Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Selmo

Mivel nem elérhető, 120+ ember nem tudja tölteni, tehát? :haha:

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-04-25, 23:19:25
Mivel nem elérhető, 120+ ember nem tudja tölteni, tehát? :haha:

innentöl egyértelmü .köszönöm... :D

Asatron

Nekem a sebességgel nincsen problémám, meg örülök hogy egyáltalán van ilyen, viszont épp a Neon Genesis Evangeliont néztem már egy ideje, viszont pár napja üres a könyvtár.
Mikorra várható a visszahelyezése, ha lesz ilyen?

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Asatron


Takemaru

A letöltésem állandóan megszakad random időkben-helyen. A béna koleszos net lehet a hibás?  :__devil:
(\__/)
(='.'=) This is Bunny.Copy and paste bunny into (")_(")  your signature to help him gain world domination

Selmo

Quote from: Takemaru on 2007-05-07, 20:32:33
A letöltésem állandóan megszakad random időkben-helyen. A béna koleszos net lehet a hibás?  :__devil:
Ennyi információból azt tudom mondani, hogy lehet.

A tökéletesség unalmas.

Takemaru

Próbálkoztam böngészőből, wincommal, rakás kliensel, flashget-el, de ha egyszer megáll, nem lehet folytatni. xy :kb/sec-ről leesik meredeken nullára és halott.
:bruhuhu: :comp: :bruhuhu: :comp: :bruhuhu: :comp: :bruhuhu: :comp: :bruhuhu: :comp: :bruhuhu: :comp: :bruhuhu:
azért köszi
(\__/)
(='.'=) This is Bunny.Copy and paste bunny into (")_(")  your signature to help him gain world domination

Kvikveg

Remelem csak 2 szalon megy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Drake

#669
Quote from: Takemaru on 2007-05-07, 20:32:33
A letöltésem állandóan megszakad random időkben-helyen. A béna koleszos net lehet a hibás?  :__devil:

Lehetséges hibák(informatikai szempontból, ha a szerverrel nincs gond):
-Hálókártya probléma.
-Koli net.
-Vírus vagy kém program.
-Windows op rendszer XD.

Megoldás:
http://csond.extra.hu/FlashFXP3.4final Hun.rar
az instrukciókat használd, amik mellékelve vannak. Szétkapcsolás után beállíthatod, hogy mennyit próbálkozzon, milyen időközönként max-ba 1 fájlnál. Működik garantáltan (nálam otthon, mikor instabil volt a net akkor 5 percenként megszakadt a letöltés, de ez a progi tovább töltötte onnantól ahonnan bezártam, vagy megszakadt, tehát max 2 percel tölt tovább, de működik, nem is kell mellette csücsülni várni hogy újra indítsd haverék is ezt használják)  :szemuveges:

Ken-Shi_Kun

Nem tudom ez-e a megfelelő rész, de megkérdezném, hogy a Highspeed user mint lehetőség létezik-e még?
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Selmo


A tökéletesség unalmas.

zsozso

Quote from: Ken-Shi_Kun on 2007-06-08, 19:22:00
Nem tudom ez-e a megfelelő rész, de megkérdezném, hogy a Highspeed user mint lehetőség létezik-e még?
Nincs korlatozva az ftp, a kapcsolatodtol fugg a sebesseg.
Death is the only redemption

Kuroi Tenshi

Quote from: Ken-Shi_Kun on 2007-06-08, 19:22:00
Nem tudom ez-e a megfelelő rész, de megkérdezném, hogy a Highspeed user mint lehetőség létezik-e még?
A max ~850kB/s valós nem elég? :)
Már a 265-tel is gyorsabban jött le, mint amennyi idő alatt végignézte az ember :)

Ha arra mint a támogatás egyik formájára gondoltál: Zsozso ellenzi :zen:
továbbá akkor már félig-meddig warez oldal szintjére süllyedne az oldal...

Soldier

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-09, 01:05:45
Quote from: Ken-Shi_Kun on 2007-06-08, 19:22:00
Nem tudom ez-e a megfelelő rész, de megkérdezném, hogy a Highspeed user mint lehetőség létezik-e még?
A max ~850kB/s valós nem elég? :)
Már a 265-tel is gyorsabban jött le, mint amennyi idő alatt végignézte az ember :)

Ha arra mint a támogatás egyik formájára gondoltál: Zsozso ellenzi :zen:
továbbá akkor már félig-meddig warez oldal szintjére süllyedne az oldal...

<- egyettért ^^

captaingabi

Hi!

Na azt az érdekes dolgot figyeltem meg, hogy ha totalcomm-mal szedek valamit az ftp-ről, aztán elindítom a utorrent-tet, akkor a szedés az ftp-ről lecsökken 500 kbye/s-ről kb 50-re még akkor is, ha a utorrent csak monjduk 100-at vesz el a sávszélből. Aztán bezárom a torrentet, az ftp meg visszakúszik 500-ra. Ez csak otthoni nettel tapasztalom (kábeles), a koleszos 100Mbitesen nem. Mitől lehet? Mondjuk nem gáz, mert legfeljebb nem futtatom mind2-őt egyszerre, csak érdekes...

Üdv,
captaingabi

Kuroi Tenshi

Ez teljesen normális.
t0rr3nt sávszél-zabáló, még minimumon is.
A koleszos meg más kategória, ott kicsit erősebb hálózati hardver van...

Cobra

Torrentnél a feltöltést kell korlátozni, amiatt csökken a letöltés is. Kábelnél ha leveszed a max 85%-ra, akkor fog menni maxon a letöltés. Adsl-nél kicsit lejjebb kell venni, 75-80%-ra, mert annál valamivel nagyobb a kiegészítő információ mértéke.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Drake

A torrent egy p2p (peer to peer) kapcsolat, az ilyenek mindig zabálják a sávot defaultból és be kell őket állítani, hogy ne (az okát most nem szeretném részletezni, mert szerintem még holnap is gépelnék). A kolis neteken alapba megvan legtöbb helyen szabva, hogy mennyi lehet a napi feltöltés, de ott a szerver is erősebb, meg le is van szabályozva, hogy ne húzza le akkora mértékbe a sávot. Amúgy a DC is lehúzza a sávot, sőt jobban, mint a torrent. Egy tipp torrent és FTP mehet együtt, de a letöltést korlátozd be 64-re, a feltöltést 8-ra, így stabilan marad minden, meg nem árt egy cFosSpeed nevezetű net optimalizáló progi, amivel a prioritásokat be tudod állítani (torrentnek alacson, ftp-nek magas pontosabban a klienseinek) és így minden jön max sávval (ha a kiszolgáló támogatja az akkora sebességet) és nem megy az alá a letöltési sebesség.

Zelda

Sziasztok!
(Lenne egy kérdésem: nem tudja valaki, hogy az aniDB-nek van-e ftp szervere? És ha van mi?
Előre is nagyon köszi!!)

Zsiga

Quote from: Zelda on 2007-06-29, 18:48:23
Sziasztok!
(Lenne egy kérdésem: nem tudja valaki, hogy az aniDB-nek van-e ftp szervere? És ha van mi?
Előre is nagyon köszi!!)
Nincs.

Zelda

Köszike, mert nem voltam benne biztos. :D

Selmo

Pedig írják is, hogy ez adatbázis oldal, csupán információkat tartalmaz, semmilyen animét nem lehet letölteni róla. :)

A tökéletesség unalmas.

kaldvi

#683
Már egyszer megjártam a Terra e... című animével, már az utsó rész felénél jártam mikor láttam h a letöltésmappában 2 ponttal a végén szerepel (Terra_e..) a flashfxp szerint 3mal (Terra_e...).
se megnyitni se törölni nem lehet a mappát, feleslegesen töltöttem a sorozatot, most közvetlenül a fájlokat töltöm nem a mappát, így már jó.
na a lényeg az h nevezzétek át a mappát mert így pontokkal a végén sok problémát okozhat.

Selmo

Úgy látszik a windows nem szereti a pontokat. TC is átalakította 2 pontosra. Mondjuk a többféle verzió miatt sosem töltök le könyvtárat, mindig kijelölöm melyik változat kell, neked is ezt javaslom. :)

A tökéletesség unalmas.

kaldvi

a több verzió miatt meg szoktam nézni h mi van a mappában és ha csak 1féle van akkor a mappát töltöm h az eredeti nevén legyen meg a mappa, én már csak ilyen kényelmes vok :oops: :hopp:
a kétpontos végű mappákat hogy lehet törölni? :confused: :3x3:

Drake

Csökkentett mód rendszergazda módjával a mappa tulajdonságainál meg kell keresni a biztosnág fület és minden profilhoz minden jogosultságot adjál hozzá, majd okézd le és törölheted is. Ha így sem megy akkor dos parancssorral lehet megoldani és úgy törölni. (Windows CD mintha telepítenél csak a javítást válaszd ki az ad majd egy dos parancssort neked).
Bár a windowsból az is kitelik ha csak szimplán átnevezed.

Ezen módszerek valamelyike (vagy több is) garantáltan működni fog.

PP

hi az lenne a gondom hogy total commanderrel akarok fölmenni a usteam ftp-jére de nem tok me időtúllépést írki mit tegyek?

Drake

Passzív módot bepipáltad (passive mode)? Azt célszerű bármely ftp-nél használni (illetve a címek 90%-ánál).  Meg az FTP cím, ha valamit elgépeltél volna:
cím:usteam.hu   port:31337

Member

Már belinkelem, de úgy gondolom, hogy lusták lesznek majd eggyel előbbre olvasni:

HA NEM MEGY AZ F*P