Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Member

Modify? :rolleyes:
Ő az itt: :D
Nézd meg az XP tűzfalat, hogy aktív-e, meg a passzív móddal szokott még szívatni.

Moha

Mi van most az FTP-vel? Totál lassan vánszorog, a traffic graph meg ki van simulva... olyan, mintha 100Mbit-en menne a szerver... mi történt, zsozso?

Rage

Quote from: Moha on 2007-02-24, 12:41:34
olyan, mintha 100Mbit-en menne a szerver...
Pontosan ez tortent, nagyon jol latod a helyzetet (100 Mbitre tettek usteamet, zsozso mar szolt nekik, hogy HELO).
痛みを感じる方向に、出口がある!

Yakumo

Quote from: Rage on 2007-02-24, 13:35:02
Quote from: Moha on 2007-02-24, 12:41:34
olyan, mintha 100Mbit-en menne a szerver...
Pontosan ez tortent, nagyon jol latod a helyzetet (100 Mbitre tettek usteamet, zsozso mar szolt nekik, hogy HELO).
Pláne, hogy fizet érte, nagyon kedves húzás volt tőlük.  :confused: Remélem ***** gyorsan visszaállítják.  :__devil:  :3x3:

Alkyra

Quote from: Rage on 2007-02-24, 13:35:02
Quote from: Moha on 2007-02-24, 12:41:34
olyan, mintha 100Mbit-en menne a szerver...
Pontosan ez tortent, nagyon jol latod a helyzetet (100 Mbitre tettek usteamet, zsozso mar szolt nekik, hogy HELO).

Tsk. Nézem mi a fene történt, hogy csak 40kval szedek a szerverről...Erre meg ez fogad!BAH!  :Eztneked:
Remélem gyorsan megjavítják, mert most gyorsabban töltök torrentről mint az usről.Oo :uzi:

Yakumo

Quote from: Alkyra on 2007-02-24, 15:07:39
Quote from: Rage on 2007-02-24, 13:35:02
Quote from: Moha on 2007-02-24, 12:41:34
olyan, mintha 100Mbit-en menne a szerver...
Pontosan ez tortent, nagyon jol latod a helyzetet (100 Mbitre tettek usteamet, zsozso mar szolt nekik, hogy HELO).

Tsk. Nézem mi a fene történt, hogy csak 40kval szedek a szerverről...Erre meg ez fogad!BAH!  :Eztneked:
Remélem gyorsan megjavítják, mert most gyorsabban töltök torrentről mint az usről.Oo :uzi:
Nekem 46k.  :lazza: SuperSpeed. :P XD

Na, de ne csámcsogjunk itt ezen, mert majd helyrehozzák és nem mi leszünk azok akik elintézik, hogy meg is tegyék...  :redface:

Selmo

Kíváncsi vagyok mennyire számít, hogy nyakra-főre emelik a sávszéleket, vajon mekkora lesz így a kihasználtsága a gigabitnek?

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Quote from: Yakumo on 2007-02-24, 15:17:50
Quote from: Alkyra on 2007-02-24, 15:07:39
Quote from: Rage on 2007-02-24, 13:35:02
Quote from: Moha on 2007-02-24, 12:41:34
olyan, mintha 100Mbit-en menne a szerver...
Pontosan ez tortent, nagyon jol latod a helyzetet (100 Mbitre tettek usteamet, zsozso mar szolt nekik, hogy HELO).

Tsk. Nézem mi a fene történt, hogy csak 40kval szedek a szerverről...Erre meg ez fogad!BAH!  :Eztneked:
Remélem gyorsan megjavítják, mert most gyorsabban töltök torrentről mint az usről.Oo :uzi:
Nekem 46k.  :lazza: SuperSpeed. :P XD

Na, de ne csámcsogjunk itt ezen, mert majd helyrehozzák és nem mi leszünk azok akik elintézik, hogy meg is tegyék...  :redface:

:redface:

chilip

mi a francért nem tudok 40-50-nél gyorsabban tölteni ftp-ről? tegnap még 800-al jött le a cucc, és semmit sem buheráltam azóta a beállításokkal  :confused:

Fazék

Quote from: chilip on 2007-02-25, 00:02:23
mi a francért nem tudok 40-50-nél gyorsabban tölteni ftp-ről? tegnap még 800-al jött le a cucc, és semmit sem buheráltam azóta a beállításokkal  :confused:
tippre vagy túl van terhelve a szerver, vagy átalakítások vannak, vagy akármi. nálam is csak 20-40 KB/s a sebesség, szóval türelem a barátod ;)

menj és olvass egy jó könyvet, vagy menj ki szívj egy kis friss levegőt, stb :)

Darkstar

Már szerepelt itt a fórumon is, hogy a szervert tévedésből 100Mb-re tették, zsozso már szólt miatta az iletékeseknek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

khm...
Quote from: chilip on 2007-02-25, 00:02:23
mi a francért nem tudok 40-50-nél gyorsabban tölteni ftp-ről? tegnap még 800-al jött le a cucc, és semmit sem buheráltam azóta a beállításokkal  :confused:
Quote from: Rage on 2007-02-24, 13:35:02
Quote from: Moha on 2007-02-24, 12:41:34
olyan, mintha 100Mbit-en menne a szerver...
Pontosan ez tortent, nagyon jol latod a helyzetet (100 Mbitre tettek usteamet, zsozso mar szolt nekik, hogy HELO).


chilip

upsz, vissza kellett volna olvasnom  :hehe:

[Cowboy]Drizzt

Szervusztok

Most írok először a fórumba viszont már elég régóta használom az ftp szervert.Sajnos semmit sem tdtam arról hogy honnan ered csak az egyik barátom által szereztem róla tudomást regiztem és kész.Most hogy utánaolvastam(fórum miegymás)én is szeretnék köszönetet mondani érte zsozsónak.Szerintem ez Magyarországon nagyon nagy teljesítmény.
Ám nekem is lenne egy olyan gondom hogy már második napja 10-20 K-val tdok letölteni.Tdom hogy ezt már sokan mondták meg hogy baj van a szerver-rel de kb meddig fog ez tartani? Mert nagyon éhezem már vmi új anime-ra.
Előre is :merci: mindenkinek aki segít.
Üdv.:Drizzt
Drizzt az örök kósza

Member

Maga az UW főoldala sem megy, biztosan elmókáznak még egy darabig és nem ez lesz a legfőbb gondjuk.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-02-25, 15:00:44
Maga az UW főoldala sem megy, biztosan elmókáznak még egy darabig és nem ez lesz a legfőbb gondjuk.
Hogy jön ide az UW?  :confused:

Member

Már nem ők a szolgáltatók, akik éppen most költöztek? :confused:

Zsiga

Quote from: Member on 2007-02-25, 15:06:38
Már nem ők a szolgáltatók, akik éppen most költöztek? :confused:
Dehogy, külön szervere(ke)n van a fórum, interhost, ftp. Ha az uw éppen költözés miatt kikapcsolt szerverein lenne akkor most hogy tudnánk itt beszélgetni szerinted? :)

Cobra

Az UW szerverparkjában vannnak zsozso gépei tudtommal, szóval amíg az UW-sek nem rakják rendbe a saját hálózatukat, addig nem lesz jó a sávszélesség. Hétfő délután előtt meg szerintem ne várjon senki pozitív változást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Drake

Quote from: Cobra on 2007-02-25, 16:47:18
Az UW szerverparkjában vannnak zsozso gépei tudtommal, szóval amíg az UW-sek nem rakják rendbe a saját hálózatukat, addig nem lesz jó a sávszélesség. Hétfő délután előtt meg szerintem ne várjon senki pozitív változást.
Nah a legtöbb UW-s oldal (általam ismert oldal) működik, de még van olyan, ami nem szóval szerintem akkor nem sokára újra lesz normál sáv, szerintem holnap délutánra vagy estére, de ez nem biztos, csak saccolom :D

gaben23

még nem állítoták helyre a servert? mert valamiért mikkor elkezdek tölteni felugrik 160-ra aztáán szép lassan 30-40-re  :eek:

Draconire

Quote from: gaben23 on 2007-02-28, 16:24:03
még nem állítoták helyre a servert?
szerinted ez miért van:
Quote from: gaben23 on 2007-02-28, 16:24:03
mert valamiért mikkor elkezdek tölteni felugrik 160-ra aztáán szép lassan 30-40-re  :eek:
?

[Cowboy]Drizzt

Hali mindenkinek

Nos még mindig 30K a sávszélesség a szerveren.Azt mondták sokan hogy hétfő estére rendbehozzák a problémát de már szerda van.
Mi lehet ennek az oka szerintetek? Mikorra várható a normál sávszélesség. És az utsó kérdésem miért nem sikerült még rendbehozni a szervert(ezt már előttem is feltették).
Mindenkinek előre is köszönöm hozzászólást.
És remélem hamarosan újra tdok normálon tölteni :rotfl:
Drizzt az örök kósza

sirtomi

Örüljetek hogy egyáltalán tudtok valahonnan letölteni :D

Selmo

Quote from: [Cowboy]Drizzt on 2007-02-28, 23:09:03
Nos még mindig 30K a sávszélesség a szerveren.Azt mondták sokan hogy hétfő estére rendbehozzák a problémát de már szerda van.
Azt is mondták melyik hétfő? :D

A tökéletesség unalmas.

[Cowboy]Drizzt

Hát kössz az észrevételeket.
White SeeD megjegyzéséhez lenne egy kérdésem.Mit nyerek én azzal ha regisztrálok az interhost oldalán.Sajnos nem naon értem mit kínál így elkelne egy kis segítség és ha hasznomra válna elő is fizetnék.
Előre is kössz.
Üdv.:Drizzt
Drizzt az örök kósza

sirtomi

Támogatás topicot olvasgasd, de röviden a lényeg, hogy az interhost előfizetéssel támogatod a szervert legálisan.

drhlajos

üdv!

Death Note-t nézek épp, de egy jó adag rész linkelve van, és a linkek nem létező könyvtárakban lévő szintén nem létező fájlokra mutatnak. valahogy így: http://wutertu.fw.hu/ftphiba.png.
ha vki olyan olvassa, aki hozzáfér vagy meg tudja csinálni: légyszives csináld meg! köszi szépen ! :)
ha meg rossz helyre írtam akkor meg pls mondja meg vki hogy kinek szóljak és hogy(fórum, pm, email satöbbi). ezért is előre is köszi :D. nagyon kéne mert pont most függtem rá :szemuveges:, és csak 14 részig tom letölteni  :Eztneked: :comp:

KeLa

Quote from: drhlajos on 2007-03-03, 20:16:53
nagyon kéne mert pont most függtem rá :szemuveges:, és csak 14 részig tom letölteni  :Eztneked: :comp:
Szedd le torrentről, most úgyis gyorsabb mint az ftp :smile:

Hiei-sama

Quote from: drhlajos on 2007-03-03, 20:16:53
üdv!

Death Note-t nézek épp, de egy jó adag rész linkelve van, és a linkek nem létező könyvtárakban lévő szintén nem létező fájlokra mutatnak. valahogy így: http://wutertu.fw.hu/ftphiba.png.
ha vki olyan olvassa, aki hozzáfér vagy meg tudja csinálni: légyszives csináld meg! köszi szépen ! :)
ha meg rossz helyre írtam akkor meg pls mondja meg vki hogy kinek szóljak és hogy(fórum, pm, email satöbbi). ezért is előre is köszi :D. nagyon kéne mert pont most függtem rá :szemuveges:, és csak 14 részig tom letölteni  :Eztneked: :comp:

Pedig aztan tokeletesen mukodik,es mostmar sebesseggel sincs sztem gond mivel ahogy megneztem nekem jott a cucc 2mb/s-el.