Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: udx6bs on 2008-01-08, 03:55:15
Üdv,
csak szólnék, hogy a "Anime/Naruto_Movies/[DB]_Naruto_Shippuuden_ Movie_[1E8B1X56].avi" fake, pontosabban poresz.
csók
És tényleg. :D Ráadásul valami gusztustalan azn szarság. :wtf :comp:

Seismic

Én nem tudom,de mostanában valahogy lassan jönnek a cuccok FTP-ről.Akkor figyeltem fel rá,mikor tesóm 60-150 között töltötte a Narutot.Gondoltam csak azzal van baj,vagy nem tudom,most szedem épp a Tengen Toppa Gurren-Laggant,ez valamivel jobb,mert ez 90-240 között tölt,de még mindig nem 450 és 300 között ingadozik,ahogy szokott.Le van állítva minden ami a tötést visszafogná...Másnak is ilyen vagy velem van a baj? :confused:

Kuroi Tenshi

Fénykorában jött még 6-700-al is a cucc, de
1) túl sok a töltögető mostanában
2) időnként gondok akadnak a szerverrel.
Igen, mind így állunk evvel.

hegyes

#843
Hi all! Valaki tud segíteni oan gondom lenne hogy én FlashFXP-t használok és ott a beállításoknál kéne a port szám mert a többit tudom. Előre is thx

Már mind1 egy kisebb keresésután a forumon végülmegtaláltam :)

Drake


McNabb

Hy all!Elég láma kérdés tudoom. Valaki mondja el pls hogy a hova mit kell írni mer nekem a kapcsolat neve:ftp.usteam.hu:31337 a kiszolgáló neve: usteam a felhasználó név és a jelszó és be van írva és amikor kapcsolódni akarok azt írja ki h nem találja a kiszolgálót. A segítséget előre is köszi

sirtomi

Quote from: McNabb on 2008-01-15, 14:59:32
Hy all!Elég láma kérdés tudoom. Valaki mondja el pls hogy a hova mit kell írni mer nekem a kapcsolat neve:ftp.usteam.hu:31337 a kiszolgáló neve: usteam a felhasználó név és a jelszó és be van írva és amikor kapcsolódni akarok azt írja ki h nem találja a kiszolgálót. A segítséget előre is köszi
Cseréld fel a kapcsolat és a kiszolgáló nevet :)

McNabb


Wave

Hello mkinek! Egy kis segítséget szeretnék kérni ... Új vagyok még.. és az FTP címhez nem tudom miket kell beírni stb... Meg a főoldalon sem tudok regisztrálni,azt írja ki,h nincs hozzá jogosultságom,pedig mindent kitöltöttem és a feltételeket is elfogadtam..

Vki tud segíteni  :confused:? Köszi előre is...

Próféta

Quote from: Wave on 2008-01-19, 00:19:34
Hello mkinek! Egy kis segítséget szeretnék kérni ... Új vagyok még.. és az FTP címhez nem tudom miket kell beírni stb... Meg a főoldalon sem tudok regisztrálni,azt írja ki,h nincs hozzá jogosultságom,pedig mindent kitöltöttem és a feltételeket is elfogadtam..

Vki tud segíteni  :confused:? Köszi előre is...
A beállítással kapcsolatban: az általános FAQ témában leírtakat ugye olvastad?
A regisztrációval kapcsolatban: úgy tűnik, itt nem Te vagy a hibás; valami galiba lehet, írok is zsozsonak.

Wave

Igen,elolvastam... Értem is,de a főoldallal vmi probléma lehet :( Köszi a segítséget,remélem hamarosan megjavul :)!

Próféta

Quote from: zsozso on 2008-01-20, 19:49:44Az nem hiba, ha backet nyomsz regisztralas kozben akkor letiltja a sessiont a postnuke.

Udv,
zsozso

koka

Mostanában nem tudok belépni az AHQ ftp-re.Nem tudja valaki mi van velük? Törölték volna?

valkorn

hello olyan kérdésem lenne hogy ftpre akarok kapcsolodni mindent elfogad de nem tudja listazni és ilyet ir hogy

425 unable to built data connection. operation already in progress nah most ez mi a raká turós f***a  :lol: vlki monja meg plz és segitsen :D :D

Kuroi Tenshi

Elég egyértelmű pedig: már van egy élő kapcsolatod.
Csak nem többször nyitottad meg a TC-t, közben másra is használod
vagy esetleg más is használja?

Nena

#855
Sziasztok!
Még új vagyok itt és az előtte levő fórum bejegyzésekben nem találtam olytta hogyha a Total Commanderbe beírtam az Ftp-nél a kapcsolat neve:usteam a kiszolgáló :ftp.usteam.hu:31337 a felhasználó nevet és a jelszót  mér üres az egész és még mappákat sem hozz le! Mit kéne tennem? Köszi előre is asegítséget!

Bocsi azt elgfelejtettem felkapcsolódik a kiszolgálóhoz de nem listáz semmit! Mit tegyek?Köszi előre is!

Draconire

A passzív módot kapcsold be.

Nena


Cloud

Most én vagyok a hülye vagy tényleg nincs fenn a Last Order, meg az Advent Children?

Zsiga

Quote from: Cloud on 2008-01-28, 19:52:41
Most én vagyok a hülye vagy tényleg nincs fenn a Last Order, meg az Advent Children?
Tényleg nincs.

Lyva

Sziasztok! Remélem nem tévedtem el, és jó helyre írom a gondom.
Probáltam leszedni a "Hi no Tori"-t amit a Phoenix mappában találtam meg. Viszont amikor kiléptem a Phoenix mappából akkor nem a "p" betüs résznél voltam hanem egy "Hi no Tori" nevű mappánál, és ha beléptem oda akkor ugyan az volt abban a mappában ami a "Phoenix"-ben. Kicsit bonyolult, én se nagyon értem, de csak így tudom leírni amit tapasztaltam. Illetve a fő gondom az, hogy egyik mappából sem lehet letölteni semmit. Kijelölöm a file-okat és el is kezdi másolni, kiirja, hogy a letöltés x idő, de mikor elvileg letöltötte a file-t akkor a gépemen a mappában nem jelenik meg semmi, vagyis egy "Hino no Tori" kiterjeszés nélküli 0kb-os fájl jelenik meg. Ha pedig újra próbálkozom akkor azt írja, hogy az a fájl már létezik, de hiába írom felül nem történik semmi változás.

Member

A Phoenix az angol cím és egy parancsikon az, nem mappa.
A másikat nem tudom, tegnap töltöttem mást és nem volt problémám.

Cobra

Milyen programot használtál a letöltéshez?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lyva

Quote from: Cobra on 2008-01-30, 13:35:56
Milyen programot használtál a letöltéshez?

Nem a letöltéssel volt gond, mert ha mást próbáltam akkor simán lejött, csak annak a mappának a tartalma nem. Amúgy win com 5.0-ást használok ftp-re. Máskor is találtam már ilyen hibát, de már nem emlékszem hol.

Próféta

Quote from: Lyva on 2008-01-30, 21:51:10
Nem a letöltéssel volt gond, mert ha mást próbáltam akkor simán lejött, csak annak a mappának a tartalma nem. Amúgy win com 5.0-ást használok ftp-re. Máskor is találtam már ilyen hibát, de már nem emlékszem hol.
Én gond nélkül töltök a Hi No Tori könyvtárból.

A Win Commander amúgy jó régen volt, nem? Próbálkozz egy új Total Commanderrel!
(el tudom képzelni, hogy a szoftlink zavarja meg a régi programot)

Lyva

Quote from: Próféta on 2008-01-30, 22:13:34
Én gond nélkül töltök a Hi No Tori könyvtárból.

Megvártad amig lejön végig a fájl? Mert én is gond nélkül töltöttem le csak a végeredmény volt váratlan... (Láttam ahogy számolja a byte-okat kivártam az egy órát és mégse.)

Member

Akkor nyomd ki 99,99%-nál. :haha: Most már komolyan én is kipróbálom. :)

Próféta

Quote from: Lyva on 2008-01-30, 22:32:54
Quote from: Próféta on 2008-01-30, 22:13:34
Én gond nélkül töltök a Hi No Tori könyvtárból.

Megvártad amig lejön végig a fájl? Mert én is gond nélkül töltöttem le csak a végeredmény volt váratlan... (Láttam ahogy számolja a byte-okat kivártam az egy órát és mégse.)
Az ass-t megvártam :)
A videót meg részleges állapotban elkezdtem nézni, működött.

Manitu

Quote from: Próféta on 2008-01-30, 22:13:34
A Win Commander amúgy jó régen volt, nem? Próbálkozz egy új Total Commanderrel!
(el tudom képzelni, hogy a szoftlink zavarja meg a régi programot)
Inkább az a kettőspont a fájl nevében. Windowsos gépre elég nehéz lesz letölteni azzal a névvel. A 7.0-s TC már szépen átnevezi magától, de ha jól emlékszem a régebbiek nem tudtak vele mit kezdeni.


Selmo

Így van, cserélj újabb commanderre. http://www.totalcommander.hu/

A tökéletesség unalmas.