Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

jettmoress

zsozso most ellenorizgeti a gepet mert van hogy megy van hogy nem

Darkstar

Az a probléma már két nappal ezelőtt megoldódott. :) Ez a dischalál most egy új gond.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

jettmoress

ez fura mert szombaton a szokasos napi downloadnak csak kb 35% volt meg, de ma csak egy keveset vacakolt

nite

van vmi tippetek hogy miért csak 36k-val jönnek a cuccok az ftp-ről? lett vmi korlát beállítva?
--
God's in his heaven, all's right with the world

Fazék

Quote from: nite on 2006-10-07, 18:45:54
van vmi tippetek hogy miért csak 36k-val jönnek a cuccok az ftp-ről? lett vmi korlát beállítva?

hmm érdekes, nekem is csak 50-70KB/s-el jön a maximális 130KB/s helyett...

Én azt tudom tippelni, hogy túlterhelt a szerver... bár kicsit durva lenne, ha ez igaz lenne  :eek:

jettmoress

Csutortok ejjel nallam is kicsit furan ment (64 a 128 helyett) ... mostmar ok

Darkstar

Nálamis 75-100 között ingadozik 270 helyett.  :eek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

zsozso

Nalatok lesz a gebasz.
Death is the only redemption

Darkstar

Nálam meglett a probléma, tényleg jön rendesen.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

#429
Quote from: zsozso on 2006-10-07, 20:48:27
Nalatok lesz a gebasz.
azannya, teszteltem pár másik helyen és tényleg nálam van a hiba... miafenétől lehet hogy csak fele sebességgel megy a net-em??  :Eztneked:

(garantáltan semmi más le és feltöltés nem megy tesztelés közben, szóval biztosan max sávszélen szedek, ami max jelenleg kimerül egy ingadozó 50-70 KB/s-ben és enyhén bosszantó...)

szerk: ha véletlenül van vkinek ötlete, mehet más topic-ba, vszleg megtalálom, itt ne OFF-oljunk.
(ISP-m: Interware)

shadefear

nos nekem lenne egy oylan gondom hogy a tc azt írja nem található a kiszolgálo :'(  pedig a beálítások jók
pls help

Member


  • Szóközt raktál/Nem raktál?
  • Pontosan hogyan is írtad be a kiszolgáló címét?
  • Tűzfal?

shadefear

vááááááááááááááááááááááááá

az elöbb meglestem és a usteam helyet suteamet írtam :') de azért thx ^^

Keny007

Hy mindenkinek!
Le tudná írni valaki az FTP pontos elérhetőségét, mert amiket itt a fórumon megtaláltam azok nem működnek!!!!
Bár lehet hogy csak én vagyok béna....

Fazék

Quote from: Keny007 on 2006-10-20, 11:26:24
Hy mindenkinek!
Le tudná írni valaki az FTP pontos elérhetőségét, mert amiket itt a fórumon megtaláltam azok nem működnek!!!!
Bár lehet hogy csak én vagyok béna....
ha ezekkel a beállításokkal nem megy, akkor nálad van a hiba

Keny007

 :jee: most már müxik!!!
THX!!!!

Daverip

Szevasztok.
Nem látom az ftp-n a könyvtárakat meg semmit sem. A Flashfxp ezt írja ki a státuszhoz:
425 Unable to build data connection: Operation already in progress. - ami elméletileg azt jelenti hogy már csatlakozok a szerverhez pedig nem! Sőt utánna rajta marad a szerveren de nem látok semmit. Totalcommanderrel is próbáltam de ott se ment, beléptem más néven de úgy se. Mi lehet a gondja? Lehet hogy a DHCP-kiszolgáló ipjét látja és már vki tölt azon keresztül(a rapidsharenél már megszívtam ezzel)?
Please HELP
:comp: :comp: :comp: :comp: :comp:

Selmo

ha ezekkel a beállításokkal nem megy, akkor nálad van a hiba

A tökéletesség unalmas.

Próféta

DHCP nem lehet gond.
EDIT: amúgy rapidshare-nél sem. Esetleg a NAT a baj ott?

Daverip

Bakker megvan a hiba, nem passzív módban volt :lame:
Már műxik kössz :smile:

Mi az a NAT? :lame:

Próféta

Örülünk, hogy sikerült.  :appl:
Quote from: Daverip on 2006-10-29, 21:15:55Mi az a NAT? :lame:
http://en.wikipedia.org/wiki/Network_address_translation
de röviden: sok gép egy NAT dobozon  (routeren) keresztül kapcsolódik a hálóra. Kívülről egy IP cím alatt látszanak, de van saját belső hálós címük, ami kívülről láthatatlan.

Miura_chan

Quote from: Daverip on 2006-10-29, 21:15:55
Bakker megvan a hiba, nem passzív módban volt :lame:
Már műxik kössz :smile:

Mi az a NAT? :lame:

Én is itt néztem, hogy mi a hiba..átnyálaztam a két fórumot, erre ez mentett meg, köszi :))

off
Amúgy régen Miura néven voltam fennt, csak elfelejtettem a fránya jelszót, sőt a régi mail címem is megszűnt :(

jasonx

 OOOoooooOOoooo000000000000 nekem azt írja ki  amikor kapcsolódni akarok hogy conectios suteam és várok utána timed outs (flashfxp)-vel csinálom most micsináljak edig jóvolt...
Destruction Warlock !ever

Cobra

Talán várd meg, hogy működjön újra a szerver...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Én azt szeretném megtudni,hogy a szerver randomban áll le vagy meghatározott időközönként?Mert ugyebár volt olyan ötlet,hogyha leáll akkor talán eszébe juthat az embereknek a támogatás...
Csak mert ha tudom,hogy milyen időközönként áll le akkor nem próbálkozok fellépegetni.Mert uygebár tegnap késő este kezdődött és még most de. se megy.
Amivel nics gondom,de jó lenne tudni,hogy ez most random vagy pl: 2hetente van egy 15órás stop.

csacsa

Quote from: smash++ on 2006-11-06, 11:28:27
Én azt szeretném megtudni,hogy a szerver randomban áll le vagy meghatározott időközönként?Mert ugyebár volt olyan ötlet,hogyha leáll akkor talán eszébe juthat az embereknek a támogatás...
Csak mert ha tudom,hogy milyen időközönként áll le akkor nem próbálkozok fellépegetni.Mert uygebár tegnap késő este kezdődött és még most de. se megy.
Amivel nics gondom,de jó lenne tudni,hogy ez most random vagy pl: 2hetente van egy 15órás stop.
Sztem ez most egy előre nem tervezett leállás.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Mcmac

hali

van most valami gaz a szerverrel?
mert tegnap este még töltöttem, ma csatlakozni akarok és nem tudok fellépni

Fazék

#447
a következő embernek, aki fölteszi a kérdést, föliratom az e-mail címét az összes létező spam-listára, ha nem hajlandó pár hozzászólást visszaolvasni...

Mcmac

upsz :D
most már működik...
bocsi  :oops:

Darkstar

#449
Quote from: Fazék on 2006-11-06, 15:23:21
a következő embernek, aki fölteszi a kérdést, föliratom az e-mail címét az összes létező spam-listára, ha nem hajlandó pár hozzászólást visszaolvasni...
Yay. :D Egyszerre :lol: és  :ejj: (mmint a sok kédező, de vissza nem olvasó tag)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん