőségű, feliratos, szinkronos.

Jó ha legalább az alábbi adatok bekerülnének:
-anime mérete
-szinkron nyelve
-felirat nyelve
- a felirat mellékelve vagy égetve van-e

Ugyanis így már könnyebb lenne eldönteni, hogy melyiket szedje le az ember.

Thx!
Nagyon egyszerű. A szinkron japán, ha van benne más is, az meg jelezve van a fájlnévben. A felírat angol, ha avi akkor beégetett, ha ogm vagy mkv akkor softsubos. Ha esetleg van magyar felírat, az külön fájl(ok)ban található mellette. (persze van néhány kivétel...)
Egyébként pedig felmész anidb-re, és minden információt megtalálsz róluk, kezdve a felbontástól a bitrátákon át, milyen kodekekkel készült, hány és milyen felírat és szinkron van bennük, miből készült a fájl (DVD-rip, DTV, VHS-rip, stb.). Meg persze az ellenőrzőösszegeket is.


Randal

Manitu:

Thx. Így már érthető. Csak reménykedtem, hogy nem minden avi égetett. De ezekszerint az:(
Így viszont elég gáz lesz pl. a Fullmetal Alchemistből egységeset összegyűjteni. De ezt a problémát meg leírtam a torrent fórumon.

Fazék

Quote from: Randal on 2006-07-05, 14:20:10
Manitu:

Thx. Így már érthető. Csak reménykedtem, hogy nem minden avi égetett. De ezekszerint az:(
Így viszont elég gáz lesz pl. a Fullmetal Alchemistből egységeset összegyűjteni. De ezt a problémát meg leírtam a torrent fórumon.
Ha esetleg lelkes vagy, akkor magad is ellenőrizheted ezen az oldalon, hogy egyes verzióknak mik a tulajdonságai. Kicsit szokni kell az oldalt, elsőre nem minden egyértelmű, de azért jó. :)

Randal

Hali!

Épp ellenőrizgetetm és nézegettem az oldalt. enyhén elkezdtem tépni a hajam (ill. nem mert nincs).
A Cowboy Bebopnk itt a Zx verziója van fennt, de elméletileg az AHQ-s jobb. Viszont a Zx-est már félig leszedtem az ftp-ről.

Ahogy elnézem a srácokat nem igazán dolgoznak egységes szabvány szerint.

Hiei-sama

Ketlem hogy AHQ jobb lenne sztem eleg szar amit AHQ osszeszokott hozni...

Randal

:):)
A Request részben meg azt mondják, hogy nem a rossz releasekről híresek:)
Persze én nem a feliratot nézem hanem a minőséget.

Manitu

Quote from: Randal on 2006-07-05, 23:05:36
:):)
A Request részben meg azt mondják, hogy nem a rossz releasekről híresek:)
Persze én nem a feliratot nézem hanem a minőséget.
AHQ-nak össz-vissz egy releaseét láttam, az mondjuk nem volt rossz, de ennyiből nem általánosítanék. Zhentarim viszont egy meglehetősen jó csapat.
Ne csak azt nézd, hogy milyen az értékelés, hanem hogy hányan szavaztak rá, meg hogy hány embernek van meg a releas ;) Úgy mellesleg az AHQ-s Bebopnak kisebb a felbontása.


Randal

Szoktam nézni a szavazatokat, de az is egy viszonylagos dolog. Vki megnézi, jónak tlálja és magas pontot ad az adott releasere, miközben lehet, hogy egy másik jobb.

Való igaz. Az AHQ-s tényleg kisebb. Majd leszedek egy kis darabot és összehasonlítom a kettőt.
Szörnyű dolog ez, a bőség zavara.

kikuchiyo

Inkább vegyétek meg a DVD-t, ha már megjelent nálunk is, 4 vagy hány részért <2000 Ft igazán nem sok.
Failure is the default option

Randal

kikuchiyo: Megteszem ha normális lesz és nem olyan mint a Cowboy Bebop. Elcsesztek pár dolgot annál. Kicsi hibák, de bosszantóak.

sirtomi

Quote from: Randal on 2006-07-06, 01:27:37
kikuchiyo: Megteszem ha normális lesz és nem olyan mint a Cowboy Bebop. Elcsesztek pár dolgot annál. Kicsi hibák, de bosszantóak.
Kiku nem a CB dvd-ről beszélt? :)

Fazék

Quote from: sirtomi on 2006-07-06, 10:34:32
Kiku nem a CB dvd-ről beszélt? :)
de. viszont Randal is :) szóval nem ez a gond,

csak annyi baja van, hogy valami alternatív univerzumból jött, ahol elfogadhatatlan 1500 Ft-ért egy DVD pár hibával :)
egyébként mik azok szerinted? :)

sirtomi

Quote from: Fazék on 2006-07-06, 12:11:23
Quote from: sirtomi on 2006-07-06, 10:34:32
Kiku nem a CB dvd-ről beszélt? :)
de. viszont Randal is :) szóval nem ez a gond,

csak annyi baja van, hogy valami alternatív univerzumból jött, ahol elfogadhatatlan 1500 Ft-ért egy DVD pár hibával :)
egyébként mik azok szerinted? :)
Kicsit félreértettem a kommunikációt lehet :)

Én megvettem és nem sajnálom rá azt az 1500Ft, ugyan még meg se néztem :)

Randal

Hali!

jéé, most veszem észre, hogy kavartam. Ezer bocs és egy anyamedve :rotfl:
Egy másik fórumon meg itt is előzőleg az FMA-ról beszéltem és összekevertem.
Már kezdtem azt hinni, hogy azt adják ki DVD-n...

A CB-t megveszem majd. Hibákat a CB topikban sorolták.
Amúgy ha 1 DVD-n 5 rész van, akkor hogy az utolsón 6 lesz? (Valszeg)
Az egész sorozta 5 DVD-s lesz, kíváncsi vagyok adnak-e ki belőle díszdobozosat vagy egy All-In-One csomagot:)
És végül is az egész sorozat 7500 pézbe kerül kb:)

Flaser

A CB DVD-ken van angol hangsáv is?
A magyart már sokan szidták, de ismerőseim és én is beleszerettünk az angol-ba. (Tudom, ez se teljesen hű az eredetihez, de legálabb él és lélegzik; nem annyira alámondás mint a magyar.)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."