Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Vahuur

Így kapásból Piano, Planetes és Rec, de valszeg. van még más is (nem néztem végig az összeset).

Selmo

Quote from: Vahuur on 2007-10-13, 00:29:31
Említettétek korábban (~lassan 1 hete), hogy gáz van az ftp-vel. Ha jól látom, a probléma továbbra is fennáll: van vkinek tippje, mikor kerülhet vissza a "kiürült" mappák tartalma?  :3x3:

Quote from: zsozso on 2007-10-08, 20:24:07
A most kivett diskrol valemennyire sikerult lementeni az adatokat, ha tudok venni valamikor egy pothdd-t akkor visszakerulnek.

Tippre. ;)

A tökéletesség unalmas.

Lythis

és esetleg bővebb infó arról, hogy mit takar az, hogy valamennyire sikerült lementeni, hiányzik e valami, hogyan lesz pótolva, van e már időpont amikorra várható, etc? ilyen szokásos maszlag...

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-10-15, 21:42:34
és esetleg bővebb infó arról, hogy mit takar az, hogy valamennyire sikerült lementeni, hiányzik e valami, hogyan lesz pótolva, van e már időpont amikorra várható, etc? ilyen szokásos maszlag...
Ha lesz új vinyó a halott helyett akkor gondolom zsozso bedob ide egy listát hogy mi hiányzik, a sok jóember meg szépen visszatölti. Időpont meg szintén passz, amikor lesz rá pénze. :)

Tutegal

Quote from: Lythis on 2007-10-15, 21:42:34
és esetleg bővebb infó arról, hogy mit takar az, hogy valamennyire sikerült lementeni, hiányzik e valami, hogyan lesz pótolva, van e már időpont amikorra várható, etc? ilyen szokásos maszlag...
A kivett lemezről csak Urusei Yatsura veszett el, kb. 25G.
A baj inkább abból van (a pénzhiányon kívül :smile:), hogy megint visszajött egy korábbi rejtélyes hiba, aminek zsozso nem találja az okát. A szerver lefagy/kötethibával kidob két-három vinyót, de szerverből kivéve a HDD-k közül vagy mind jó, vagy csak egy megy tönkre. Zsozso már minden szóbajöhető elemet cserélt, tesztelt, de 3-4 egymásutáni leállás után hónapokig megy hiba nélkül, aztán kezdődik újra. Konkrét oka nincs a hibának, úgyhogy lehet egyszerűen a lemezek elöregedése okozza az egészet :confused:
Ráadásul be kéne fejezni a SATA lemezekre áttérést, amihez új (szerverbe való) RAID kártya is kell, szóval a javítás még eltart egy ideig.

zsozso

Minden adat potolva.
Death is the only redemption

Próféta


Soldier

Köszönjük szépen !  :angyali:

Razer

hi valki egy ftp cimet tudna mondani ahonnan Naruto-t lehetne letölteni? met az eddigiekre nemigazán ltudtam belépni legtöbbször nemtudott csatlakozni. Sorry ha roszhelyre irtam.

Zsiga

Quote from: Razer on 2007-11-04, 19:50:10
hi valki egy ftp cimet tudna mondani ahonnan Naruto-t lehetne letölteni? met az eddigiekre nemigazán ltudtam belépni legtöbbször nemtudott csatlakozni. Sorry ha roszhelyre irtam.
http://www.dattebayo.com/t/#Naruto

Otric

Üdv!

Valszeg én vagyok a lámer, de nem nagyon ftp-tem még életemben (alias ez lenne az első, márha össze tudnám hozni) tehát, a gondom ott van, h bemegyek totalcmd-be ftp/új ftp és keresgéltem az oldalon, de mivel nem nagyon találtam semmit, a faq elolvasása után sem, ezért gondoltam, jó helyre írok. Szóval, hogyan kéne, létrehoznom, úgy a kapcsolatot, h az csatlakozzon is a szerverhez, mivel ha beírom azt, h usteam, akkor kiírja, azt, h nem találja a kiszolgálót, amit meg is értek, mivel ez gy ilyen kút fejből jött, mivel nem találtam semmi címet sem. Tudna nekem valaki segíteni, h mi is a gond?? Ja, az oldalon regeltem, hátha úgy menni fog, de nem. Légyszi segíten valaki!!!:)

:lame: igen, tudom, h az vagyok:):D előre is köszönöm.

Zsiga

Quote from: Otric on 2007-11-29, 18:30:20
Üdv!

Valszeg én vagyok a lámer, de nem nagyon ftp-tem még életemben (alias ez lenne az első, márha össze tudnám hozni) tehát, a gondom ott van, h bemegyek totalcmd-be ftp/új ftp és keresgéltem az oldalon, de mivel nem nagyon találtam semmit, a faq elolvasása után sem, ezért gondoltam, jó helyre írok. Szóval, hogyan kéne, létrehoznom, úgy a kapcsolatot, h az csatlakozzon is a szerverhez, mivel ha beírom azt, h usteam, akkor kiírja, azt, h nem találja a kiszolgálót, amit meg is értek, mivel ez gy ilyen kút fejből jött, mivel nem találtam semmi címet sem. Tudna nekem valaki segíteni, h mi is a gond?? Ja, az oldalon regeltem, hátha úgy menni fog, de nem. Légyszi segíten valaki!!!:)

:lame: igen, tudom, h az vagyok:):D előre is köszönöm.
Pedig teljesen egyértelműen le van írva az Általános FAQ topicban hogy mi a cím, illetve mit hova kell beírni (sőt, van róla kép is), fuss neki mégegyszer.

Draconire

Otric: Mivel segítőkész kedvemben vagyok, itt van két kép, hogy mégis hogy érdemes elindulni:
01.
02.

swenaccount

Sziasztok!  :_off:
Azt szeretném kérdezni, hogy lehet e a szerverre feltölteni anime ot? Van egy nemrég kezdődött kis finomság amit talán mások is meg szeretnének nézni (tudomásom szerint európában még nincs licenselve). A címe Kekkaishi. Valamelyik USTEAM ftp operátor írhatna rám és felküldöm az anyagot. THX!

Bye

u.i.: tudom occsón szerezni hdd ket ha kell. de adakozni még nem tudok :S

Licht

Keress ra a feltoltesek topicban es meglatod miert nincs meg fent. :P

gabesz14

gyerekek sorry de lenne egy kis probléma mégpedig most regiztem haverom mondta hoy van ez az oldal és állítolag küldtök e-mail t és ott lehet letölteni videókat és az lenne a kérdésem hogy holl lehet megtalálni ezeket a címeket létszi segítsetek :oops: :oops: :oops: :oops: :cool:

Selmo

Pontosan milyen videókat is keresel és milyen mailról van szó? :confused:

A tökéletesség unalmas.

Draconire

Quote from: gabesz14 on 2007-12-12, 21:50:49
gyerekek sorry de lenne egy kis probléma mégpedig most regiztem haverom mondta hoy van ez az oldal és állítolag küldtök e-mail t és ott lehet letölteni videókat és az lenne a kérdésem hogy holl lehet megtalálni ezeket a címeket létszi segítsetek :oops: :oops: :oops: :oops: :cool:

Ha jobban körülnéznél a fórumon, láthatnád, hogy itt semmiféle letöltési lehetőség nincs. Olvass mielőtt írsz.

PP

Császtok nekem az lenne a problem hogy kapcsolat hívási hibát ír amiko próbálok csatlakozni miért lehet ez? előre is thx

Kuroi Tenshi

Nézd meg a faq-topicban, hogy tényleg mindent úgy töltöttél ki a
Total Commanderben, ahogy azt kell. Még kép is van hozzá.

PP

Még anno az alapján álítottambe és így nem megy:(

Selmo

Küldj egy képet a beállításokról. Tűzfal, router nem blokkolja?

A tökéletesség unalmas.

PP

Thx télleg a tűzfal de úgy birom msn-re setok felmenni miatta se skype-ra se de amúgy azon kívül hogy blokolja ezeket jó   XD

Manitu

Akkor talán engedélyezd az említett programokat :rolleyes:


PP

igen énis gondoltamrá most meg is csináltamXDde azé thx :D

Fazék

nagyon sok leállás van mostanában. lehet tudni az okát? újabb vinyóhalálok? vagy vmi más? :(

Member

Akkor a probléma nem nálam van, megnyugodtam (?).

nbettus


hali!
én most szembesültem ugyanezzel a hibával.  :wtf  :bruhuhu: már korábban is volt kapcsolatom csak újra lett telepítve a gép pár hónapja de azóta nem próbáltam,csak most. ugyanúgy töltöttem ki és nekem is kapcsolódási hibát ír ki, pedig másik 2 ftp címre fel tok menni, csak erre nem. van vmi 5letetek???? plíííz

Zsiga

Please ignore the obvious troll, thank you.

udx6bs

Üdv,
csak szólnék, hogy a "Anime/Naruto_Movies/[DB]_Naruto_Shippuuden_ Movie_[1E8B1X56].avi" fake, pontosabban poresz.
csók