Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

biomage

#900
hehe :) csak vicceltem, de amit irtam abban van igazság, minden népszerübb anime könyvtárában láttam olyan részeket ami 2x is megtalálható, ezekböl egyet simán lehetne törölni
hm

Cobra

Általában 2 különböző verzió van fent, egy jobb minőségű és egy gyengébb, hogy a régi géppel rendelkezők is meg tudják nézni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

teraflare

Amúgy a 100+ os neverendingek nem úgy volt írva hogy nem kerülnek fel? Most mégis ezek viszik el állításotok szerint a sávszélt.

Cobra

Újak nem kerülnek fel, ami fent van, az már marad (bár nem tudom mennyire vannak frissítve).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

s4n.ch4n

Már elnézést, de másnak sem műkszik az ftp-s kapcsolat? Mert nekem csak néhány mappa tartalámt listázza, a többit nem... Valami hiba történt a server gépeknél vagy mi van? !
Az élet olyan, mint a sakk, csak több benne a paraszt.

Én

Véletlenszerűen belenéztem vagy 20 mappába, mindegyik ment nálam.
Olvass vissza az előző oldalon, néha megesik h pár mappa elszáll.
Also, I usually watch this thread for the lulz.

bimanc

Bocsánat, hogy ideugatok, de tényleg valami probléma volt a mappákkal, mégpedig az összessel. Néhány órán keresztül nem volt semmi elérhető, gondolom van rá magyarázat, és biztos máskor is volt már ilyen.

Theon

Konkrétan: az Elfen Lied például nem listázódik.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Én

Eddig még mindig visszajött, szal no para :D Egyébként maga az oldal is egész nap baszakodik, szóval nem meglepő. Ilyenkor annyit lehet mondani, hogy evan.

Kuroi Tenshi

Quote from: s4n.ch4n on 2008-03-19, 20:49:37
Valami hiba történt a server gépeknél vagy mi van? !
Pontosan, a sok letöltés miatt mostanában egyre gyakoribb a szerver
leállása és a winyóhalál. Azonban pár órán belül eddig általában vissza
is állt, kivéve ha nagyobb gondok voltak.
Az a vicces(?), hogy kb minden oldalon többször leírjuk ezt, de mindig
akadnak, akik azt a pár sort se bírják visszaolvasni, majd beírják, hogy
"mé nem műxik a zeftépé?!?!1"...

Member

Egyre több az animés mostanság, ha elmegyek haverok haverjaival vhova, mindig kiderül az este folyamán, hogy vmelyik imádja a Naruto-t és kérdi, érdemes-e DN-t nézni. Én kicsit korlátoznám a sebességet, de tudom, erről szó sem lehet. :/

Theon

Egyetértek, sőt! A Naruto/Bleach stb. nagy nézőszámú anime-k új részeit csak egy hét csúszással kéne felrakni, tessék beszerezni torrentről, IRC-ről, DC-ről vagy van DDL is. Én mindig így töltök le, amit csak lehet.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

s4n.ch4n

Dammit! Még mindig nem listáz...  Valamit kéne tenni már... Tegnap is, ma is... Holnap sem fog listázni?!
Az élet olyan, mint a sakk, csak több benne a paraszt.

Cobra

Bleach tényleg nem jött be 20 sec alatt, de Naruto jó, meg még megnéztem 2-3 könyvtárat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: s4n.ch4n on 2008-03-20, 22:51:21
Valamit kéne tenni már...
Három dolgot tudsz tenni.
1. Támogatod a szervert nem csak élősködsz rajta, mert kurvadrága.
2. Töltesz torrentről.
3. Kussolsz.

Kuroi Tenshi

Quote from: s4n.ch4n on 2008-03-20, 22:51:21
Dammit! Még mindig nem listáz...  Valamit kéne tenni már... Tegnap is, ma is... Holnap sem fog listázni?!
Már bocs, de mi ez a hangnem?
Kicsit azért száljál magadba, öreg.

Találkoztam ma Zsozsoval szerződést aláírni, pénzt átadni, és
mint kiderült, nem csak winyókat, de tápot is kellett cserélni...

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-03-20, 23:08:54
Quote from: s4n.ch4n on 2008-03-20, 22:51:21
Valamit kéne tenni már...
Három dolgot tudsz tenni.
1. Támogatod a szervert nem csak élősködsz rajta, mert kurvadrága.
2. Töltesz torrentről.
3. Kussolsz.
és fogadjunk hogy még van pofája meg is sértődni...

Member

Sohasem fogom megérteni, miért akarnak az emberek úgy ált. mindent ingyen, a legjobb minőségben. Ha zso nem lenne ennyira aranyszívű, most lehetne minden mappában egy rakás rapidshit/megaupload link, azoknak elég lenne egy 4 gigás vinyó is...

Soul

#918
Egyet értek az előttem szólókkal.Télleg csak ezért beírni erre a forumra hogy sírjunk jaj nem megy az ftp, meg mért nincs az ftp.Inkább ismerkedj meg az itteniekkel s4n.ch4n,  ne csak sírni járj ide.
Egyszerű ha nem megy a letöltés, megnézed van e fórum, ha nincs azt jelenti gáz van és nem csak neked hanem, senkinek nem jön az adat.Ilyenkor türelemmel várj amíg  helyre nem állnak a dolgok.

[spoiler]
Quote from: Zsiga on 2008-03-20, 23:08:54
Quote from: s4n.ch4n on 2008-03-20, 22:51:21
Valamit kéne tenni már...
Három dolgot tudsz tenni.
1. Támogatod a szervert nem csak élősködsz rajta, mert kurvadrága.
2. Töltesz torrentről.
3. Kussolsz.

:D [/spoiler]

biomage

#919
Kezd ez az egész unalmasá válni, talán itt lene az ideje törölni az olyan postot ami föllötem van és adni pár nap ajándék jegyet a bannamákra :P "noki", ki ért vellem egyet?
hm

biomage

lol letörölte a posztját hogy ne kerüljön bajba, és küldöt egy privit is :)

Szia
Elnézést hogy merészeltem jelenteni az észrevételem az FTP szerverrel kapcsolatba, gondoltam esetleg nem tudnak róla, nem sírás volt mivel ha kell valami torrentről letöltöm és kár örülnöd magam töröltem a hozzászólásom.
Hihetetlen mennyi bunkó került ide az elmúlt 4 évben.
Máskor pedig ha fölöslegesen be is ugatsz előtte tanulj meg helyesen írni.
Kár válaszolnod letiltottalak

Üdv
Tibi

hát ha letitotál akkor majd itt leirok, pár posztal feljebb levan irva hogy miért nincs a könyvtárakban semi :P
hm

Soul

Hallod ez sztem nem ide tartozik.Ezt neked írta, nem nekünk.

Fazék

#922
Quote from: Soul on 2008-03-23, 14:25:11
Hallod ez sztem nem ide tartozik.Ezt neked írta, nem nekünk.
sztem meg de. általában én is nagyon ellene vagyok a pm-ek nyílvánossá tételének, de ez az ember nehogy már azt higyje, hogy neki van igaza, mikor write-only módban idejön és bejelenti, hogy bajok vannak az ftp-vel, és csináljunk vmit, ahelyett, hogy akár csak egy fél oldalt visszaolvasna... szóval sztem simán elfér itt

Darkstar

Hahaha oh wow. Egyébként sírj bocsánatért és térdepelj kukoricán hátha leveszi az ignoret. :lol:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Szerintem sem ide tartozik, ahogy emlékszem nem rinyált csak megjegyezte, hogy baj van. Aztán törölte a postot, és PM-ben elküldte a véleményét. + Amennyire tudom ő nem csak a "regelek és rinyálok a zeftépé miatt" kategória volt.

Fazék

#925
Quote from: Én on 2008-03-23, 15:32:01
Szerintem sem ide tartozik, ahogy emlékszem nem rinyált csak megjegyezte, hogy baj van. Aztán törölte a postot, és PM-ben elküldte a véleményét. + Amennyire tudom ő nem csak a "regelek és rinyálok a zeftépé miatt" kategória volt.
akkor mea culpa, de csak részben, mert tényleg már jópár hete tart ez az áldatlan állapot és sztem ez olyan mint beírni, hogy holnap hétfő lesz gyerekek, utána meg kedd valószínűleg.
de most komolyan mi értelme olyan post-okat beírni, hogy "nem működik az ftp." ? aki használná az úgyis tudja. üzemeltetője úgyis tudja. aki nem használná, nem érdekli. most akkor minek is? inkább írjon kérdést a támogatás topic-ba, hogy hova küldje a pénzt.

kikuchiyo

Előre szólok, hogy szentségtörő lesz a felvetésem:

Mi értelme van egyáltalán az FTP fenntartásának?
Zsozsonak kész anyagi csőd és rengeteg fejfájás, és tipikusan azok használják, akik még soha nem támogatták a fenntartását.
Én gyakorlatilag évek óta semmit sem töltöttem róla, és szerintem így vannak ezzel azok is, akik rendszeresen fórumoznak és támogatják is a szervert.

A régi, nehezen beszerezhető, ritka filmek vagy sorozatok archívumaként van létjogosultsága, de az új, torrentről vagy akárhonnan probléma nélkül letölthető cuccokat teljesen felesleges fenntartani.
Failure is the default option

Lythis

Quote from: Theon on 2008-03-20, 11:39:20
Egyetértek, sőt! A Naruto/Bleach stb. nagy nézőszámú anime-k új részeit csak egy hét csúszással kéne felrakni, tessék beszerezni torrentről, IRC-ről, DC-ről vagy van DDL is. Én mindig így töltök le, amit csak lehet.
részemről ezt tartom a legértelmesebb megoldásnak. Talán még a letöltési sebességet korlátozni lehetne innen. Az senkit nem fog megölni, ha fennvannak a régebbi részek, mert azokat már nem olyan könnyű letölteni (habár fene tudja, nem próbáltam)

Próféta

A torrent nem túl jó azoknak, akiknek elég gyatra minőségű (rossz feltöltés, gyakori szakadozás) internethozzáférésük van; számukra nagyon hasznos lehet az FTP. Az is igaz, hogy nekik viszont nem kell soksok megabites adatkapcsolati sebességet biztosítani.

Fazék

1 hetes késleltetést bölcs lépésnek tartanám én is.

sztem semmiképpen se történjen sávszélbővítés zsozso, (ha jól emlékszem fölvetetted a lehetőségek között,) mert csak még jobban elkényelmesednek a piócák, szinte biztos vagyok benne, hogy nem nőne a támogatók száma és csak te rokkannál bele...