Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Flaser on 2006-07-07, 20:45:55
A CB DVD-ken van angol hangsáv is?
1500 Ft-ért már a feltételezés is abszurd :)
helyi olcsó kiadások lényege pont az, hogy csak a helyi nyelv és az eredeti szokott szerepelni a lemezen. amennyiben angol is lenne rajta, akkor lazán lehetne árulni külföldre is, ergo konkurrencia lenne az ottani kiadványoknak.

Azuri

Szerintem a vadmacska kommandó szinkronjainál minden jobb^^
Engem a CB szinkronjába csak Ed hangja zavart. Sajna nem tudom a szinkron színész nevét de aki a B-damanba Terry-t szinkronizálja nagyon illene a szerepre. Néha még most is elgondolkozok hogy fiú e vagy lány.
Viszont aki nem ismeri a CB-t az rögtön rávágja hogy Ed fiú^^,

Randal

Szerintem a CB magyar szinkronja jóra sikeredett. Összehasonlítottam a japánnal és az angollal és (igaz nekem) jobban tetszik.

Azuri:
Asszem a japánban se lehet nagyon megkülönböztetni, hogy a szinkronszínész fiú-e vagy lány.

Rounin

Quote from: Randal on 2006-07-09, 22:28:45
Szerintem a CB magyar szinkronja jóra sikeredett. Összehasonlítottam a japánnal és az angollal és (igaz nekem) jobban tetszik.

Azuri:
Asszem a japánban se lehet nagyon megkülönböztetni, hogy a szinkronszínész fiú-e vagy lány.

Mintha ő azt mondta volna, hogy itt viszont igen. O_o És a B-damanos lenne a jó :p

HekkkY

hali.. úgy állitottam be total commandert ahogy mutattátok a képen, de még mindig nem hajlandó csatlakozni... mi lehet a gáz?
The darkess will holding me tightly, until the sun rises up...!

Draconire

Quote from: HekkkY on 2006-07-10, 20:00:04
hali.. úgy állitottam be total commandert ahogy mutattátok a képen, de még mindig nem hajlandó csatlakozni... mi lehet a gáz?
A legegyszerűbb az lenne ha csinálnál egy screenshot-ot a beállításaidról, meg arról amit kiír, így könnyen ki lehetne szűrni tipikus hibákat.

Selmo

Quote from: HekkkY on 2006-07-10, 20:00:04
hali.. úgy állitottam be total commandert ahogy mutattátok a képen, de még mindig nem hajlandó csatlakozni... mi lehet a gáz?
Kezdjük azzal, hogy ugye a főoldali name/pass-t használod, nem a fórumosat?

A tökéletesség unalmas.

Randal

Erre az a legjobb megoldás ha mindkettő megegyezik:)

HekkkY

nah lol... én voltam a hülye.. télleg a pass volt a ludas :D thx
The darkess will holding me tightly, until the sun rises up...!

smash++

Hali!Nekem olyan problémám van,hogy eddig 245k-val töltöttemm le az ftp-ről most pedig csak 132k-val jön,2Mbit-es netem van.Nálam van a hiba vagy lelassult a szerver?Szerintem nálam lehet vmi,pedig nincsen semmi beállitva a win-ben(se automatikus friss. semmi).Már irtam a szolgáltatómnak,de még nem válaszoltak.

Hiei-sama

Quote from: smash++ on 2006-07-22, 17:43:04
Hali!Nekem olyan problémám van,hogy eddig 245k-val töltöttemm le az ftp-ről most pedig csak 132k-val jön,2Mbit-es netem van.Nálam van a hiba vagy lelassult a szerver?Szerintem nálam lehet vmi,pedig nincsen semmi beállitva a win-ben(se automatikus friss. semmi).Már irtam a szolgáltatómnak,de még nem válaszoltak.


Sztem olyan mind1 mennyivel toltesz,inkabb orulj hogy megy a letoltes.Imho a szolgaltato meg szarik ra,a szerzodesben van egy eloirt sebesseg amit tartanak szal a tobbi oket nem nagyon erdekli,hogy neha nem maxal megy.Ok a minimum sebesseget betartjak ami a szerzodesben irva van aztan kesz.

Zsiga

Quote from: smash++ on 2006-07-22, 17:43:04
Hali!Nekem olyan problémám van,hogy eddig 245k-val töltöttemm le az ftp-ről most pedig csak 132k-val jön,2Mbit-es netem van.Nálam van a hiba vagy lelassult a szerver?Szerintem nálam lehet vmi,pedig nincsen semmi beállitva a win-ben(se automatikus friss. semmi).Már irtam a szolgáltatómnak,de még nem válaszoltak.
Sajnos nem tudom kipróbálni hogy a szerver lassult-e le mert 1Mbit-es a kapcsolatom, de te megnézheted hogy a te neted rendben van-e: http://www.2wire.com/?p=154

smash++

Köszi szépen a tesztet!1Mbit szerinte:(,szóval szolg hiba lehet.Sajnos engem érdekel,hogy mennyivel tudok tölteni,mert nem véletlenül fizetem a 2Mbites árát és nem csak a töltés miatt.2Mbit-el több mindent is tudok csinálni.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2006-07-22, 18:05:37
Sajnos nem tudom kipróbálni hogy a szerver lassult-e le mert 1Mbit-es a kapcsolatom, de te megnézheted hogy a te neted rendben van-e: http://www.2wire.com/?p=154
Ez mennyire pontosan méri a net sebességemet?

Selmo

Quote from: White SeeD on 2006-07-25, 14:22:32
Quote from: sirtomi on 2006-07-25, 14:14:14
Quote from: Zsiga on 2006-07-22, 18:05:37
Sajnos nem tudom kipróbálni hogy a szerver lassult-e le mert 1Mbit-es a kapcsolatom, de te megnézheted hogy a te neted rendben van-e: http://www.2wire.com/?p=154
Ez mennyire pontosan méri a net sebességemet?

Nekem 650kbps jött ki
Ehhez képest 265-al szedem az ftp-ről
Ugye nem kevered a Kilóbitet a KilóByte-tal?

A tökéletesség unalmas.

Member

Nekem 568 kbit/s körül jött ki és az FTP-t általában 20-50-el szedem.

Randal

Nekem elméletileg 1024/512-es netem van és az ftp-ről olyan 100kb/sec körül jön. Rosszabb esetben 70kb/seccel. Suliban volt hogy 400K-val jött:)

Manitu

Quote from: sirtomi on 2006-07-25, 14:14:14
Quote from: Zsiga on 2006-07-22, 18:05:37
Sajnos nem tudom kipróbálni hogy a szerver lassult-e le mert 1Mbit-es a kapcsolatom, de te megnézheted hogy a te neted rendben van-e: http://www.2wire.com/?p=154
Ez mennyire pontosan méri a net sebességemet?
Köze sincs a valósághoz... a 2Mbps-es netemet elsőre 500kbps-esnek, másodszorra 300kbps-esnek mérte. (és persze minden más sávszélesség használó progi ki volt lőve.)

Ez már valamivel pontosabb, három mérésből mind 1,7Mbps körül volt.


Cobra

Ezekkel az a baj, hogy a külföldi szerverük és a te géped között mérnek. Akinek T-Com-os ADSL-je van, az használja a T-Com-os mérőt, az a legpontosabb. De ez is eléggé nem ide illő téma, máshol folytassátok.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Flaser

Quote from: Manitu on 2006-07-25, 18:13:47
Quote from: sirtomi on 2006-07-25, 14:14:14
Quote from: Zsiga on 2006-07-22, 18:05:37
Sajnos nem tudom kipróbálni hogy a szerver lassult-e le mert 1Mbit-es a kapcsolatom, de te megnézheted hogy a te neted rendben van-e: http://www.2wire.com/?p=154
Ez mennyire pontosan méri a net sebességemet?
Köze sincs a valósághoz... a 2Mbps-es netemet elsőre 500kbps-esnek, másodszorra 300kbps-esnek mérte. (és persze minden más sávszélesség használó progi ki volt lőve.)

Ez már valamivel pontosabb, három mérésből mind 1,7Mbps körül volt.

Arra nem gondoltál, hogy a szolgáltatód nem adja meg valójában amit igért?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Darkstar

Quote from: Manitu on 2006-07-25, 18:13:47
Köze sincs a valósághoz... a 2Mbps-es netemet elsőre 500kbps-esnek, másodszorra 300kbps-esnek mérte. (és persze minden más sávszélesség használó progi ki volt lőve.)
Lehet nálad nem volt jó valami, mert nekem viszonylag pontosan (max +-50kb/s eltéréssel) belőtte sávszélt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Valaki meg tudné mondani, hogy FlashGet-tel hogyan tudok az ftp-ről leszedni cuccott, amik alkönyvtárakban vannak pakolva? Ha a fő könyvtárat rakom be jobnak, akkor nem szedi le, csak ha magát a fájlokat jelölöm ki az xyz alkönyvtárakban. Kösz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

via_mala

Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-26, 19:23:20
Valaki meg tudné mondani, hogy FlashGet-tel hogyan tudok az ftp-ről leszedni cuccott, amik alkönyvtárakban vannak pakolva? Ha a fő könyvtárat rakom be jobnak, akkor nem szedi le, csak ha magát a fájlokat jelölöm ki az xyz alkönyvtárakban. Kösz.
Flashget-tel ez nem fog menni. Esetleg az F6 feljövő Site Explorer-rel lehet kísérletezni. Marad a TC. Én is így szenvedtem le a napokban a Lone Wolf mangát.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Randal

Szerintem megy a Flashgettel. De ha nem használjatok FlashFxp-t. Jó kis tp-s program, jobb mint a TC:)

OFF:
via_mala: Véletlenül nem szoktál rendszeresen az sg longest journey fórumán is garázdálkodni?:)
ON.

via_mala

Quote from: Randal on 2006-07-26, 20:19:42
OFF:
via_mala: Véletlenül nem szoktál rendszeresen az sg longest journey fórumán is garázdálkodni?:)
ON.
Debizonyhogyigen.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Randal

Sziasztok!
Az ftp-n lévő Wings of honneamise című remekműnek ki a release? mert én abból a feljövő égős Manga képből nem találom ki. Ftp-n meg nincs kiírva. thx!:)

Manitu

Quote from: Randal on 2006-08-02, 14:23:39
Sziasztok!
Az ftp-n lévő Wings of honneamise című remekműnek ki a release? mert én abból a feljövő égős Manga képből nem találom ki. Ftp-n meg nincs kiírva. thx!:)
RG


Fera

SziasztoK!! Flashget-el töltenék, de ha beirom az URL címet, hibát ir ki!! arragondoltam hogy talán az FTP címet írom be rosszul... de ha Totalcommanderben megtalálom azt az animét amit tölteni szeretnék, honnan tudom meg mi annak az ftp címe?? előre is köszi!!  :confused: :confused:

Cobra

Ha TC-vel nézed meg az ftp tartalmát, akkor miért Flashgettel akarod letölteni? TC-ben nyomsz egy F5-öt és már jön is lefelé.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

via_mala

Vagy TC-vel beállítod, hogy később töltöd le, akkor létrejön egy állomány, amiből csak ki kell másolnod az URL-eket.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács