Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Globus

#750
Nem megy a letöltés, kapcsolódni se tudok, pedig mindent http://usteam.hu/forum/index.php?topic=966.0 és http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm szerint csináltam... Help pls, mit rontottam el??

EDIT: Ja és se anonymousként, se a főoldalon (!) regisztrált néven/jelszóval nem megy... Incorrect logint ír...

Kvikveg

Screenshotot a Wincommander ftp bellitasarol pls, semmi info birtokaban gozom sincs mi a baj.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Globus


Kuroi Tenshi

Ellenőrizzétek le még egyszer, hogy tényleg minden jó-e.
Egy másik lehetséges probléma, ami ezekben nincs említve még
az, hogy csak magyarországi ip-ről megy.

Szerk:
FTP://!!!!!

Kvikveg

#754
Ranezesre pedig ok. (SSL/TLS opcio nalam nincs.)
Ha pmben elkuldod a jelszavadat, megnezem, aztan megvaltoztathatod nyugodtan.

Mivan ftp??!
edit:Ja latom. Nekem az nincs beirva, de mukodik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Nekem is megy a sima usteam.hu és port beírással ftp előtag nélkül. Látszatra jó a beállítás. A főoldalra be tudsz lépni az account-tal?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Globus on 2007-08-18, 20:29:32
a beállítások jónak tűnnek a képről, további hibalehetőségek:
az ftp az esetek 99.9%-ban csak hazai ip-címről érhetőek el tudtommal, szóval ha külföldről próbálkoztok akkor ez a baj.
másik lehetőség: tudom hogy már ezerszer ellenőrizted, caps lock, minden, de még egyszer üsd be szép lassan 100%-osan jól a belépésedet. ha továbbra se jó, főoldalra be tudsz lépni ugyanazzal a felhasználónév/jelszó párossal? (ugyebár nem a fórumos belépődről beszélünk!)

Drake

Nekem volt hasonló problémám régebben. Az IP magyar volt és minden stimmelt, csak a TC-vel nem volt hajlandó működnie. Megpróbáltam FlashFXP-vel, azzal már működött. A mai napig egyik gépen se működik TC-vel, FlashFXP és FilZillával biztosan működik, szerintem próbáld meg azokkal. (Ha az ip-vel van a gond akkor használj proxy-t vagy Hide IP-t és keress hozzá magyar címet, <195,192,193-al kedózdődők nálam mindig működtek>)

Globus

#758
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-08-18, 20:30:53
Ellenőrizzétek le még egyszer, hogy tényleg minden jó-e.
Egy másik lehetséges probléma, ami ezekben nincs említve még
az, hogy csak magyarországi ip-ről megy.

Szerk:
FTP://!!!!!

Azt törli magától, úgy néz ki, alapértelmezett...
magyar IP
újra begépeltem, nem megy
főoldali login és működik a főoldalon...

Globus

Na sikerült

én egy hülye vagyok!! Mindig a rendes jelszavamat akartam használni, nem azt, amit az usteam kiküldött...

kraire

Sziasztok!
Inkább az "egyebek"-hez írnám, hogy nagyon köszönöm az usteam munkáját, és hogy ilyen jó sebességgel tudok tölteni. A sebességhez ugyan hozzájárul az internetszolgáltatóm is, de ilyen nem sok helyen van, hogy a szerver ilyen sebességet produkálna. Még most is jól húzza le az animét, pedig fut mellette a torrent is! :Kiraly: :cool:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Darkstar

[spoiler]Set fail for One Piece :D[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kraire

Quote from: Darkstar on 2007-08-23, 16:29:44
[spoiler]Set fail for One Piece :D[/spoiler]
már túl vagyok a K-F subos részeken, torrentről kell szedni T_T
egyébként ennek örültem a legjobban, hogy one piece fentvan ftp-n :]

Alkyra

keresgéltem a topicok közt, de nem találtam semmit ami problémámat orvosolná.
Filezillat használok, bár kétlem h emiatt lenne a gond.
A szerverre probléma nélkül csatlakozom s anime könyvtárból rendesen tudok tölteni, de a Hentai,Pic,Manga ban azt mondja, hogy nincs semmi.OO
(empty directory)

Szerverjavítás van?

Hiei-sama

Hja valami olyasmi lehet :D

biomage

Quote from: Hiei-sama on 2007-08-27, 12:48:36
Hja valami olyasmi lehet :D

ez olyan vicces? és ha zsozso törölte a teljes tartalmat az is vicces lesz Hiei-sama ?
hm

Member

Én halálra fogom röhögni magam akkor. :muhahah:
De ha zsozso törölni akar, akkor nekiesik a Naruto-nak, a Bleach-nek és a One Piece-nek, onnantól az adatforgalom visszaesik 10%-ra és a fanokon kívül mindenki boldogan él, amíg meg nem hal. :)

Fazék

#767
Quote from: biomage on 2007-08-27, 19:10:35
Quote from: Hiei-sama on 2007-08-27, 12:48:36
Hja valami olyasmi lehet :D

ez olyan vicces? és ha zsozso törölte a teljes tartalmat az is vicces lesz Hiei-sama ?
miafenéről beszél jóember? :haha:

én újabb vinyóhalált tippelek simán. ami persze nem boldogság, de úgy látszik elkerülhetetlen időnként.

Hiei-sama

Te figyeljel mar ide azert velem ne igy beszelj mig nem tudod ki vagyok...Felolem torolheti az egeszet nem en leszek aki itt fog sirni...Felesleges is irnom ide akarmit is...Ha kell az egeszet visszatoltom ugyhogy sztem nekem lehet vicces.

Soldier

Egy gyors kérdés , adott könyvtár amiben benne van az elsö és második széria. Es van megegy mappa amiben csak a 2. széria talalhato es nincs hivatkozás ikonja , akkor az azt jelenti 2szer van fent(?), mert megneztem es mind1 az en számomra ugyan annak latszik , méret,codec,kodolás, stb is ugyanaz , szvl igazabol engem nem zavar csak gondoltam megkérdem es ha ugyvan akkor 4,8gb-t fel lehet szabaditani, a 2 könyvtár

1,Mahoromatic (ebben lattom a lejebb emlitetett is)
2,Mahoromatic_Motto_Utsukushii_Mono

persze ha ez nem gond vagy lényegtelen ennyi mennyiseg söt ha meg tévedek is akkor sry.gondoltam beirom hátha ,

zsozso

Quote from: Soldier on 2007-09-02, 00:50:32
Egy gyors kérdés , adott könyvtár amiben benne van az elsö és második széria. Es van megegy mappa amiben csak a 2. széria talalhato es nincs hivatkozás ikonja , akkor az azt jelenti 2szer van fent(?), mert megneztem es mind1 az en számomra ugyan annak latszik , méret,codec,kodolás, stb is ugyanaz , szvl igazabol engem nem zavar csak gondoltam megkérdem es ha ugyvan akkor 4,8gb-t fel lehet szabaditani, a 2 könyvtár

1,Mahoromatic (ebben lattom a lejebb emlitetett is)
2,Mahoromatic_Motto_Utsukushii_Mono

persze ha ez nem gond vagy lényegtelen ennyi mennyiseg söt ha meg tévedek is akkor sry.gondoltam beirom hátha ,
Fixed.
Death is the only redemption

kaldvi

a hino no tori mappa 1-1,5 mbájtonként megszakad

Cobra

Nekem most hibátlanul lejött belőle 7Mb. Ne a könyvtárat töltsd, hanem a benne lévő fileokat, mert teljes könyvtár másolásánál a Total Commander le szokott kapcsolni az első file átmásolása után.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kaldvi

#773
[R] Cannot open file H:\Torrent\Hi_no_Tori\Hi no Tori_ Yamato Hen.avi
[R] CWD /
[R] 250 CWD command successful
[R] PWD
[R] 257 "/" is current directory.
[R] List (cached)
[R] List Complete: 709 bytes in 1,36 seconds (0,5 KB/s)
Transfer queue completed
1 File failed to transfer

most fájlonként töltök, már csak 1 fájl van, a másik szálon a dolgok legfeljebb leállnak0 kb/s-re de nem szakadnak meg, ez a cannot open file érdekes a torrentem is emiatt áll le folyton, nem tom miért

Cobra

A gépednél lesz a gubanc. Tűzfalon, routeren engedélyezve vannak a megfelelő portok? Mást most így nem tudok mondani. Milyen programot használsz a letöltésre?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: kaldvi on 2007-09-05, 12:41:23
[R] Cannot open file H:\Torrent\Hi_no_Tori\Hi no Tori_ Yamato Hen.avi
[R] CWD /
[R] 250 CWD command successful
[R] PWD
[R] 257 "/" is current directory.
[R] List (cached)
[R] List Complete: 709 bytes in 1,36 seconds (0,5 KB/s)
Transfer queue completed
1 File failed to transfer

most fájlonként töltök, már csak 1 fájl van, a másik szálon a dolgok legfeljebb leállnak0 kb/s-re de nem szakadnak meg, ez a cannot open file érdekes a torrentem is emiatt áll le folyton, nem tom miért
Nem csodálom, mivel ilyen nevű fájl nincs abban a mappában. A fájlnévben van egy kettőspont, ami Windowson nem megengedett. A 7.0-s Commander mondjuk szépen átnevezi megfelelő formátumúra, de más progiknak meggyűlhet vele a baja. Ha régebbi Commandered van, akkor próbáld meg egy újabbal, vagy egy másik progival (esetleg linux alól :D).


Próféta

Quote from: Selmo on 2007-10-07, 17:27:52Akkor talán zsozso szerel?

Tényleg, hogy van az megoldva, hogy vinyóhalálkor eltűnik a könyvtár tartalma? (Helyesebben működő, felmountolt kötetből megjelenik)
Simán a root filerendszerben létre vannak hozva az Anime/ez, Anime/az könyvtárak, és ezekbe külön-külön van felmountolva a sok tartalom?

Ha igen, akkor létre lehetne hozni minden egyes ilyen könyvtárban (a root fs-ben) egy VINYÓ_HALÁL_VAN_DE_NE_AGGÓDJ_MÁR_DOLGOZUNK_RAJTA vagy hasonló fájlt, amit úgyis elfedne a mount, ha sikeres. És akkor nem esnének mindig pánikba a népek, ha egyszer üresen találnak egy könyvtárat.

Mit szóltok hozzá? Van értelme annak, amit írok?

Member

Én ehhez nem értek, de ha valóban megoldható, amit írsz, akkor ez eddig a legjobb ötlet a hülyeségek beírásának korlátozására. :)

keikochan4

Teljesen pánikban vagyok! Ha belemegyek a Full Metal Panic SRT-be akkor üres az egész, de nem csak ez, hanem mind a három évad, meg az Inuyasha is. De a többi, amibe eddig nem jártam, ott még nincs gond. Remélem nem a gépemmel van gond. Ha tud valaki erről az "üres a könyvtár" esetről, szóljon, hogy megyugodhassak. :confused:

Manitu

Mi lenne, ha pánik helyett esetleg visszaolvasnál egy kicsit?  :mad: Valószínűleg teljesen tönkrement a géped, azért üresek a mappák, jobb lesz ha kidobod az egészet az ablakon :__devil: